Μενού
Το Καλάθι σας

Ανά Πάθηση Σκύλου

Βρείτε μέσα από την τεράστια ποικιλία ειδικών κλινικών τροφών που διαθέτουμε, την τροφή που αντιστοιχεί στο πρόβλημα του σκύλου ή της γάτας σας.

Κλινικές δίαιτες της Hill's , Pro Plan , Royal Canin , Vet Life χωρισμένες ανά πάθηση για τη δική σας ευκολία.

Brand: Pharmadiet Κωδ.: 00088
Daforte 50ml για τον Έλεγχο της Οξείας Διάρροιας σε Κατοικίδια.Το Daforte είναι ένα εξειδικευμένο συμπλήρωμα διατροφής σε μορφή πόσιμου εναιωρήματος, σχεδιασμένο για την άμεση αντιμετώπιση της οξείας διάρροιας και την ενίσχυση της ανάρρωσης του πεπτικού συστήματος.Η προηγμένη σύνθεσή του συνδυάζ..
15.90€
318.00€/L
Hyaloral με Κολλαγόνο Large And Giant Breeds 120tabs (1tab For 20kg)
Δωρεάν
Brand: Pharmadiet Κωδ.: 00059
Οδηγίες Χρήσης: 1 δισκίο ανά 20 kg βάρους. Σκύλοι 40 kg και άνω: 2 δισκία σε μία μονή δόση.Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους για μεγάλες και γιγάντιες ράτσες.Ολοκληρωμένη πρόταση. Εξαιρετικά εύληπτα .Το μοναδικό συμπλήρωμα διατροφής που συμβάλλει στην προστασία του χόνδρου με αποδεδειγμένη κλινι..
95.00€
Hyaloral με Κολλαγόνο Small And Medium Breeds 90tabs
Δωρεάν
Brand: Pharmadiet Κωδ.: 00114
Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους για μικρές και μεσαίες ράτσες.Ολοκληρωμένη πρόταση Εξαιρετικά εύληπταΤο μοναδικό συμπλήρωμα διατροφής που συμβάλλει στην προστασία του χόνδρου με αποδεδειγμένη κλινικά αποτελεσματικότητα στην πρόληψη και αντιμετώπιση της δυσπλασίας. Για πρώτη φορά 4 χονδροπροστ..
38.00€
Brand: Pharmadiet Κωδ.: 00081
Το Συμπλήρωμα Διατροφής Hyaloral Gel 50ml με Κολλαγόνο είναι μια πρωτοποριακή, εξαιρετικά εύληπτη χονδροπροστατευτική φόρμουλα σε μορφή πόσιμου gel, ειδικά σχεδιασμένη για σκύλους, γάτες, κουνάβια, κουνέλια, τρωκτικά και πτηνά.Αποτελεί μια ολοκληρωμένη λύση με κλινικά αποδεδειγμένη αποτελεσματικ..
15.00€
300.00€/L
Ircvet Συμπλήρωμα Διατροφής για την Νεφρική Λειτουργία για Σκύλους και Γάτες 60 Δισκία
Δωρεάν
Brand: Pharmadiet Κωδ.: 000083
IRCVET Συμπλήρωμα διατροφής για την νεφρική λειτουργία για σκύλους και γάτες 60 δισκία.Συνιστάται για:Την υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας νεφρικής ανεπάρκειας.Δοσολογία:Σκύλοι: έως 10 kg: ½ δισκίο, από 10 έως 20 kg: 1 δισκίο,από 20 έως 30 kg: 1 ½. δισκίο, από 30 έως 40 kg: 2..
39.00€
Brand: Pharmadiet Κωδ.: 00090
Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλο,γάτα,κουνάβι,κουνέλι, τρωκτικό και ερπετό. Συνιστάται για: Παρέχει θρεπτικές ουσίες που βοηθούν στην πέψη. Οδηγίες χρήσης: • Γατάκια και κουτάβια: έως 5 kg: 1 ml. • Ενήλικες γάτες και μικρά σκυλιά, από 5 έως 10 kg: 2 ml. • Μεσαία σκυλιά, από 10 έως  15kg: 3m..
21.90€
438.00€/L
Vetinmune 120 Tabs για Σκύλους με Λεϊσμανίαση
Δωρεάν
Brand: Pharmadiet Κωδ.: 00061
Μπορεί να βοηθήσει σε : • Σχετιζόμενες παθολογικές καταστάσεις που προκαλούνται μετά απο τσίμπημα σκνίπας ή άλλων μολυσμένων εντόμων και παρασίτων. • Ρύθμιση του ανοσοποιητικού συστήματος • Κουτάβια με αδύναμο ανοσοποιητικό σύστημα. • Τόνωση και ενέργεια • Διατροφική θεραπεία και μεταθεραπεία ..
54.00€
Brand: Pharmadiet Κωδ.: 00091
Μπορεί να βοηθήσει σε:• Ανισορροπία της χλωρίδας του εντέρου• Δυσαπορρόφηση• Δυσκοιλιότητα• Δυσπεψία• Κοπροφαγία• Μείωση οσμής κοπράνων και ούρων• Μετεωρισμός• Εντερική παρασιτική μόλυνση• Γαστρίτιδα, γαστρεντερίτιδα• Τριχόμπαλες στην πεπτική οδό Δοσολογία:• Γάτες: ηλικίας κάτω του ενός έτους: ..
18.50€
370.00€/L
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Hepatosil Plus Small Breeds 30 Tabs
Δωρεάν
Brand: Pharmadiet Κωδ.: 00187
Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και Γάτες Hepatosil Plus Small Breeds για Μικρόσωμες Φυλές 30 Tabs. Συνιστάται για:Μικρόσωμους σκύλους και γάτες (< 7 κιλά).Για τη υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περίπτωση ηπατικής νόσου &n..
35.00€
Brit VD Diabetes 12kg (Ελαφρώς Σκισμένο)
Δωρεάν -14 %
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0742XAM
Brit VD Diabetes 12kg . Πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, κατάλληλη για την ρύθμιση του επιπέδου σακχάρου του αίματος.• σακχαρώδης διαβήτηςΠλήρης και εξαιρετικά εύπεπτη διαιτητική τροφή με χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη για βέλτιστο έλεγχο της μεταγευματικής γλυκαιμίας σε σκύλους που λαμβάνουν αγω..
75.00€ 87.30€
6.25€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 87.30€
Hill's Prescription Diet Canine Joint Care k/d + Mobility για Σκύλους 4kg (Ημ. λήξης 10/26)
Δωρεάν -46 %
Brand: Hills Κωδ.: 55041017xwm
Ξηρή Τροφή Hill's Prescription Diet Canine Joint Care k/d + Mobility 4kg για Υποστήριξη Νεφρών & Αρθρώσεων σε Ενήλικους Σκύλους.Η διαιτητική τροφή σκύλων έχει χαμηλή περιεκτικότητα σε φώσφορο και προσαρμοσμένη περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, αλλά οι πρωτεΐνες είναι υψηλής ποιότητας και έχουν πο..
35.00€ 65.00€
8.75€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 65.00€
Advance Dog Veterinary Diets Renal 12kg (Ημ.Λήξης 12/26)
Δωρεάν -8 %
Brand: Advance Κωδ.: AD962347XWM
Ξηρά τροφή, κλινική δίαιτα Advance Dog Veterinary Diets Renal 12kg για σκύλους με προβλήματα στα νεφρά.Το ADVANCE VETINARY DIETS RENAL είναι ένα πλήρες διαιτητικό προϊόν για ενήλικους σκύλους που έχει περιορισμένη αλλά υψηλής ποιότητας περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες και χαμηλά επίπεδα φωσφόρου και συνι..
87.00€ 95.00€
7.25€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 95.00€
Calibra VD Dog Hypoallergenic Skin & Coat Support 2kg - (Ημ. Λήξης 11/26)
-32 %
Brand: Calibra Κωδ.: CLVD7005KA
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Calibra VD Dog Hypoallergenic Skin & Coat Support 2kg.Περιορισμός της δυσανεξίας σε διάφορα συστατικά και θρεπτικές ουσίες.Υποστήριξη της λειτουργίας του δέρματος σε περίπτωση δερματοπάθειας και υπερβολικής τριχόπτωσης.Προτεινόμενη χρήση για:Διαχείριση των κλινι..
19.00€ 28.00€
9.50€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 28.00€
Virbac Dog Hypoallergy with Hydrolysed Fish Protein 3kg (Ημ.Λήξης 11/26)
Δωρεάν -10 %
Brand: Virbac Κωδ.: 900196XAM
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Virbac Dog Hypoallergy with Hydrolysed Fish Protein 3kg.Περιορισμός της δυσανεξίας σε διάφορα συστατικά και θρεπτικά συστατικά ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΦΕΛΗΤροφική δυσανεξία που συνοδεύεται από γαστρεντερικές διαταραχέςΤροφική δυσανεξία που συνοδεύεται από διαταραχέ..
46.00€ 51.33€
15.33€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 51.33€
Virbac Dog Weight Loss & Control 12kg (Ελαφρώς Σκισμένο)
Δωρεάν -11 %
Brand: Virbac Κωδ.: 900109xam
Ξηρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Σκύλου Virbac Dog Weight Loss & Control 12kg. Μείωση υπερβολικού βάρους.Ρύθμιση της παροχής γλυκόζης (σακχαρώδης διαβήτης).ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΦΕΛΗΧαμηλή ενεργειακή πυκνότητα Βελτίωση της αναλογίας άλιπης μάζας / λιπώδους μάζας Ενίσχυση των αρθρώσεων&nbs..
100.00€ 112.13€
8.33€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 112.13€
Κλινική Δίαιτα Σκύλου Trovet Mobility & Geriatrics Dog 10kg (Ελαφρώς Σκισμένο)
Δωρεάν -12 %
Brand: Trovet Κωδ.: 148.0205XAM
Κλινική Δίαιτα Σκύλου Κλινική Δίαιτα Σκύλου Trovet Mobility & Geriatrics Dog 10kg.Πλήρης διαιτητική τροφή για σκυλιά με ανάγκη ενίσχυσης της λειτουργίας των αρθρώσεων.Η διαιτητική τροφή Mobility & Geriatrics είναι ειδικά σχεδιασμένη για να υποστηρίζει τον ηλικιωμένο σκύλο με προβλήματα στις ..
78.00€ 88.30€
6.24€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 88.30€
Κλινική Κονσέρβα Σκύλου Trovet Urinary Struvite 400gr (Ημ. Λήξης 10/26)
-31 %
Brand: Trovet Κωδ.: 148.0002XWM
Κλινική Κονσέρβα Σκύλου Trovet Urinary Dog Struvite 400gr.Πλήρης διαιτητική υγρή τροφή για ενήλικους σκύλους με διαταραχές στρουβίτη.Το Urinary Struvite είναι διαιτητική τροφή, ειδικά σχεδιασμένη για την πρόληψη του σχηματισμού κρυστάλλων στρουβίτη. Ο στρουβίτης είναι μια κοινή αλλά καλά θεραπεύσιμη..
2.90€ 4.20€
7.25€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 4.20€
Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου Purina Pro Plan Dog Calming Care 6x30gr
Δωρεάν
Brand: Pro Plan Κωδ.: 12624586
Το συμπλήρωμα διατροφής σκύλου Purina Pro Plan Dog Calming Care 6x30gr είναι ένα κλινικά αποδεδειγμένο προβιοτικό συμπλήρωμα σε σκόνη, ειδικά σχεδιασμένο για σκύλους και κουτάβια που αντιμετωπίζουν έντονο στρες, άγχος αποχωρισμού ή νευρικότητα. Βοηθά στη διατήρηση μιας ήρεμης συμπεριφοράς και ενισχύ..
38.00€
152.00€/L
Happy Dog Vet Diet Renal 12kg
Δωρεάν -11 %
Brand: Happy Dog Κωδ.: VD12002
Happy Dog Vet Diet Renal 12kg. - ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΝΕΦΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΝΕΦΡΙΚΗΣ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑΣ (ΧΝΑ) - ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΥΨΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΡΩΤΕΪΝΗ- ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΦΩΣΦΟΡΟ ΚΑΙ ΝΑΤΡΙΟ- ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΓΕΥΣΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ | ΕΝΙΣΧΥΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΤΡΟΦΗΣΗ Happy Dog VET RE..
53.99€ 61.00€
4.50€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 61.00€
Hepatiale Forte Advanced Ηπατοπροστατευτικό Συμπλήρωμα Διατροφής για Σκύλους και γάτες 30 Tabs
Δωρεάν -10% BoxNow Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Vetexpert Κωδ.: 160169
Vetexpert Hepatiale Ηπατοπροστατευτικό συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες 30 tabs. Υποστηρικτικό συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες. Συστήνεται για σκύλους και γάτες με ηπατικά προβλήματα και υποστηρίζει τις λειτουργίες του ήπατος σε περίπτωση ηπατικής ανεπάρκειας,λειτουργικών δ..
31.35€
Over Zoo Gland Support Liquid 30ml για Σκύλους
-10% BoxNow
Brand: Over Zoo Κωδ.: 23-1212
Over Zoo Gland Support Liquid 30ml για τη φροντίδα του δέρματος στην περιοχή των περιπρωκτικών αδένωνΤο Over Gland Support Liquid είναι ένα εξειδικευμένο υγρό περιποίησης που βοηθά στη φροντίδα του δέρματος γύρω από τους περιπρωκτικούς αδένες, ειδικά σε περιπτώσεις φλεγμονής ή δυσφορίας. Η προηγμένη..
11.90€
396.67€/L
Over Zoo Gland Support Soft Chews 450gr για Σκύλους
Δωρεάν -10% BoxNow
Brand: Over Zoo Κωδ.: 23-1214
Over Zoo Gland Support Soft Chews μασώμενες λιχουδιές που υποστηρίζουν τη σωστή λειτουργία των περιπρωκτικών αδένων.Οι Over Gland Support Soft Chews είναι μαλακές, εύγευστες μασώμενες λιχουδιές ειδικά σχεδιασμένες για να υποστηρίζουν τη φυσιολογική λειτουργία των περιπρωκτικών αδένων. Η ισχυρή τους ..
44.00€
97.78€/kg
Brand: Vetapro Κωδ.: 5VP017
Vetapro Cardio Small Breed 60tabs για την Καρδιακή Λειτουργία.Ενδείξεις: Συμπλήρωμα διατροφής για μικρόσωμες φυλές σκύλων, σχεδιασμένο να υποστηρίζει την φυσιολογική καρδιαγγειακή λειτουργία.Καρδιακή ανεπάρκεια.Συσκευασία: 60 κάψουλες. Σύνθεση: Τρυγική L-καρνιτίνη (συμπεριλαμβανομένης της L-καρ..
12.95€
Brand: Vetapro Κωδ.: 5VP026
Vetapro Hemoplex 50 Κάψουλες για την Αναιμία.Ενδείξεις: Συμπλήρωμα διατροφής σχεδιασμένο για σκύλους που πάσχουν από αναιμία, το προϊόν περιέχει τις βασικές ουσίες που είναι απαραίτητες για την αιμοποίηση.Το ΗΕΜΟΡLΕΧ μπορεί να χορηγηθεί σε αναγεννητική αναιμία, αυτοάνοση αιμολυτική αναιμί..
11.90€
Brand: Vetapro Κωδ.: 5VP044
Vetapro Renal 50tabs για την Νεφρική Λειτουργία. Ενδείξεις: Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες με οξεία, χρόνια νεφρική ανεπάρκεια, υπερφωσφαταιμία. Συσκευασία: 50 δισκία. Σύνθεση: Ανθρακικό μαγνήσιο 300mg Χιτοζάνη 20mg.Το ανθρακικό μαγνήσιο είναι παράγοντας δέσμευσης φωσφορικών,..
11.90€
Brand: Vetapro Κωδ.: 5VP046
Vetapro Renitine 80gr για την Νεφρική Λειτουργία. Ενδείξεις: Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες με οξεία, χρόνια νεφρική ανεπάρκεια, υπερφωσφαταιμία. Συσκευασία: 80g /180g σκόνης, μεζούρα μέτρησης.Σύνθεση: Ανθρακικό μαγνήσιο 15mg/g Χιτοζάνη 10mg/g Το ανθρακικό μαγνήσιο είναι παράγοντας ..
13.00€
162.50€/kg
Brand: Vetapro Κωδ.: 5VP051
Ενδείξεις: Συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους με λοίμωξη του κατώτερου ουροποιητικού συστήματος - οξεία, χρόνια και εμμένουσα φλεγμονή. Συνίσταται επίσης σε παρουσία κρυστάλλων και λίθων στα ούρα, καθώς και μετά από καθετηριασμό και μηχανική αφαίρεση των ουρόλιθων. Διατηρεί την κανονική λειτουργία τ..
14.90€
Vetapro Vetamanoza 20φακελ X 2gr για το Ουροποιητικό
Δωρεάν
Brand: Vetapro Κωδ.: 5VP054
Vetapro Vetamanoza 20φακελ X 2gr για το Ουροποιητικό.Ενδείξεις: Υποστήριξη του ουροποιητικού συστήματος του σκύλου και της γάτας. Χρήση σε σκύλους και γάτες με λοίμωξη του ουροποιητικού συστήματος (UΤΙ) που προκαλείται από Escherichia Cοli και άλλα βακτήρια που σχετίζονται με αυτό (Staphylococcus, ..
29.90€
747.50€/kg
Vetapro Vetamanoza 60gr για το Ουροποιητικό
Δωρεάν
Brand: Vetapro Κωδ.: 5VP053
Vetapro Vetamanoza 60gr για το Ουροποιητικό.Ενδείξεις: Υποστήριξη της υγείας του ουροποιητικού συστήματος . Χρήση σε σκύλους και γάτες με λοίμωξη του ουροποιητικού συστήματος (UΤΙ) που προκαλείται από Escherichia Cοli και άλλα βακτήρια που σχετίζονται με αυτό (Staphylococcus, Streptococcus, Proteus..
39.00€
650.00€/kg
Συμπλήρωμα Διατροφής VetFood CitroActiv B6 για Σκύλους & Γάτες για το Ουροποιητικό 120 caps
Δωρεάν -10% BoxNow
Brand: VetFood Κωδ.: 17-0591
Συμπλήρωμα Διατροφής VetFood CitroActiv B6 για Σκύλους & Γάτες 120 κάψουλες. Το CitroActiv B6 είναι ένα εξειδικευμένο συμπλήρωμα διατροφής για σκύλους και γάτες, σχεδιασμένο να υποστηρίζει τη φυσιολογική λειτουργία του ουροποιητικού συστήματος και τη διατήρηση της ισορροπίας των μετάλλων στον ορ..
35.00€
Happy Dog Vet Diet Intestinal 12kg
Δωρεάν
Brand: Happy Dog Κωδ.: VD12001
Happy Dog Vet Diet Intestinal 12kg.    Kατά των πεπτικών διαταραχών | Xορηγείται για τη ρύθμιση των οξείων και χρόνιων γαστρεντερικών διαταραχών (και στο πάγκρεας).- ΓΙΑ ΟΞΕΙΕΣ & ΧΡΟΝΙΕΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ- ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΓΚΡΕΑΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ- ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΤΩΝ ΘΡΕΠΤΙΚΩΝ Ο..
79.90€
6.66€/kg
Κλινική Δίαιτα Σκύλου Trovet Hypoallergenic 10kg με Κουνέλι (ΗΜΕΡ ΛΗΞΗΣ 12/2026)
Δωρεάν -12 %
Brand: Trovet Κωδ.: 148.0196KA
Κλινική Δίαιτα Σκύλου Trovet Hypoallergenic 10kg Rabbit.Υποαλλεργική κλινική τροφή με κουνέλι και ρύζι για το ενήλικο σκυλάκι σας. Αυτή η συνταγή περιέχει μόνο μία πηγή ζωικής πρωτεΐνης, το κουνέλι, και μία πηγή υδατανθράκων, το ρύζι, αποτρέποντας έτσι ανοσολογικές αντιδράσεις όπως οι τροφικές αλλερ..
75.00€ 85.00€
7.50€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 85.00€
Ξηρά Τροφή Σκύλου Hill's Prescription Diet Canine On-Care Chicken για Σκύλους με Καρκίνο 1,5kg με Κοτόπουλο
Δωρεάν
Brand: Hills Κωδ.: 55040993
Ξηρά Τροφή Σκύλου Hill's Prescription Diet Canine On-Care Chicken για Σκύλους με Καρκίνο 1,5kg με Κοτόπουλο.Οι διατροφολόγοι και οι κτηνίατροι της Hill's ανέπτυξαν την κλινική διατροφή του Hill's Prescription Diet ONC Care για να βοηθήσουν ειδικά στη θρέψη και υποστήριξη των σκύλων που καταπολεμούν ..
31.30€
20.87€/kg
Ξηρά Τροφή Σκύλου Hill's Prescription Diet Canine On-Care Chicken για Σκύλους με Καρκίνο 10kg με Κοτόπουλο
Δωρεάν Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Hills Κωδ.: 55040994
Ξηρά Τροφή Σκύλου Hill's Prescription Diet Canine On-Care Chicken για Σκύλους με Καρκίνο 10kg με Κοτόπουλο.Οι διατροφολόγοι και οι κτηνίατροι της Hill's ανέπτυξαν την κλινική διατροφή του Hill's Prescription Diet ONC Care για να βοηθήσουν ειδικά στη θρέψη και υποστήριξη των σκύλων που καταπολεμούν τ..
150.00€
15.00€/kg
Brand: Royal Canin Κωδ.: 3144020
Royal Canin Gastrointestinal High Fibre Dog 2kg.Ενδείξεις ΔυσκοιλιότηταΚολίτιδα που ανταποκρίνεται στις ίνεςΔιάρροια λόγω stressΔιαταραχές στις οποίες συστήνεται υψηλότερο επίπεδο ινών Αντενδείξεις ΔυσκοιλιότηταΜεγάκολο Η διάρκεια σίτισης διαφέρει ανάλογα με τη σοβαρότητα των γαστρεντερικών συμπ..
23.90€
11.95€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040744
Hill's PD Canine C/D Multicare Urinary Care Stew με Κοτόπουλο και Λαχανικά 354gr για σκύλους. Υγρή τροφή αλκάλωσης των ούρων για ενήλικους σκύλους, για μείωση σχηματισμού οξαλικών λίθων και επανεμφάνισης λίθων στρουβίτη και για διάλυση λίθων στρουβίτη, χαμηλή περιεκτικότητα μαγνησίου και ασβεστίου...
4.50€
12.71€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040919
**Με την προσθήκη της συγκεκριμένης κλινικής δίαιτας στο καλάθι αγορών μου επιβεβαιώνω ότι έχω διαβάσει, κατανοήσει και αποδεχθεί τα παρακάτω:-Επιβεβαιώνω ότι το κατοικίδιό μου έχει εξεταστεί από κτηνίατρο ο οποίος μου συνέστησε τη συγκεκριμένη κλινική δίαιτα.-Κατανοώ ότι κατά τη διάρκειας της χορήγ..
4.35€
11.76€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55041018
Κλινική δίαιτα Hill's Hill's Prescription Diet Canine Gastrointestinal Biome Stew Chicken & Vegetables 354gr.Η Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome είναι μια υγρή, πλήρης διαιτητική τροφή ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικους σκύλους που αντιμετωπίζουν πεπτικές δυσκολίες. Η μοναδική της σύ..
6.64€
18.76€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040997
Υγρή Τροφή - Κονσέρβα Σκύλου Hill's Prescription Diet Canine  On-Care  Chicken & Vegetable Stew για Σκυλιά με καρκίνο 354gr με Κοτόπουλο και Λαχανικά.Οι διατροφολόγοι και οι κτηνίατροι της Hill's ανέπτυξαν την κλινική διατροφή του Hill's Prescription DietONC Care για να βοηθήσουν ..
7.10€
20.06€/kg
Brand: Belcando Κωδ.: 07655
Η Belcando Vetline Gastro είναι μια πλήρης κλινική διαιτητική τροφή για σκύλους με γαστρεντερικές διαταραχές, ειδικά σχεδιασμένη για τη μείωση των οξέων διαταραχών της απορροφητικής λειτουργίας του εντέρου και την υποστήριξη της σωστής πέψης.Η εύπεπτη σύνθεσή της συμβάλλει στη διατροφική διαχείριση ..
22.70€
12.61€/kg
Κλινική Δίαιτα Τροφή Σκύλου Belcando Vetline Gastro 7,5kg
Δωρεάν
Brand: Belcando Κωδ.: 07676
Η Belcando Vetline Gastro είναι μια πλήρης κλινική διαιτητική τροφή για σκύλους με γαστρεντερικές διαταραχές, ειδικά σχεδιασμένη για τη μείωση των οξέων διαταραχών της απορροφητικής λειτουργίας του εντέρου και την υποστήριξη της σωστής πέψης.Η εύπεπτη σύνθεσή της συμβάλλει στη διατροφική διαχείριση ..
74.50€
9.93€/kg
Brand: Belcando Κωδ.: 07656
Η Belcando Vetline Weight Control είναι μια κλινική πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, σχεδιασμένη για τη διαχείριση του σωματικού βάρους και τη διατροφική υποστήριξη σε περιπτώσεις σακχαρώδους διαβήτη.Η σύνθεσή της στοχεύει στη μείωση του υπερβολικού λίπους, ενώ ταυτόχρονα υποστηρίζει τη διατήρησ..
21.00€
11.67€/kg
Κλινική Δίαιτα Τροφή Σκύλου Belcando Vetline Weight Control 7,5kg
Δωρεάν
Brand: Belcando Κωδ.: 07677
Η Belcando Vetline Weight Control είναι μια κλινική πλήρης διαιτητική τροφή για σκύλους, σχεδιασμένη για τη διαχείριση του σωματικού βάρους και τη διατροφική υποστήριξη σε περιπτώσεις σακχαρώδους διαβήτη.Η σύνθεσή της στοχεύει στη μείωση του υπερβολικού λίπους, ενώ ταυτόχρονα υποστηρίζει τη διατήρησ..
69.50€
9.27€/kg
Brand: Belcando Κωδ.: 07658
Η Belcando Vetline Gastro είναι μια πλήρης κλινική διαιτητική υγρή τροφή για σκύλους με γαστρεντερικά προβλήματα. Έχει σχεδιαστεί ειδικά για τη μείωση των οξέων διαταραχών της απορροφητικής λειτουργίας του εντέρου και την αντιστάθμιση της δυσπεψίας, υποστηρίζοντας τη φυσιολογική λειτουργία του πεπτι..
4.80€
12.00€/kg
Brand: Belcando Κωδ.: 07659
Η Belcando Vetline Weight Control είναι μια πλήρης κλινική διαιτητική υγρή τροφή για σκύλους, σχεδιασμένη για τη μείωση του υπερβολικού σωματικού βάρους και τη ρύθμιση της παροχής γλυκόζης σε περιπτώσεις σακχαρώδους διαβήτη.Υποστηρίζει τη διατροφική διαχείριση του υπέρβαρου, πάντα σε συνδυασμό με τη..
4.80€
12.00€/kg
 Σαμπουάν Vetexpert Antiseborrhoeic 250ml για Ξηρή Σμηγματόρροια
-10% BoxNow
Brand: Vetexpert Κωδ.: 1601542
Το Antiseborrhoeic shampoo χρησιμοποιείται σε περιπτώσεις ξηρής σμηγματόρροιας. Σε αυτή την κατάσταση, το δέρμα εμφανίζεται θαμπό και ξηρό. Το τρίχωμα είναι εύκολα αποσπώμενο. Πάνω στο δέρμα μπορεί να υπάρχουν εφελκίδες (πιτυρίδα).Σαμπουάν αφιερωμένο στη φροντίδα του δέρματος με τάση για σμηγματόρρο..
14.31€
57.24€/L
 Σαμπουάν Vetexpert Benzoic 250ml για Υγρή Σμηγματόρροια
-10% BoxNow
Brand: Vetexpert Κωδ.: 1601302
 Σαμπουάν Vetexpert Benzoic 250ml για Υγρή Σμηγματόρροια. Το υπεροξείδιο του βενζοΰλίου επιδεικνύει ισχυρή αντισμηγματορροΐκή και αντιβακτηριακή δράση σε σκύλους ή γάτες.  Χρησιμοποιείται σε περιπτώσεις υγρής σμηγματόρροιας, σε πυώδεις δερματίτιδες ή σε συνδυασμό των δύο καταστάσεων π..
16.70€
66.80€/L
 Σαμπουάν VetExpert Hypoallergenic 250ml
-10% BoxNow
Brand: Vetexpert Κωδ.: 1601319
Σαμπουάν VetExpert Hypoallergenic 250ml.   Δερματολογικό σαμπουάν.Ουσιαστικά, απευθύνεται σε ενήλικα ζώα ευαίσθητα που έχουν την ανάγκη φροντίδας σαν να ήταν κουτάβια.ΣυστατικάΓλυκερίνη Πανθενόλη Αλλαντοΐνη Εκχύλισµα βρώµης Λανολίνη Εκχύλισµα Aloe barbadensis Υδρολυµένη κ..
12.87€
51.48€/L
Εμφάνιση 1 έως 48 από 471 (10 Σελ.)