Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Brand: Farmina - Matisse Κωδ.: 22.05.021-12
Codfish - Μπακαλιάρος  Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες με μπακαλιάρο. Σύνθεση: Kοτόπουλο, μπακαλιάρος (5%), ρέγγα, συκώτι κοτόπουλου, υδρολυμένη πρωτεΐνη ψαριών, ρύζι, βιταμίνες, μέταλλα.Πρόσθετα ανά kg. Θρεπτικές πρόσθετες ύλες: Βιταμίνη Α 4000 IU, Βιταμίνη D3 400 IU, Βιταμίνη Ε..
12.00€
11.76€/kg
Brand: Farmina - Matisse Κωδ.: 22.05.022-12
Lamb – Αρνί  Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες με Αρνί. Σύνθεση: Κοτόπουλο, αρνί (5%), ρέγγα, συκώτι αρνιού, υδρολυμένη ζωική πρωτεΐνη, ρύζι, βιταμίνες, μέταλλα.Πρόσθετα ανά kg. Θρεπτικές πρόσθετες ύλες: Βιταμίνη Α 4000 IU, Βιταμίνη D3 400 IU, Βιταμίνη Ε 130 mg, Ταυρίνη (800 mg / kg)..
12.00€
11.76€/kg
Brand: Farmina - Matisse Κωδ.: 22.05.024-12
Salmon - Σολομός  Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες. Σύνθεση: Κοτόπουλο, σολομός (5%), ρέγγα, συκώτι κοτόπουλου, υδρολυμένη πρωτεΐνη ψαριών, ρύζι, βιταμίνες, μέταλλα.Πρόσθετα ανά kg. Θρεπτικές πρόσθετες ύλες: Βιταμίνη Α 4000 IU, Βιταμίνη D3 400 IU, Βιταμίνη Ε 130 mg, Ταυρίνη (800 ..
12.00€
11.76€/kg
Brand: Farmina - Matisse Κωδ.: 22.05.025-12
Sardine - Σαρδέλα Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες. Σύνθεση: Kοτόπουλο, σαρδέλα (5%), ρέγγα, συκώτι κοτόπουλου, υδρολυμένη πρωτεΐνη ψαριών, ρύζι, βιταμίνες, μέταλλα.Πρόσθετα ανά kg. Θρεπτικές πρόσθετες ύλες: Βιταμίνη Α 4000 IU, Βιταμίνη D3 400 IU, Βιταμίνη Ε 130 mg, Ταυρίνη (800 mg..
12.00€
11.76€/kg
Brand: Farmina N&D Quinoa Κωδ.: 22.09.002
N & D Cat Quinoa Skin & Coat Duck Wet Food 80gr.Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες. H N&D Quinoa Skin&Coat, Duck&Coconut είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, που προτείνεται για τη μείωση της τροφικής δυσανεξίας αλλά και την ενίσχυση του τριχώματος.ΣΥΝΘΕΣΗ: Φιλέτο πάπι..
1.50€
Brand: Farmina N&D Quinoa Κωδ.: 22.09.003
N & D Cat Quinoa Skin & Coat Herring Wet Food 80gr.Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες. H N&D Quinoa Skin&Coat, Herring&Coconut είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, που προτείνεται για τη μείωση της τροφικής δυσανεξίας.ΣΥΝΘΕΣΗ :Ρέγγες(65%), υδρολυμένες πρωτεΐνες ψαριών,..
1.50€
Brand: Farmina N&D Quinoa Κωδ.: 22.09.001
ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΗ ΓΑΤΑ ΣΑΣ > N&D Quinoa feline .Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες. Η Farmina N&D Quinoa Weight Management είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, που προτείνεται για τη μείωση του περιττού σωματικού βάρους.ΣΥΝΘΕΣΗ :Αρνί(50%), πρωτεΐνες υδρολυμένων ψαριών, σπόροι κινόα(..
1.50€
18.75€/kg
Brand: Farmina N&D Ocean Κωδ.: 22.09.038
Υγρή τροφή, κονσέρβα γάτας N&D Cat Natural Fish Trio Menu 6x70gr  Πλήρης grain free υγρή τροφή για ενήλικες γάτες σε ένα υπέροχο multipack πακέτο με  6 τεμάχια τριών γεύσεων.Μια πανδαισία ψαριών, υψηλής ποιότητας, για τη γατούλα σας!Το multipack περιέχει:2x Τονος:  κιτρινόπτε..
6.75€
16.07€/kg
Brand: Farmina N&D Ocean Κωδ.: 22.09.039
Υγρή τροφή, κονσέρβα γάτας N&D Cat Natural Meat Duo Menu 6x70gr (5+1 Δώρο). Πλήρης grain free υγρή τροφή για ενήλικες γάτες σε ένα υπέροχο multipack πακέτο με  6 τεμάχια 2 γεύσεων κοτόπουλο και αρνί.Μια πανδαισία κρεάτων αρνιού και κοτόπουλου, υψηλής ποιότητας, για τη γατούλα σας!Το mu..
6.75€
16.07€/kg
Brand: Farmina N&D Quinoa Κωδ.: 22.09.006-12
N&D CAT QUINOA URINARY WET FOOD 80GR (12ΤΜΧ). N&D Quinoa feline . Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες. Η Farmina N&D Quinoa Urinary είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για τις γάτες, που προτείνεται για τη πρόληψη των λίθων στρουβίτη και της νόσου του κατώτερου ουροποιητικού συστήμα..
16.68€
17.38€/kg
Nobby Προστατευτικό Καπάκι Σιλικόνης για Κονσέρβα
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Nobby Κωδ.: 61551
Nobby Προστατευτικό Καπάκι Σιλικόνης για Κονσέρβες Κάλυμμα ιδανικό για συσκευασίες με διάμετρο μέχρι 6,5/7,5 και 8,5cm.Διατηρεί το περιεχόμενο φρέσκο και αποφεύγονται οι δυσάρεστες οσμές.Κατάλληλο και για πλυντήριο πιάτων...
3.40€
Brand: Oasy Κωδ.: OA-700
Oasy Delicatesse pate Chicken (κοτόπουλο πατέ) 85gr.Εκλεκτό πατέ με κοτόπουλο. Πλήρης τροφή για γάτες. Εάν η γάτα σας λατρεύει το μαλακό και εκλεπτυσμένο υγρό φαγητό, τότε το Εκλεκτό Πατέ με Κοτόπουλο είναι η επιλογή σας! Φτιαγμένο με άφθονο κρέας και φυσικά συστατικά και με λεπτή υφή, για να π..
1.10€
12.94€/kg
Brand: Oasy Κωδ.: OA-705
Oasy Delicatesse pate Cod (Μπακαλιάρος Πατέ) 85gr.Εκλεκτό πατέ με μπακαλιάρο. Πλήρης τροφή για γάτες.Εάν η γάτα σας λατρεύει το μαλακό και εκλεπτυσμένο υγρό φαγητό, τότε το Εκλεκτό Πατέ με μπακαλιάρο είναι η επιλογή σας! Φτιαγμένο με άφθονο κρέας και φυσικά συστατικά και με λεπτή υφή, για να πρ..
1.10€
12.94€/kg
Brand: Oasy Κωδ.: OA-706
Oasy Delicatesse pate Liver (συκώτι πατέ) 85gr.Εκλεκτό πατέ με συκώτι. Πλήρης τροφή για γάτες.Εάν η γάτα σας λατρεύει το μαλακό και εκλεπτυσμένο υγρό φαγητό, τότε το Εκλεκτό Πατέ με συκώτι είναι η επιλογή σας! Φτιαγμένο με άφθονο κρέας και φυσικά συστατικά και με λεπτή υφή, για να προσφέρει στο..
1.10€
12.94€/kg
Brand: Oasy Κωδ.: OA-701
Oasy Delicatesse pate Turkey (γαλοπούλα πατέ) 85gr.Εκλεκτό πατέ με γαλοπούλα. Πλήρης τροφή για γάτες.  Εάν η γάτα σας λατρεύει το μαλακό και εκλεπτυσμένο υγρό φαγητό, τότε το Εκλεκτό Πατέ με γαλοπούλα είναι η επιλογή σας! Φτιαγμένο με άφθονο κρέας και φυσικά συστατικά και με λεπτή υφή..
1.10€
12.94€/kg
Brand: Oasy Κωδ.: OA-702
Oasy Delicatesse pate Veal (μοσχάρι πατέ) 85gr.Εκλεκτό πατέ με μοσχάρι. Πλήρης τροφή για γάτες. Εάν η γάτα σας λατρεύει το μαλακό και εκλεπτυσμένο υγρό φαγητό, τότε το Εκλεκτό Πατέ με μοσχάρι είναι η επιλογή σας! Φτιαγμένο με άφθονο κρέας και φυσικά συστατικά και με λεπτή υφή, για να προσφ..
1.10€
12.94€/kg
Brand: Prochoice Κωδ.: PR03
Κονσέρβα Γάτας Prochoice Adult Cat Beef & Liver Grain Free Υγρή Τροφή Γάτας με Μοσχάρι και Συκώτι Χωρίς Δημητριακά 400gr.Ένας Super Premium νόστιμος πουρές γάτας με μοσχαρίσιο κρέας εμπλουτισμένος με μέταλλα και βιταμίνες.Αποτελεί μια πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες όλων των φυλών, καλύπτον..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Prochoice Κωδ.: PR02
Κονσέρβα Γάτας Prochoice Adult Cat Chicken & Liver Grain Free Υγρή Τροφή Γάτας με Κοτόπουλο και Συκώτι Χωρίς Δημητριακά 400gr.Ένας Super Premium νόστιμος πουρές γάτας με μοσχαρίσιο κρέας εμπλουτισμένος με μέταλλα και βιταμίνες.Αποτελεί μια πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες όλων των φυλών, καλ..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Prochoice Κωδ.: PR01
Prochoice Adult Cat Chicken Pate Grain Free Υγρή Τροφή Γάτας με Κοτόπουλο Χωρίς Δημητριακά 400gr.Super Premium Υψηλής ποιότητας κονσέρβα για γάτες, χωρίς σιτηρά, που προσφέρει ένα νόστιμο και θρεπτικό γεύμα. Προσφέρει στην ενήλικη γάτα σας την ιδανική διατροφή, συνδυάζοντας την αγαπημένη τους γεύση ..
1.55€
3.88€/kg
Prochoice Adult Cat Fish & Vegetables Pate Grain Free Υγρή Τροφή Γάτας με Ψάρι & Λαχανικά 400gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Prochoice Κωδ.: PR05
Prochoice Adult Cat Sardine & Anchovy Pate Grain Free Υγρή Τροφή Γάτας με Σαρδέλα & Γαύρο Χωρίς Δημητριακά 400gr.Super Premium Υψηλής ποιότητας κονσέρβα για γάτες, χωρίς σιτηρά. Αυτό το πατέ για ενήλικες γάτες όλων των φυλών είναι φρεσκοπαρασκευασμένο και μαγειρεμένο για υπέροχη γεύση και φυ..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Prochoice Κωδ.: PR04
Prochoice Adult Cat Sardine & Anchovy Pate Grain Free Υγρή Τροφή Γάτας με Σαρδέλα & Γαύρο Χωρίς Δημητριακά 400gr.Super Premium Υψηλής ποιότητας κονσέρβα για γάτες, χωρίς σιτηρά, που προσφέρει ένα νόστιμο και θρεπτικό γεύμα. Προσφέρει στην ενήλικη γάτα σας την ιδανική διατροφή, συνδυάζοντας τ..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Prochoice Κωδ.: PR08
Prochoice Adult Cat Sterilized Lamb Pate Grain Free Υγρή Τροφή Για Στειρωμένες Γάτες με Αρνί Χωρίς Δημητριακά 400gr.Μια Super Premium κονσέρβα σχεδιασμένη ειδικά για στειρωμένες γάτες. Αυτή η πρωτοποριακή συνταγή περιέχει νόστιμο αρνί και είναι απαλλαγμένη από δημητριακά, καθιστώντας την ιδανική για..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Prochoice Κωδ.: PR07
Prochoice Adult Cat Sterilized Salmon Pate Grain Free Υγρή Τροφή Για Στειρωμένες Γάτες με Σολομό Χωρίς Δημητριακά 400gr.Μια Super Premium κονσέρβα σχεδιασμένη ειδικά για στειρωμένες γάτες. Αυτή η πρωτοποριακή συνταγή διαθέτει τον πλούσιο γευστικό σολομό και είναι απαλλαγμένη από δημητριακά, καθιστών..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Prochoice Κωδ.: PR06
Prochoice Adult Cat Veal Pate Grain Free Υγρή Τροφή Γάτας με Μοσχάρι Χωρίς Δημητριακά 400gr.Μια Super Premium κονσέρβα σχεδιασμένη ειδικά για στειρωμένες γάτες. Αυτή η πρωτοποριακή συνταγή περιέχει νόστιμο μοσχαρίσιο κρέας και είναι απαλλαγμένη από δημητριακά, καθιστώντας την ιδανική για γάτες με ιδ..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Prochoice Κωδ.: PR09
Prochoice Kitten Chicken Pate Grain Free Υγρή Τροφή για Γατάκια με Κοτόπουλο Χωρίς Δημητριακά 400gr.Αυτή η εξαιρετική super premium κονσέρβα περιλαμβάνει ποιοτικό κοτόπουλο και δεν περιέχει δημητριακά, καθιστώντας την ιδανική επιλογή για τη διατροφή των μικρών σας φίλων.Προσφέρει όλα τα απαραίτητα θ..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12130939
Πλήρης υγρή τροφή , κονσέρβα Purina Gourmet Gold  Mousse Με Γαλοπούλα 85gr για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Για αυτό τον λόγο η GOURMET Gold δημιούργησε την σειρά ΠΑΤΕ, νόστιμες συνταγές που θα την ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 5115674
Πλήρης υγρή τροφή, κονσέρβα Purina Gourmet Gold  Mousse Με Κουνέλι 85gr για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι αυτό το λόγο η GOURMET Gold δημιούργησε την σειρά ΠΑΤΕ,νόστιμες συνταγές που θα την κακομά..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 5102433
Πλήρης υγρή τροφή , κονσέρβα Purina Gourmet Gold  Mousse Με Συκώτι 85gr για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι αυτό το λόγο η GOURMET Gold δημιούργησε την σειρά ΠΑΤΕ,νόστιμες συνταγές που θα την κ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 5117099
Πλήρης υγρή τροφή , κονσέρβα Purina Gourmet Gold  Κομματάκια Σε Σάλτσα Με Βοδινό 85gr για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι αυτό το λόγο η GOURMET Gold δημιούργησε την σειρά ΠΑΤΕ,νόστιμες συνταγέ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 5111568
Πλήρης υγρή τροφή, κονσέρβα Purina Gourmet Gold  Κομματάκια Σε Σάλτσα Με κουνέλι Και Καρότα 85gr για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι αυτό το λόγο η GOURMET Gold δημιούργησε την σειρά ΠΑΤΕ,νόστι..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 5111570
Πλήρης υγρή τροφή, κονσέρβα Purina Gourmet Gold  Κομματάκια Σε Σάλτσα Με Πέστροφα Και Λαχανικά 85gr για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι αυτό το λόγο η GOURMET Gold δημιούργησε την σειρά ΠΑΤΕ,νό..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12383451
Υγρή τροφή, κονσέρβα γάτας Purina Gourmet Gold ''η απόλαυση της σάλτσας'' Με Βοδινό 85gr .H σειρά GOURMET™ Gold προσφέρει εκλεπτυσμένες συνταγές που θα προσφέρουν στη γάτα σας καθημερινά μια διαφορετική γευστική εμπειρία. Αποτελείται από τρυφερά κομματάκια με κρέας ή ψάρι εξαιρετικά μαγειρεμένα με τ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12383452
Υγρή τροφή, κονσέρβα γάτας Purina Gourmet Gold ''η απόλαυση της σάλτσας'' Με Κοτόπουλο 85gr.H σειρά GOURMET™ Gold προσφέρει εκλεπτυσμένες συνταγές που θα προσφέρουν στη γάτα σας καθημερινά μια διαφορετική γευστική εμπειρία. Αποτελείται από τρυφερά κομματάκια με κρέας ή ψάρι εξαιρετικά μαγειρεμένα με..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12383449
Υγρή τροφή, κονσέρβα γάτας Purina Gourmet Gold ''η απόλαυση της σάλτσας'' Με Σολομό 85gr .Purina Gourmet Gold Sauce Delight Με Σολομό 85gr.''η απόλαυση της σάλτσας''H σειρά GOURMET™ Gold προσφέρει εκλεπτυσμένες συνταγές που θα προσφέρουν στη γάτα σας καθημερινά μια διαφορετική γευστική εμπειρία. Απο..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12383450
Υγρή τροφή, κονσέρβα γάτας Purina Gourmet Gold ''η απόλαυση της σάλτσας'' Με Τόνο 85gr.H σειρά GOURMET™ Gold προσφέρει εκλεπτυσμένες συνταγές που θα προσφέρουν στη γάτα σας καθημερινά μια διαφορετική γευστική εμπειρία. Αποτελείται από τρυφερά κομματάκια με κρέας ή ψάρι εξαιρετικά μαγειρεμένα με την ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12565544
Υγρή τροφή, κονσέρβα γάτας Purina Gourmet Gold Melting Heart Μους με Βοδινό  85gr. Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι' αυτό η GOURMET Gold δημιούργησε τα γεύματα Melting Heart..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12321783
Υγρή τροφή , κονσέρβα γάτας Purina Gourmet Gold Melting Heart με Κοτόπουλο 85gr.Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι' αυτό η GOURMET Gold δημιούργησε τα γεύματα Melting Heart, νόστιμ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12321784
Υγρή τροφή , κονσέρβα γάτας Purina Gourmet Gold Melting Heart με Τόνο 85gr.Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι' αυτό η GOURMET Gold δημιούργησε τα γεύματα Melting Heart, νόστιμες συ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12254212
Πλήρης υγρή τροφή, κονσέρβα για ενήλικες γάτες Purina Gourmet Gold Pate Με Κοτόπουλο 85gr.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι αυτό το λόγο η GOURMET Gold δημιούργησε την σειρά ΠΑΤΕ,νόστιμες συνταγές που θα την κακ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12254216
Πλήρης υγρή τροφή, κονσέρβα για ενήλικες γάτες Purina Gourmet Gold Pate Με Κοτόπουλο, Καρότα Και Κολοκυθάκια 85gr.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Για αυτό τον λόγο η GOURMET Gold δημιούργησε την σειρά ΠΑΤΕ, νόστι..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12254217
Πλήρης υγρή τροφή , κονσέρβα Purina Gourmet Gold Pate Με Σολομό 85gr για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Για αυτό τον λόγο η GOURMET Gold δημιούργησε την σειρά ΠΑΤΕ,νόστιμες συνταγές που θα την κακ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12423840
Υγρή τροφή, κονσέβα γάτας Purina Gourmet Gold Tartar Διπλή Απόλαυση με Βοδινό & Κοτόπουλο 85gr.Η γάτα σας είναι ένας πραγματικός γευσιγνώστης που της αρέσει η ποικιλία στα γεύματά της. Και εσείς πάντοτε αναζητάτε νέους συνδυασμούς γεύσεων και υφής για να εκπλήξετε και να ενθουσιάσετε τη ραφ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12296386
Υγρή τροφή, κονσέβα γάτας Purina Gourmet Gold Tartar Με Βοδινό 85gr.Η γάτα σας είναι ένας πραγματικός γευσιγνώστης που της αρέσει η ποικιλία στα γεύματά της. Και εσείς πάντοτε αναζητάτε νέους συνδυασμούς γεύσεων και υφής για να εκπλήξετε και να ενθουσιάσετε τη ραφιναρισμένη της γεύση. Να γιατί η GOU..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12296389
Υγρή τροφή Γάτας Purina Gourmet Gold Tartar Με Κοτόπουλο 85gr.Η γάτα σας είναι ένας πραγματικός γευσιγνώστης που της αρέσει η ποικιλία στα γεύματά της. Και εσείς πάντοτε αναζητάτε νέους συνδυασμούς γεύσεων και υφής για να εκπλήξετε και να ενθουσιάσετε τη ραφιναρισμένη της γεύση. Να γιατί η GOURMET G..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12296403
Purina Gourmet Gold Tartar Με Σολομό 85gr.Η γάτα σας είναι ένας πραγματικός γευσιγνώστης που της αρέσει η ποικιλία στα γεύματά της. Και εσείς πάντοτε αναζητάτε νέους συνδυασμούς γεύσεων και υφής για να εκπλήξετε και να ενθουσιάσετε τη ραφιναρισμένη της γεύση. Να γιατί η GOURMET Gold δημιούργησε τη σ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12296402
Υγρή τροφή, κονσέρβα γάτας Purina Gourmet Gold Tartar Με Τόνο 85gr.Η γάτα σας είναι ένας πραγματικός γευσιγνώστης που της αρέσει η ποικιλία στα γεύματά της. Και εσείς πάντοτε αναζητάτε νέους συνδυασμούς γεύσεων και υφής για να εκπλήξετε και να ενθουσιάσετε τη ραφιναρισμένη της γεύση. Να γιατί η..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12533103
Purina Gourmet Gold Ζουμερός Πειρασμός με Βοδινό 85gr.Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι' αυτό η GOURMET Gold δημιούργησε τα γεύματα "Ζουμερός Πειρασμός" σε κονσέρβα, νόστιμες συντ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Purina Κωδ.: 12533102
Purina Gourmet Gold Ζουμερός Πειρασμός με Κοτόπουλο 85gr.Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες.H γάτα σας είναι ένας αληθινός γευσιγνώστης και λατρεύει να δοκιμάζει κάθε μέρα διαφορετικές υφές και γεύσεις. Γι' αυτό η GOURMET Gold δημιούργησε τα γεύματα "Ζουμερός Πειρασμός" σε κονσέρβα, νόστιμες σ..
0.80€
9.41€/kg
Εμφάνιση 673 έως 720 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.