Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11634
ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ TAF PETS FRESH DOG TREATS CHICKEN SAUSAGES 75 GR. Περιγραφή:Φρέσκια λιχουδιά σκύλου επιβράβευσης χωρίς ζάχαρη.Λουκάνικα με κοτόπουλο. Χαμηλά σε λιπαρά & αλάτι.Συσκευασία: 75γρ..
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11644
ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ TAF PETS FRESH DOG TREATS DELI CHICKEN STICKS 75GR. Φρέσκια λιχουδιά επιβράβευσης χωρίς ζάχαρη. Εκλεκτά sticks κοτόπουλου. Χαμηλά σε λιπαρά & αλάτι.Συσκευασία: 75γρ. ..
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11646
Λιχουδιές Σκύλου Taf Pets Fresh Dog Treats Deli Lamb Sticks 75gr.Φτιαγμένες με φρέσκο αρνί, αυτές οι νόστιμες λιχουδιές προσφέρουν υγιεινή απόλαυση, ενισχύοντας την ευεξία και τη χαρά του κατοικίδιου σας. Υψηλής ποιότητας συστατικά για μια νόστιμη εμπειρία - η ιδανική επιλογή για το τέλειο σνακ για ..
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11647
Λιχουδιές Σκύλου Taf Pets Fresh Dog Treats Deli Tuna Sticks 75gr. Φτιαγμένες με φρέσκο τόνο, αυτές οι νόστιμες λιχουδιές προσφέρουν υγιεινή απόλαυση, ενισχύοντας την ευεξία και τη χαρά του κατοικίδιου σας. Υψηλής ποιότητας συστατικά για μια νόστιμη εμπειρία - η ιδανική επιλογή για το τέλειο σνα..
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11640
ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ ΣΚΥΛΟΥ TAF PETS FRESH DOG TREATS DUCK CUTLET 75GR.Περιγραφή:Φρέσκια λιχουδιά επιβράβευσης χωρίς ζάχαρη.Φιλετάκια πάπιας. Πλούσια σε Ω3 &Ω6. Χαμηλά σε λιπαρά, σιτηρά & αλάτι.Συσκευασία: 75γρ..
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11641
ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ TAF PETS FRESH DOG TREATS DUCK LEGS 75GR.ΜΕ ΠΑΠΙΑ. Φρέσκια λιχουδιά επιβράβευσης χωρίς ζάχαρη.Μπουτάκια πάπιας με ασβέστιο. Χαμηλά σε λιπαρά & αλάτι.Συσκευασία: 75γρ...
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11632
Λιχουδιές Σκύλου Taf Pets Fresh Dog Treats Gnaw Salmon Sticks 75gr.Οι Taf Pets Gnaw Salmon Sticks είναι απολαυστικές λιχουδιές για σκύλους, με ξυλάκι από δέρμα (rawhide) τυλιγμένο σε τρυφερό φιλέτο σολομού.Αποτελούν μια γευστική ανταμοιβή που συνδυάζει μάσηση και απόλαυση, ενισχύοντας τη θετική συμπ..
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11639
ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ ΣΚΥΛΟΥ TAF PETS FRESH DOG TREATS SALMON BITES 75GR. Περιγραφή: Φρέσκια λιχουδιά επιβράβευσης χωρίς ζάχαρη. Μπουκιές με σολομό. Πλούσιες σε Ω3 &Ω6. Χαμηλές σε λιπαρά, σιτηρά &αλάτι.Συσκευασία: 75γρ..
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11642
ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ TAF PETS FRESH DOG TREATS WRAPPED CHICKEN STICKS 75GR.Φρέσκια λιχουδιά επιβράβευσης χωρίς ζάχαρη.Τυλιχτά sticks κοτόπουλου. Χαμηλά σε λιπαρά, σιτηρά &αλάτι.Συσκευασία: 75γρ...
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11643
ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ TAF PETS FRESH DOG TREATS WRAPPED DUCK STICKS 75GR.ΜΕ ΠΑΠΙΑ. Φρέσκια λιχουδιά επιβράβευσης χωρίς ζάχαρη.Τυλιχτά sticks πάπιας. Χαμηλά σε λιπαρά, σιτηρά &αλάτι.Συσκευασία: 75γρ. ..
1.99€
26.53€/kg
Brand: Taf pets
Κωδ.: T-11629
ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ TAF PETS SOFT SNACKS MIX 85GR.Μαλακή λιχουδιά επιβράβευσης.Ποικιλία κρεάτων & ψαριών με δημητριακά.Συσκευασία: 85γρ...
1.55€
18.24€/kg
Brand: Tail Swingers
Κωδ.: 11541
Λιχουδιές Σκύλου Tailswingers Freeze Dried με Βοδινό 45grFreeze dried - υψηλής ποιότητας μονοπρωτεϊνικό συμπλήρωμα. Υποαλλεργικό.Χάρισε στον σκύλο σου τη θρεπτική αξία που του αξίζει με το 100% φυσικό, μονοπρωτεϊνικό σνακ με την τεχνολογια freeze dried !Ιδανικό για σκύλους με ευαισθησίες ή αλλε..
9.90€
220.00€/kg
Brand: Tail Swingers
Κωδ.: 11521
Λιχουδιές Σκύλου Tailswingers Freeze Dried με Αρνί 45grΜονοπρωτεϊνικό Σνακ για Κουτάβια & Ενήλικους Σκύλους - Υγιεινή και Φυσική Επιλογή.Χάρισε στον σκύλο σου τη θρεπτική αξία που του αξίζει με το 100% φυσικό, μονοπρωτεϊνικό σνακ με την τεχνολογια freeze dried !Ιδανικό για σκύλους με ευαισθησίες..
9.90€
220.00€/kg
Brand: Tail Swingers
Κωδ.: 11214
Λιχουδιές Σκύλου Tailswingers Goose Soft Sticks 100gr.Αυτά τα μαλακά στικ από 82% κρέας χήνας είναι η ιδανική λιχουδιά για επιβράβευση και εκπαίδευση, ειδικά για αλλεργικά σκυλιά. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας κρέας χήνας, αυτά τα στικ προσφέρουν μια υγιεινή και νόστιμη επιλογή για τον τετράπο..
4.50€
45.00€/kg
Brand: Tail Swingers
Κωδ.: 11213
Λιχουδιές Σκύλου Tailswingers Ostrich Soft Sticks 100gr.Αυτά τα μαλακά στικ από 82% κρέας στρουθοκάμηλου είναι η ιδανική λιχουδιά για επιβράβευση και εκπαίδευση, ειδικά για αλλεργικά σκυλιά. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας κρέας στρουθοκάμηλου, αυτά τα στικ παρέχουν μια υγιεινή και νόστιμη επιλο..
4.50€
45.00€/kg
Brand: Harper & Bone
Κωδ.: 30-339
Λιχουδιές Σκύλου Και Γάτας Harper & Bone Iberian Soft Treats Chicken & Pork 90g.Η Harper & Bone ταξιδεύει στην Ισπανία, όπου βυθίζεται σε μια γαστρονομική εμπειρία και ανακαλύπτει το λαχταριστό Ιβηρικό ζαμπόν, μια γευστική απόλαυση που τους έκανε να αναστενάξουν από ευχαρίστηση. Ακολούθη..
2.30€
25.56€/kg
Brand: Harper & Bone
Κωδ.: 30-336
Λιχουδιές Σκύλου Και Γάτας Harper & Bone Iberian Soft Treats Chicken & Turkey 90g.Η Harper & Bone ταξιδεύει στην Ισπανία, όπου βυθίζεται σε μια γαστρονομική εμπειρία και ανακαλύπτει το λαχταριστό Ιβηρικό ζαμπόν, μια γευστική απόλαυση που τους έκανε να αναστενάξουν από ευχαρίστηση. Ακολού..
2.30€
25.56€/kg
Brand: Kong
Κωδ.: 47665
Μπισκότα Kong Ziggies Medium/Large 198gr.Λιχουδιές ειδικά σχεδιασμένες και διαμορφωμένες για να υποστηρίζουν τη στοματική υγεία των σκύλων.
Το σχήμα τους βοηθά αποτελεσματικά στην απομάκρυνση της πλάκας μέσω της μάσησης, κάνουν μασάζ στα ούλα και απομακρύνουν τα υπολείμματα τροφής από τα δόντια των..
11.00€
55.56€/kg
Brand: Kong
Κωδ.: 47663
Μπισκότα Kong Ziggies Puppy Medium/Large 198gr.Λιχουδιές ειδικά σχεδιασμένες και διαμορφωμένες για να υποστηρίζουν τη στοματική υγεία των σκύλων.
Το σχήμα τους βοηθά αποτελεσματικά στην απομάκρυνση της πλάκας μέσω της μάσησης, κάνουν μασάζ στα ούλα και απομακρύνουν τα υπολείμματα τροφής από τα δόντ..
11.00€
55.56€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL50
Οδοντικό Σνακ Σκύλου Knash Digestive Woofa Loofa with pumpkin, ginger, and coconut oil.Το Knash Digestive Woofa Loofa είναι ένα φυσικό οδοντικό σνακ για σκύλους, ειδικά σχεδιασμένο για να συνδυάζει την καθημερινή φροντίδα των δοντιών με την υποστήριξη της πεπτικής λειτουργίας. Η σειρά Digestive..
7.80€
42.86€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL07
Οδοντικό Σνακ Σκύλου Knash Woofa Loofa Dental Stick Medium (Peppermint, Parsley & Coconut).Το Knash Woofa Loofa Dog Dental Stick είναι ένα φυσικό, φυτικό οδοντικό σνακ σε μέγεθος Medium, ειδικά σχεδιασμένο για τη φροντίδα της στοματικής υγιεινής των σκύλων. Η συνταγή του βασίζεται σε έναν συνδυα..
7.80€
42.86€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL49
Οδοντικό Σνακ Σκύλου Knash Vitality Woofa Loofa with blueberries, beetroot, and coconut oil.Το Knash Vitality Woofa Loofa είναι ένα φυσικό οδοντικό σνακ για σκύλους, ειδικά σχεδιασμένο για να συνδυάζει την καθημερινή φροντίδα της στοματικής υγιεινής με την ενίσχυση της ζωντάνιας του οργανισμού...
7.80€
42.86€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL66
Οδοντικό Σνακ Σκύλου Knash Λιχουδιές για Χαλάρωση (182gr).Οι λιχουδιές Knash για Χαλάρωση σε συσκευασία 182 γραμμαρίων είναι φυσικά οδοντικά σνακ (dental sticks) σε μορφή ράβδων, ειδικά σχεδιασμένα για να συνδυάζουν την καθημερινή φροντίδα της στοματικής υγιεινής με τη διαχείριση του άγχους και της ..
7.80€
42.86€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL59
Λιχουδιές Σκύλου Knash Μπουκίτσες για Καλύτερη Πέψη (100gr).Οι λιχουδιές Knash Μπουκίτσες για Καλύτερη Πέψη είναι φυσικά σνακ σε μορφή μικρών μπουκίτσων, ειδικά σχεδιασμένα για να προσφέρουν μια γευστική επιβράβευση με παράλληλη υποστήριξη του γαστρεντερικού συστήματος. Η συνταγή τους βασίζεται σε έ..
5.40€
54.00€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL62
Λιχουδιές Σκύλου Knash Μπουκίτσες για Υγιή Δόντια (100gr).Οι λιχουδιές Σκύλου Knash Μπουκίτσες για Υγιή Δόντια είναι φυσικά σνακ σε μορφή μικρών μπουκίτσων, ειδικά σχεδιασμένα για την καθημερινή υποστήριξη της στοματικής υγιεινής των σκύλων. Η συνταγή τους βασίζεται σε έναν συνδυασμό από μέντα, μαϊν..
5.40€
54.00€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL64
Λιχουδιές Σκύλου Knash Μπουκίτσες για Ζωντάνια (100gr)Οι λιχουδιές Knash Μπουκίτσες για Ζωντάνια είναι φυσικά σνακ σε μορφή μικρών μπουκίτσων, ειδικά σχεδιασμένα για να προσφέρουν μια γευστική επιβράβευση με παράλληλη τόνωση του οργανισμού. Η συνταγή τους βασίζεται σε έναν συνδυασμό από μύρτιλο (blu..
5.40€
54.00€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL52
Λιχουδιές Σκύλου Knash Μπουκίτσες για Χαλάρωση (100gr).Οι λιχουδιές Knash Μπουκίτσες για Χαλάρωση είναι φυσικά σνακ σε μορφή μικρών μπουκίτσων, ειδικά σχεδιασμένα για να προσφέρουν μια γευστική επιβράβευση με παράλληλη χαλαρωτική δράση. Η συνταγή τους βασίζεται σε έναν συνδυασμό από μωβ γλυκοπατάτα,..
5.40€
54.00€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL65
Οδοντικό Σνακ Σκύλου Knash Λιχουδιές για Καλύτερη Πέψη (126gr).Οι λιχουδιές Knash για Καλύτερη Πέψη σε συσκευασία 126 γραμμαρίων είναι φυσικά οδοντικά σνακ (dental sticks), ειδικά σχεδιασμένα για να συνδυάζουν την καθημερινή φροντίδα της στοματικής υγιεινής με την υποστήριξη του ευαίσθητου γαστρεντε..
5.90€
46.83€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL19
Οδοντικό Σνακ Σκύλου Knash Woofa Loofa Dental Stick Small (Peppermint, Parsley & Coconut).Το Knash Woofa Loofa Dog Dental Stick είναι ένα φυσικό, φυτικό οδοντικό σνακ σε μέγεθος Medium, ειδικά σχεδιασμένο για τη φροντίδα της στοματικής υγιεινής των σκύλων. Η συνταγή του βασίζεται σε έναν συνδυασ..
5.90€
46.83€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL63
Οδοντικό Σνακ Σκύλου Knash Vitality Woofa Loofa with blueberries, beetroot, and coconut oil.Το Knash Vitality Woofa Loofa είναι ένα φυσικό οδοντικό σνακ για σκύλους, ειδικά σχεδιασμένο για να συνδυάζει την καθημερινή φροντίδα της στοματικής υγιεινής με την ενίσχυση της ζωντάνιας του οργανισμού...
5.90€
46.83€/kg
Brand: Knash
Κωδ.: KNWL67
Οδοντική Λιχουδιά Σκύλου knash Woofa Loofa Small με Μωβ Γλυκοπατάτα, Χαμομήλι και Λάδι Καρύδας 126gr
Οδοντικό Σνακ Σκύλου Knash Λιχουδιές για Χαλάρωση (182gr).Οι λιχουδιές Knash για Χαλάρωση σε συσκευασία 182 γραμμαρίων είναι φυσικά οδοντικά σνακ (dental sticks) σε μορφή ράβδων, ειδικά σχεδιασμένα για να συνδυάζουν την καθημερινή φροντίδα της στοματικής υγιεινής με τη διαχείριση του άγχους και της ..
5.90€
46.83€/kg
Brand: Nobby
Κωδ.: 88700
Τσαντάκι εκπαίδευσης για λιχουδιές Nobby Rio 11x14cm Blue.- ανθεκτικό νάιλον- με ανακλαστική λωρίδα- με δακτύλιο σύνδεσης για σκεύη- μπορεί να στερεωθεί στη ζώνη με κλιπ- μπορεί να κλείσει με κορδόνι.Η πρακτική τσάντα σνακ RIO από την Nobby είναι ιδανική για καθημερινή προπόνηση ή εκπαίδευση σκύλου...
12.00€
Brand: Nobby
Κωδ.: 88701
Τσαντάκι εκπαίδευσης για λιχουδιές Nobby Rio 11x14cm Green.- ανθεκτικό νάιλον - με ανακλαστική λωρίδα- με δακτύλιο σύνδεσης για σκεύη- μπορεί να στερεωθεί στη ζώνη με κλιπ- μπορεί να κλείσει με κορδόνι.Η πρακτική τσάντα σνακ RIO από την Nobby είναι ιδανική για καθημερινή προπόνηση ή εκπαίδευση ..
12.00€
Brand: Nobby
Κωδ.: 51956
Τσαντάκι Σιλικόνης για Λιχουδιές Nobby Rio 12,5x4x10,5cm Blue.Αποκτήστε τον τέλειο σύντροφο για ταξίδια και εκπαίδευση - το ανθεκτικό και εύκολο στο καθάρισμα τσαντάκι σνακ από σιλικόνη! Με το άοσμο υλικό του και το μαγνητικό κλείσιμο που κλείνει αυτόματα, τα σνακ σας θα παραμείνουν φρέσκα και ασφαλ..
7.50€
Brand: Akinu
Κωδ.: 147019
Τσαντάκι Λιχουδιών με Ζώνη Δεσίματος Akinu 6,5x12x7,5cm Μαύρο.Τσαντάκι εκπαίδευσης για λιχουδιές από την Akinu. Ευρύχωρο ώστε να μπορείτε άνετα να επιβραβεύσετε τον τετράποδο φίλο σας.ποιοτικό υλικόμεγάλη θήκη για λιχουδιέςζώνη για δέσιμο στη μέση ή μεταφορά στον ώμολάστιχο για κλείσιμο της τσέπης γ..
15.00€
30.00€/kg
Brand: OEM
Κωδ.: 60.670.173
Τσαντάκι Λιχουδιών Dexas Show Clip-on Lime.Το τσαντάκι λιχουδιών για ζώνες Dexas είναι ιδιαίτερα χρήσιμο για τους ιδιοκτήτες σκύλων.Συνδέεται με τη ζώνη και παρέχει ένα δοχείο στο οποίο μπορείτε να κρατήσετε τις αγαπημένες λιχουδιές του σκύλου σας.Είναι κατασκευασμένη από εύκαμπτο και καθαρό πυρίτιο..
17.90€
Brand: OEM
Κωδ.: 60.670.172
Τσαντάκι Λιχουδιών Dexas Show Clip-on Ροζ.Το τσαντάκι λιχουδιών για ζώνες Dexas είναι ιδιαίτερα χρήσιμο για τους ιδιοκτήτες σκύλων.Συνδέεται με τη ζώνη και παρέχει ένα δοχείο στο οποίο μπορείτε να κρατήσετε τις αγαπημένες λιχουδιές του σκύλου σας.Είναι κατασκευασμένη από εύκαμπτο και καθαρό πυρίτιο ..
17.90€
Brand: Glee
Κωδ.: GL114
Τσαντάκι Λιχουδιών Glee Paw Garden 13cm.Οι θήκες λιχουδιών Platinum της Glee For Pets με κλιπ, ελαστικό κορδόνι και θηλιά ζώνης είναι το απόλυτο αξεσουάρ για κάθε ιδιοκτήτη σκύλου!Σχεδιασμένες για πρακτικότητα και άνεση, σας επιτρέπουν να έχετε πάντα τις λιχουδιές στο χέρι κατά τη διάρκεια βόλτας ή ..
10.50€
Brand: Nobby
Κωδ.: 67474
Τσαντάκι Λιχουδιών Nobby Snack Bag Mini 7cm
Είναι κατασκευασμένο από νάιλον και μπορεί να γεμίσει με λιχουδίες και να σφραγιστεί. Η προσάρτηση στη ζώνη με ένα άγκιστρο είναι ιδιαίτερα πρακτική επειδή τα χέρια είναι ελεύθερα κατά την εκπαίδευση ή το περπάτημα.Τυχαία χρώματα...
4.40€
Brand: Ferplast
Κωδ.: 75527199
Αυτό το τσαντάκι λιχουδιών είναι ιδανικό για τους ιδιοκτήτες σκύλων που θέλουν να έχουν πάντα έτοιμες τις αγαπημένες λιχουδιές του κατοικίδιού τους, είτε για τις βόλτες, είτε για τις εκπαιδευτικές δραστηριότητες. Με φερμουάρ κλεισίματος για ασφαλή αποθήκευση και λουράκι ώμου, προσφέρει εύκολη και άν..
15.00€
Brand: Trixie
Κωδ.: 201.32282
Τσαντάκι Λιχουδιών Trixie Mini Snack Bag 9x7cmπολυεστέραςεύκολο κλείσιμο λόγω του κορδονιού περίσφιξηςμε άγκιστρο για να συνδέσετε π.χ. με το λουρίεύκολος καθαρισμόςσυλλογή σε ταινία κλιπτυχαία χρώματα..
3.99€
Brand: Trixie
Κωδ.: 201.32281-BR
Τσαντάκι Λιχουδιών Trixie Treat Bag 16x11cm Καφέ.Κατασκευασμένο από σκληρυμένο πολυεστέραεύκαμπτο ένθετο δαχτυλίδι επιτρέπει γρήγορη και ασφαλή πιάσιμοεύκολη πρόσβαση με ένα χέρι μέσω δακτυλίουμε πρόσθετη μπροστινή τσέπημε αντανακλαστικές ραφέςμε κλιπ για προσάρτηση σε ζώνηεύκολος καθαρισμόςΔιάσταση..
12.95€
Brand: Trixie
Κωδ.: 201.32281-BG
Τσαντάκι Λιχουδιών Trixie Treat Bag 16x11cm Μπεζ.Κατασκευασμένο από σκληρυμένο πολυεστέραεύκαμπτο ένθετο δαχτυλίδι επιτρέπει γρήγορη και ασφαλή πιάσιμοεύκολη πρόσβαση με ένα χέρι μέσω δακτυλίουμε πρόσθετη μπροστινή τσέπημε αντανακλαστικές ραφέςμε κλιπ για προσάρτηση σε ζώνηεύκολος καθαρισμόςΔιάσταση..
12.95€
Brand: Trixie
Κωδ.: 201.32281-GR
Τσαντάκι Λιχουδιών Trixie Treat Bag 16x11cm Πράσινο.Κατασκευασμένο από σκληρυμένο πολυεστέραεύκαμπτο ένθετο δαχτυλίδι επιτρέπει γρήγορη και ασφαλή πιάσιμοεύκολη πρόσβαση με ένα χέρι μέσω δακτυλίουμε πρόσθετη μπροστινή τσέπημε αντανακλαστικές ραφέςμε κλιπ για προσάρτηση σε ζώνηεύκολος καθαρισμόςΔιάστ..
12.95€
Brand: Trixie
Κωδ.: 201.32281-FCS
ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΛΙΧΟΥΔΙΩΝ TRIXIE TREAT BAG 16X11cm.Κατασκευασμένο από σκληρυμένο πολυεστέραεύκαμπτο ένθετο δαχτυλίδι επιτρέπει γρήγορη και ασφαλή πιάσιμοεύκολη πρόσβαση με ένα χέρι μέσω δακτυλίουμε πρόσθετη μπροστινή τσέπημε αντανακλαστικές ραφέςμε κλιπ για προσάρτηση σε ζώνηεύκολος καθαρισμόςΔιάσταση: ø 1..
13.94€
27.88€/kg
Brand: Ferplast
Κωδ.: 75527299
Το Treat Case είναι η ιδανική λύση για να έχετε πάντα μαζί σας τις κροκέτες ή τις λιχουδιές του σκύλου ή της γάτας σας κατά τη διάρκεια της βόλτας ή της εκδρομής.Σχεδιασμένο για να προσφέρει άνεση και ευκολία, εξασφαλίζει ότι ο τετράποδος φίλος σας θα έχει πάντα στη διάθεσή του την απαραίτητη προμήθ..
14.99€
Brand: Doggyebag
Κωδ.: 55086005
Doggyebreak Γεμιστές Λιχουδιές Σκύλου με Τυρί, Αχλάδια και Μέλι 180gr.Grain Free - Χορτοφαγικό.Νόστιμα γκουρμέ σνακ για τον τετράποδο φίλο σας. Ψημένα, χωρίς δημητριακά, με απαλή γέμιση, εξαιρετικά λαχταριστά και αυθεντικά. Κατασκευάζονται με χειροποίητη παραγωγή χρησιμοποιώντας φυσικά συστατικ..
6.90€
38.33€/kg
Brand: Doggyebag
Κωδ.: 55086008
Happy Routine Λιχουδιές Σκύλου Morning Energy 150gr.Happy Routine: Morning Energy - Λειτουργικά Σνακ για Σκύλους.Μια νόστιμη σειρά λειτουργικών σνακ, ειδικά μελετημένων για την καθημερινή ευεξία των τετράποδων φίλων μας. Με απαλή υφή και ακαταμάχητη γεύση, κατάλληλα για σκύλους όλων των μεγεθών..
7.90€
52.67€/kg














































