Μενού
Το Καλάθι σας

Τροφές Για Ψάρια - Ψαροτροφές

Βρείτε εδώ μεγάλη ποικιλία από ποιοτικές τροφές για ψαράκια κάθε είδους.

Brand: Sera Κωδ.: A20210
Η Sera Cichlids Sticks Βασική Τροφή σε Στικς για Κιχλίδες 1000ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή επιπλεόντων στικς, ειδικά σχεδιασμένη για κιχλίδες μεσαίου και μεγάλου μεγέθους (ιδιαίτερα είδη Νοτίου και Κεντρικής Αμερικής), καθώς και για άλλα μεγαλόσωμα ψάρια ενυδρείου.Τα στικς είναι πλούσια..
20.80€
20.80€/L
Brand: Sera Κωδ.: A20540
Sera Viforno Βασική Τροφή σε Ταμπλέτες για Γατόψαρα 100ml (64gr).Το Viformo Pleco Tabs είναι η βασική τροφή χωρίς βαφές και συντηρητικά, κατασκευασμένη από ήπια παραγόμενες ταμπλέτες για γατόψαρα και άλλα ψάρια που ζουν στο βυθό. Η θρεπτική και εύπεπτη τροφή περιέχει 4% gammarus ως υψηλής ποιότητας..
8.50€
85.00€/L
Brand: Sera Κωδ.: A20514
Sera Vipachips Βασική Τροφή σε Δισκία για Ψάρια Βυθού 100ml (37gr).Το sera Vipachips Wafers είναι η βασική τροφή που αποτελείται από γρήγορα βυθιζόμενες φλίδες χωρίς βαφές και συντηρητικά για όλα τα ψάρια που τρώνε στο κάτω μέρος.Περιέχει γεύμα από έντομα ως πηγή πρωτεϊνών υψηλής ποιότητας, που επίσ..
6.20€
62.00€/L
Brand: Sera Κωδ.: A20515
Sera Vipachips Βασική Τροφή σε Δισκία για Ψάρια Βυθού 250ml (90gr).Το sera Vipachips Wafers είναι η βασική τροφή που αποτελείται από γρήγορα βυθιζόμενες φλίδες χωρίς βαφές και συντηρητικά για όλα τα ψάρια που τρώνε στο κάτω μέρος.Περιέχει γεύμα από έντομα ως πηγή πρωτεϊνών υψηλής ποιότητας, που επίσ..
10.90€
43.60€/L
Brand: Sera Κωδ.: A20203
Η Sera Vipagran Βασική Τροφή σε Κόκκους 1000ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή μαλακών κόκκων (granules), ιδανική για όλα τα τροπικά διακοσμητικά ψάρια που τρέφονται στη μέση στάθμη του ενυδρείου.Οι κόκκοι βυθίζονται αργά στο νερό, μαλακώνουν γρήγορα διατηρώντας όμως τη συμπαγή τους σύσταση, ..
19.20€
19.20€/L
Brand: Sera Κωδ.: A20201
Η Sera Vipagran Βασική Τροφή σε Κόκκους 100ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή μαλακών κόκκων (granules), ιδανική για όλα τα τροπικά διακοσμητικά ψάρια που τρέφονται στη μέση στάθμη του ενυδρείου.Οι κόκκοι βυθίζονται αργά στο νερό, μαλακώνουν γρήγορα διατηρώντας όμως τη συμπαγή τους σύσταση, ε..
3.50€
35.00€/L
Brand: Tafarm Κωδ.: 2.4.00.001
Tortivet Shell 15ml Συμπλήρωμα Διατροφής για Χελώνες.Το Tafarm® Tortivet Shell είναι ένα υγρό διατροφικό συμπλήρωμα που περιέχει μεταλλικά στοιχεία και ιχνοστοιχεία για την υποστήριξη της ανάπτυξης και της αντοχής του κελύφους των χελωνών. Ιδανικό για χερσαίες και υδρόβιες χελώνες, βελτιώνει τη σκλη..
5.40€
360.00€/L
Brand: Tafarm Κωδ.: 2.4.00.002
Tortivet Vitae 15ml Πολυβιταμίνες για Χελώνες.Το Tafarm® Tortivet Vitae προσφέρει ένα θρεπτικό διάλυμα για χελώνες, πλούσιο σε βιταμίνες Α, D3, Ε και βιταμίνες του συμπλέγματος B, καθώς και μεθειονίνη για τη βελτίωση της κινητικότητας και υγείας τους. Συνιστάται για χελώνες που δεν είναι ιδιαίτερα δ..
5.50€
366.67€/L
Αυτόματη Ταίστρα για Ψάρια Flamingo
Δωρεάν
Brand: Flamingo Κωδ.: 400520
Αυτόματη Ταΐστρα Ενυδρείου Flamingo Food Dispenser Black: Το Ψηφιακό «Ραντεβού» για το Ταΐσμα των Ψαριών σαςΑν ψάχνετε τον απόλυτο έλεγχο και τη μέγιστη ακρίβεια στη διατροφή των ψαριών σας, η ηλεκτρονική αυτόματη ταΐστρα Food Dispenser της Flamingo σε μαύρο χρώμα είναι η ιδανική επιλογή. Αποτελεί έ..
49.90€
Brand: Flamingo Κωδ.: 401812
Μαγνητικός Καθαριστής Τζαμιών Flamingo Magix Black: Πεντακάθαρο Ενυδρείο Χωρίς να Βρέξετε τα Χέρια σαςΗ άλγη και οι εναποθέσεις αλάτων στα τζάμια είναι ο νούμερο ένα εχθρός της καθαρής θέας στο ενυδρείο σας. Ο μαγνητικός καθαριστής Magix Black της Flamingo προσφέρει τον πιο γρήγορο, ξεκούραστο και α..
18.00€
Brand: Tetra Κωδ.: 55050023
Η Τροφή για Κιχλίδες Tetra Cichlid Sticks 1000ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή επιπλεόντων στικς σε σχήμα σκουληκιού, ειδικά σχεδιασμένη για τις διατροφικές ανάγκες των κιχλίδων και άλλων μεγαλόσωμων τροπικών ψαριών.Τα στικς επιπλέουν στην επιφάνεια του νερού προσομοιώνοντας τις φυσικές δια..
21.40€
21.40€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050162
Η Τροφή για Κιχλίδες Tetra Cichlid Sticks 250ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή επιπλεόντων στικς σε σχήμα σκουληκιού, ειδικά σχεδιασμένη για τις διατροφικές ανάγκες των κιχλίδων και άλλων μεγαλόσωμων τροπικών ψαριών.Τα στικς επιπλέουν στην επιφάνεια του νερού προσομοιώνοντας τις φυσικές διατ..
7.00€
28.00€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRWEEK
Τροφή για Τροπικά Ψάρια Prodac Weekend Food σε Ταμπλέτες 21grΤροφή για χρήση στο ενυδρείο κατά τη διάρκεια μιας εκτεταμένης απουσίας. Διαλύεται αργά στο νερό του ενυδρείου και εγγυάται μια ισορροπημένη διατροφή για όλα τα είδη τροπικών ψαριών.Βασικά Χαρακτηριστικά:1 ταμπλέτα για ενυδρείο 100l δ..
3.00€
142.86€/kg
Τροφή για Τροπικά Ψάρια Sera Vipan Nature 100ml
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Sera Κωδ.: A232238
Η Τροφή για Τροπικά Ψάρια Sera Vipan Nature 100ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή επιπλεουσών νιφάδων, ιδανική για όλα τα διακοσμητικά ψάρια κοινόβιων ενυδρείων που τρέφονται στην επιφάνεια του νερού.Ανήκει στη σειρά sera Nature, η οποία παρασκευάζεται χωρίς τεχνητές χρωστικές ουσίες και συντ..
2.90€
29.00€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050091
Τροφή για Τροπικά Ψάρια Tetramin Flakes 1000ml 200gr.Είναι μια υψηλής ποιότητας βασική τροφή σε νιφάδες, σχεδιασμένη ειδικά για τροπικά ψάρια.Οι νιφάδες περιέχουν ένα ισορροπημένο μείγμα από περισσότερα από 40 επιλεγμένα συστατικά, όπως βιταμίνες, μέταλλα και ιχνοστοιχεία, που υποστηρίζουν την υγεία..
20.00€
20.00€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050093
Τροφή για Τροπικά Ψάρια Tetramin Flakes 100ml.Είναι μια υψηλής ποιότητας βασική τροφή σε νιφάδες, σχεδιασμένη ειδικά για τροπικά ψάρια.Οι νιφάδες περιέχουν ένα ισορροπημένο μείγμα από περισσότερα από 40 επιλεγμένα συστατικά, όπως βιταμίνες, μέταλλα και ιχνοστοιχεία, που υποστηρίζουν την υγεία, την α..
3.00€
30.00€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050094
Τροφή για Τροπικά Ψάρια Tetramin Flakes 250ml.Είναι μια υψηλής ποιότητας βασική τροφή σε νιφάδες, σχεδιασμένη ειδικά για τροπικά ψάρια.Οι νιφάδες περιέχουν ένα ισορροπημένο μείγμα από περισσότερα από 40 επιλεγμένα συστατικά, όπως βιταμίνες, μέταλλα και ιχνοστοιχεία, που υποστηρίζουν την υγεία, την α..
6.50€
26.00€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050095
Τροφή για Τροπικά Ψάρια Tetramin Flakes 500ml 100gr.Είναι μια υψηλής ποιότητας βασική τροφή σε νιφάδες, σχεδιασμένη ειδικά για τροπικά ψάρια.Οι νιφάδες περιέχουν ένα ισορροπημένο μείγμα από περισσότερα από 40 επιλεγμένα συστατικά, όπως βιταμίνες, μέταλλα και ιχνοστοιχεία, που υποστηρίζουν την υγεία,..
12.00€
24.00€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050108
Η Τροφή για Τροπικά Ψάρια TetraMin XL Flakes 1000ml είναι μια πλήρης και ισορροπημένη βασική τροφή σε μορφή μεγάλων νιφάδων (XL Flakes), ειδικά σχεδιασμένη για μεγαλύτερου μεγέθους διακοσμητικά ψάρια κοινόβιου ενυδρείου.Το μέγεθος των νιφάδων είναι ιδανικά προσαρμοσμένο στο στόμα των μεγαλύτερων τρο..
19.00€
19.00€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRTR100
Η Τροφή για Τροπικά Ψάρια Tropical Flakes Prodac 100ml είναι μια σύνθετη και ισορροπημένη βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ιδανική για όλα τα είδη διακοσμητικών τροπικών ψαριών γλυκού νερού.Η ειδικά μελετημένη φόρμουλα της Prodac περιλαμβάνει μια ευρεία ποικιλία ποιοτικών συστατικών, προσφέροντας πρωτ..
4.00€
40.00€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRTR1200
Η Τροφή για Τροπικά Ψάρια Tropical Flakes Prodac 1200ml είναι μια σύνθετη και ισορροπημένη βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ιδανική για όλα τα είδη διακοσμητικών τροπικών ψαριών γλυκού νερού.Η ειδικά μελετημένη φόρμουλα της Prodac περιλαμβάνει μια ευρεία ποικιλία ποιοτικών συστατικών, προσφέροντας πρω..
17.00€
14.17€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRTR250
Η Τροφή για Τροπικά Ψάρια Tropical Flakes Prodac 250ml είναι μια σύνθετη και ισορροπημένη βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ιδανική για όλα τα είδη διακοσμητικών τροπικών ψαριών γλυκού νερού.Η ειδικά μελετημένη φόρμουλα της Prodac περιλαμβάνει μια ευρεία ποικιλία ποιοτικών συστατικών, προσφέροντας πρωτ..
5.60€
22.40€/L
Τροφή για Τροπικά Ψάρια Vipan Nature της Sera 250ml
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Sera Κωδ.: A232239
Η Τροφή για Τροπικά Ψάρια Sera Vipan Nature 250ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή επιπλεουσών νιφάδων, ιδανική για όλα τα διακοσμητικά ψάρια κοινόβιων ενυδρείων που τρέφονται στην επιφάνεια του νερού.Ανήκει στη σειρά sera Nature, η οποία παρασκευάζεται χωρίς τεχνητές χρωστικές ουσίες και συντ..
6.20€
24.80€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRTAB120
Η Τροφή για Χελώνες Tartafood Big Prodac Γαρίδες 1200ml είναι μια 100% φυσική συμπληρωματική τροφή σε μεγάλη, οικονομική συσκευασία, αποτελούμενη από αποξηραμένες γαρίδες (Gammarus) για υδρόβιες χελώνες γλυκού νερού.Αποτελεί εξαιρετική πηγή πρωτεϊνών υψηλής βιολογικής αξίας, φυσικού ασβεστίου και απ..
13.90€
11.58€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRTAP250
Η Τροφή για Χελώνες Tartafood Prodac Pellet 250ml είναι μια πλήρης, θρεπτική βασική τροφή σε μορφή στικς (pellets), ειδικά σχεδιασμένη για τις καθημερινές ανάγκες διαβίωσης και ανάπτυξης των υδρόβιων χελωνών γλυκού νερού.Η προηγμένη σύνθεση της Prodac είναι εμπλουτισμένη με ασβέστιο, το οποίο διαδρα..
5.50€
22.00€/L
Τροφή για Χελώνες Tartafood Prodac Pellets 1200ml
Δωρεάν Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Prodac Κωδ.: PRTAP350
Η Τροφή για Χελώνες Tartafood Prodac Pellets 1200ml είναι μια πλήρης, θρεπτική βασική διατροφή σε μορφή στικς (pellets), ειδικά σχεδιασμένη για τις καθημερινές ανάγκες υδρόβιων χελωνών γλυκού νερού σε οικονομική, μεγάλη συσκευασία.Η ισορροπημένη της σύνθεση είναι εμπλουτισμένη με ασβέστιο, το οποίο ..
28.00€
23.33€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRTASP100
Η Τροφή για Χελώνες Tartafood Prodac Small Pellets 100ml είναι μια πλήρης και ισορροπημένη βασική τροφή σε μορφή μικρών κόκκων (pellets), ειδικά σχεδιασμένη για νεαρές ή μικρόσωμες υδρόβιες χελώνες γλυκού νερού.Το μικρό μέγεθος των κόκκων διευκολύνει την πρόσληψη και την κατάποση από μικρότερα σαγόν..
3.80€
38.00€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRTASP250
Η Τροφή για Χελώνες Tartafood Prodac Small Pellets 250ml 75gr είναι μια πλήρης και ισορροπημένη βασική διατροφή σε μορφή μικρών στικς (pellets), ειδικά σχεδιασμένη για τις ανάγκες των νεαρών αλλά και μικρόσωμων υδρόβιων χελωνών γλυκού νερού.Η προηγμένη σύνθεση της Prodac είναι εμπλουτισμένη με ασβέσ..
5.00€
20.00€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRTA100
Η Τροφή για Χελώνες Tartafood Prodac Γαρίδες 100ml είναι μια 100% φυσική συμπληρωματική τροφή από αποξηραμένες γαρίδες (Gammarus), ειδικά επιλεγμένη για υδρόβιες χελώνες γλυκού νερού.Αποτελεί εξαιρετική πηγή φυσικής πρωτεΐνης, απαραίτητων μεταλλικών στοιχείων και ασβεστίου, συμβάλλοντας καθοριστικά ..
2.95€
29.50€/L
Τροφή για Χελώνες Tartafood Prodac Γαρίδες 1200ml
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Prodac Κωδ.: PRTA1000
Η Τροφή για Χελώνες Tartafood Prodac Γαρίδες 1200ml είναι μια 100% φυσική συμπληρωματική τροφή από αποξηραμένες γαρίδες (Gammarus), ειδικά επιλεγμένη για υδρόβιες χελώνες γλυκού νερού.Αποτελεί εξαιρετική πηγή φυσικής πρωτεΐνης, απαραίτητων μεταλλικών στοιχείων και ασβεστίου, συμβάλλοντας καθοριστικά..
11.70€
9.75€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRTA250
Η Τροφή για Χελώνες Tartafood Prodac Γαρίδες 250ml είναι μια 100% φυσική συμπληρωματική τροφή από αποξηραμένες γαρίδες (Gammarus), ειδικά επιλεγμένη για υδρόβιες χελώνες γλυκού νερού.Αποτελεί εξαιρετική πηγή φυσικής πρωτεΐνης, απαραίτητων μεταλλικών στοιχείων και ασβεστίου, συμβάλλοντας καθοριστικά ..
5.60€
22.40€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050057
Η Τροφή για Χελώνες Tetra Gammarus Γαρίδες 100ml είναι μια 100% φυσική συμπληρωματική τροφή από ολόκληρες αποξηραμένες γαρίδες του γλυκού νερού (Gammarus pulex), ειδικά επιλεγμένη για νεροχελώνες.Οι γαρίδες αποξηραίνονται προσεκτικά ώστε να διατηρούν τη φυσική τους γεύση και όλα τα πολύτιμα θρεπτικά..
2.40€
24.00€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050056
Η Τροφή για Χελώνες Tetra Gammarus Γαρίδες 1000ml (1lt) είναι μια 100% φυσική συμπληρωματική τροφή από ολόκληρες αποξηραμένες γαρίδες του γλυκού νερού (Gammarus pulex), ειδικά επιλεγμένη για νεροχελώνες.Οι γαρίδες αποξηραίνονται προσεκτικά ώστε να διατηρούν τη φυσική τους γεύση και όλα τα πολύτ..
14.50€
14.50€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050058
Η Τροφή για Χελώνες Tetra Gammarus Γαρίδες 250ml είναι μια 100% φυσική συμπληρωματική τροφή από ολόκληρες αποξηραμένες γαρίδες του γλυκού νερού (Gammarus pulex), ειδικά επιλεγμένη για νεροχελώνες.Οι γαρίδες αποξηραίνονται προσεκτικά ώστε να διατηρούν τη φυσική τους γεύση και όλα τα πολύτιμα θρεπτικά..
4.00€
16.00€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRRE100
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Goldfish Flakes Prodac 100ml είναι μια πλήρης και ισορροπημένη βασική καθημερινή διατροφή σε μορφή νιφάδων, κατάλληλη για όλα τα είδη χρυσόψαρων και ψαριών κρύου νερού.Η ειδική σύνθεση της Prodac περιλαμβάνει επιλεγμένα θρεπτικά συστατικά υψηλής ποιότητας, προσφέροντας την ιδαν..
2.30€
23.00€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRRE1000
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Goldfish Flakes Prodac 1200ml είναι μια πλήρης και ισορροπημένη βασική καθημερινή διατροφή σε μορφή νιφάδων, κατάλληλη για όλα τα είδη χρυσόψαρων και ψαριών κρύου νερού.Η ειδική σύνθεση της Prodac περιλαμβάνει επιλεγμένα θρεπτικά συστατικά υψηλής ποιότητας, προσφέροντας την ιδα..
10.00€
8.33€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRRE250
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Goldfish Flakes Prodac 250ml είναι μια πλήρης και ισορροπημένη βασική καθημερινή διατροφή σε μορφή νιφάδων, κατάλληλη για όλα τα είδη χρυσόψαρων και ψαριών κρύου νερού.Η ειδική σύνθεση της Prodac περιλαμβάνει επιλεγμένα θρεπτικά συστατικά υψηλής ποιότητας, προσφέροντας την ιδαν..
3.50€
14.00€/L
Brand: Prodac Κωδ.: HK-02442
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Hikari Gold Koi Large 500g είναι μια ανώτερης ποιότητας, πλήρης καθημερινή διατροφή σε μορφή μεγάλων επιπλεόντων pellets (large pellets), ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικα Koi και μεγαλόσωμα χρυσόψαρα σε λίμνες ή μεγάλα ενυδρεία.Το μεγάλο μέγεθος των κόκκων είναι ιδανικά προσαρμοσ..
13.30€
26.60€/kg
Brand: Prodac Κωδ.: HK-02242
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Hikari Gold Koi Mini 500g είναι μια κορυφαίας ποιότητας, πλήρης καθημερινή διατροφή σε μορφή επιπλεόντων μικρών pellets (mini pellets), ειδικά μελετημένη για Koi και μεγαλόσωμα χρυσόψαρα.Σχεδιασμένη με την προηγμένη τεχνογνωσία της Hikari, περιέχει επιλεγμένες πρώτες ύλες και υ..
13.30€
26.60€/kg
Brand: Sera Κωδ.: A232249
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Sera Goldy Flakes 250ml είναι μια ισορροπημένη βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ειδικά σχεδιασμένη για χρυσόψαρα και άλλα ψάρια κρύου νερού.Οι τρυφερές νιφάδες επιπλέουν για αρκετή ώρα διατηρώντας το σχήμα τους χωρίς να θολώνουν το νερό. Η σύνθεσή τους είναι προσαρμοσμένη στη φυσ..
17.20€
17.20€/L
Brand: Sera Κωδ.: A232247
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Sera Goldy Flakes 100ml είναι μια ισορροπημένη βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ειδικά σχεδιασμένη για χρυσόψαρα και άλλα ψάρια κρύου νερού.Οι τρυφερές νιφάδες επιπλέουν για αρκετή ώρα διατηρώντας το σχήμα τους χωρίς να θολώνουν το νερό. Η σύνθεσή τους είναι προσαρμοσμένη στη φυσ..
2.40€
24.00€/L
Brand: Sera Κωδ.: A232248
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Sera Goldy Flakes 250ml είναι μια ισορροπημένη βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ειδικά σχεδιασμένη για χρυσόψαρα και άλλα ψάρια κρύου νερού.Οι τρυφερές νιφάδες επιπλέουν για αρκετή ώρα διατηρώντας το σχήμα τους χωρίς να θολώνουν το νερό. Η σύνθεσή τους είναι προσαρμοσμένη στη φυσ..
5.00€
20.00€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050061
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Tetra Goldfish Flakes 1000ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ειδικά σχεδιασμένη για όλα τα χρυσόψαρα και τα διακοσμητικά ψάρια κρύου νερού.Η ισορροπημένη της σύνθεση περιέχει όλα τα απαραίτητα θρεπτικά συστατικά που προάγουν την υγεία, τη ζωτικότητα και την ανάδ..
14.50€
14.50€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050062
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Tetra Goldfish Flakes 100ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ειδικά σχεδιασμένη για όλα τα χρυσόψαρα και τα διακοσμητικά ψάρια κρύου νερού.Η ισορροπημένη της σύνθεση περιέχει όλα τα απαραίτητα θρεπτικά συστατικά που προάγουν την υγεία, τη ζωτικότητα και την ανάδε..
2.50€
25.00€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050172
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Tetra Goldfish Flakes 250ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ειδικά σχεδιασμένη για όλα τα χρυσόψαρα και τα διακοσμητικά ψάρια κρύου νερού.Η ισορροπημένη της σύνθεση περιέχει όλα τα απαραίτητα θρεπτικά συστατικά που προάγουν την υγεία, τη ζωτικότητα και την ανάδε..
4.80€
19.20€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050064
Η Τροφή για Χρυσόψαρα Tetra Goldfish Flakes 500ml είναι μια πλήρης βασική τροφή σε μορφή νιφάδων, ειδικά σχεδιασμένη για όλα τα χρυσόψαρα και τα διακοσμητικά ψάρια κρύου νερού.Η ισορροπημένη της σύνθεση περιέχει όλα τα απαραίτητα θρεπτικά συστατικά που προάγουν την υγεία, τη ζωτικότητα και την ανάδε..
8.80€
17.60€/L
Brand: Prodac Κωδ.: PRPSC1200
Η Τροφή για Ψάρια Λίμνης Prodac Pond Sticks Color 1200ml 150gr είναι μια πλήρης, ισορροπημένη βασική διατροφή σε μορφή πολύχρωμων επιπλεόντων στικς, ειδικά σχεδιασμένη για Koi, χρυσόψαρα και όλα τα διακοσμητικά ψάρια κρύου νερού σε λίμνες κήπου.Τα ελαφριά στικς επιπλέουν στην επιφάνεια του νερού, πρ..
7.10€
5.92€/L
Brand: Tetra Κωδ.: 55050120
Τροφή για Ψάρια Λίμνης Tetra Pond Sticks 1L/100gr.Τα Tetra Pond Sticks παρέχουν μια πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την καθημερινή σίτιση όλων των ψαριών λιμνών, προάγοντας την υγιή ανάπτυξη, το ισχυρό ανοσοποιητικό σύστημα και τη βελτιωμένη ποιότητα του νερού. Η μοναδική συνταγή, που παρασκευάζ..
5.60€
5.60€/kg
Εμφάνιση 1 έως 48 από 54 (2 Σελ.)