Μενού
Το Καλάθι σας

Ανά Πάθηση Σκύλου

Βρείτε μέσα από την τεράστια ποικιλία ειδικών κλινικών τροφών που διαθέτουμε, την τροφή που αντιστοιχεί στο πρόβλημα του σκύλου ή της γάτας σας.

Κλινικές δίαιτες της Hill's , Pro Plan , Royal Canin , Vet Life χωρισμένες ανά πάθηση για τη δική σας ευκολία.

Brand: WePharm Κωδ.: WE-0050
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Wehemo για Αναιμία 30ml.Το WeHemo είναι ένα συμπλήρωμα διατροφής πλούσιο σε δισγλυκινικό σίδηρο (δεκαπλάσια απορροφησιμότητα σε σχέση με τον τρισθενή), φολλικό οξύ, βιταμίνες, μεταλλικά άλατα και αμινοξέα, απαραίτητο για την καταπολέμηση της αναιμίας και τη..
20.50€
683.33€/L
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Wenefro Advanced για Νεφρικές Παθήσεις 30 Δισκία
Δωρεάν
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0060
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Wenefro Advanced για Νεφρικές Παθήσεις 30 Δισκία.Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες, ειδικά σχεδιασμένο για τη στήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περιπτώσεις Χρόνιας Νεφρικής Ανεπάρκειας (ΧΝΑ). Συνδυάζει φυσικά συστατικά που βοηθούν στον:Έλε..
25.50€
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0061
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Wenefro Advanced για Νεφρικές Παθήσεις 30ml.    Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες, ειδικά σχεδιασμένο για τη στήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περιπτώσεις Χρόνιας Νεφρικής Ανεπάρκειας (ΧΝΑ).Συνδυάζει φυσικά συστ..
18.50€
616.67€/L
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0106
Συμπλήρωμα Διατροφής για τις Αρθρώσεις σε Σκύλους και Γάτες Wejoint Plus Πάστα 30ml.Συμπλήρωμα διατροφής σε εύγευστη πάστα για σκύλους και γάτες σχεδιασμένο να παρέχει θρεπτική υποστήριξη και ενδυνάμωση της υγείας των αρθρώσεων. Συστήνεται για νεαρά αναπτυσσόμενα, ενήλικα & υπερήλικα ζώα, με υψη..
20.50€
683.33€/L
Συμπλήρωμα Διατροφής Υπατοπροστατευτικό για Σκύλους και Γάτες Wepaticare Small Breeds 30 Δισκία
Δωρεάν
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0020
Συμπλήρωμα Διατροφής Υπατοπροστατευτικό για Σκύλους και Γάτες Wepaticare Small Breeds 30 Δισκία.Το WEPATICARE είναι ένα συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες που παρέχει ολοκληρωμένη προστασία για την υγιή και ομαλή λειτουργία του ήπατος, ενώ χρησιμοποιείται και σε περιπτώσεις οξείας ή χρόνιας ..
33.00€
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0005
Συμπλήρωμα Διατροφής Χονδροπροστατευτικό για Σκύλους Wejoint Large Breed 30 Δισκία.Ενδυνάμωση, ανάπλαση της άρθρωσης, διαχείριση του πόνου και της φλεγμονής, όλα σε ένα διατροφικό συμπλήρωμα.Τα εύγευστα δισκία WeJoint για σκύλους και γάτες συστήνονται για νεαρά αναπτυσσόμενα, ενήλικα & υπερήλικα..
24.50€
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0003
Συμπλήρωμα Διατροφής Χονδροπροστατευτικό για Σκύλους Wejoint Medium Breed 30 Δισκία.Ενδυνάμωση, ανάπλαση της άρθρωσης, διαχείριση του πόνου και της φλεγμονής, όλα σε ένα διατροφικό συμπλήρωμα.Τα εύγευστα δισκία WeJoint για σκύλους και γάτες συστήνονται για νεαρά αναπτυσσόμενα, ενήλικα & υπερήλικ..
20.00€
Συμπλήρωμα Διατροφής Χονδροπροστατευτικό για Σκύλους Wejoint Plus Large Breed 30 Δισκία
Δωρεάν
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0104
Συμπλήρωμα Διατροφής Χονδροπροστατευτικό για Σκύλους Wejoint Plus Large Breed 30 Δισκία.Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες σχεδιασμένο να παρέχει θρεπτική υποστήριξη και ενδυνάμωση της υγείας των αρθρώσεων. Συστήνεται για νεαρά αναπτυσσόμενα, ενήλικα & υπερήλικα ζώα, με υψηλή σωματική άσ..
27.00€
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0102
Συμπλήρωμα Διατροφής Χονδροπροστατευτικό για Σκύλους Wejoint Plus Medium Breed 30 Δισκία.Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες σχεδιασμένο να παρέχει θρεπτική υποστήριξη και ενδυνάμωση της υγείας των αρθρώσεων. Συστήνεται για νεαρά αναπτυσσόμενα, ενήλικα & υπερήλικα ζώα, με υψηλή σωματική ά..
22.50€
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0100
Συμπλήρωμα Διατροφής Χονδροπροστατευτικό για Σκύλους και Γάτες Wejoint Plus Small Breed 30 Δισκία.Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες σχεδιασμένο να παρέχει θρεπτική υποστήριξη και ενδυνάμωση της υγείας των αρθρώσεων. Συστήνεται για νεαρά αναπτυσσόμενα, ενήλικα & υπερήλικα ζώα, με υψ..
20.00€
Brand: WePharm Κωδ.: WE-2100
Συμπλήρωμα Διατροφής Χονδροπροστατευτικό για Σκύλους και Γάτες Wejoint Plus Tasty Small Breeds 30 Soft Chews. Τα μασώμενα Wejoint Plus Tasty Soft Chews βοηθούν τις αρθρώσεις να παραμείνουν ισχυρές και υγιείς. Έχουν υπέροχη γεύση, συμβάλλουν στη διαχείριση του πόνου, είναι ιδανικά για ζώα με αυξ..
20.50€
Brand: WePharm Κωδ.: WE-0001
Συμπλήρωμα Διατροφής Χονδροπροστατευτικό για Σκύλους και Γάτες Wejoint Small Breed 30 Δισκία.Ενδυνάμωση, ανάπλαση της άρθρωσης, διαχείριση του πόνου και της φλεγμονής, όλα σε ένα διατροφικό συμπλήρωμα.Τα εύγευστα δισκία WeJoint για σκύλους και γάτες συστήνονται για νεαρά αναπτυσσόμενα, ενήλικα ..
18.50€
Brand: Rinti Canine Κωδ.: 34-330
Υγρή Τροφή Σκύλου Rinti Canine Liver / Hepatic 400gr.Η Rinti Canine Hepatic με Κοτόπουλο είναι πλήρης διαιτητική υγρή τροφή, ειδικά ανεπτυγμένη για ενήλικες σκύλους με στόχο την υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περιπτώσεις χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας.Η συνταγή της χαρακτηρίζεται από μέτρι..
3.30€
8.25€/kg
Brand: Rinti Canine Κωδ.: 34-146
Κλινική κονσέρβα - Υγρή Διαιτητική Τροφή Σκύλου Rinti Canine Renal με Κοτόπουλο 400gr.Η Rinti Canine Renal με Κοτόπουλο είναι πλήρης διαιτητική υγρή τροφή για ενήλικους σκύλους, ειδικά σχεδιασμένη για την υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περιπτώσεις χρόνιας ή οξείας νεφρικής ανεπάρκειας.Η ειδι..
3.40€
8.50€/kg
Brand: Rinti Canine Κωδ.: 34-149
Κλινική Κονσέρβα - Υγρή Τροφή Σκύλου Rinti Canine Weight Chicken 400gr.Η Rinti Weight είναι πλήρης διαιτητική υγρή τροφή, ειδικά σχεδιασμένη για υπέρβαρους σκύλους που χρειάζονται ελεγχόμενη απώλεια βάρους και υποστήριξη του μεταβολισμού τους. Το αυξημένο σωματικό βάρος μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ..
3.30€
8.25€/kg
Υγρή Τροφή Σκύλου Virbac Dog Digestive Support Loaf 9x300gr
Δωρεάν
Brand: Virbac Κωδ.: 901023
Υγρή Τροφή Virbac Dog Digestive Support Loaf - Mousse 9x300gr. Αυτή η υγρή τροφή είναι ειδικά σχεδιασμένη για σκύλους με ευαίσθητο πεπτικό σύστημα. Προσφέρει εύπεπτα συστατικά, πρεβιοτικά για υγιή εντερική λειτουργία, αυξημένους ηλεκτρολύτες και υψηλή ενεργειακή πυκνότητα, βοηθώντας στη σω..
45.98€
17.03€/kg
Brand: Calibra Κωδ.: CLVD7501
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Σκύλου Calibra VD Dog can Gastrointestinal 400gr.Προτεινόμενη χρήση για:Οξείες και χρόνιες γαστρεντερικές διαταραχέςΠαγκρεατικές διαταραχές (χρόνια παγκρεατίτιδα, εξωκρινής παγκρεατική ανεπάρκεια)Προληπτική μακροχρόνια χρήση σε ζώα με ευαισθησίες στην πεπτική λειτουργίαΣ..
4.50€
11.25€/kg
Calibra VD Dog Gastrointestinal & Pancreas 2kg - Κλινική Δίαιτα Σκύλου
Δωρεάν
Brand: Calibra Κωδ.: CLVD7001
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Calibra VD Dog Gastrointestinal & Pancreas 2kg.Προτεινόμενη χρήση για:Οξείες και χρόνιες γαστρεντερικές διαταραχέςΠαγκρεατικές διαταραχές (χρόνια παγκρεατίτιδα, εξωκρινής παγκρεατική ανεπάρκεια)Προληπτική μακροχρόνια χρήση σε ζώα με ευαισθησίες στην πεπτική λειτ..
25.00€
12.50€/kg
Calibra VD Dog Hepatic 2kg - Κλινική Δίαιτα Σκύλου
Δωρεάν
Brand: Calibra Κωδ.: CLVD7003
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Calibra VD Dog Hepatic 2kg.Προτεινόμενη χρήση για:Ελάφρυνση της ηπατικής ανεπάρκειας (αρχικού και προχωρημένου σταδίου)Βελτίωση της λειτουργίας και απόδοσης των ηπατοκυττάρωνΔιαχείριση των κλινικών συμπτωμάτων και βελτίωση της ποιότητας ζωής σε ζώα με ηπατικές διατα..
25.00€
12.50€/kg
Brand: Calibra Κωδ.: CLVD7502
Υγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Σκύλου Calibra VD Dog Hepatic 400gr.Προτεινόμενη χρήση για:Ελάφρυνση της ηπατικής ανεπάρκειας (αρχικού και προχωρημένου σταδίου)Βελτίωση της λειτουργίας και απόδοσης των ηπατοκυττάρωνΔιαχείριση των κλινικών συμπτωμάτων και βελτίωση της ποιότητας ζωής σε ζώα με ηπατικές δ..
4.50€
11.25€/kg
Brand: Candioli Κωδ.: PC3341
Το Candioli CystoCure Σκόνη 30gr για Σκύλους και Γάτες είναι ένα εξειδικευμένο συμπλήρωμα διατροφής, ειδικά σχεδιασμένο για τη φυσική υποστήριξη και βελτίωση της λειτουργίας του κατώτερου ουροποιητικού συστήματος.Συμβάλλει αποτελεσματικά στην προστασία του ουροποιητικού επιθηλίου, στην ανακούφιση απ..
19.90€
663.33€/kg
Dermoscent Atop 7 Spray 75ml
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Dermoscent Κωδ.: 5300724801
Καταπραϋντικό spray ταχείας δράσης για ερεθισμένο δέρμα, με ή χωρίς κνησμό και με προδιάθεση σε αλλεργία. Φτιαγμένο με 100% φυσικά δραστικά συστατικά και φυσιολογικό pH, το ATOP 7® Spray + είναι ένα καταπραϋντικό και ενυδατικό πατενταρισμένο γαλάκτωμα για ερεθισμένο ή αλλεργικά επιρρεπές δέρμα ..
22.50€
300.00€/L
Brand: Vet Life Κωδ.: 21.01.076
Υγρή Τροφή - Κονσέρβα Σκύλου Farmina Vet Life Diabetic Wet Food Dog 300gr. Η Farmina Vet Life Diabetic είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους για ρύθμιση της παροχής γλυκόζης (Σακχαρώδης Διαβήτης). Είναι ιδανική για μια ισορροπημένη διατροφή και προσφέρει την απαραίτητη ενέργεια που..
3.50€
11.67€/kg
Brand: Vet Life Κωδ.: 21.01.070
Φλεγμονώδεις ασθένειες του γαστρεντερικού, δυσπεψία, δυσαπορρόφηση. Η Farmina Vet Life Gastrointestinal είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για ενήλικα σκυλιά για τη μείωση των οξειών διαταραχών της εντερικής απορρόφησης, για την αντιστάθμιση της δυσπεψίας και της εξωκρινούς παγκρεατικής ανεπάρκειας...
3.50€
11.67€/kg
Brand: Vet Life Κωδ.: 21.01.077
Κλινική Υγρή τροφή - Κονσέρβα Σκύλου Farmina Vet Life Hepatic Wet Food Dog 300gr. Η Farmina Vet Life Hepatic είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους για την υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας. Αυτή η τροφή έχει μια μέτρια συγκέντρωση πρωτεΐνης υψ..
3.50€
11.67€/kg
Brand: Vet Life Κωδ.: 21.01.078
Κλινική Δίαιτα, Υγρή Τροφή Σκύλου Farmina Vet Life Obesity Wet Food Dog 300gr, για την υπεβολική παχυσαρκεία σε σκύλο. ​Η Farmina Vet Life Obesity είναι μια πλήρης διαιτητική υγρή τροφή σχεδιασμένη για την αποτελεσματική μείωση του υπερβολικού σωματικού βάρους στους σκύλους. Η ειδική της σ..
3.50€
11.67€/kg
Happy Dog Vet Diet Hepatic 4kg
Δωρεάν
Brand: Happy Dog Κωδ.: VD04008
Κλινική ξηρά τροφή σκύλου Happy Dog Vet Diet Hepatic 4kg. Για περιπτώσεις Χρόνιας Ηπατικής Ανεπάρκειας.Πλήρης τροφή ειδικής δίαιτας για ενήλικα σκυλιά που συμβάλλει στην υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περιπτώσεις χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας.Για την υποστήριξη της λειτουργίας του ήπατος..
31.00€
7.75€/kg
Happy Dog Vet Diet Intestinal 4kg
Δωρεάν
Brand: Happy Dog Κωδ.: VD04011
Happy Dog Vet Diet Intestinal 4kg. Kατά των πεπτικών διαταραχών | Xορηγείται για τη ρύθμιση των οξείων και χρόνιων γαστρεντερικών διαταραχών (και στο πάγκρεας).- ΓΙΑ ΟΞΕΙΕΣ & ΧΡΟΝΙΕΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ- ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΓΚΡΕΑΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ- ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΤΩΝ ΘΡΕΠΤΙΚΩΝ ΟΥΣΙΩΝ ΛΟΓΩ ΤΗ ..
33.00€
8.25€/kg
Happy Dog Vet Diet Intestinal Low Fat 4kg
Δωρεάν
Brand: Happy Dog Κωδ.: VD04014
Happy Dog Vet Diet Intestinal Low Fat 4kg.  Πλήρης τροφή δίαιτας για ενήλικους σκύλους, για εξισορρόπηση σε περίπτωση ανεπαρκούς πέψης.Για περιπτώσεις διαταραχών στην απορρόφηση λίπουςΓια γαστρεντερικές παθήσειςΓια περιπτώσεις παγκρεατίτιδαςΓια περιπτώσεις υπερλιπιδαιμίαςΜει..
33.00€
8.25€/kg
Happy Dog Vet Diet Renal 4kg
Δωρεάν
Brand: Happy Dog Κωδ.: VD04012
Happy Dog Vet Diet Renal 4kg. - ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΝΕΦΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΝΕΦΡΙΚΗΣ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑΣ (ΧΝΑ)- ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΥΨΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΡΩΤΕΪΝΗ- ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΦΩΣΦΟΡΟ ΚΑΙ ΝΑΤΡΙΟ- ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΓΕΥΣΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ | ΕΝΙΣΧΥΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΤΡΟΦΗΣΗ Happy Dog VET RENAL (Δί..
27.00€
6.75€/kg
Brand: Happy Dog Κωδ.: VD00402
Happy Dog Vet Diet Υγρή τροφή Intestinal 400gr. Kατά των πεπτικών διαταραχών | Xορηγείται για τη ρύθμιση των οξείων και χρόνιων γαστρεντερικών διαταραχών (και στο πάγκρεας).- ΓΙΑ ΟΞΕΙΕΣ & ΧΡΟΝΙΕΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ- ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΓΚΡΕΑΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ- ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΤΩΝ ΘΡΕΠΤΙΚΩΝ ΟΥ..
2.95€
7.38€/kg
Brand: Happy Dog Κωδ.: VD00403
Happy Dog Vet Diet Υγρή τροφή Renal 400gr. - ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΝΕΦΡΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΝΕΦΡΙΚΗΣ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑΣ (ΧΝΑ)- ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΥΨΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΡΩΤΕΪΝΗ- ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΦΩΣΦΟΡΟ ΚΑΙ ΝΑΤΡΙΟ- ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΓΕΥΣΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΝΙΣΧΥΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΤΡΟΦΗΣ.Η Happy D..
2.95€
7.38€/kg
Brand: Happy Dog Κωδ.: VD00404
Happy Dog Vet Υγρή Τροφή Σκύλου Struvite 400gr. Η τροφή Happy Dog VET STRUVIT (κατά του στρουβίτη) χορηγείται για τη διάλυση των λίθων στρουβίτη. Για προληπτικούς λόγους, συνιστάται ο συνδυασμός με κάποια άλλη πλήρης τροφή Happy Dog. Διακρίνεται για την εξαιρετικά υψηλής ποιότητας πρωτεΐνη της,..
2.95€
7.38€/kg
Hill's Prescription Diet t/d Dental Care για Σκύλους με Κοτόπουλο 4kg
Δωρεάν Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Hills Κωδ.: 55040814
Hill's Prescription Diet t/d Dental Care για Σκύλους με Κοτόπουλο 4kg.Η Hill's Prescription Diet t/d Dental Care καθαρίζει τα δόντια του σκύλου σας σε κάθε γεύμα με μοναδικές κροκέτες που υποστηρίζουν τη μηχανική τριβή των δοντιών και μείωνουν τον κίνδυνο αποχρωματισμού και της οδοντικής πέτρας. Η ξ..
61.00€
15.25€/kg
N&D Quinoa Digestion Lamb Adult Mini 2,5kg
Δωρεάν
Brand: Farmina N&D Quinoa Κωδ.: 21.03.081
Super premium Ξηρά τροφή σκύλου Farmina N&D Quinoa Digestion Lamb & Fennel Adult Mini 2,5kg με αρνί, κινόα, μάραθο, μέντα και αγκινάρα.   Πλήρης διαιτητική τροφή για μικρόσωμους ενήλικους σκύλους, που προτείνεται για την αποκατάσταση της δυσπεψίας και της εξωκρινούς παγκρεατικής αν..
36.90€
14.76€/kg
N&D Quinoa Digestion Lamb Adult Mini 7kg
Δωρεάν
Brand: Farmina N&D Quinoa Κωδ.: 21.03.088
Super premium Ξηρά τροφή σκύλου Farmina N&D Quinoa Digestion Lamb & Fennel Adult Mini 7kg με αρνί, κινόα, μάραθο, μέντα και αγκινάρα.   Πλήρης διαιτητική τροφή για μικρόσωμους ενήλικους σκύλους, που προτείνεται για την αποκατάσταση της δυσπεψίας και της εξωκρινούς παγκρεατικής ανεπ..
73.90€
10.56€/kg
N&D Quinoa Digestion Medium & Maxi Lamb 2,5kg
Δωρεάν
Brand: Farmina N&D Quinoa Κωδ.: 21.03.048
Super premium Ξηρά τροφή σκύλου Farmina N&D Quinoa Grain free Digestion Lamb 2,5kg με Αρνί, κινόα, μάραθο, μέντα και αγκινάρα.  Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους όλων των φυλών, που προτείνεται για την αποκατάσταση της δυσπεψίας και της εξωκρινούς παγκρεατικής ανεπάρκειας καθώς ..
36.90€
14.76€/kg
N&D Quinoa Digestion Medium & Maxi Lamb 7kg
Δωρεάν
Brand: Farmina N&D Quinoa Κωδ.: 21.03.049
Super premium Ξηρά τροφή σκύλου Farmina N&D Quinoa Grain free Digestion Lamb 7kg με Αρνί, κινόα, μάραθο, μέντα και αγκινάρα.     Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους όλων των φυλών, που προτείνεται για την αποκατάσταση της δυσπεψίας και της εξωκρινούς παγκρεατικής ανεπάρκειας ..
73.90€
10.56€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12507698
Purina Veterinary Diets Fortiflora Συμπλήρωμα Για Σκύλους 1gr.Ένα μοναδικό προβιοτικό για σκύλους όλων των ηλικιών, που αποδεδειγμένα ενισχύει την εντερική υγεία και την ισορροπία της εντερικής μικροχλωρίδας.Κάθε φακελάκι περιέχει εγγυημένα επίπεδα προβιοτικών. Εξαιρετικά εύγευστο, μπορείτε να το δι..
1.20€
1,200.00€/kg
Purina Veterinary Diets Fortiflora Συμπλήρωμα Για Σκύλους 30 Μασώμενα Δισκία
Δωρεάν
Brand: Purina Κωδ.: 12588143
Purina Veterinary Diets Fortiflora Συμπλήρωμα Για Σκύλους 30 μασώμενα δισκία.Ένα μοναδικό προβιοτικό για σκύλους όλων των ηλικιών, που αποδεδειγμένα ενισχύει την εντερική υγεία και την ισορροπία της εντερικής μικροχλωρίδας.Εξαιρετικά εύγευστο, μπορείτε να το διασκορπίζετε στην τροφή του σκύλου μια φ..
32.50€
Brand: Royal Canin Κωδ.: 3147020
Ξηρή τροφή Κλινική δίαιτα σκύλου Royal Canin Gastrointestinal Dog 2kg για γαστρεντερολογικές παθήσεις.Το Royal Canin Gastro intestinal Dog είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γαστρεντερικές διαταραχές του σκύλου, όπως περιπτώσεις οξείας και χρόνιας διάρροιας, δυσπεψίας ή παρόμοιων πεπτικών ευαισθη..
21.80€
10.90€/kg
Royal Canin Gastrointestinal Puppy 10kg
Δωρεάν
Brand: Royal Canin Κωδ.: 3146100
Κλινική δίαιτα Royal Canin Gastrointestinal Puppy 10kg για γαστρεντερικές διαταραχές στα κουτάβια όπως περιπτώσεις οξείας και χρόνιας διάρροιας, δυσπεψίας ή παρόμοιων πεπτικών ευαισθησιών.Το ανώριμο πεπτικό σύστημά τους κάνει τα κουτάβια πιο επιρρεπή σε πεπτικά προβλήματα. Ο εμετός, η διάρροια ..
87.70€
8.77€/kg
Brand: Royal Canin Κωδ.: 3146010
Κλινική δίαιτα Royal Canin Gastrointestinal Puppy 1kg για γαστρεντερικές διαταραχές στα κουτάβια όπως περιπτώσεις οξείας και χρόνιας διάρροιας, δυσπεψίας ή παρόμοιων πεπτικών ευαισθησιών.Το ανώριμο πεπτικό σύστημά τους κάνει τα κουτάβια πιο επιρρεπή σε πεπτικά προβλήματα. Ο εμετός, η διάρροια ή τα χ..
13.30€
13.30€/kg
Royal Canin Gastrointestinal Treats Λιχουδιά για Σκύλους 230gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Royal Canin Κωδ.: R470340
Royal Canin Gastrointestinal Treats Λιχουδιά για Σκύλους 230gr.Μαλακές, υποστηρικτικές λιχουδιές σχεδιασμένες για σκύλους με ευαισθησίες στο πεπτικό σύστημα. Είναι συμβατές με τις διαιτητικές τροφές Royal Canin Gastrointestinal και προσφέρουν μια ασφαλή επιλογή επιβράβευσης χωρίς να διαταράσσουν το ..
7.90€
34.35€/kg
Brand: Vetoquinol Κωδ.: VTQ439684
Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και για γάτες. Βοηθάει στη μείωση ανάπτυξης λίθων από στρουβίτη.ΣΥΝΘΕΣΗ: Λίπη και έλαια, Δημητριακά, Ζάχαρη, DL-Μεθειονίνη. ΑΝΑΛΥΣΗ: Υγρασία 36,2%, Λίπη 33,2%, Γλυκόζη 11%, DL-Μεθειονίνη 8%, Πρωτείνες 9%, Τέφρα 2,3%, Θείο 1,5%, Κάλιο 0,2%, Χλώριο 0,04%, Μαγνήσιο 0..
21.90€
Brand: Vet Life Κωδ.: 21.01.083
Υγρή Τροφή Σκύλου Vet Life Natural Diet Hypoallergenic Pork & Potato Wet Food Dog 300grΗ Farmina Vet Life Hypoallergenic Pork & Potato είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους για περιορισμό της δυσανεξίας σε διάφορα συστατικά και θρεπτικές ουσίες, υποστήριξη της δερματικής λειτουργίας ..
3.70€
12.33€/kg
Brand: Vet Life Κωδ.: 21.01.084
Υγρή τροφή Σκύλου Vet Life Ultra Hypo σε κονσέρβα 300gr.  Η Farmina Vet Life UltraHypo είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους για περιορισμό της δυσανεξίας σε διάφορα συστατικά και θρεπτικές ουσίες, υποστήριξη της δερματικής λειτουργίας σε περίπτωση δερμάτωσης και υπερβολικής τριχόπ..
3.90€
13.00€/kg
Brand: Vetapro Κωδ.: 5VP060
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Vetapro Hepatosil Forte 30 Ταμπλέτες.Το Hepatosil Forte της Vetapro είναι συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες, ειδικά σχεδιασμένο για την υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περιπτώσεις ηπατικής δυσλειτουργίας ή ανεπάρκειας ή χρόνιας ηπατικής νόσο..
23.90€
Εμφάνιση 289 έως 336 από 471 (10 Σελ.)