Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85VL05
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code Veloute Tuna and Ham 85gr με τόνο και ζαμπόν από κοτόπουλο. 100% φυσική πρώτη ύλη.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες από 100% φυσική πρώτη ύλη και βελούδινη υφή.Σύνθεση: 36% Τόνος, 4% Κρέας κοτόπουλου, 2% άμυλο Ταπιόκας. Χωρίς συντηρητικά, χρωστ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85VL02
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code Vellutata Tuna and Lobster 85gr με τόνο και αστακό. 100% φυσική πρώτη ύλη.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες από 100% φυσική πρώτη ύλη και βελούδινη υφή.Σύνθεση: 36% Τόνος, 4% Αστακός, 2% άμυλο Ταπιόκας. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρωματικ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85VL04
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code Veloute Tuna and Shrimps 85gr με τόνο και γαρίδες. 100% φυσική πρώτη ύλη.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες από 100% φυσική πρώτη ύλη και βελούδινη υφή.Σύνθεση: 36% Τόνος, 4% Γαρίδες, 2% άμυλο Ταπιόκας. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρωματικέ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Miamor Κωδ.: 34-020
Υγρή Τροφή - Κρέμα Γάτας Miamor Junior Cream σε Φακελάκι 6x15gr.Ειδική κρέμα με ταυρίνη Miamor για γατάκια. Χαμηλά σε θερμίδες - χωρίς προσθήκη ζάχαρης - χωρίς τεχνητά χρώματα ή συντηρητικά. Για μικρά αναπτυσσόμενα γατάκια με ταυρίνη που περιέχεται στην πάστα και καθορίζει την καλή λειτουργία της κα..
3.30€
36.67€/kg
Υγρή Τροφή - Κρέμα Γάτας Miamor Liver Sausage σε Φακελάκι 6x15gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Miamor Κωδ.: 34-015
Υγρή Τροφή - Κρέμα Γάτας Miamor Liver Sausage σε Φακελάκι 6x15gr.Νόστιμη, ειδική κρέμα για γλείψιμο, κατάλληλη για όλες τις γάτες, ιδανική ως ενδιάμεσο γεύμα.Με συκώτι και θυμάρι για υποστήριξη του μεταβολισμού.Χωρίς χρωστικές και συντηρητικά.Σε πρακτικά φακελάκια μίας μερίδας.Με λίγες θερμίδες και ..
3.30€
36.67€/kg
Brand: Miamor Κωδ.: 34-017
Η Miamor Cat Snack Multi-Vitamin Cream είναι μία ειδική κρέμα για γάτες, η οποία συμβάλλει στην ενίσχυση της φυσικής άμυνας του οργανισμού.Η ειδική της σύνθεση είναι προσαρμοσμένη στις ιδιαίτερες διατροφικές ανάγκες των αιλουροειδών, καλύπτοντας έως και το 30% των ημερήσιων αναγκών τους σε πολύτιμες..
3.30€
36.67€/kg
Brand: Kattovit Κωδ.: 34-155
Υγρή Τροφή - Ρόφημα Γάτας Kattovit Feline Diet Gastro Drink με Κοτόπουλο 135ml για γάτες με ευαίσθητο γαστρεντερικό.Οι γάτες με γαστρεντερικές διαταραχές συχνά χάνουν βάρος και υγρά. Το KATTOVIT Gastro-Drink είναι μια συμπληρωματική τροφή με αυξημένη περιεκτικότητα σε ηλεκτρολύτες και περι..
1.70€
12.59€/L
Brand: Kattovit Κωδ.: 34-154
Υγρή Τροφή - Ρόφημα Γάτας Kattovit Feline Diet Recovery Drink με Κοτόπουλο 135ml για γάτες που αναρρώνουν και χρειάζονται ενέργεια.Οι γάτες που αναρρώνουν έχουν συχνά υψηλότερες ανάγκες σε ενέργεια και κατανάλωση υγρών. Η προετοιμασία του  Kattovit Feline Diet RECO..
1.70€
12.59€/L
Brand: Kattovit Κωδ.: 34-156
Υγρή Τροφή - Ρόφημα Γάτας Kattovit Feline Diet Renal Drink με Κοτόπουλο 135ml για γάτες με ευαίσθητο γαστρεντερικό.Συμπληρωματική τροφή για γάτες με μειωμένη νεφρική λειτουργία, όπου είναι σημαντικό να καταναλώνουν αρκετά υγρά για να την υποστηρίξουν. Παρασκευάζοντάς το με τα καλύτερα..
1.70€
12.59€/L
Brand: Kattovit Κωδ.: 34-160
Υγρή Τροφή - Ρόφημα Γάτας Kattovit Feline Diet Renal Drink με Πάπια 135ml για γάτες με ευαίσθητο γαστρεντερικό.Συμπληρωματική τροφή για γάτες με μειωμένη νεφρική λειτουργία, όπου είναι σημαντικό να καταναλώνουν αρκετά υγρά για να την υποστηρίξουν.Παρασκευασμένο με τα καλύτερα κομμάτια κρέα..
1.70€
12.59€/L
Brand: Kattovit Κωδ.: 34-157
Υγρή Τροφή - Ρόφημα Γάτας Kattovit Feline Diet Urinary Drink με Κοτόπουλο 135ml για γάτες με υποτροπές πέτρας στρουβίτη.Η προετοιμασία του γίνεται με τα καλύτερα κομμάτια κοτόπουλου ώστε να διεγείρει την απόλαυση της κατανάλωσης. Το ρόφημα αυτό είναι εμπλουτισμένο με μια ουσία όξυνσης των ..
1.70€
12.59€/L
Υγρή Τροφή - Ρόφημα Γάτας Leonardo Drink Beauty Κοτόπουλο 40gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Leonardo Κωδ.: 07651
Το Leonardo Drink Beauty με Κοτόπουλο προσφέρει ένα ολοκληρωμένο «πρόγραμμα ομορφιάς» για τη γάτα σας, συνδυάζοντας την απόλαυση ενός γευστικού σνακ με τη φροντίδα της εμφάνισής της.Η σύνθεσή του είναι ειδικά μελετημένη για να προάγει ένα μεταξένιο τρίχωμα και να ενισχύει την υγεία του δέρματος, κάν..
0.80€
20.00€/kg
Υγρή Τροφή - Ρόφημα Γάτας Leonardo Drink Mobility Κοτόπουλο 40gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Leonardo Κωδ.: 07650
Το Leonardo Drink Mobility με Κοτόπουλο είναι ένα εξειδικευμένο συμπληρωματικό ρόφημα που σχεδιάστηκε για να προσφέρει διπλή υποστήριξη στην ενήλικη γάτα σας.Από τη μία πλευρά, ο εξαιρετικά νόστιμος ζωμός κρέατος και το ζουμερό κοτόπουλο προσελκύουν ακόμα και τις πιο απρόθυμες γάτες στο μπολ, ενισχύ..
0.80€
20.00€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07577
Το Leonardo Drink Urinary κοτόπουλο είναι ένα εξειδικευμένο συμπληρωματικό ρόφημα, σχεδιασμένο για γάτες που χρειάζονται επιπλέον υποστήριξη στην ενυδάτωσή τους και τη φροντίδα του ουροποιητικού τους συστήματος.Η εξαιρετική γεύση του φρέσκου κρέατος κοτόπουλου διεγείρει το ένστικτο της δίψας, εξασφα..
0.80€
20.00€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07652
Το Leonardo Drink με Μπακαλιάρο είναι ένα εξαιρετικά γευστικό συμπληρωματικό ρόφημα, ειδικά σχεδιασμένο για να προσφέρει μια «νότα θάλασσας» στο καθημερινό διαιτολόγιο της γάτας σας.Λειτουργεί ως ο ιδανικός τρόπος για να ενθαρρύνετε την κατανάλωση υγρών σε γάτες που αποφεύγουν το νερό, μετατρέποντας..
0.80€
20.00€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07553
Το Leonardo Drink με Πάπια είναι ένα εξειδικευμένο συμπληρωματικό ρόφημα που σχεδιάστηκε για να προσφέρει στη γάτα σας μια μοναδική γευστική εμπειρία, ενισχύοντας ταυτόχρονα την ενυδάτωσή της.Επειδή οι γάτες συχνά παρουσιάζουν μειωμένη επιθυμία για κατανάλωση νερού, το συγκεκριμένο προϊόν λειτουργεί..
0.80€
20.00€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07554
Το Leonardo Drink με Σολομό είναι ένα εξαιρετικά εύγευστο συμπληρωματικό ρόφημα, σχεδιασμένο για να προσφέρει ποικιλία στο καθημερινό διαιτολόγιο της γάτας σας και να ενθαρρύνει την απαραίτητη κατανάλωση υγρών.Με τη δροσερή και ελκυστική γεύση του σολομού, αποτελεί το ιδανικό κίνητρο για γάτες που τ..
0.80€
20.00€/kg
Brand: Amanova Κωδ.: 30-185
Υγρή Τροφή Γάτας Amanova Chicken with Prawns in Jelly: Ένα Φυσικό και Εκλεκτό Γεύμα Υψηλής ΓαστρονομίαςΑν θέλετε να προσφέρετε στη γάτα σας μια γευστική εμπειρία που συνδυάζει την απόλυτη αγνότητα με τις πιο εκλεκτές γεύσεις της φύσης, η Amanova Chicken with Prawns (Κοτόπουλο με Γαρίδες σε..
1.60€
22.86€/kg
Brand: Amanova Κωδ.: 30-180
Υγρή Τροφή Γάτας Amanova Chicken Fillets in Broth: Η Απόλυτη Αγνότητα Φρέσκου Φιλέτου Κοτόπουλου σε Φυσικό ΖωμόΑν ψάχνετε ένα γεύμα που να προσεγγίζει όσο το δυνατόν περισσότερο τη φυσική διατροφή της γάτας σας στην άγρια φύση, η Amanova Chicken Fillets in Broth (Φιλέτα Κοτόπουλου σε Ζωμό)..
1.60€
22.86€/kg
Brand: Amanova Κωδ.: 30-194
Υγρή Τροφή Γάτας Amanova Sardines with Prawns in Jelly: Μια Θαλασσινή Πανδαισία Υψηλής Διατροφικής ΑξίαςΑν η γάτα σας είναι λάτρης των θαλασσινών γεύσεων και θέλετε να της προσφέρετε ένα γεύμα που συνδυάζει την απόλυτη αγνότητα με κορυφαία οφέλη για την υγεία της, η Amanova Sardines with P..
1.60€
22.86€/kg
Brand: Amanova Κωδ.: 30-191
Υγρή Τροφή Γάτας Amanova Tuna with Prawns in Broth: Μια Εκλεκτή Θαλασσινή Πανδαισία σε Φυσικό ΖωμόΑυτή η υγρή τροφή συνδυάζει ολόκληρα, ζουμερά φιλέτα φρέσκου τόνου με πεντανόστιμες γαρίδες, σιγομαγειρεμένα στον δικό τους πλούσιο ζωμό χωρίς κανένα απολύτως τεχνητό πρόσθετο.Οφέλη:Οι γάτες, ως γν..
1.60€
22.86€/kg
Brand: Amanova Κωδ.: 30-186
Υγρή Τροφή Γάτας Amanova Tuna Fillets in Broth: Εκλεκτά Φιλέτα Τόνου σε Φυσικό Ζωμό για Ακαταμάχητη ΓεύσηΑν η γάτα σας είναι πιστή λάτρης του ψαριού και θέλετε να της προσφέρετε ένα γεύμα που συνδυάζει την απόλυτη αγνότητα με την κορυφαία γαστρονομία, η Amanova Tuna Fillets in Broth (Φιλέτα Τόνου σε..
1.60€
22.86€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Adult & Sterilized Cod & Chicken Weight Control 85gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25310
Η Ambrosia Adult & Sterilized Cod & Chicken Weight Control 85gr είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή σε φακελάκι (pouch) με τρυφερά κομματάκια σε νόστιμο ζωμό, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες αλλά και στειρωμένες γάτες.Ο συνδυασμός κοτόπουλου και μπακαλιάρου (83% σε κομμάτια..
1.15€
13.53€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Adult & Sterilized Duck & Chicken Urinary Care 85gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25312
Η Ambrosia Adult & Sterilized Duck & Chicken Urinary Care 85gr είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή σε φακελάκι (pouch) με τρυφερά κομματάκια σε νόστιμο ζωμό, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες αλλά και στειρωμένες γάτες.Ο συνδυασμός κοτόπουλου και πάπιας (83% σε κομμάτια) προσ..
1.15€
13.53€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Adult & Sterilized Rabbit & Chicken Digestive Help 85gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25311
Η Ambrosia Adult & Sterilized Rabbit & Chicken Digestive Help είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή σε φακελάκι (pouch) με τρυφερά κομματάκια σε νόστιμο ζωμό, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες αλλά και στειρωμένες γάτες.Ο συνδυασμός κοτόπουλου και κουνελιού (83% σε κομμάτι..
1.15€
13.53€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Adult & Sterilized Salmon & Chicken Anti Hairball 85gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25309
Η Ambrosia Adult & Sterilized Salmon & Chicken Anti Hairball 85gr είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή σε φακελάκι (pouch) με τρυφερά κομματάκια σε νόστιμο ζωμό, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες αλλά και στειρωμένες γάτες.Ο συνδυασμός κοτόπουλου και σολομού (83% σε κομμάτια) ..
1.15€
13.53€/kg
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25214
Η Ambrosia Grain Free με κοτόπουλος, σολομό & παπάγια είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή για ενήλικες γάτες, σχεδιασμένη να προσφέρει καθημερινά όλα τα απαραίτητα θρεπτικά συστατικά για τη διατήρηση της υγείας και της ευεξίας τους.Ο συνδυασμός κοτόπουλου και σολομού προσφέρει ..
2.20€
11.28€/kg
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25217
Η Ambrosia Grain Free με κοτόπουλο, ελάφι & μύρτιλο είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή για ενήλικες γάτες, σχεδιασμένη για να προσφέρει υψηλής ποιότητας διατροφή και εξαιρετική γευστικότητα σε κάθε γεύμα.Ο συνδυασμός κοτόπουλου και ελαφιού παρέχει πολύτιμες ζωικές πρ..
2.20€
11.28€/kg
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25216
Η Ambrosia Grain Free με γαλοπούλα, πάπια & κράνμπερι είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή για ενήλικες γάτες, σχεδιασμένη για να προσφέρει υψηλής ποιότητας διατροφή και εξαιρετική γευστικότητα σε κάθε γεύμα.Ο συνδυασμός γαλοπούλας και πάπιας παρέχει πολύτιμες ζωικές π..
2.20€
11.28€/kg
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25215
Η Ambrosia Grain Free με γαλοπούλα, ρέγγα & κολοκύθα είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή για ενήλικες γάτες, σχεδιασμένη για να προσφέρει υψηλής ποιότητας διατροφή και εξαιρετική γευστικότητα σε κάθε γεύμα.Ο συνδυασμός γαλοπούλας και ρέγγας παρέχει πολύτιμες ζωικές πρ..
2.20€
11.28€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Grain Free Cat - Kitten Γαλοπούλα Και Κοτόπουλο 150gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25205
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Grain Free Cat - Kitten Turkey & Chicken 150grΠλήρης ολιστική τροφή χωρίς σιτηρά για γατάκια, με υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη.Αυτή η κονσέρβα παρέχει όλες τις απαραίτητες θρεπτικές ουσίες από 96% ζωικά συστατικά που χρειάζεται μια γάτα για να αναπτυχθεί υγιής και εν..
1.55€
10.33€/kg
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25213
Η Ambrosia Grain Free Kitten με κοτόπουλο, γαλοπούλα & αχλάδια είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή για γατάκια, ειδικά σχεδιασμένη για να καλύπτει τις αυξημένες διατροφικές ανάγκες της ανάπτυξης.Η συνταγή της συνδυάζει κοτόπουλο και γαλοπούλα, προσφέροντας υψηλής ποιότητας ζωικ..
2.20€
11.28€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Grain Free Sterilised Cat Κοτόπουλο και Σολομός 150gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25206
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Grain Free Sterilised Cat Salmon & Chicken 150grΠλήρης ολιστική τροφή χωρίς σιτηρά για στειρωμένες γάτες, με υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη.Αυτή η κονσέρβα παρέχει όλες τις απαραίτητες θρεπτικές ουσίες από 96% ζωικά συστατικά που χρειάζεται μια γάτα για να αναπτυχθεί ..
1.55€
10.33€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Grain Free Sterilised Light Cat Γαλοπούλα Και Λευκά Ψάρια 150gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25207
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Grain Free Sterilised Light Cat Turkey & White Fish 150grΠλήρης ολιστική τροφή χωρίς σιτηρά για στειρωμένες γάτες, με υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη.Αυτή η κονσέρβα παρέχει όλες τις απαραίτητες θρεπτικές ουσίες από 96% ζωικά συστατικά που χρειάζεται μια γάτα για να αν..
1.55€
10.33€/kg
Brand: Sanabelle Κωδ.: 05.04.520
Φακελάκι - Υγρή Τροφή Γάτας Bosch Sanabelle Freshe Mieze - Beef & Chicken 100g. Η Sanabelle Freshe Mieze βοδινό & κοτόπουλο αποτελεί την ιδανική επιλογή υγρής τροφής για ενήλικες γάτες άνω των 12 μηνών.Παρασκευάζεται με τη μέθοδο του ήπιου μαγειρέματος στον ατμό, μια από τις πιο φυσικές μεθ..
1.50€
15.00€/kg
Brand: Sanabelle Κωδ.: 05.04.174
Κονσέρβα Sanabelle Adult Cat Fillet in Sauce Turkey & Beef 400gr.Τα Sanabelle φιλέτα σε σάλτσα με βοδινό & γαλοπούλα είναι μια πλήρης, grain free υγρή τροφή για ενήλικες γάτες από τον 12ο μήνα, που μετατρέπει κάθε γεύμα σε απόλαυση.Τρυφερά, ζουμερά κομμάτια φρέσκου βοδινού και γαλοπούλας συν..
3.00€
7.50€/kg
Brand: Sanabelle Κωδ.: 05.04.523
Φακελάκι - Υγρή Τροφή Γάτας Bosch Sanabelle Freshe Mieze - Turkey & Chicken 100g. Η Sanabelle Freshe Mieze γαλοπούλα & κοτόπουλο προσφέρει στη γάτα σας ένα ισορροπημένο και γευστικό γεύμα από την ηλικία των 12 μηνών.Η προσεκτικά ισορροπημένη συνταγή της δεν περιέχει σιτηρά ή προσθήκη ζ..
1.50€
15.00€/kg
Brand: Sanabelle Κωδ.: 05.04.522
Φακελάκι - Υγρή Τροφή Γάτας Bosch Sanabelle Freshe Mieze - Chicken 100g. Η Sanabelle Freshe Mieze με κοτόπουλο είναι ένα ζουμερό και πλήρες γεύμα, ειδικά σχεδιασμένο για ενήλικες γάτες άνω των 12 μηνών.Χάρη στην προσεγμένη συνταγή της, η οποία δεν περιέχει σιτηρά ή προσθήκη ζάχαρης, η τροφή αυ..
1.50€
15.00€/kg
Brand: Sanabelle Κωδ.: 05.04.170
Κονσέρβα Sanabelle Adult Cat Pate Duck & Chicken 400gr.Η κονσέρβα Sanabelle με πάπια & κοτόπουλο είναι ένα πλήρες γεύμα σε πατέ ειδικά σχεδιασμένο για ενήλικες γάτες από τον 12ο μήνα, παρασκευασμένο με φρέσκα, ποιοτικά συστατικά.Ο συνδυασμός φρέσκου κοτόπουλου και πάπιας προσφέρει ένα εκλεκτ..
3.20€
8.00€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Bosch Sanabelle Πέστροφα & Βοδινό 400gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Sanabelle Κωδ.: 05.04.173
Κονσέρβα Sanabelle Adult Cat Pate Trout & Beef 400gr.Η κονσέρβα Sanabelle με φρέσκια πέστροφα και βοδινό είναι ένα εκλεκτό γεύμα για ενήλικες γάτες από τον 12ο μήνα, παρασκευασμένο με φρέσκα, ποιοτικά συστατικά. Ο συνδυασμός τρυφερής πέστροφας και ζουμερού βοδινού δημιουργεί ένα ιδιαίτερα νόστιμ..
3.20€
8.00€/kg
Brand: Sanabelle Κωδ.: 05.04.521
Φακελάκι - Υγρή Τροφή Γάτας Bosch Sanabelle Freshe Mieze - Trout, Turkey & Chicken 100g. Η Sanabelle Freshe Mieze πέστροφα με γαλοπούλα & κοτόπουλο αποτελεί ένα πλήρες και ισορροπημένο γεύμα, ιδανικό για ενήλικες γάτες άνω των 12 μηνών.Παρασκευάζεται με τη μέθοδο του ήπιου μαγειρέματος..
1.50€
15.00€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1151
Υγρή Τροφή Γάτας Brit Care Fillets in Gravy Sterilized Flavor Box Πολυσυσκευασία 12x85gr. Η εξειδικευμένη επιλογή για στειρωμένες γάτες! Μια πολυσυσκευασία 12 γευμάτων με εκλεκτά φιλέτα σε ζουμερή σάλτσα. Η πολυσυσκευασία Brit Care Sterilized προσφέρει μια superpremium εμπειρία διατροφής χωρίς σιτ..
15.90€
15.59€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-0878
Υγρή Τροφή Γάτας Brit Care Fillets in Gravy Πολυσυσκευασία 12x85gr.  Η απόλυτη γευστική ποικιλία για την ενήλικη γάτα σας! Ένα κουτί γεμάτο εκλεκτά φιλέτα σε ζουμερή σάλτσα, εμπλουτισμένα με ιπποφαές και νεροκάρδαμο. Η πολυσυσκευασία Brit Care προσφέρει μια ολοκληρωμένη και υγιεινή διατροφή, ..
15.90€
15.59€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1412
Η Brit Care Real Chicken Loaf είναι μια συμπληρωματική super premium υγρή τροφή σε ατομικές μερίδες, ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει μια μοναδική γευστική εμπειρία και πολύτιμη πεπτική υποστήριξη ακόμα και στις πιο απαιτητικές γάτες.Με υψηλή περιεκτικότητα σε πραγματικό κοτόπουλο (61,5%), προσφέ..
3.90€
52.70€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1417
Η Brit Care Real Duo Mousse Chicken with Cheese είναι μια συμπληρωματική super premium υγρή τροφή σε ατομικά κυπελλάκια με απαλή, κρεμώδη μους δύο στρώσεων, ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει μια μοναδική γευστική εμπειρία ακόμα και στις πιο απαιτητικές γάτες.Με υψηλή περιεκτικότητα σε πραγματικό κ..
10.50€
70.00€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1416
Η Brit Care Real Duo Mousse Chicken with Duck είναι μια συμπληρωματική super premium υγρή τροφή σε ατομικά κυπελλάκια με απαλή, κρεμώδη μους δύο στρώσεων, ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει μια μοναδική γευστική εμπειρία ακόμα και στις πιο απαιτητικές γάτες.Με υψηλή περιεκτικότητα σε πραγματικό κρέ..
10.50€
70.00€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1418
Η Brit Care Real Duo Mousse Tuna & Salmon είναι μια συμπληρωματική super premium υγρή τροφή σε ατομικά κυπελλάκια με απαλή, κρεμώδη μους δύο στρώσεων, ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει μια μοναδική γευστική εμπειρία ακόμα και στις πιο απαιτητικές γάτες.Με υψηλή περιεκτικότητα σε πραγματικ..
10.50€
70.00€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1415
Η Brit Care Real Mousse Chicken & Goat Milk είναι μια συμπληρωματική super premium υγρή τροφή σε ατομικά κυπελλάκια με αφράτη, βελούδινη mousse, ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει μέγιστη πεπτική φροντίδα και ασυναγώνιστη γευστική απόλαυση ακόμα και στις πιο επιλεκτικές γάτες.Παρασκευάζεται με ..
8.90€
59.33€/kg
Εμφάνιση 481 έως 528 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.