Μενού
Το Καλάθι σας

Άμμος Για Γάτες – Κρυσταλλική & Αρωματική

Μέσα από την μεγάλη ποικιλία του petshop88 μπορείτε να βρείτε άμμους υγιεινής για γάτες, εξασφαλίζοντας:

  • Ανθεκτικότητα για πολλές μέρες, χωρίς ενοχλητικές μυρωδιές
  • Ευκολία στον καθαρισμό
  • Προστασία από την σκόνη

Στα καταστήματά μας θα βρείτε κρυσταλλική άμμο για γάτες αλλά και αρωματική για να προσφέρετε το καλύτερο στην γατούλα σας. Η επιλογή της κατάλληλης άμμου εξαρτάται συνήθως από τις προτιμήσεις της γάτας σας, ορισμένες γάτες προτιμούν πιο λεπτόκοκκη υφή, ενώ άλλες προσαρμόζονται καλύτερα σε αδρύτερους κόκκους.

Η κρυσταλλική άμμος ξεχωρίζει για την υψηλή απορροφητικότητά της και τη μειωμένη παραγωγή σκόνης, ιδανική για διαμερίσματα και σπίτια με ευαίσθητα άτομα σε αναπνευστικά ερεθίσματα.

Οι αρωματικές εκδοχές, από την άλλη, προσφέρουν πρόσθετη φρεσκάδα στον χώρο, χωρίς όμως να επιβαρύνουν την ευαίσθητη όσφρηση της γάτας.

Ανεξάρτητα από τον τύπο που θα επιλέξετε, φροντίζουμε να προσφέρουμε μόνο προϊόντα από τα μεγαλύτερα και πιο αξιόπιστα brands της αγοράς, με εγγύηση ποιότητας σε κάθε σακί. Επιλέξτε την άμμο που διευκολύνει εσάς και την γάτα σας, εξασφαλίζοντας καθαριότητα και άνεση στον χώρο σας κάθε μέρα.

Brand: Perfect Care Κωδ.: 90860
Άμμος Γάτας Perfect Care Active Carbon Μπετονίτης 10lt. Άμμος υγιεινής από λευκό μπετονίτη με ενεργό άνθρακα.Εξαιρετικής ποιότητας συγκολλητική άμμος υγιεινής από Λευκό Μπετονίτη, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον χωρίς άρωμα. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθ..
7.90€
0.79€/L
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90854
Άμμος Γάτας Perfect Care Baby Powder Μπετονίτης 10lt. Άμμος υγιεινής από λευκό μπετονίτη με μυρωδιά πούδρας.Εξαιρετικής ποιότητας συγκολλητική άμμος υγιεινής από Λευκό Μπετονίτη, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα πούδρας. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμ..
7.30€
0.73€/L
Άμμος Γάτας Perfect Care Baby Powder Μπετονίτης 20lt
Μόνο στο κατάστημα
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90855
Άμμος Γάτας Perfect Care Baby Powder Μπετονίτης 20lt. Άμμος υγιεινής από λευκό μπετονίτη με μυρωδιά πούδρας.Εξαιρετικής ποιότητας συγκολλητική άμμος υγιεινής από Λευκό Μπετονίτη, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα πούδρας. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμ..
12.90€
0.65€/L
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90574
Άμμος Γάτας Perfect Care Cat Cassava 7lt.Το υλικό της άμμου υγιεινής Cassava, αποτελείται από cassava και άμυλο καλαμποκιού, υλικά τα οποία διαθέτουν εξαιρετικές ιδιότητες εξάλειψης των οσμών. Είναι υλικά βιοδιασπώμενα, ανανεώσιμα και κομποστοποιήσιμα.Απορροφά την υγρασία γρήγορα και αποτελεσματικά...
11.50€
1.64€/L
Άμμος Γάτας Perfect Care Cat Mix Tofu - Μπετονίτη 14lt (2 x 7lt)
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90572
Άμμος Γάτας, pellet Perfect Care Cat Mix 70% Tofu - 30% Μπετονίτη 14lt (2 x 7lt). Άμμος υγιεινής από μίγμα Tofu και μπετονίτη χωρίς άρωμα.Το υλικό της άμμου γάτας Tofu Mix, προέρχεται από σπόρους φασολιών, τα οποία διαθέτουν εξαιρετική εξάλειψη των οσμών. Είναι βιοδιασπώμενο και μπορεί να απορρ..
20.80€
1.49€/L
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90573
Άμμος Γάτας Perfect Care Cat Tofu Crushed 14lt (2 x 7lt).Το υλικό της άμμου γάτας Crashed Tofu, προέρχεται από ίνες φασολιών, άμυλο καλαμποκιού και κόμμι γκουάρ τα οποία διαθέτουν εξαιρετική εξάλειψη των οσμών. Είναι βιοδιασπώμενα και μπορεί να απορριφθούν στην τουαλέτα ή σε ειδικό κάδο κομποστοποίη..
24.00€
1.71€/L
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90571
Άμμος Γάτας, pellet Perfect Care Cat Tofu Sensitive 14lt (2 x 7lt). Άμμος υγιεινής από Tofu χωρίς άρωμα κατάλληλη για γάτες με ευαισθησία στις οσμές.Το υλικό της άμμου γάτας Tofu, προέρχεται από σπόρους φασολιών, τα οποία διαθέτουν εξαιρετική εξάλειψη των οσμών. Είναι βιοδιασπώμενο και μπο..
22.00€
1.57€/L
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90570
Άμμος Γάτας, pellet Perfect Care Cat Tofu Πράσινο Τσάι 14lt (2 x 7lt).Το υλικό της άμμου γάτας Tofu, προέρχεται από σπόρους φασολιών, τα οποία διαθέτουν εξαιρετική εξάλειψη των οσμών. Είναι βιοδιασπώμενο και μπορεί να απορριφθεί στη τουαλέτα. Παράλληλα, είναι ακίνδυνο για τους ανθρώπους και τα κατοι..
22.00€
1.57€/L
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90857
Άμμος Γάτας Perfect Care Lavender Μπετονίτης 10lt. Άμμος υγιεινής από λευκό μπετονίτη με μυρωδιά Λεβάντα.Εξαιρετικής ποιότητας συγκολλητική άμμος υγιεινής από Λευκό Μπετονίτη, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα Λεβάντα. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα κ..
7.30€
0.73€/L
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90851
Άμμος Γάτας Perfect Care Marseille Soap Μπετονίτης 10lt. Άμμος υγιεινής από λευκό μπετονίτη με μυρωδιά Σαπούνι Μασσαλίας.Εξαιρετικής ποιότητας συγκολλητική άμμος υγιεινής από Λευκό Μπετονίτη, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα σαπούνια Μασσαλίας. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους..
7.30€
0.73€/L
Άμμος Γάτας Perfect Care Marseille Soap Μπετονίτης 20lt
Μόνο στο κατάστημα
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90852
Άμμος Γάτας Perfect Care Marseille Soap Μπετονίτης 20lt. Άμμος υγιεινής από λευκό μπετονίτη με μυρωδιά Σαπούνι Μασσαλίας.Εξαιρετικής ποιότητας συγκολλητική άμμος υγιεινής από Λευκό Μπετονίτη, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα σαπούνια Μασσαλίας. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους..
12.90€
0.65€/L
Brand: Perfect Care Κωδ.: 90863
Άμμος Γάτας Perfect Care Sensitive Μπετονίτης 10lt. Άμμος υγιεινής από λευκό μπετονίτη, για Γάτες με ευαισθησία στις οσμές.Εξαιρετικής ποιότητας συγκολλητική άμμος υγιεινής από Λευκό Μπετονίτη, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον χωρίς άρωμα. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει σ..
7.00€
0.70€/L
Brand: Petsand Κωδ.: 4121
Άμμος Γάτας Petsand Baby Powder Tela bag Μπετονίτης 10lt με άρωμα πούδρας, σε επαναχρησιμοποιούμενη υφασμάτινη σακούλα με ανθεκτικό πλαστικό χερούλι.Με σεβασμό προς το περιβάλλον, η petsand σχεδίασε μια σειρά προϊόντων που περιλαμβάνει μια επαναχρησιμοποιούμενη σακούλα με ανθεκτικό πλαστικ..
9.00€
1.00€/kg
Άμμος Γάτας Petsand Carbon Disposble Tray 2,7lt για Ταξίδια
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Petsand Κωδ.: 4937
Άμμος Γάτας Petsand Carbon Disposble Tray 2,7lt για Ταξίδια, με ενεργό άνθρακα.Νέο καινοτόμο προϊόν άμμος για γάτες σε σκαφάκι κατάλληλη και για ταξίδια. Το πλαστικό δισκάκι περιέχει 2,7 λίτρα άμμου από λευκό μπεντονίτη ποσότητα πού επαρκεί ώστε η γάτα σας να καλύψει τις ανάγκες της για την διά..
6.00€
2.22€/L
Brand: Petsand Κωδ.: 4120
Άμμος Γάτας Petsand Carbon Tela bag 10lt με ενεργό άνθρακα, σε επαναχρησιμοποιούμενη υφασμάτινη σακούλα με ανθεκτικό πλαστικό χερούλι.Με σεβασμό προς το περιβάλλον, η petsand σχεδίασε μια σειρά προϊόντων που περιλαμβάνει μια επαναχρησιμοποιούμενη σακούλα με ανθεκτικό πλαστικό χερούλι, διευκολύν..
9.00€
0.90€/L
Αμμος Γάτας Sustainably Yours Biodegradable Cat Litter Multi Cat 4.53kg
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Sustainably Yours Κωδ.: SY-001
Αμμος Γάτας Sustainably Yours Biodegradable Cat Litter Multi Cat 4.53kg.Πληροφορίες:Συστατικά: 100% βιώσιμο, αφυδατωμένο καλαμπόκι και μανιόκα.Δεδομένου ότι πρόκειται για ένα προϊόν που παρασκευάζεται με 100% φυσικά συστατικά, το χρώμα και το μέγεθος των κόκκων ενδέχεται να διαφέρουν.Κατασκευάζεται ..
19.90€
4.42€/kg
Αμμος Γάτας Sustainably Yours Biodegradable Cat Litter Multi Cat Large Grains 4.53kg
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Sustainably Yours Κωδ.: SY-002
Αμμος Γάτας Sustainably Yours Biodegradable Cat Litter Multi Cat Large Grains 4.53kg.Ελάχιστη παρακολούθηση. Ιδανική για μακρύτριχες γάτες. Μεγάλοι Κόκκοι.Πληροφορίες:Συστατικά: 100% βιώσιμο, αφυδατωμένο καλαμπόκι και μανιόκα.Δεδομένου ότι πρόκειται για ένα προϊόν που παρασκευάζεται με 100% φυσικά σ..
19.90€
4.42€/kg
Αμμος Γάτας Sustainably Yours Biodegradable Cat Litter Multi Cat Plus 4.53kg
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Sustainably Yours Κωδ.: SY-003
Αμμος Γάτας Sustainably Yours Biodegradable Cat Litter Multi Cat Plus 4.53kg.Έξτρα έλεγχος οσμών. Ιδανική για ευαίσθητες πατούσες. Μικροί κόκκοι.Πληροφορίες:Συστατικά: 100% βιώσιμο, αφυδατωμένο καλαμπόκι και μανιόκα.Δεδομένου ότι πρόκειται για ένα προϊόν που παρασκευάζεται με 100% φυσικά συστατ..
20.90€
4.64€/kg
Άμμος Γάτας Toi Moi Natura Unscented Clumping Cat Litter 10L
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: OEM Κωδ.: GR0010FB1496
Άμμος Υγιεινής Γάτας Toi Moi Natura Unscented Clumping Cat Litter 10L - Φυσική και Χωρίς Άρωμα για Αποτελεσματική Απορρόφηση και Διαχείριση ΟσμώνΗ Άμμος Υγιεινής Γάτας Toi Moi Natura Unscented Clumping Cat Litter είναι η ιδανική επιλογή για γάτες που απαιτούν ένα φυσικό και χημικά απαλλαγμένο π..
9.90€
0.99€/L
Brand: OEM Κωδ.: GR0005FB1506
Άμμος Υγιεινής Γάτας Toi Moi Natura Unscented Clumping Cat Litter 5L - Φυσική και Χωρίς Άρωμα για Αποτελεσματική Απορρόφηση και Διαχείριση ΟσμώνΗ Άμμος Υγιεινής Γάτας Toi Moi Natura Unscented Clumping Cat Litter είναι η ιδανική επιλογή για γάτες που απαιτούν ένα φυσικό και χημικά απαλλαγμένο πρ..
5.80€
1.16€/L
Brand: Van Cat Κωδ.: 51055
Άμμος Γάτας Van Cat Active Carbon Odour Lock 10L (8,5kg).Η άμμος υγιείνης Van Cat Grey Odour Control Canada έχει  ψιλό κόκκο (0,5mm - 2,25mm) από 100% φυσικό λευκό μπετονίτη. Προσφέρει άριστη απορρόφηση υγρών, δέσμευση δυσάρεστων οσμών και τέλεια & άμεση συγκόλληση σβόλων. Διαρκεί 5 φορές π..
11.70€
1.17€/kg
Brand: Van Cat Κωδ.: 51009
Άμμος Γάτας Van Cat Baby Powder Clumping 10kg (Ψιλή) με μπετονίτη.Βασικά Χαρακτηριστικά:Με ελαφρύ άρωμα πούδρας.100% λευκός φυσικός μπετονίτης.Δέσμευση δυσάρεστων οσμών. Τέλεια συγκόλληση σβόλων.280-300% ικανότητα απορρόφησης υγρών.Με 99,5% χωρίς σκόνη.Αντιαλλεργική- φιλική προς το περιββάλον...
11.90€
1.19€/kg
Brand: Van Cat Κωδ.: 51018
Άμμος Γάτας Van Cat Big Cats Clumping 15kg (Χοντρή).Η λευκή άμμος υγιείνης Van Cat Natural Big Cats έχει xoντρό κόκκο (0,6mm - 3,35mm) από 100% λευκό φυσικό μπετονίτη, είναι χωρίς άρωμα και ιδανική για μακρύτριχες γάτες.Προσφέρει άριστη απορρόφηση υγρών, δέσμευση δυσάρεστων οσμών και τέλεια συγκ..
16.60€
1.11€/kg
Brand: Van Cat Κωδ.: 51037
Άμμος Γάτας Van Cat Clumping Grey Odour Control Canada 9kg.Η άμμος υγιεινής Van Cat Grey Odour Control Canada έχει πολύ ψιλό κόκκο (0,6mm - 1,6mm) από 100% φυσικό γκρί μπετονίτη.Προσφέρει άριστη απορρόφηση υγρών, δέσμευση δυσάρεστων οσμών και τέλεια & άμεση συγκόλληση σβόλων.Διαρκεί 5 φο..
12.20€
1.22€/kg
Brand: Van Cat Κωδ.: 51031
Άμμος Γάτας Van Cat Clumping Orange Με Άρωμα Πορτοκάλι 10kg (Ψιλή).Βασικά Χαρακτηριστικά:Με άρωμα πορτοκαλιού.Πολύ υψηλός έλεγχος οσμών.Συμπαγής κόκκοι (Compact) 300-330%.Ικανότητα απορρόφησης 99,5%.Η Van Cat είναι ένα 100% φυσικό προϊόν από αρίστης ποιότητας λευκό μπεντονίτη.Είναι απολύτως ασφαλής ..
11.90€
1.19€/kg
Brand: Van Cat Κωδ.: 51032
Άμμος Γάτας Van Cat Marsilla Soap 10kg (Ψιλή)Βασικά Χαρακτηριστικά: Με άρωμα σαπούνι Μασσαλίας.Πολύ υψηλός έλεγχος οσμών.Συμπαγής κόκκοι (Compact) 300-330%.Ικανότητα απορρόφησης 99,5%.Η Van Cat είναι ένα 100% φυσικό προϊόν από αρίστης ποιότητας λευκό μπεντονίτη.Είναι απολύτως ασφαλής για τη γάτ..
11.90€
1.19€/kg
Brand: Van Cat Κωδ.: 51016
Άμμος Γάτας Van Cat Natural Clumping 10kg (Ψιλή)Βασικά Χαρακτηριστικά: Χωρίς άρωμα.100% λευκός φυσικός μπετονίτης..Δέσμευση δυσάρεστων οσμών.Τέλεια συγκόλληση σβόλων.280-300% ικανότητα απορρόφησης υγρών.Με 99,5% χωρίς σκόνη. Αντιαλλεργική- φιλική προς το περιββάλον...
11.60€
1.16€/kg
Brand: Van Cat Κωδ.: 51015
Άμμος Γάτας Van Cat Super White Classic 15kg (Ψιλή).Η λευκή άμμος υγιείνης Van Cat Natural έχει ψιλό κόκκο (0,6mm - 2,25mm) από 100% λευκό φυσικό μπετονίτη και είναι χωρίς άρωμα.Προσφέρει άριστη απορρόφηση υγρών, δέσμευση δυσάρεστων οσμών και τέλεια συγκόλληση σβόλων. Διαρκεί 5 φορές περισσότερο από..
16.60€
1.11€/kg
Brand: Van Cat Κωδ.: 51013
Άμμος Γάτας Van Cat Ultra Lavender Clumping 10kg Με Άρωμα Λεβάντας (Ψιλή)Βασικά Χαρακτηριστικά:Με ελαφρύ άρωμα λεβάντας.100% λευκός φυσικός μπετονίτης.Ιδανική για μακρύτριχες γάτες.Δέσμευση δυσάρεστων οσμών.Τέλεια συγκόλληση σβόλων.280-300% ικανότητα απορρόφησης υγρών. Με 99,5% χωρίς σκόνη.Αντι..
11.90€
1.19€/kg
Brand: Cats Choice Κωδ.: CCBB-10
Άμμος γάτας Cat’s Choice Baby Powder 10kg.Εξαιρετικής ποιότητας καστανή αντιβακτηριδιακή συγκολλητική άμμος υγιεινής, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα πούδρας. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθώς το 99% της σύστασής της δεν περιέχει σκόνη. Εξαιρετικ..
9.60€
0.96€/kg
Brand: Cats Choice Κωδ.: CCBB-5
Άμμος γάτας Cat’s Choice Baby Powder 5kg.Εξαιρετικής ποιότητας καστανή αντιβακτηριδιακή συγκολλητική άμμος υγιεινής, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα πούδρας. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθώς το 99% της σύστασής της δεν περιέχει σκόνη. Εξαιρετικά..
4.80€
0.96€/kg
Brand: Cats Choice Κωδ.: CCL-10
Άμμος γάτας Cat’s Choice Lavender 10kg.Εξαιρετικής ποιότητας καστανή αντιβακτηριδιακή συγκολλητική άμμος υγιεινής, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα λεβάντας . Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθώς το 99% της σύστασής της δεν περιέχει σκόνη. Εξαιρετικά..
9.60€
0.96€/kg
Άμμος για Γάτες Cat’s Choice Lavender 20kg
Μόνο στο κατάστημα
Brand: Cats Choice Κωδ.: CCL-20
Άμμος γάτας Cat’s Choice Lavender 20kg.Εξαιρετικής ποιότητας καστανή αντιβακτηριδιακή συγκολλητική άμμος υγιεινής, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα λεβάντας . Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθώς το 99% της σύστασής της δεν περιέχει σκόνη. Εξαιρετικά..
19.20€
0.96€/kg
Brand: Cats Choice Κωδ.: CCL-5
Άμμος γάτας Cat’s Choice Lavender 5kg.Εξαιρετικής ποιότητας καστανή αντιβακτηριδιακή συγκολλητική άμμος υγιεινής, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα λεβάντας . Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθώς το 99% της σύστασής της δεν περιέχει σκόνη. Εξαιρετικά ..
4.80€
0.96€/kg
Brand: Dr Trend Κωδ.: 7024
Άμμος Γάτας Dr Trend Cat Litter Active Carbon Grey 10l με ενεργό άνθρακα.Αυτοσυγκολλούμενη άμμος γάτας υψηλής ποιότητας Ενεργού άνθρακα. 100% φυσική & φιλική προς το περιβάλλον, επεξεργασμένη από τον καλύτερο μπετονίτη.99% χωρίς σκόνη - ισχυρή αυτοσυγκόλληση - έλεγχος οσμών.Υψηλή απορρ..
9.50€
0.95€/L
Brand: Dr Trend Κωδ.: 7029
Άμμος Γάτας Dr Trend Lavender 10lt με αλόε βέρα.Αυτοσυγκολλούμενη άμμος γάτας υψηλής ποιότητας.100% φυσική & φιλική προς το περιβάλλον, επεξεργασμένη από τον καλύτερο μπετονίτη.99% χωρίς σκόνη - ισχυρή αυτοσυγκόλληση - έλεγχος οσμών.Υψηλή απορροφητικότητας, διατηρώντας τη λεκάνη στεγνή.Βασικά χα..
9.50€
0.95€/L
Brand: Dr Trend Κωδ.: 7022
Άμμος Γάτας Dr Trend Dr Trend Baby Powder 10lt με άρωμα παιδικής πούδρας.Αυτοσυγκολλούμενη άμμος γάτας υψηλής ποιότητας.100% φυσική & φιλική προς το περιβάλλον, επεξεργασμένη από τον καλύτερο μπετονίτη.99% χωρίς σκόνη - ισχυρή αυτοσυγκόλληση - έλεγχος οσμών.Υψηλή απορροφητικότητας, δια..
9.50€
0.95€/L
Brand: Dr Trend Κωδ.: 7023
Άμμος Γάτας Dr Trend Lavender 10lt με λεβάντα.Αυτοσυγκολλούμενη άμμος γάτας υψηλής ποιότητας.100% φυσική & φιλική προς το περιβάλλον, επεξεργασμένη από τον καλύτερο μπετονίτη.99% χωρίς σκόνη - ισχυρή αυτοσυγκόλληση - έλεγχος οσμών.Υψηλή απορροφητικότητας, διατηρώντας τη λεκάνη στεγνή.Βασικά χαρα..
9.50€
0.95€/L
Brand: Natural Cat Litter Κωδ.: NEF-10
Άμμος Για Γάτες Natural Exotic Flowers 10kg.Εξαιρετικής ποιότητας καστανή αντιβακτηριδιακή συγκολλητική άμμος υγιεινής, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα εξωτικών λουλουδιών. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθώς το 99% της σύστασής της δεν περιέχει σκ..
9.60€
0.96€/kg
Brand: Natural Cat Litter Κωδ.: NEF-5
Άμμος Για Γάτες Natural Exotic Flowers 5kg.Εξαιρετικής ποιότητας καστανή αντιβακτηριδιακή συγκολλητική άμμος υγιεινής, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα εξωτικών λουλουδιών. Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθώς το 99% της σύστασής της δεν περιέχει σκό..
4.80€
0.96€/kg
Brand: Natural Cat Litter Κωδ.: NSF-10
Άμμος γάτας Natural Springtime Flowers 10kgΕξαιρετικής ποιότητας καστανή αντιβακτηριδιακή συγκολλητική άμμος υγιεινής, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα ανοιξιάτικων λουλουδιών . Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθώς το 99% της σύστασής της δεν περιέχε..
9.60€
0.96€/kg
Άμμος Για Γάτες Natural Springtime Flowers 20kg
Μόνο στο κατάστημα
Brand: Natural Cat Litter Κωδ.: NSF-20
Άμμος γάτας Natural Springtime Flowers 20kgΕξαιρετικής ποιότητας καστανή αντιβακτηριδιακή συγκολλητική άμμος υγιεινής, μακράς διάρκειας, φιλική προς το περιβάλλον, με άρωμα ανοιξιάτικων λουλουδιών . Σχηματίζει άμεσα συμπαγείς σβόλους, δεν κολλάει στο τρίχωμα καθώς το 99% της σύστασής της δεν περιέχε..
19.20€
0.96€/kg
Ζεόλιθος για την Άμμο Γάτας Zeoteca Prof. Catcher με Βανίλια 2kg
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: OEM Κωδ.: ZEO-001
Ζεόλιθος Για Την Άμμο Γάτας Zeoteca Prof. Catcher με Βανίλια 2kg.Διώχνει την ανεπιθύμητη οσμή και προσθέτει ένα ευχάριστο άρωμα. Κατάλληλο για όλα τα είδη άμμου γάτας, συμπεριλαμβανομένης της συσσώρευσης, του silica gel, των κόκκων ξύλου, και χαρτιού κ.λπ. Πρόκειται για φυσικό απορροφητικό, ασφαλές ..
9.50€
4.75€/kg
Ζεόλιθος για την Άμμο Γάτας Zeoteca Prof. Catcher με Φουντούκι & Σοκολάτα 2kg
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: OEM Κωδ.: ZEO-002
Ζεόλιθος για την Άμμο Γάτας Zeoteca Prof. Catcher με Φουντούκι & Σοκολάτα 2kg.Διώχνει την ανεπιθύμητη οσμή και προσθέτει ένα ευχάριστο άρωμα. Κατάλληλο για όλα τα είδη άμμου γάτας, συμπεριλαμβανομένης της συσσώρευσης, του silica gel, των κόκκων ξύλου, και χαρτιού κ.λπ. Πρόκειται για φυσικό απορρ..
9.50€
4.75€/kg
Ζεόλιθος για την Άμμο Γάτας Zeoteca Prof. Catcher με Χόρτο Λιβαδιού 2kg
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: OEM Κωδ.: ZEO-003
Ζεόλιθος για την Άμμο Γάτας Zeoteca Prof. Catcher με Χόρτο Λιβαδιού 2kg.Διώχνει την ανεπιθύμητη οσμή και προσθέτει ένα ευχάριστο άρωμα. Κατάλληλο για όλα τα είδη άμμου γάτας, συμπεριλαμβανομένης της συσσώρευσης, του silica gel, των κόκκων ξύλου, και χαρτιού κ.λπ. Πρόκειται για φυσικό απορροφητι..
9.50€
4.75€/kg
Κρυσταλλική Άμμος M-pets Fresh Diamont Silica 15lt (6,4kg)
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: M-Pets Κωδ.: MP20100200
Κρυσταλλική Άμμος M-pets Fresh Diamont Silica 15lt.Η Fresh Diamont είναι μια άμμος υγιεινής για γάτες με βάση τα ορυκτά και φυσική. Φτιαγμένη με βάση το διοξείδιο του πυριτίου και με αξιοσημείωτη απορροφητικότητα.Εξουδετερώνει τις δυσάρεστες οσμές και τα βακτήρια.Άμμος σιλικόνης με μακράς διάρκειας ..
27.00€
1.80€/L
Brand: M-Pets Κωδ.: MP20110400
Κρυσταλλική Άμμος M-pets Fresh Diamont Silica Λεβάντα 15lt.Άμμος σιλικόνης με μακράς διάρκειας δράση.Απορροφά 100% υγρασία και οσμές.Χωρίς σκόνη.Με άρωμα λεβάντα...
28.00€
1.87€/L
Brand: Croci Κωδ.: CRC4025777
Κρυσταλλική άμμος Γάτας Croci Easy Clean Silica 7.5lt (3kg).Άμμος σιλικόνης με μακράς διάρκειας δράση.Απορροφά 100% υγρασία και οσμές.Χωρίς σκόνη...
17.00€
2.27€/kg
Εμφάνιση 97 έως 144 από 201 (5 Σελ.)