Brand: Candioli
Κωδ.: PC2151
Besame 100 30tabs για Φυσιολογική Ηπατική Λειτουργία για σκύλους και γάτες.ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΜΕΤΑΒΟΛΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑ ΣΤΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΗΠΑΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ.Οι ουσίες που περιέχονται στο BeSame 100/200 είναι χρήσιμες για τη διατήρηση των φυσιολογικών μεταβολικών συνθηκών των κατοικίδιων ζώων ..
24.50€
Brand: Candioli
Κωδ.: PC2152
Besame 200 30tabs για Φυσιολογική Ηπατική Λειτουργία για σκύλους και γάτες.ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΜΕΤΑΒΟΛΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑ ΣΤΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΗΠΑΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ.Οι ουσίες που περιέχονται στο BeSame 100/200 είναι χρήσιμες για τη διατήρηση των φυσιολογικών μεταβολικών συνθηκών των κατοικίδιων ζώων ..
35.00€
Brand: Vetexpert
Κωδ.: 1601440
Συμπλήρωμα διατροφής Vetexpert Bio protect 60 Καψ. κατά της Διάρροιας σε Σκύλους και Γάτες. Το προϊόν προτείνεται σε σκύλους και γάτες με γαστρεντερικές διαταραχές, διαταραχές της μικροχλωρίδας που έχουν προκληθεί από διάρροιες, αντιβιοθεραπεία ή αποπαρασιτισμούς καθώς και για ζώα σ..
34.56€
Brand: Vetexpert
Κωδ.: 1601139
Συμπλήρωμα διατροφής Vetexpert Bioprotect Πάστα 15ml κατά της Διάρροιας. Σχεδιασμένο για γάτες και σκύλους με οξείες διαταραχές της γαστρεντερικής μικροχλωρίδας, το προϊόν εξουδετερώνει τις αρνητικές συνέπειες των οξέων γαστρεντερικών καταστάσεων και της διάρροιας.Bασικά σημ..
16.94€
1,129.33€/L
Brand: Vetexpert
Κωδ.: 1601247
Bioprotect Ultra 30 Καψ. κατά της Διάρροιας σε Σκύλους και Γάτες.Το BioProtect Ultra είναι ένα καινοτόμο συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες, σχεδιασμένο να αποκαθιστά την ισορροπία του εντερικού μικροβιώματος και να υποστηρίζει τη σωστή λειτουργία του εντερικού φραγμού σε περιπτώσεις γαστρεν..
33.00€
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0742
Brit VD Diabetes 12kg . Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, κατάλληλη για την ρύθμιση του επιπέδου σακχάρου του αίματος.• σακχαρώδης διαβήτηςΠλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη διαιτητική τροφή με χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη για βέλτιστο έλεγχο της μεταγευματικής γλυκαιμίας σε σκύλους που λαμβάνουν αγω..
87.30€
7.28€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0741
Brit VD Diabetes 2kg Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, κατάλληλη για την ρύθμιση του επιπέδου σακχάρου του αίματος.• σακχαρώδης διαβήτηςΠλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη διαιτητική τροφή με χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη για βέλτιστο έλεγχο της μεταγευματικής γλυκαιμίας σε σκύλους που λαμβάνουν αγωγή ..
20.90€
10.45€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0736
Brit VD Gastrointestinal 12kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για κουτάβια και ενήλικους σκύλους με γαστρεντερικά προβλήματα:• οξεία και χρόνια γαστρεντερίτιδα• χρόνια κολίτιδα• παγκρεατίτιδα• δυσκοιλιότητα• υδαρή κόπρανα και μετεωρισμός.Πλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη διαιτητική τροφή για σκύλους, που μ..
89.70€
7.48€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0735
Κλινική Δίαιτα Σκύλου Brit VD Gastrointestinal 2kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για κουτάβια και ενήλικους σκύλους με γαστρεντερικά προβλήματα.Ενδείξεις:Οξεία και χρόνια γαστρεντερίτιδαΧρόνια κολίτιδαΠαγκρεατίτιδαΔυσκοιλιότηταΥδαρή κόπρανα και μετεωρισμόςΟφέλη & χαρακτηριστικά:Εύπεπτες πρωτεΐνες ρέγκ..
22.40€
11.20€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1239
Κλινική πλήρης διαιτητική τροφή Brit VD GF Cardio-Renal 2kg που υποστηρίζει την καρδιακή και νεφρική λειτουργία του σκύλου στα αρχικά στάδια χρόνιας ανεπάρκειας.Η Brit Grain-Free VD Dog Cardio-Renal αποτελεί μια εξειδικευμένη κλινική διατροφή σχεδιασμένη για σκύλους που χρειάζονται: Υποστήριξη ..
27.40€
13.70€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1238
Κλινική πλήρης διαιτητική τροφή Brit VD GF Cardio-Renal 6kg που υποστηρίζει την καρδιακή και νεφρική λειτουργία του σκύλου στα αρχικά στάδια χρόνιας ανεπάρκειας.Η Brit Grain-Free VD Dog Cardio-Renal αποτελεί μια εξειδικευμένη κλινική διατροφή σχεδιασμένη για σκύλους που χρειάζονται: Υποστήριξη ..
57.40€
9.57€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1228
Κλινική υποαλλεργική, πλήρης τροφή για σκύλους Brit VD GF Dog Hypoallergenic Hydrolyzed Protein 12kg. Με υδρολυμένη πρωτεΐνη, σχεδιασμένη για τη μείωση των συμπτωμάτων τροφικών αλλεργιών και την υποστήριξη της υγείας του δέρματος.Η Brit Grain-Free VD Hypoallergenic Hydrolyzed Protein είνα..
124.90€
10.41€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1230
Κλινική υποαλλεργική, πλήρης τροφή για σκύλους Brit VD GF Dog Hypoallergenic Hydrolyzed Protein 2kg. Με υδρολυμένη πρωτεΐνη, σχεδιασμένη για τη μείωση των συμπτωμάτων τροφικών αλλεργιών και την υποστήριξη της υγείας του δέρματος.Η Brit Grain-Free VD Hypoallergenic Hydrolyzed Protein είναι πλήρη..
29.90€
14.95€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1229
Κλινική υποαλλεργική, πλήρης τροφή για σκύλους Brit VD GF Dog Hypoallergenic Hydrolyzed Protein 6kg. Με υδρολυμένη πρωτεΐνη, σχεδιασμένη για τη μείωση των συμπτωμάτων τροφικών αλλεργιών και την υποστήριξη της υγείας του δέρματος.Η Brit Grain-Free VD Hypoallergenic Hydrolyzed Prote..
70.90€
11.82€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1233
Κλινική Δίαιτα, Ξηρή Τροφή Σκύλου Brit Veterinary Diet Grain Free Dog Gastrointestinal Junior 2kg. Κλινική δίαιτα για κουτάβια και νεαρούς σκύλους με πεπτικές διαταραχές, πλούσια σε εύπεπτες πρωτεΐνες ψαριού, υποαλλεργικό λίπος εντόμου και σύμπλεγμα πρεβιοτικών & μεταβιοτικών.Η Brit ..
29.20€
14.60€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1232
Κλινική Δίαιτα, Ξηρή Τροφή Σκύλου Brit Veterinary Diet Grain Free Dog Gastrointestinal Junior 6kg. Κλινική δίαιτα για κουτάβια και νεαρούς σκύλους με πεπτικές διαταραχές, πλούσια σε εύπεπτες πρωτεΐνες ψαριού, υποαλλεργικό λίπος εντόμου και σύμπλεγμα πρεβιοτικών & μεταβιοτικών.Η Brit Veterin..
61.40€
10.23€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1236
Κλινική διαιτητική τροφή Brit VD Grain Free Dog Gastrointestinal Small Breeds 2kg για μικρόσωμους σκύλους έως 10 kg. Ειδικά σχεδιασμένη για την υποστήριξη του πεπτικού συστήματος, τη μείωση γαστρεντερικών διαταραχών και τη βελτίωση της εντερικής λειτουργίας.Η Brit Grain-Free VD Gastro..
29.20€
14.60€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1235
Κλινική διαιτητική τροφή Brit VD Grain Free Dog Gastrointestinal Small Breeds 6kg για μικρόσωμους σκύλους έως 10 kg. Ειδικά σχεδιασμένη για την υποστήριξη του πεπτικού συστήματος, τη μείωση γαστρεντερικών διαταραχών και τη βελτίωση της εντερικής λειτουργίας.Η Brit Grain-F..
61.40€
10.23€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0748
Brit VD Hepatic 12kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με μειωμένη ηπατική λειτουργία: χρόνια ηπατική ανεπάρκεια σύνδρομο pss (ηπατική διακλάδωση) ηπατοτοξίκωσηΠλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, με χαμηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες, λιπαρά και χαλκό για υποστήριξη της ηπατι..
89.70€
7.48€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0747
Brit VD Hepatic 2kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με μειωμένη ηπατική λειτουργία: χρόνια ηπατική ανεπάρκεια σύνδρομο pss (ηπατική διακλάδωση) ηπατοτοξίκωσηΠλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, με χαμηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες, λιπαρά και χαλκό για υποστήριξη της ηπατικ..
21.90€
10.95€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0734
Brit VD Hypoallergenic 12kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για κουτάβια και ενήλικους σκύλους με δερματολογικά προβλήματα:αλλεργική και ατομική δερματίτιδααλλεργικές αντιδράσεις και τροφική δυσανεξίαμέρος της λύσης ενός συνθέτου δερματολογικού προβλήματοςδιατροφή εξάλειψης τροφικών αλλεργιών.Πλήρης υ..
96.70€
8.06€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0733
Brit VD Hypoallergenic 2kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για κουτάβια και ενήλικους σκύλους με δερματολογικά προβλήματα:αλλεργική και ατομική δερματίτιδααλλεργικές αντιδράσεις και τροφική δυσανεξίαμέρος της λύσης ενός συνθέτου δερματολογικού προβλήματοςδιατροφή εξάλειψης τροφικών αλλεργιών.Πλήρης υπ..
25.20€
12.60€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0738
Brit VD Joint & Mobility 12kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους που πάσχουν από αρθροπάθειες ή παρουσιάζουν κινητικά προβλήματα:• αρθροπάθεια• οστεοαρθρίτιδα• παχυσαρκία.Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, με υψηλή περιεκτικότητα σε ωμέγα-3 λιπαρά οξέα (epa) και χονδροπροστατευτικές ουσ..
96.70€
8.06€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0737
Brit VD Joint & Mobility 2kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους που πάσχουν από αρθροπάθειες ή παρουσιάζουν κινητικά προβλήματα:• αρθροπάθεια• οστεοαρθρίτιδα• παχυσαρκία.Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, με υψηλή περιεκτικότητα σε ωμέγα-3 λιπαρά οξέα (epa) και χονδροπροστατευτικές ουσί..
25.20€
12.60€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0740
Brit VD Obesity 12kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, κατάλληλη για απώλεια βάρους και επακόλουθη διατήρηση του επιθυμητού βάρους:• υπέρβαροι και παχύσαρκοι σκύλοι• συντήρηση του βέλτιστου σωματικού βάρουςΠλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη τροφή με χαμηλή ενεργειακή πυκνότητα και υψηλή περιεκτι..
88.70€
7.39€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0739
Brit VD Obesity 2kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, κατάλληλη για απώλεια βάρους και επακόλουθη διατήρηση του επιθυμητού βάρους:• υπέρβαροι και παχύσαρκοι σκύλοι• συντήρηση του βέλτιστου σωματικού βάρουςΠλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη τροφή με χαμηλή ενεργειακή πυκνότητα και υψηλή περιεκτικ..
22.20€
11.10€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0746
Brit VD Renal 12kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, κατάλληλη για τον έλεγχο των παθήσεων στο κατώτερο ουροποιητικό σύστημα.Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με μειωμένη νεφρική λειτουργία:• οξεία νεφρική ανεπάρκεια• χρόνια νεφρική ανεπάρκεια• καρδιαγγειακό σύνδρομο (crs)Πλήρης διαιτητικ..
87.30€
7.28€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0745
Brit VD Renal 2kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, κατάλληλη για τον έλεγχο των παθήσεων στο κατώτερο ουροποιητικό σύστημα.Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με μειωμένη νεφρική λειτουργία:• οξεία νεφρική ανεπάρκεια• χρόνια νεφρική ανεπάρκεια• καρδιαγγειακό σύνδρομο (crs)Πλήρης διαιτητική..
20.90€
10.45€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0744
Brit VD Struvite 12kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους. Κατάλληλη για τον έλεγχο των παθήσεων στο κατώτερο ουροποιητικό σύστημα:• κυστίτιδα σκυλιών• διάλυση κρυστάλλων στρουβίτη και λίθων• πρόληψη κρυσταλλουρίας.Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, με χαμηλή περιεκτικότητα σε mg, ca και p κ..
87.30€
7.28€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0743
Ξηρά τροφή σκύλου Brit VD Struvite 2kg. Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους. Κατάλληλη για τον έλεγχο των παθήσεων στο κατώτερο ουροποιητικό σύστημα:• κυστίτιδα σκυλιών• διάλυση κρυστάλλων στρουβίτη και λίθων• πρόληψη κρυσταλλουρίας.Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, με χαμηλή περιεκτικότητα ..
20.90€
10.45€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0808
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Brit VD Dog Diabetes 400gr για σκύλους με σακχαρώδη διαβήτη.Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για σκύλους σε κονσέρβα. Πλήρης τροφή σε μορφή πατέ ιδανική για θεραπευτική διατροφή σε σκύλους με σακχαρώδη διαβήτη.Βασικά Χαρακτηριστικά:Χωρίς πρωτεΐνη κοτόπουλου.Χαμηλή περιεκτικότη..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0809
Κλινική δίαιτα Brit VD Gastrointestinal 400gr για σκύλους με διαταραχές στο γαστρεντερολογικό όπως διάρροια, εμετούς κτλ.Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για σκύλους σε κονσέρβα. Πλήρης τροφή σε μορφή πατέ ιδανική για θεραπευτική διατροφή σε σκύλους με γαστρεντερικές διαταραχές.Βασικά Συστατικ..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-1138
Κλινική δίαιτα Brit VD Gastrointestinal Low Fat 400gr με αρνί και τόνο για σκύλους με διαταραχές απορρόφησης λιπιδίων, εντεροπάθεια με απώλεια πρωτεϊνών και παγκρεατίτιδα.Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με διαταραχές απορρόφησης λιπιδίων, εντεροπάθεια με απώλεια πρωτεϊνών και παγκρεατί..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0810
Η Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Brit VD Hepatic Dog 400gr είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους η οποία σχεδιάστηκε με στόχο να ενισχύσει την ηπατική λειτουργία σε περίπτωση χρόνιας ηπατικής ανεπάρκειας.Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για σκύλους σε κονσέρβα. Πλήρης τροφή σε μορφή πατέ ιδανικ..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0811
Η υγρή τροφή, κλινική δίαιτα Brit VD Hypoallergenic dog can είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με σκοπό τον περιορισμό της τροφικής αλλεργίας και δερματίτιδας. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για σκύλους σε κονσέρβα. Πλήρης τροφή σε μορφή πατέ ιδανική για θεραπευτική διατροφή σε σκύλους..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0812
Η υγρή τροφή, κλινική δίαιτα Brit VD Joint & Mobility dog can είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με προβλήματα στις αρθρώσεις. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για σκύλους σε κονσέρβα. Πλήρης τροφή σε μορφή πατέ ιδανική για θεραπευτική διατροφή σε σκύλους με κινητικά προβλήματα..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0813
Η υγρή τροφή, κλινική δίαιτα Brit VD Obesity dog can είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους προβλήματα σωματικού βάρους. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για σκύλους σε κονσέρβα. Πλήρης τροφή σε μορφή πατέ ιδανική για θεραπευτική διατροφή σε για σκύλους με στόχο τη μείωση του σωματικού βάρου..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0814
Η υγρή τροφή, κλινική δίαιτα Brit VD Renal dog can είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με χρόνια νεφρική ανεπάρκεια. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για σκύλους σε κονσέρβα. Πλήρης τροφή σε μορφή πατέ ιδανική για θεραπευτική διατροφή σε σκύλους με χρόνια νεφρική ανεπάρκεια.Κύρια χαρακτηρ..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Brit VD
Κωδ.: 020-0815
Η υγρή τροφή, κλινική δίαιτα Brit VD Struvite dog can είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους με προβλήματα στο ουροποιητικό. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για σκύλους σε κονσέρβα. Πλήρης τροφή σε μορφή πατέ ιδανική για θεραπευτική διατροφή σε ενήλικους σκύλους με λίθους στρουβίτη ή παθήσε..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Calibra
Κωδ.: CLVD7503
Calibra VD Dog Can Renal 400gr - Κλινική Κονσέρβα Σκύλου.Υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ή προσωρινής νεφρικής ανεπάρκειας .Υποστήριξη της καρδιακής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας καρδιακής ανεπάρκειας.Προτεινόμενη χρήση για:Διαιτητική διαχείριση ζώων με νεφρική ανεπάρκεια..
4.50€
11.25€/kg
Brand: Calibra
Κωδ.: CLVD7007
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Calibra VD Dog Joint & Mobility 2Kg.Υποστήριξη του μεταβολισμού των αρθρώσεων σε περίπτωση οστεοαρθρίτιδας.Προτεινόμενη χρήση για:Διαχείριση των κλινικών συμπτωμάτων σε ζώα με αρθρίτιδα και αρθροπάθειεςΥποστήριξη ζώων με δυσπλασία αρθρώσεων και μετά από ορθοπαιδ..
27.00€
13.50€/kg
Brand: Calibra
Κωδ.: CLVD7018
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Calibra VD Dog Oxalate & Urate & Cystine 12Kg.Περιορισμός του σχηματισμού λίθων από άλατα του οξαλικού οξέος - Περιορισμός του σχηματισμού λίθων κυστίνης - Περιορισμός του σχηματισμού λίθων από άλατα του ουρικού οξέος.Προτεινόμενη χρήση για:Διαιτητική διαχεί..
115.00€
9.58€/kg
Brand: Calibra
Κωδ.: CLVD7015
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Calibra VD Dog Renal & Cardiac 2kg.Υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ή προσωρινής νεφρικής ανεπάρκειας.Υποστήριξη της καρδιακής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας καρδιακής ανεπάρκειας.Προτεινόμενη χρήση για:Διαιτητική διαχείριση ζώων με νεφ..
25.00€
12.50€/kg
Brand: Landmark
Κωδ.: 41.025.008
CaniLytes-25 Ηλεκτρολύτες για Σκύλους της Landmark 100ml.Άμεση ενυδάτωση & αποκατάσταση με φυσικά συστατικάΤο CaniLytes-25 της Landmark είναι ένα φυσικό συμπλήρωμα ηλεκτρολυτών, ειδικά σχεδιασμένο για τη γρήγορη ενυδάτωση και την αποκατάσταση των ηλεκτρολυτικών ισορροπιών σε σκύλους. Ιδανικό για..
13.50€
135.00€/L
Brand: Landmark
Κωδ.: 41.025.018
CaniLytes-25 Ηλεκτρολύτες για Σκύλους της Landmark 200ml.Άμεση ενυδάτωση & αποκατάσταση με φυσικά συστατικάΤο CaniLytes-25 της Landmark είναι ένα φυσικό συμπλήρωμα ηλεκτρολυτών, ειδικά σχεδιασμένο για τη γρήγορη ενυδάτωση και την αποκατάσταση των ηλεκτρολυτικών ισορροπιών σε σκύλους. Ιδανικό για..
23.50€
117.50€/L
Brand: Vetexpert
Κωδ.: 1601457
Vetexpert Cardiovet 90 Tablets Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους για την υποστήριξη της καρδιακής λειτουργίας. Προτείνεται σε σκύλους με διατατική μυοκαρδιοπάθεια και βαλβιδική, καρδιακή ανεπάρκεια.Bασικά σημεία:Προστατεύει από τη συσσώρευση των λιπαρών οξέων στα κύτταρα του μυοκαρδίουΕξου..
29.36€
Brand: Ceva
Κωδ.: D44410Q
Diarsanyl Plus Στοματική Πάστα 10ml κατά της Διάρροιας σε Σκύλους και Γάτες.Η DIARSANYL PLUS πάστα συνιστάται για χρήση κατά τη διάρκεια περιόδων οξείας διάρροιας και ανάρρωσης από οξεία διάρροια. Πριν τη χρήση, συνιστάται να ληφθεί η γνώμη κτηνιάτρου.Η DIARSANYL PLUS πάστα με το ευχά..
9.80€
980.00€/L
Brand: Ceva
Κωδ.: D44420Q
Diarsanyl Plus Στοματική Πάστα 24ml κατά της Διάρροιας σε Σκύλους και Γάτες.Η DIARSANYL PLUS πάστα συνιστάται για χρήση κατά τη διάρκεια περιόδων οξείας διάρροιας και ανάρρωσης από οξεία διάρροια. Πριν τη χρήση, συνιστάται να ληφθεί η γνώμη κτηνιάτρου.Η DIARSANYL PLUS πάστα με το ευχά..
12.90€
537.50€/L


-240x240w.webp)



































