Brand: Royal Canin
Κωδ.: R606100
Royal Canin Veterinary Canine Glycobalance Κλινική Δίαιτα για Σκύλους με Σακχαρώδη Διαβήτη 1,5kg.Η Royal Canin Veterinary Canine Glycobalance είναι μια πλήρης διαιτητική ξηρά τροφή, ειδικά σχεδιασμένη για την υποστήριξη ενήλικων σκύλων που πάσχουν από σακχαρώδη διαβήτη.Η προηγμένη συνταγή της στ..
19.00€
12.67€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: R606104
Royal Canin Veterinary Canine Glycobalance Κλινική Δίαιτα για Σκύλους με Σακχαρώδη Διαβήτη 12kg.Η Royal Canin Veterinary Canine Glycobalance είναι μια πλήρης διαιτητική ξηρά τροφή, ειδικά σχεδιασμένη για την υποστήριξη ενήλικων σκύλων που πάσχουν από σακχαρώδη διαβήτη.Η προηγμένη συνταγή της στο..
107.00€
8.92€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: R606103
Royal Canin Veterinary Canine Glycobalance Κλινική Δίαιτα για Σκύλους με Σακχαρώδη Διαβήτη 7kg.Η Royal Canin Veterinary Canine Glycobalance είναι μια πλήρης διαιτητική ξηρά τροφή, ειδικά σχεδιασμένη για την υποστήριξη ενήλικων σκύλων που πάσχουν από σακχαρώδη διαβήτη.Η προηγμένη συνταγή της στοχ..
75.00€
10.71€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3971010-1
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Royal Canin Wet Food Renal Dog 100gr Pouch για την υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας στους σκύλους.Η Royal Canin Renal είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με σκοπό την υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας νεφρικής ανεπάρκειας, χάρ..
1.33€
13.30€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3740005
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή σκύλου Royal Canin Cardiac Dog Can 410gr.Η Cardiac είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για τους σκύλους που πάσχουν από χρόνια καρδιακή ανεπάρκεια και έχει σχεδιαστεί για την υποστήριξη της καρδιακής τους λειτουργίας.Η Royal Canin Cardiac για Σκύλο συνοπτικά:Η τροφ..
4.60€
11.22€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3723004
Η κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Royal Canin Gastrointestinal 400gr για Σκύλο είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή που σχεδιάστηκε για τη μείωση των έντονων διαταραχών της εντερικής και γενικότερα της πεπτικής λειτουργίας στους σκύλους.Βασικά χαρακτηριστικά και οφέλη: Από εξαιρετικά εύπεπτα ..
4.30€
10.75€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3734050
Royal Canin Κλινική υγρή τροφή Gastro Intestinal Low Fat Dog Can 420gr. Η Royal Canin Gastrointestinal Low Fat ειναι μια διαιτητική υγρή τροφή ειδικά σχεδιασμένη για σκύλους με προβλήματα στο πεπτικό που έχουν αυξημένο βάρος ή χρειάζονται δίαιτα με μειωμένα λιπαρά.Βασικά Χαρακτηριστικά: Η μειωμ..
4.70€
11.19€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: R603745
Η Royal Canin Glycobalance είναι μια εξειδικευμένη κλινική υγρή τροφή σε μορφή loaf - μους, ειδικά σχεδιασμένη για τη διατροφική διαχείριση του σακχαρώδους διαβήτη στους σκύλους.Η φόρμουλα αυτή εστιάζει στον έλεγχο των επιπέδων γλυκόζης στο αίμα μετά το γεύμα, προσφέροντας μια ισορροπημένη λύση που ..
4.80€
11.71€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3732004
Η Royal Canin Hepatic Dog Can 420gr Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους η οποία σχεδιάστηκε με στόχο να ενισχύσει την ηπατική λειτουργία σε περίπτωση χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας καθώς και να μειώσει την ποσότητα χαλκού στο ήπαρ του σκύλου.Κύρια Χαρακτηριστι..
4.80€
11.43€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3747004
Η υγρή τροφή, κλινική δίαιτα Royal Canin Hypoallergenic dog can είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με σκοπό τον περιορισμό της δυσανεξίας σε διάφορα συστατικά και θρεπτικά συστατικά.Κύρια χαρακτηριστικά:Σύνθεση για την ενίσχυση του φυσικού προστατευτικού φραγμού της επιδερμίδας για τη βέλ..
5.50€
13.75€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3758050
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Royal Canin Renal dog Can 410gr για την υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας στους σκύλους.Η Royal Canin Renal είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με σκοπό την υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας νεφρικής ανεπάρκειας, χάρη στην χαμη..
4.80€
11.71€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3748050
Royal Canin Κλινική Κονσέρβα Renal Special Dog 410gr.Κλινική τροφή επιλεκτικών σκύλων, ενδείκνυται για ΧΝΝ (Χρόνια Νεφρική Νόσο), για αποφόρτιση & υποστήριξη των νεφρών.Ειδικά χαρακτηριστικά του προϊόντος:Διαιτητική αντιμετώπιση σε χρόνια νεφρική νόσο:Συνταγή ειδικά για την υποστήριξη της ..
4.80€
11.71€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3738004
Royal Canin Κλινική υγρή τροφή Satiety Weight Management Dog 410gr για μείωση βάρους στο σκύλο.Η τροφή Royal Canin Satiety Weight Management πατέ είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με σκοπό τη μείωση του υπερβολικού βάρους.Η τροφή αυτή έχει χαμηλό ενεργειακό περιεχόμενο.Κύρια χαρακτη..
4.50€
10.98€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3759005
Royal Canin Κλινική Κονσέρβα Sensitivity Control Chicken 420gr για Σκύλο.Η κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Royal Canin Sensitivity Control Chicken & Rice είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με σκοπό τον περιορισμό της δυσανεξίας σε διάφορα συστατικά και θρεπτικά συστατικά. Η τροφή αυτ..
4.95€
12.07€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3750005
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Royal Canin Sensitivity Control Duck & Rice 410gr για Σκύλους. Είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με σκοπό τον περιορισμό της δυσανεξίας σε διάφορα συστατικά και θρεπτικά συστατικά. Επιλεγμένος και περιορισμένος αριθμός πηγών πρωτεϊνών και πηγές επ..
5.10€
12.44€/kg
Brand: Royal Canin
Κωδ.: 3721005
Royal Canin Κλινική Κονσέρβα Urinary S/O 410gr για Σκύλο.Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Royal Canin Urinary S/O Dog Can για αντιμετώπιση προβλημάτων στο ουροποιητικό του σκύλου.Είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους που σχεδιάστηκε για να διαλύει τους ουρόλιθους από στρουβίτη και να μειώνει την ε..
4.30€
10.49€/kg
Brand: Vetexpert
Κωδ.: 1604408
Vetexpert Spray Chlorhexidine 100ml Για Πυώδεις Δερματίτιδα σε Σκύλους και Γάτες. Για τοπική χρήση σε πυώδεις δερµατίτιδες, στο διάστηµα ανάµεσα στην εφαρµογή σαµπουάν.Το Chlorhexidine spray στοχεύει στην αντιμετώπιση των μικροοργανισμών ενώ παράλληλα περιέχει και ουσίες για να καταπραΰνο..
11.79€
117.90€/L
Brand: Vetexpert
Κωδ.: 1604392
Vetexpert Spray Hot Spot 100ml Για Ατοπική Δερματίτιδα Για τοπική χρήση σε ατοπικό δέρμα, σε δέρμα µε εκδορές, αμυχές και αυτοτραυµατικές αλλοιώσεις λόγω κνησμού.
Το Vet Expert Hot Spot Spray απευθύνεται σε ζώα που εμφανίζουν κνησμό και ενδεχομένως αυτοτραυματικές αλλοιώσεις. Περιέχει κυ..
11.79€
117.90€/L
Brand: Vetexpert
Κωδ.: 1604419
Moisturizing sprayΔερματολογικό spray
Για τοπική χρήση σε ξηρό, ερεθισµένο δέρµα.Πως ΧρησιμοποιείταιΧρησιμοποιείται σε όλες τις περιπτώσεις που το δέρμα απαιτεί πρόσθετη ενυδάτωση.
Μία τέτοια συνηθισμένη περίπτωση είναι η ξηρή σμηγματόρροια. Το δέρμα εμφανίζεται θαμπό και ξηρό..
11.79€
117.90€/L
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.030
Η Farmina Vet Life Cardiac είναι μια διαιτητική και πλήρης τροφή για σκυλιά, η οποία ενδείκνυται για την υποστήριξη της καρδιακής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας καρδιακής ανεπάρκειας. Αυτή η τροφή έχει χαμηλή συγκέντρωση νατρίου και αυξημένη αναλογία Κ/Νa. Τρόπος δράσης: Η τροποποιημένη..
91.60€
9.16€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.031
Η Farmina Vet Life Cardiac είναι μια διαιτητική και πλήρης τροφή για σκυλιά, η οποία ενδείκνυται για την υποστήριξη της καρδιακής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας καρδιακής ανεπάρκειας. Αυτή η τροφή έχει χαμηλή συγκέντρωση νατρίου και αυξημένη αναλογία Κ/Νa. Τρόπος δράσης: Η τροποποιημένη..
27.00€
13.50€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.058
Κλινική Δίαιτα Σκύλου Vet Life Diabetic 12kg. Ξηρά τροφή από την Farmina, κατάλληλη για ενήλικους σκύλους. Είναι ιδανική για μια ισορροπημένη διατροφή και προσφέρει την απαραίτητη ενέργεια που χρειάζονται για τις καθημερινές τους ανάγκες.Μπορείτε να επιλέξετε τη συγκεκριμένη τρ..
101.90€
8.49€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.057
Κλινική Δίαιτα Σκύλου Vet Life Diabetic 2kg. Ξηρά τροφή από την Farmina, κατάλληλη για ενήλικους σκύλους. Είναι ιδανική για μια ισορροπημένη διατροφή και προσφέρει την απαραίτητη ενέργεια που χρειάζονται για τις καθημερινές τους ανάγκες. Μπορείτε να επιλέξετε τη συγκεκριμένη τρ..
28.90€
14.45€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.075
Ξηρά Τροφή, Κλινική Δίαιτα για Κουτάβια Vet Life Gastrointestinal Puppy 2kg. H Farmina Vet Life Gastrointestinal Puppy είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για κουτάβια, που προτείνεται για τη μείωση των οξέων διαταραχών της εντερικής απορρόφησης.H κλινική αυτή δίαιτα είναι μια διαιτητική τρ..
29.90€
14.95€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.037
Η Farmina Vet Life Gastrointestinal είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για ενήλικα σκυλιά για τη μείωση των οξειών διαταραχών της εντερικής απορρόφησης, για την αντιστάθμιση της δυσπεψίας και εξωκρινής παγκρεατικής ανεπάρκειας.Gastro-Intestinal Γαστρεντερικές διαταραχές. Διατροφική ανάκαμψ..
101.90€
8.49€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.032
Η Farmina Vet Life Gastrointestinal είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για ενήλικα σκυλιά για τη μείωση των οξειών διαταραχών της εντερικής απορρόφησης, για την αντιστάθμιση της δυσπεψίας και εξωκρινής παγκρεατικής ανεπάρκειας.Gastro-Intestinal Γαστρεντερικές διαταραχές. Διατροφική ανάκαμψη. Νεφ..
28.90€
14.45€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.065
Η Farmina Vet Life Hepatic είναι μια πλήρης ζωοτροφή για σκυλιά, η οποία ενδείκνυται για την υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας. Αυτή η τροφή έχει μια μέτρια συγκέντρωση πρωτεΐνης υψηλής ποιότητας, μια υψηλή συγκέντρωση απαραίτητων λιπαρών οξέων ..
101.90€
8.49€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.045
Η Farmina Vet Life Hepatic είναι μια πλήρης ζωοτροφή για σκυλιά, η οποία ενδείκνυται για την υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας. Αυτή η τροφή έχει μια μέτρια συγκέντρωση πρωτεΐνης υψηλής ποιότητας, μια υψηλή συγκέντρωση απαραίτητων λιπαρών οξέων..
28.90€
14.45€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.041
Vet Life Hypoallergenic Egg & Rice 12kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, σχεδιασμένη για τη μείωση της διατροφικής δυσανεξίας. Συνίσταται, επίσης, ως συμπλήρωμα στην υποστήριξη της τροφικής λειτουργίας του δέρματος και των αποφύσεών του: μάτια, αυτιά, πρωκτικός σάκος.Σύνθεση:Ρύζι ..
107.90€
8.99€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.050
Η Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους σχεδιασμένη για τη μείωση της διατροφικής δυσανεξίας. Συνιστάται επίσης ως συμπλήρωμα στην υποστήριξη της τροφικής λειτουργίας του δέρματος και των αποφύσεων του: μάτια, αυτιά, πρωκτικός σάκος.&nbs..
107.90€
8.99€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.034
Η Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους σχεδιασμένη για τη μείωση της διατροφικής δυσανεξίας. Συνιστάται επίσης ως συμπλήρωμα στην υποστήριξη της τροφικής λειτουργίας του δέρματος και των αποφύσεων του: μάτια, αυτιά, πρωκτικός σάκ..
33.90€
16.95€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.079
Κλινική Δίαιτα, Ξηρά Τροφή Σκύλου Vet Life Natural Diet Dog Hypoallergenic Pork & Potato 12kg. Η Farmina Vet Life Hypoallergenic Pork & Potato είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους για τη μείωση των δυσανεξιών σε συστατικά και θρεπτικά συστατικά. Υποστηρίζει τη σωστή λειτουργία ..
107.90€
8.99€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.085
Κλινική Δίαιτα Σκύλου Vet Life Intestinal Ultra Care Low Fat 1,5kg. H Farmina Vet Life Intestinal Ultra Care είναι μια πλήρης διαιτητική ζωοτροφή για σκύλους για μείωση οξειών διαταραχών της απορροφητικής λειτουργίας του εντέρου.Σύνθεση: Άμυλο ρυζιού, υδρολυμένη πρωτεΐνη ψαριών, ιχθυέ..
27.90€
18.60€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.086
Κλινική Δίαιτα Σκύλου Vet Life Intestinal Ultra Care Low Fat 10kg. H Farmina Vet Life Intestinal Ultra Care είναι μια πλήρης διαιτητική ζωοτροφή για σκύλους για μείωση οξειών διαταραχών της απορροφητικής λειτουργίας του εντέρου.Σύνθεση: Άμυλο ρυζιού, υδρολυμένη πρωτεΐνη ψαριών, ιχθυέλ..
117.90€
11.79€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.066
VET LIFE JOINT ΣΚΥΛΟΥ. Αρθρικές διαταραχές σε ενήλικους σκύλους. Ανάρρωση μετά την ορθοπεδική χειρουργική επέμβαση.Τρόπος δράσηςΤα συστατικά του χόνδρου (γλυκοζαμίνη και θειική χονδροϊτίνη)προωθούν την ανακατασκευή του χονδρώδους ιστού. Η ταυτόχρονη παρουσία των αντιφλεγμονωδών θρε..
107.90€
8.99€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.043
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Vet Life Obesity Σκύλου 12kg.
Περίσσιο σωματικό βάρος. Σακχαρώδης διαβήτης.
Τρόπος δράσης
Η Farmina VetLife Obesity μειώνει την ποσότητα των θερμίδων που καταναλώνεται από τον σκύλο, προκειμένου να μειωθεί το σωματικό βάρος...
101.90€
8.49€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.056
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Vet Life Obesity Σκύλου 2kg. Περίσσιο σωματικό βάρος. Σακχαρώδης διαβήτης.Τρόπος δράσηςΗ Farmina VetLife Obesity μειώνει την ποσότητα των θερμίδων που καταναλώνεται από τον σκύλο, προκειμένου να μειωθεί το σωματικό βάρ..
28.90€
14.45€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.040
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Vet Life Oxalate (Ossalati) Σκύλου 12kg.
Οξαλικοί ουρόλιθοι. Ουρόλιθοι ούρων. Ουρόλιθοι κυστίνης.
Τρόπος δράσης
Η Farmina VetLife Ossalati περιέχει χαμηλή ποσότητα ασβεστίου και βιταμίνης D3, προκειμένου να μειώσει τη συγκέντρωσ..
101.90€
8.49€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.054
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Vet Life Oxalate (Ossalati) Σκύλου 2kg.
Οξαλικοί ουρόλιθοι. Ουρόλιθοι ούρων. Ουρόλιθοι κυστίνης.
Τρόπος δράσης
Η Farmina VetLife Ossalati περιέχει χαμηλή ποσότητα ασβεστίου και βιταμίνης D3, προκειμένου να μειώσει τη ..
28.90€
14.45€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.035
Η Farmina Vet Life Renal είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους σχεδιασμένη για την υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ή προσωρινής νεφρικής ανεπάρκειας. Τρόπος δράσηςΗ Farmina Vet Life Renal μειώνει τις πρωτεΐνες, το φώσφορο και τα επίπεδα νατρίου ..
101.90€
8.49€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.036
Η Farmina Vet Life Renal είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους σχεδιασμένη για την υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ή προσωρινής νεφρικής ανεπάρκειας. Τρόπος δράσηςΗ Farmina Vet Life Renal μειώνει τις πρωτεΐνες, το φώσφορο και τα επίπεδα να..
28.90€
14.45€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.067
Vet life Struvite Managment Σκύλου 12kg Πλήρης διαιτητική τροφή για ενήλικα σκυλιά, για τη διαχείριση των ασθενών με ουρόλιθους κατωτέρου ουροποιητικού συστήματος.
Τρόπος δράσης: Το θειικό ασβέστιο που παρέχει μια μικρή όξυνση του ουροποιητικού, μειώνει τον κίνδυνο τη..
102.90€
8.58€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.051
Vet life Struvite Managment Σκύλου 2kg Πλήρης διαιτητική τροφή για ενήλικα σκυλιά, για τη διαχείριση των ασθενών με ουρόλιθους κατωτέρου ουροποιητικού συστήματος.
Τρόπος δράσης: Το θειικό ασβέστιο που παρέχει μια μικρή όξυνση του ουροποιητικού, μειώνει τον κίνδυνο της επανε..
29.90€
14.95€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.052
VET LIFE STRUVITE ΣΚΥΛΟΥ . Διάλυση λίθων στρουβίτη και μείωση των υποτροπών. Όξυνση ούρων. Η Farmina Vet Life Struvite είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για ενήλικα σκυλιά σχεδιασμένη να διαλύει τους λίθους στρουβίτη και να μειώνει τις υποτροπές τους.Το επιπρόσθετο θειικό ασβέστιο δ..
101.90€
8.49€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.038
VET LIFE STRUVITE ΣΚΥΛΟΥ. Διάλυση λίθων στρουβίτη και μείωση των υποτροπών. Όξυνση ούρων.Η Farmina Vet Life Struvite είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για ενήλικα σκυλιά σχεδιασμένη να διαλύει τους λίθους στρουβίτη και να μειώνει τις υποτροπές τους.Το επιπρόσθετο θειικό ασβέστιο δ..
28.90€
14.45€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.039
UltraHypo - Διατροφικές αλλεργίες. Περιοδική διάρροια.
Ιδιοπαθής δερματίτιδα. Τρόπος δράσης: Η Farmina VetLife Ultra Hypo περιέχει υδρολυμένες πρωτεΐνες με χαμηλό μοριακό βάρος (6.000 dalton) ως μοναδική πηγή πρωτεϊνών, εξευγενισμένο άμυλο ρυζιού, ιχθυέλαιο έτσι ώστε να..
116.90€
9.74€/kg
Brand: Vet Life
Κωδ.: 21.01.049
UltraHypo - Διατροφικές αλλεργίες. Περιοδική διάρροια.
Ιδιοπαθής δερματίτιδα. Τρόπος δράσης: Η Farmina VetLife Ultra Hypo περιέχει υδρολυμένες πρωτεΐνες με χαμηλό μοριακό βάρος (6.000 dalton) ως μοναδική πηγή πρωτεϊνών, εξευγενισμένο άμυλο ρυζιού, ιχθυέλαιο έτσι ώστε να..
35.90€
17.95€/kg
Brand: Vetexpert
Κωδ.: 1604597
AluHeal Spray 200 ml για τη φροντίδα των τραυμάτων του δέρματος. Συνίσταται για τη φροντίδα των τραυμάτων του δέρματος και της μετεγχειρητικής πληγής.Συστατικά:αλουμίνιο
εκχύλισμα marigold, υαλουρονικό οξύ
εκχύλισμα λιναρόσπορου
άργυρος
καολίνηςΠως Δρα: To AluHeal είναι έν..
10.88€
54.40€/L



-240x240h.webp)





-240x240h.webp)



-240x240h.webp)





















