Μενού
Το Καλάθι σας

Υποστρώματα για Κουνέλια - Μικρά ζώα

Υποστρώματα μικρών ζώων στις καλύτερες τιμές της αγοράς! Βρείτε τα πιο αξιόπιστα, ανθεκτικά και επώνυμα υποστρώματα για κουνέλια, τσιντσιλά, χάμστερ, ινδικά χοιρίδια και όλους τους μικρούς μας φίλους μόνο στο Pet Shop 88. Ετοιμοπαράδοτα προϊόντα, άμεση αποστολή στον χώρο σας!

Brand: Perfect Care Κωδ.: 90900
Perfect Care Nature Nest Pellet 10lt. Υπόστρωμα υγιεινής από φυσικά πέλλετ ξύλου. Φυσικό υπόστρωμα υγιεινής από συμπιεσμένο ξύλο, σχεδιασμένο για μέγιστη απορρόφηση υγρασίας και αποτελεσματικό έλεγχο οσμών. Παράγεται από καθαρά μαλακά ξύλα χωρίς φλοιό, τα οποία συμπιέζονται μηχανικά σε κυλ..
10.45€
1.05€/L
Brand: OEM Κωδ.: F-P-P
Υπόστρωμα, Pellet Γάτας και Μικρών Ζώων (κουνέλια, τσιντσιλά, ινδικά χοιρίδια κτλ) Fancy Pet 10lt.Υπόστρωμα Υγιεινής για κατοικίδια/πουλιά σε μορφή πέλλετ  Fancy Pet.Το υπόστρωμα pellet Fancy Pet:Άοσμο, αυτοδιασπώμενο .Φυσικό προϊόν από συμπιεσμένα ροκανίδια ξύλου.Αποτρέπει τις δυσάρεστες οσμές..
9.00€
0.90€/L
Brand: Bunny Κωδ.: BU16132
Υπόστρωμα για κλουβί μικρών ζώων - τρωκτικών Bunny Bedding Fresh & Dry 10,5lt.Το αγριοσίταρο είναι μια μορφή σιταριού, αλλά το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του είναι το περίβλημά του που το προστατεύει από περιβαλλοντικές επιδράσεις, παράσιτα και μύκητες. Ο κόκκος συντίθεται απευθείας με τα φλο..
10.00€
0.95€/L
Brand: Bunny Κωδ.: BU16070
Bunny Bedding Linum 12,5ltΤο Bunny Bedding Linum είναι μία λινή φυσική στρωμνή. Προσφέρει στα κατοικίδια σας μέγιστη άνεση και τους δίνει μια στεγνή, άνετη επιφάνεια για να κυλιούνται και να κινούνται. Ανάλογα με το μέγεθος του κλουβιού και τον αριθμό των ζώων, η στρωμνή bunny Bedding Linum μέν..
7.60€
0.61€/L
Brand: Bunny Κωδ.: BU16122
Υπόστρωμα για κλουβί μικρών ζώων - τρωκτικών Bunny Bedding Ultra Dry 10,5lt.Το αγριοσίταρο είναι μια μορφή σιταριού, αλλά το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του είναι το περίβλημά του που το προστατεύει από περιβαλλοντικές επιδράσεις, παράσιτα και μύκητες. Ο κόκκος συντίθεται απευθείας με τα φλούδια και αυ..
9.30€
0.89€/L
Brand: OEM Κωδ.: ZEO-004
Chinchilla's Resort Άμμος από Φυσικό Ζεόλιθο για Τρωκτικά 2kg.Λόγω της ικανότητας του φυσικού ζεόλιθου να προσελκύει λίπη, έλαια και άλλες ακαθαρσίες στην επιφάνειά του και να τα συγκρατεί, το τρίχωμά τους θα παραμένει καθαρό και λαμπερό. Επιπλέον, ο ζεόλιθος θα εξουδετερώσει τις δυσάρεστες οσμ..
8.50€
4.25€/kg
Hugro Natur-streu Υπόστρωμα Τρωκτικών Ιστού Κάνναβης (Κλωστική Κάνναβη) 10lt
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Hugro Κωδ.: 09560-6
Φυσικό Υπόστρωμα για Κουνέλια & Τρωκτικά Hugro NATUR-STREU Υπόστρωμα Ιστού Κάνναβης 10L. Ανακαλύψτε το NATUR-STREU Υπόστρωμα Ιστού Κάνναβης, ένα 100% φυσικό προϊόν που συνδυάζει κορυφαία ποιότητα και εξαιρετική απορροφητικότητα.Ιδανικό για κουνέλια, ινδικά χοιρίδια και μικρά τρωκτικά, αυτό..
9.90€
0.99€/L
Brand: Hugro Κωδ.: HU-09115
Συμπυκνωμένο Φυσικό Βαμβάκι για Κουνέλια & Τρωκτικά Hugro No Smell Cotton 15L. Το Hugro No Smell Cotton είναι ένα 100% φυσικό υπόστρωμα για κουνέλια και μικρά τρωκτικά, φτιαγμένο από φυσικές βαμβακερές ίνες που αποξηραίνονται φυσικά στον ήλιο. Χάρη στην μοναδική απορροφητικότητά του, απορροφά υ..
9.00€
0.60€/L
Oxbow Pure Comfort Blended 8,2lt
-10% BoxNow
Brand: Oxbow Κωδ.: OX389001
Το Υπόστρωμα Στρωμνής Oxbow Pure Comfort Blended 8,2lt είναι ένα κορυφαίας ποιότητας, εξαιρετικά απαλό και ασφαλές υπόστρωμα, ειδικά σχεδιασμένο για να προσφέρει μέγιστη άνεση και υγιεινή στον χώρο διαβίωσης των μικρών σας κατοικιδίων.Παρασκευάζεται από 100% καθαρό, παρθένο χαρτί που δεν έχει υποστε..
22.30€
2.72€/L
Oxbow Pure Comfort Natural 8,2lt
-10% BoxNow
Brand: Oxbow Κωδ.: OX389002
Oxbow Pure Comfort Natural 8,2lt.Διαθέσιμο σε 3 ποικιλίες και πολλά μεγέθη, το Pure Comfort™ παρασκευάζεται από 100% καθαρό χαρτί που δεν έχει εκτυπωθεί ποτέ προκειμένου να δημιουργήσει ένα καθαρό, ασφαλές και εξαιρετικά μαλακό υλικό στρωμνής για κατοικίδια όλων των μεγεθών. Το Pure Comfort παγιδεύε..
19.90€
2.43€/L
Oxbow Pure Comfort White 8,2lt
-10% BoxNow
Brand: Oxbow Κωδ.: OX389003
Το Υπόστρωμα Στρωμνής Oxbow Pure Comfort White 8,2lt είναι ένα κορυφαίας ποιότητας, εξαιρετικά απαλό και ασφαλές λευκό υπόστρωμα, ειδικά σχεδιασμένο για να προσφέρει μέγιστη άνεση και υγιεινή στον χώρο διαβίωσης των μικρών σας κατοικιδίων.Παρασκευάζεται από 100% καθαρό, παρθένο λευκό χαρτί που δ..
19.90€
2.43€/L
Brand: Vitakraft Κωδ.: 350001
Vitakraft pellet Vegetal Clean 8lt.  100% φυσικό υπόστρωμα, βιολογικής προέλευσης κατασκευασμένο από έλατο. Εξαιρετικά απορροφητικό, εξουδετερώνει τις οσμές, χωρίς την προσθήκη χημικών ουσιών και πρόσθετων. Είναι βιοδιασπώμενο...
15.00€
1.88€/L
Brand: Vitapol Κωδ.: VP1051
Vitapol Άμμος για Τσιντσιλά 1,5kg.Μαλακοί κόκκοι άμμου που με τακτική χρήση συμβάλλουν στη καλή υγεία του δέρματος και του τριχώματος.Καθαριστική δράση κατά των βακτηρίων. Εξασφαλίζει περιβάλλον χωρίς σκόνη.Συσκευασία: 1,5 kg..
2.90€
1.93€/kg
Καθαριστικό πολλαπλών χρήσεων Inodorina 500ml
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Inodorina Κωδ.: IND411AL
Καθαριστικό πολλαπλών χρήσεων Inodorina Multi Detergent 500ml.Είναι κατάλληλο για τον καθαρισμό κάθε είδους επιφάνειας.Δεν χρειάζεται ξέβγαλμα. Αναδύει ένα φρέσκο άρωμα και είναι ιδανικό για τον καθαρισμό κλουβιών τρωκτικών, πτηνών, σκύλων γατών, καθώς και σκληρών επιφανειών.Η ειδική του σύνθεση σέβ..
8.00€
16.00€/L
Brand: OEM Κωδ.: oapel14
Πέλλετ Oasis 8kgr για μικρά ζωά όπως κουνέλια, τσιντσιλά, ινδικά χοιρίδια κ.α.100% φυσικό υπόστρωμα, χωρίς χημικά πρόσθετα, βιολογικής προέλευσης.Εξαιρετικά απορροφητικό pellet, εξουδετερώνει τις οσμές, χωρίς την προσθήκη χημικών ουσιών και πρόσθετων.Ιδανικό για όλα τα τρωκτικά.Ελληνικό προϊόν...
13.50€
1.69€/kg
Brand: Duvo+ Κωδ.: 07.68.445
Ροκανίδι της Duvo για κουνέλια τρωκτικά και μικρά ζώα 1kg. ..
2.65€
2.65€/kg
Brand: Duvo+ Κωδ.: 07.68.446
Το Ροκανίδι Duvo+ για Μικρά Ζώα 2,5kg είναι ένα κλασικό, φυσικό και εξαιρετικά απορροφητικό υπόστρωμα υγιεινής, ειδικά σχεδιασμένο για να προσφέρει ένα στεγνό, καθαρό και άνετο περιβάλλον διαβίωσης σε όλα τα μικρά ζώα.Παρασκευάζεται από 100% φυσικές, μη επεξεργασμένες ίνες μαλακού ξύλου, απαλλαγ..
6.15€
2.46€/kg
Brand: Millamore Κωδ.: MLM004
Υλικό Φωλιάς τρωκτικών Millamore Nesting Material 50gr. Χωρίς σκόνη 100% φυσικό Βιοδιασπώμενο και κομποστοποιήσιμο Το MILLAMORE Nesting Material είναι ξύλινο μαλλί από Aspen. Είναι μαλακό και χωρίς σκόνη και ιδανικό για μικρά ζώα και πουλιά για κατασκευή φωλιάς, καταφύγιο και θερμορρυθμιστικό έλεγ..
4.70€
94.00€/kg
Brand: Millamore Κωδ.: MLM005
Υλικό Φωλιάς τρωκτικών Millamore Nesting Pads 8τμχ. Χωρίς σκόνη 100% φυσικό Βιοδιασπώμενο και κομποστοποιήσιμο Το MILLAMORE Nesting Material είναι ξύλινο μαλλί από Aspen. Είναι μαλακό και χωρίς σκόνη και ιδανικό για μικρά ζώα και πουλιά για κατασκευή φωλιάς, καταφύγιο και θερμορρυθμιστικό έλεγχο κ..
9.30€
Brand: Vitakraft Κωδ.: 351701
Υπόστρωμα - Υλικό Φωλιάς για τρωκτικά Vitakraft Hamster Bedding. Φυσικό προϊόν. "Κρεβατάκι" για χάμστερ που το προστατεύει από τα ρεύματα και την ψύξη. Ιδανικό για φωλιά σε κλουβάκια όλων των μικρών τρωκτικών. Εύκολη χρήση. Δεν είναι κατάλληλο για νεαρά χάμστερ ηλικίας κάτω των 4 εβδομάδων...
2.85€
Υπόστρωμα Bunny Bedding Absorber 20lt
-10 %
Brand: Bunny Κωδ.: BU16050
Το Υπόστρωμα Υψηλής Απορροφητικότητας Bunny Bedding Absorber 20L είναι ένα εξειδικευμένο υπόστρωμα βάσης σε μορφή pellet, σχεδιασμένο να προσφέρει μέγιστη αποτελεσματικότητα στην υγιεινή του χώρου διαβίωσης για κουνέλια και μικρά τρωκτικά.Η σύνθεσή του βασίζεται αποκλειστικά σε φυσικά, ασφαλή υλ..
19.90€ 22.00€
1.00€/L
Χ.Τ.30 ημερών: 22.00€
Υπόστρωμα Bunny Bedding Cotton 40lt
-8 %
Brand: Bunny Κωδ.: BU16000
Το Φυσικό Υπόστρωμα Bunny Bedding Cotton 40L είναι ένα εξαιρετικά μαλακό και ζεστό υπόστρωμα κορυφαίας ποιότητας, ειδικά σχεδιασμένο για να προσφέρει μέγιστη άνεση και άριστη υγιεινή στον χώρο διαβίωσης των κουνελιών και των μικρών τρωκτικών.Παράγεται αποκλειστικά από φυσικές ίνες και σπόρους βα..
21.50€ 23.30€
0.54€/L
Χ.Τ.30 ημερών: 23.30€
Brand: Croci Κωδ.: CRR4075444
Άμμος μπάνιου για τσιντσιλά...
8.00€
6.67€/kg
Brand: Vitakraft Κωδ.: 354601
Vitakraft Sandy Special Άμμος για Τσιντσιλά 1Kg. Άμμος για "μπάνιο" του μικρού chincilla σας. Προστατεύει την επιδερμίδα και διατηρεί υγιές και λαμπερό τρίχωμα, καθαρίζοντας το και παράλληλα απομακρύνοντας αναπτυσσόμενα βακτήρια...
7.00€
7.00€/kg
Brand: Cats Best Κωδ.: 06117
Αμμος - Pellet Γάτας Cat's Best Original 10lt (4,3kg). Παράγεται αποκλειστικά από δευτερογενή υλικά ακατέργαστου ξύλου. Κανένα δέντρο δεν έχει κοπεί για την παραγωγή των προϊόντων Cat’s Best. 100 % φυσικά και χωρίς χημικά πρόσθετα. Απολύτως βιοδιασπώμενα & κομποστοποιήσιμα. Εξαιρετικά β..
17.80€
1.78€/L
Brand: Cats Best Κωδ.: 06145
Αμμος - pellet Cat's Best Original 5lt (2,1kg). Παράγεται αποκλειστικά από δευτερογενή υλικά ακατέργαστου ξύλου. Κανένα δέντρο δεν έχει κοπεί για την παραγωγή των προϊόντων Cat’s Best. 100 % φυσικά και χωρίς χημικά πρόσθετα. Απολύτως βιοδιασπώμενα & κομποστοποιήσιμα. Εξαιρετικά βιώσιμα ..
9.80€
1.96€/L
Brand: Cats Best Κωδ.: 06105
Αμμος - Pellet Cat's Best Universal 10lt (5,5kg).Παράγεται αποκλειστικά από δευτερογενή υλικά ακατέργαστου ξύλου. Κανένα δέντρο δεν έχει κοπεί για την παραγωγή των προϊόντων Cat’s Best. 100 % φυσικά και χωρίς χημικά πρόσθετα. Απολύτως βιοδιασπώμενα & κομποστοποιήσιμα. Εξαιρετικά βιώσιμα –Τα ..
11.50€
1.15€/L
Brand: Cats Best Κωδ.: 06116
Αμμος - PelletΓάτας Cat's Best Universal 20lt (11kg).Παράγεται αποκλειστικά από δευτερογενή υλικά ακατέργαστου ξύλου. Κανένα δέντρο δεν έχει κοπεί για την παραγωγή των προϊόντων Cat’s Best. 100 % φυσικά και χωρίς χημικά πρόσθετα. Απολύτως βιοδιασπώμενα & κομποστοποιήσιμα. Εξαιρετικά βιώσιμα ..
22.90€
1.15€/L
Brand: Vitakraft Κωδ.: 350601
Το Ροκανίδι Vitakraft Comfort για Όλα τα Τρωκτικά 1kg είναι ένα κλασικό, φυσικό και υπεραπορροφητικό υπόστρωμα υγιεινής, ειδικά σχεδιασμένο για να προσφέρει ένα στεγνό, καθαρό και άνετο περιβάλλον διαβίωσης σε όλα τα μικρά ζώα.Παρασκευάζεται από 100% μη επεξεργασμένο μαλακό ξύλο, αποτελώντας ένα..
3.05€
3.05€/kg
Brand: Vitakraft Κωδ.: 350602
Ροκανίδι Vitakraft comfort για όλα τα τρωκτικά 3,5kg.Υπεραπορροφητικό ροκανίδι για όλα τα τρωκτικά. Προσφέρει βέλτιστη υγιεινή και καθαριότητα με μια απλή φυσική μυρωδιά. Το χνουδωτό αυτό υπόστρωμα είναι ένα απόλυτα φυσικό προϊόν που κατασκευάζεται από μη επεξεργασμένομαλακό ξύλο και ως εκ τούτ..
9.70€
2.77€/kg
Εμφάνιση 1 έως 30 από 30 (1 Σελ.)