Μενού
Το Καλάθι σας

Κλινικές Δίαιτες Γάτας: Σωστή Διατροφή & Ανάπτυξη

Βοηθήστε την αγαπημένη σας γατούλα να ανακτήσει όσο το δυνατόν ταχύτερα την καλή υγεία και την ευελιξία της, επιλέγοντας ιατρικά εγκεκριμένες κλινικές δίαιτες για γάτες. Ιδανικές για όσες γάτες έχουν παχύνει από τη στείρωση (ειδική ξηρά τροφή για στειρωμένες γάτες) ή αναρρώνουν από κάποιον τραυματισμό ή επέμβαση και θέλουν ιδιαίτερη προσοχή ειδικότερα στη διατροφή τους, προκειμένου να είναι υγιείς και ευτυχισμένες.


Κορυφαίοι κατασκευαστές ζωοτροφών σας προτείνουν τις πιο ποιοτικές και οικονομικές κλινικές δίαιτες και τροφές για γάτες, που θα τις βοηθήσουν να αναρρώσουν ακόμα πιο γρήγορα, δίνοντας το σωστό πρότυπο για τη σωστή διατροφή γάτας.
Κλινική Δίαιτα Γάτας Trovet Urinary Cat Struvite 2,5kg
Δωρεάν -10% BoxNow
Brand: Trovet Κωδ.: 148.0190
Ξηρά Τροφή, Κλινική Δίαιτα Γάτας Trovet Urinary Cat Struvite 3kg.Πλήρης, διαιτητική τροφή για ενήλικες γάτες με διαταραχές στρουβίτη. Ο στρουβίτης είναι μια κοινή αλλά καλά θεραπεύσιμη πάθηση. Το Urinary Struvite είναι διαιτητική τροφή, ειδικά σχεδιασμένη για να αποτρέπει το σχηματισμό κρυστάλλ..
25.30€
10.12€/kg
Ξηρά Τροφή Γάτας Hill's Prescription Diet Feline  On-Care Chicken για Γάτες με Καρκίνο 1,5kg με Κοτόπουλο
Δωρεάν Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Hills Κωδ.: 55040995
Ξηρά Τροφή Γάτας Hill's Prescription Diet Feline  On-Care Chicken για Γάτες με Καρκίνο 1,5kg με Κοτόπουλο.Οι διατροφολόγοι και οι κτηνίατροι της Hill's ανέπτυξαν την κλινική διατροφή του Hill's Prescription DietONC Care για να βοηθήσουν ειδικά στη θρέψη και υποστήριξη των γατών που καταπολεμούν..
38.50€
25.67€/kg
Brand: Royal Canin Κωδ.: 3043015
Ξηρά Τροφή Γάτας Royal Canin Feline Cat Early Renal 1,5kg. Η ξηρή τροφή ROYAL CANIN® EARLY RENAL αποτελεί μια πλήρης διατροφική επιλογή για γάτες, με σκοπό να παρέχει υποστήριξη στη νεφρική λειτουργία σε περιπτώσεις χρόνιας νεφρικής ανεπάρκειας. Αυτό επιτυγχάνεται με τη διατήρηση χαμηλής π..
22.50€
15.00€/kg
Brand: Anima Κωδ.: 10-1005
Συμπλήρωμα Διατροφής Anima Pet Vitamin Omega 3 90 Κάψουλες για υγιή καρδιά, αρθρώσεις και μνήμη σε Σκύλους και Γάτες.Ακριβώς όπως οι άνθρωποι, τα σκυλιά και οι γάτες χρειάζονται ωμέγα-3 για να παραμείνουν υγιή. Τα ωφέλιμα λιπαρά οξέα βοηθούν στην υγεία των αρθρώσεων, στην εύρυθμη εγκεφαλική λειτουργ..
21.00€
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Vetfood HemoActiv για Αναιμία 60 κάψουλες
-10% BoxNow Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: VetFood Κωδ.: 17-0557
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Vetfood HemoActiv για Αναιμία 60 κάψουλες. Το HemoActiv είναι ένα προϊόν για ενήλικες και αναπτυσσόμενους σκύλους και γάτες, το οποίο έχει σχεδιαστεί για να υποστηρίζει τη σωστή διατροφή των ζώων με ανεπάρκεια σιδήρου. Ενδείξεις: Σιδηροπενική ανα..
18.60€
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0050
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Wehemo για Αναιμία 30ml.Το WeHemo είναι ένα συμπλήρωμα διατροφής πλούσιο σε δισγλυκινικό σίδηρο (δεκαπλάσια απορροφησιμότητα σε σχέση με τον τρισθενή), φολλικό οξύ, βιταμίνες, μεταλλικά άλατα και αμινοξέα, απαραίτητο για την καταπολέμηση της αναιμίας και τη..
20.50€
683.33€/L
Brand: Hills Κωδ.: 55040996
Υγρή Τροφή - Κονσέρβα Γάτας Hill's Prescription Diet Feline On-Care Chicken & Vegetable Stew για Γάτες με καρκίνο 82gr με Κοτόπουλο και Λαχανικά.Οι διατροφολόγοι και οι κτηνίατροι της Hill's ανέπτυξαν την κλινική διατροφή του Hill's Prescription DietONC Care για να βοηθήσουν ειδικά στη θρέψη και..
2.35€
28.66€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Virbac Cat Digestive Support Loaf 12x85gr
Δωρεάν
Brand: Virbac Κωδ.: 901022
Υγρή τροφή γάτας Virbac Cat Digestive Support Loaf - Mousse 12x85gr. Αυτή η υγρή τροφή είναι ειδικά σχεδιασμένη για γάτες με ευαίσθητο πεπτικό σύστημα. Προσφέρει εύπεπτα συστατικά, πρεβιοτικά για υγιή εντερική λειτουργία, αυξημένους ηλεκτρολύτες και υψηλή ενεργειακή πυκνότητα, βοηθώντας στ..
26.05€
25.54€/kg
Brand: Virbac Κωδ.: 903025
Virbac Veterinary HPM Kidney & Joint (KJ) Cat Wet (Φακελάκι / Μους) Συσκευασία 12 τεμαχίων των 85gr.Η  Virbac Veterinary HPM Kidney & Joint (KJ) είναι μια προηγμένη κλινική διαιτητική υγρή τροφή, ειδικά σχεδιασμένη για γάτες που αντιμετωπίζουν ταυτόχρονα χρόνια νεφρική νόσο (CKD) και οσ..
23.40€
22.94€/kg
Brand: Animonda Integra Protect Κωδ.: 86694
Animonda Integra Protect Sensitive Κοτόπουλο 100gr. Η αύξηση της ευαισθησίας στη διατροφή συχνά συνδέεται με σημαντικές καταστάσεις στρες. Οι αιλουροειδείς φίλοι μας αντιδρούν όλο και περισσότερο με ακραία ευαισθησία στη διατροφή τους και αλλεργικά συμπτώματα. Αυτά τα φαινόμενα συχνά συνοδεύονται απ..
1.76€
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-1180
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή χωρίς δημητριακά Brit VC Fillets in Gravy Sterilised σε φακελάκια 12τμχ με σολομό για στειρωμένες γάτες όλων των φυλών.Κατάλληλη για στειρωμένες γάτες για τον έλεγχο βάρους και την βελτιστοποίηση του. Υποστηρίζει τη φυσική κατάσταση και την πνευματική δ..
21.40€
20.98€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0759
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Diabetes 2kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, κατάλληλη για τη ρύθμιση του επιπέδου σακχάρου του αίματος. • σακχαρώδης διαβήτης.Πλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη διαιτητική τροφή με χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη για βέλτιστο έλεγχο της μεταγευματικής γλυκαιμίας σε γάτε..
23.50€
11.75€/kg
Brit VD Cat Diabetes 5kg
Δωρεάν -10% BoxNow
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0760
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Diabetes 5kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, κατάλληλη για τη ρύθμιση του επιπέδου σακχάρου του αίματος. • σακχαρώδης διαβήτης.Πλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη διαιτητική τροφή με χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη για βέλτιστο έλεγχο της μεταγευματικής γλυκαιμίας σε γάτε..
48.60€
9.72€/kg
Brit VD Cat Gastrointestinal 2kg
Δωρεάν
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0753
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Gastrointestinal 2kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γατάκια και ενήλικες γάτες με γαστρεντερικά προβλήματα: • οξεία και χρονιά γαστρεντερίτιδα• χρονιά κολίτιδα• παγκρεατίτιδα• δυσκοιλιότητα• υδαρή κόπρανα και μετεωρισμόςΠλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη διαιτητική τροφ..
26.40€
13.20€/kg
Brit VD Cat Gastrointestinal 5kg
Δωρεάν
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0754
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Gastrointestinal 5kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γατάκια και ενήλικες γάτες με γαστρεντερικά προβλήματα: • οξεία και χρονιά γαστρεντερίτιδα  • χρονιά κολίτιδα• παγκρεατίτιδα • δυσκοιλιότητα• υδαρή κόπρανα και μετεωρισμόςΠλήρης και εξαιρετικά εύπεπ..
56.50€
11.30€/kg
Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal High Fibre Herring & Pea 2kg
Δωρεάν
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-1242
Κλινική πλήρης διαιτητική τροφή Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal High Fibre Herring & Pea 2kg που υποστηρίζει το πεπτικό σύστημα της γάτας και βοηθά στην πρόληψη δυσκοιλιότητας και τριχοβεζωαρίων.Ειδικά σχεδιασμένη για γάτες με ευαισθησίες στο γαστρεντερικό, προσφέροντας υποστήρ..
34.30€
17.15€/kg
Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal High Fibre Herring & Pea 5kg
Δωρεάν Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-1241
Κλινική πλήρης διαιτητική τροφή Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal High Fibre Herring & Pea 5kg που υποστηρίζει το πεπτικό σύστημα της γάτας και βοηθά στην πρόληψη δυσκοιλιότητας και τριχοβεζωαρίων. Ειδικά σχεδιασμένη για γάτες με ευαισθησίες στο γαστρεντερικό, προσφέροντας υ..
65.40€
13.08€/kg
Brit VD Cat Hypoallergenic 2kg
Δωρεάν Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0750
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Hypoallergenic 2kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γατάκια και ενήλικες γάτες με δερματολογικά προβλήματα:• αλλεργική και ατοπική δερματίτιδα • αλλεργικές αντιδράσεις και τροφική δυσανεξία• μέρος της λύσης ενός σύνθετου δερματολογικού προβλήματος• διατροφή για την ε..
26.40€
13.20€/kg
Brit VD Cat Hypoallergenic 5kg
Δωρεάν
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0751
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Hypoallergenic 5kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γατάκια και ενήλικες γάτες με δερματολογικά προβλήματα:• αλλεργική και ατοπική δερματίτιδα• αλλεργικές αντιδράσεις και τροφική δυσανεξία• μέρος της λύσης ενός σύνθετου δερματολογικού προβλήματος• διατροφή για την εξάλειψ..
56.50€
11.30€/kg
Brit VD Cat Obesity 2kg
Δωρεάν
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0756
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Obesity 2kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, κατάλληλη για απώλεια βάρους και επακόλουθη διατήρηση του επιθυμητού βάρους: • υπέρβαρες και παχύσαρκες γάτες• διατήρηση του βέλτιστου σωματικού βάρους.Πλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη τροφή με χαμηλή ενεργειακή πυκνότ..
26.40€
13.20€/kg
Brit VD Cat Obesity 5kg
Δωρεάν
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0757
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Obesity 5kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, κατάλληλη για απώλεια βάρους και επακόλουθη διατήρηση του επιθυμητού βάρους: • υπέρβαρες και παχύσαρκες γάτες• διατήρηση του βέλτιστου σωματικού βάρους.Πλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη τροφή με χαμηλή ενεργειακή πυκνότ..
56.50€
11.30€/kg
Brit VD Cat Renal 2kg
Δωρεάν
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0765
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Renal 2kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες με μειωμένη νεφρική λειτουργία:• οξεία νεφρική ανεπάρκεια• χρονιά νεφρική ανεπάρκεια• καρδιαγγειακό σύνδρομο (crs) Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, με χαμηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες για υποστήριξη της νεφρικής λειτουρ..
26.40€
13.20€/kg
Brit VD Cat Renal 5kg
Δωρεάν
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0766
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Renal 5kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες με μειωμένη νεφρική λειτουργία:• οξεία νεφρική ανεπάρκεια• χρονιά νεφρική ανεπάρκεια• καρδιαγγειακό σύνδρομο (crs) Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, με χαμηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες για υποστήριξη της νεφρικής λ..
56.50€
11.30€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0762
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Struvite 2kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, κατάλληλη για τον έλεγχο των παθήσεων στο κατώτερο ουροποιητικό σύστημα: • ιδιοπαθής κυστίτιδα της γάτας (fic)• διάλυση κρυστάλλων στρουβίτη και λίθων • αποτροπή κρυσταλλουρίας.Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, με..
23.50€
11.75€/kg
Brit VD Cat Struvite 5kg
Δωρεάν -10% BoxNow
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0763
Κλινική Δίαιτα Γάτας Brit VD Cat Struvite 5kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, κατάλληλη για τον έλεγχο των παθήσεων στο κατώτερο ουροποιητικό σύστημα:• ιδιοπαθής κυστίτιδα της γάτας (fic)• διάλυση κρυστάλλων στρουβίτη και λίθων • αποτροπή κρυσταλλουρίας.Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, με..
48.60€
9.72€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-1181
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή χωρίς δημητριακά Brit VD Fillets in Gravy Recovery σε φακελάκια 12τμχ με σολομό για γάτες για αποκατάσταση κατά την ανάρρωση.Κατάλληλο κατά την ανάρρωση, μετά από χειρουργική επέμβαση ή σοβαρή ασθένεια, σε μειωμένη όρεξη. Περιέχει εύκολα εύπεπτες ζωικές πρωτεΐνες, εξασφαλί..
21.40€
20.98€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-1182
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή χωρίς δημητριακά Brit VD Fillets in Gravy Urinary & Stress Relief σε φακελάκια 12τμχ με γαλοπούλα για γάτες με παθήσεις του ουροποιητικού συστήματος.Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για γάτες – διάλυση λίθων στρουβίτη, μείωση του σχηματισμού λίθων στρουβίτη, ηρεμ..
21.40€
20.98€/kg
Croci Silicone Lid Green Καπάκι για Κονσέρβες
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Croci Κωδ.: CRC6020436
Κάλυμμα σιλικόνης για κονσέρβες με διάμετρο μέχρι 9.5cm, Πράσινο.Το κάλυμμα σιλικόνης για κονσέρβες είναι μια πρακτική και επαναχρησιμοποιούμενη λύση για να διατηρείτε φρέσκο το περιεχόμενο των ανοιγμένων κονσερβών. Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας σιλικόνη, είναι κατάλληλο για κάλυψη κονσερβών μ..
3.00€
Brand: Croci Κωδ.: CRC6020435
Κάλυμμα σιλικόνης για κονσέρβες με διάμετρο μέχρι 9.5cm, Κόκκινο.Το κάλυμμα σιλικόνης για κονσέρβες είναι μια πρακτική και επαναχρησιμοποιούμενη λύση για να διατηρείτε φρέσκο το περιεχόμενο των ανοιγμένων κονσερβών. Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας σιλικόνη, είναι κατάλληλο για κάλυψη κονσερβών μ..
3.00€
Farmina Vet Life Convalescence Wet Food Cat 85gr
-10% BoxNow
Brand: Top Dog Κωδ.: 22.01.061
Κλινική Δίαιτα, Κονσέρβα Γάτας Farmina Vet Life Convalescence Wet Food Cat 85gr. Διατροφική ανάκαμψη και ανάρρωση. Η Farmina Vet Life Convalescence είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή σχεδιασμένη για την διατροφική ανάκαμψη των ενήλικων γατών. Ενδείκνυται επίσης για τη θεραπεία ζώων εξασθενημέν..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Vet Life Κωδ.: 22.01.065
Υγρή Τροφή - Κονσέρβα Γάτας Farmina Vet Life Diabetic Wet Food Cat 85gr.   Η Farmina Vet Life Diabetic είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες για ρύθμιση της παροχής γλυκόζης (Σακχαρώδης Διαβήτης). Είναι ιδανική για μια ισορροπημένη διατροφή και προσφέρει την απαραίτητη ενέργεια ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Vet Life Κωδ.: 22.01.062
Κλινική Δίαιτα, Κονσέρβα Γάτας Farmina Vet Life Gastrointestinal Wet Food Cat 85gr. Φλεγμονώδεις γαστρεντερικές διαταραχές, ανάρρωση. Η Farmina Vet Life Gastrointestinal είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, σχεδιασμένη για τη μείωση των οξειών διαταραχών της εντερικής απορρόφησης. Ευν..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Vet Life Κωδ.: 22.01.070
Κλινική Δίαιτα, Κονσέρβα Γάτας Farmina Vet Life Hypoallergenic Pork & Potato Wet Food Cat 85gr. Η Farmina Vet Life Hypoallergenic Pork & Potato είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες για περιορισμό της δυσανεξίας σε διάφορα συστατικά και θρεπτικές ουσίες, υποστήριξη της δερματικής ..
1.70€
20.00€/kg
Brand: Vet Life Κωδ.: 22.01.063
Κλινική Δίαιτα, Κονσέρβα Γάτας Farmina Vet Life Renal Wet Food Cat 85gr.  Χρόνια ή προσωρινή νεφρική ανεπάρκεια, συμπληρωματικά για τη θεραπεία της συμφορητικής καρδιακής ανεπάρκειας. Η Farmina Vet Life Renal είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, σχεδιασμένη για να υποστηρίξει την..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Vet Life Κωδ.: 22.01.064
Κλινική Δίαιτα, Κονσέρβα Γάτας Farmina Vet Life Struvite Wet Food Cat 85gr. Διάλυση λίθων στρουβίτη και μείωση των υποτροπών. Όξυνση ούρων. Η Farmina Vet Life Struvite είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, σχεδιασμένη για να διαλύει τους λίθους στρουβίτη.  ΣΥΝΘΕΣΗ: Κρέας κοτόπουλ..
1.60€
18.82€/kg
Happy Cat Vet Diet Intestinal 4kg
Δωρεάν
Brand: Happy Cat Κωδ.: VC04003
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Γάτας Happy Cat Vet Diet Intestinal 4kg. Η Happy Cat VET INTESTINAL (κατά των πεπτικών διαταραχών) χορηγείται για τη ρύθμιση των οξειών & χρόνιων γαστρεντερικών διαταραχών. Αυτή η δίαιτα διακρίνεται για τα ιδιαίτερα εύπεπτα συστατικά της & την μέτρια περιεκτικ..
36.00€
9.00€/kg
Happy Cat Vet Diet Renal 4kg
Δωρεάν
Brand: Happy Cat Κωδ.: VC04008
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Γάτας Happy Cat Vet Diet Renal 4kg. Η Happy Cat VET RENAL (Δίαιτα νεφροπάθειας) χορηγείται για την ανακούφιση των νεφρών, σε περίπτωση χρόνιας νεφρικής ανεπάρκειας (ΧΝΑ). Αυτή η δίαιτα διακρίνεται για την ειδικά προσαρμοσμένη περιεκτικότητά της σε εξαιρετικά εύπεπτη π..
34.00€
8.50€/kg
Happy Cat Vet Diet Struvit 4kg
Δωρεάν Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Happy Cat Κωδ.: VC04007
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Γάτας Happy Cat Vet Diet Struvit 4kg. Η τροφή Happy Cat VET STRUVIT (κατά του στρουβίτη) χορηγείται για τη διάλυση των λίθων στρουβίτη. Διακρίνεται για την εξαιρετικά υψηλής ποιότητας πρωτεΐνη της, καθώς & για τη μειωμένη περιεκτικότητά της σε μαγνήσιο και φώσφορο..
34.00€
8.50€/kg
Brand: Happy Cat Κωδ.: VC00203
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Happy Cat Vet Diet Υγρή τροφή Struvite 200gr.    Η τροφή Happy Cat VET STRUVIT (κατά του στρουβίτη) χορηγείται για τη διάλυση των λίθων στρουβίτη. Διακρίνεται για την εξαιρετικά υψηλής ποιότητας πρωτεΐνη της, καθώς & για τη μειωμένη περιεκτι..
2.25€
11.25€/kg
Nobby Προστατευτικό Καπάκι Σιλικόνης για Κονσέρβα
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Nobby Κωδ.: 61551
Nobby Προστατευτικό Καπάκι Σιλικόνης για Κονσέρβες Κάλυμμα ιδανικό για συσκευασίες με διάμετρο μέχρι 6,5/7,5 και 8,5cm.Διατηρεί το περιεχόμενο φρέσκο και αποφεύγονται οι δυσάρεστες οσμές.Κατάλληλο και για πλυντήριο πιάτων...
3.40€
Brand: Disugual Κωδ.: DSVETC22
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Disugual Diet Cat - Diabetic Beef Με Βοδινό 85gr. Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες με σακχαρώδη διαβήτη για τον έλεγχο της παροχής γλυκόζης. Περιέχει πολύ εύπεπτα συστατικά. Χωρίς προσθήκη δημητριακών. Περιέχει έλαιο καρύδας.Η μοναδική εταιρεία με κλινικές δ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Disugual Κωδ.: DSVETC23
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Disugual Diet Cat - Diabetic Duck Με Πάπια 85gr. Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες με σακχαρώδη διαβήτη για τον έλεγχο της παροχής γλυκόζης. Περιέχει πολύ εύπεπτα συστατικά. Χωρίς προσθήκη δημητριακών. Περιέχει έλαιο καρύδας. Η μοναδική εταιρεία με Κλινικές δ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Disugual Κωδ.: DSVETC24
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Disugual Diet Cat - Diabetic Με Γλώσσα 85gr. Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες με σακχαρώδη διαβήτη για τον έλεγχο της παροχής γλυκόζης. Περιέχει πολύ εύπεπτα συστατικά. Χωρίς προσθήκη δημητριακών. Περιέχει έλαιο καρύδας. Η μοναδική εταιρεία με κλινικές δίαιτ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Disugual Κωδ.: DSVETC05
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Disugual Diet Cat - Digestion με Χοιρινό 85gr.  Πλήρης διαιτητική τροφή κατάλληλη για γάτες με πεπτικά προβλήματα και για γάτες με εξωκρινή παγκρεατική ανεπάρκεια. Περιέχει πολύ εύπεπτα συστατικά. Μειωμένη περιεκτικότητα σε λιπαρά. Εμπλουτισμένη με L-καρν..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Disugual Κωδ.: DSVETC04
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Disugual Diet Cat - Digestion με Γαλοπούλα 85gr. Πλήρης διαιτητική τροφή κατάλληλη για γάτες με πεπτικά προβλήματα και για γάτες με εξωκρινή παγκρεατική ανεπάρκεια. Περιέχει πολύ εύπεπτα συστατικά. Μειωμένη περιεκτικότητα σε λιπαρά. Εμπλουτισμένη με L-καρνιτίν..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Disugual Κωδ.: DSVETC27
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Disugual Diet Cat - Hepatic Pork με Χοιρινό 85gr. Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες. Κατάλληλη για την υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας. Μέτρια περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη. Μειωμένη περιεκτικότητα σε χαλκό. Επιλεγμ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Disugual Κωδ.: DSVETC25
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Disugual Diet Cat - Hepatic Quail με Ορτύκι 85gr. Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες. Κατάλληλη για την υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας. Μέτρια περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη. Μειωμένη περιεκτικότητα σε χαλκό. Επιλεγμ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Disugual Κωδ.: DSVETC26
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Disugual Diet Cat - Hepatic Turkey με Γαλοπούλα 85gr. Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες. Κατάλληλη για την υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας. Μέτρια περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη. Μειωμένη περιεκτικότητα σε χαλκό. Επι..
1.95€
22.94€/kg
Εμφάνιση 193 έως 240 από 266 (6 Σελ.)