Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Brand: Royal Canin Κωδ.: 3613010
Ξηρή Τροφή - Κλινική Δίαιτα Γάτας Royal Canin Diet Cat Renal με Κοτόπουλο 85g.Η RENAL είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες με σκοπό:- την υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας νεφρικής ανεπάρκειας, χάρη στην χαμηλή περιεκτικότητα σε φωσφόρο και την περιορισμένη περιεκτικότη..
19.80€
19.41€/kg
Brand: Royal Canin Κωδ.: 2651010
Royal Canin Kitten in Gravy 12x85gr. Ειδική υγρή τροφή για γατάκια στo δεύτερο στάδιο ανάπτυξης (έως 12 μηνών), ειδικά προσαρμοσμένη για μικρά νεογιλά δόντια, για βέλτιστη πέψη, για υποστήριξη του ανοσοποιητικού συστήματος. Το καλύτερο ξεκίνημα στη ζωή μιας μικρής γατούλας γίνεται με τη σωστή διατ..
21.30€
20.88€/kg
Brand: Royal Canin Κωδ.: 2622020
Κονσέρβα Γάτας Royal Canin Mother and Babycat 195gr. Το Royal Canin Mother & Babycat Ultra Soft Mousse προσαρμόζεται στις αυξημένες ανάγκες της γάτας σας σε ενέργεια κατά την τελευταία φάση της εγκυμοσύνης και τη διάρκεια της θηλαστικής περιόδου. Πέραν αυτού, η απολαυστική, απαλή υφή τ..
4.00€
20.51€/kg
Brand: Royal Canin Κωδ.: 4016012
Royal Canin Neutered Weight Balance 85g.Οι γάτες έχουν συχνά την τάση να παίρνουν βάρος μετά τη στείρωση.Με τη Royal Canin Neutered Weight Balance μπορείτε να βοηθήσετε τη γάτα σας να διατηρεί ένα ιδανικό βάρος.Η διαιτητική υγρή τροφή Royal Canin Neutered Weight Balance έχει μια μέτρια περιεκτικ..
1.70€
20.00€/kg
Brand: Royal Canin Κωδ.: 3625010
Υγρή Τροφή Γάτας Royal Canin Sensitivity Control 12x85g (12τμχ).Η Royal Canin SENSITIVITY CONTROL Chicken & Rice είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες με σκοπό τον περιορισμό της δυσανεξίας σε διάφορα συστατικά και θρεπτικά συστατικά. Η τροφή αυτή περιέχει μόνο επιλεγμένες πηγές πρωτεϊνών ..
20.90€
20.49€/kg
Brand: Royal Canin Κωδ.: 3617010
Royal Canin Urinary S/O Feline In Gravy 12x85gr (12τμχ).Πλήρης διαιτητική τροφή για ενήλικες γάτες, κομματάκια σε σάλτσα. Η URINARY S/O  είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες. Οι ιδιότητες της οξίνισης των ούρων και η χαμηλή περιεκτικότητά της σε μαγνήσιο της δίνουν τη δυνατότητα να διαλ..
17.70€
17.35€/kg
Brand: Royal Canin Κωδ.: 3611010
Κλινική δίαιτα, Υγρή Τροφή Γάτας Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Morsels In Gravy – 12 x 85g (Φακελάκι). Κομματάκια σε σάλτσα.Πλήρης διαιτητική υγρή τροφή για ενήλικες γάτες, ειδικά σχεδιασμένη για τη διάλυση των ουρόλιθων στρουβίτη και τη μείωση της επανεμφάνισής τους, ενώ υποστηρίζει..
17.70€
17.35€/kg
Brand: Virbac Κωδ.: 901064
Virbac Adult Cat Urology Dissolution and Prevention 12x85gr. Υγρή τροφή για τη στειρωμένη γατούλα σας από τη Virbac. Είναι μια πλήρης τροφή για γάτες άνω των 12 μηνών, που αποτελείται από μικρά κομμάτια κρέατος μέσα σε σάλτσα, που την κάνουν εύγευστη και ελκιστική για τη μικρή σας φίλη. Είναι ..
21.40€
20.98€/kg
Brand: Trovet Κωδ.: 148.0174
Η Κλινική Κονσέρβα Γάτας Trovet Hepatic Cat 200gr είναι μια πλήρης κλινική υγρή τροφή, ειδικά σχεδιασμένη για γάτες που παρουσιάζουν προβλήματα ή ανεπάρκεια στη λειτουργία του ήπατος (συκώτι).Βοηθάει στην αποφόρτιση του οργάνου, υποστηρίζει τον μεταβολισμό των λιπών και παρέχει όλα τα απαραίτητα θρε..
3.50€
7.00€/kg
Brand: Piper Κωδ.: D75300
Υγρή τροφή γάτας Dolina Noteci Piper Cat Adult Chicken (Κοτόπουλο) can 400gr.Αυτή η κονσέρβα για γάτες, με κοτόπουλο είναι ισορροπημένη ως προς το διατροφικό της περιεχόμενο με βάση τα τρέχοντα πρότυπα διατροφής και τις συστάσεις:Εκτός από την υψηλή του περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες, το κοτόπουλο..
2.90€
7.25€/kg
Brand: Piper Κωδ.: D75301
Υγρή τροφή γάτας σε κουτάκι Dolina Noteci Piper Cat Adult Salmon (Σολομός) can 400gr.Αυτή η ισορροπημένη κονσέρβα γάτας με σολομό παρέχει το 100% όλων των θρεπτικών συστατικών, μετάλλων και βιταμινών που χρειάζονται οι ενήλικες αρσενικές και θηλυκές γάτες με μέτρια φυσική δραστηριότητα, που δια..
2.90€
7.25€/kg
Brand: Piper Κωδ.: D75302
Υγρή τροφή γάτας  Dolina Noteci Piper Cat Adult Sterilised Rabbit (κουνέλι) Can 400gr.Αυτή η γατοτροφή, με κουνέλι είναι μια καλή πηγή εξαιρετικά εύπεπτης, υψηλής ποιότητας πρωτεΐνης πλούσιας σε όλα τα εξωγενή αμινοξέα.Χάρη στη μέθοδο παραγωγής που χρησιμοποιείται και την προσεκτική επιλογ..
2.90€
7.25€/kg
Brand: Piper Κωδ.: D75303
Υγρή τροφή γάτας Dolina Noteci Piper Cat Adult Sterilised Tuna (τόνος )Can 400gr.Αυτή η κονσέρβα για γάτες, με τόνο παρέχει πρωτεΐνη υψηλής ποιότητας, που χρησιμοποιείται κυρίως για μεταβολικές διεργασίες και μειώνει τον κίνδυνο το κατοικίδιο ζώο σας να γίνει υπέρβαρο ή παχύσαρκο.Ο τόνος είναι ..
2.90€
7.25€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 21102
Λιχουδιές - Σούπα Γάτας Pet Interest Wellfed Zuppa Soup Chicken & Coconut 85gr με Κοτόπουλο & Καρύδα.   Παρουσιάζουμε ένα απολαυστικό ενυδατικό και πρωτεϊνικό συμπλήρωμα για το γατίσιο φίλο σας: σούπα φιλική για τις γάτες! Φτιαγμένη με τα καλύτερα συστατικά (κατάλληλα για ανθρώπιν..
1.35€
15.88€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 21103
Λιχουδιές - Σούπα Γάτας Pet Interest Wellfed Zuppa Soup Chicken & Pumpkin 85gr με Κοτόπουλο & Κολοκύθα.   Παρουσιάζουμε ένα απολαυστικό ενυδατικό και πρωτεϊνικό συμπλήρωμα για το γατίσιο φίλο σας: σούπα φιλική για τις γάτες! Φτιαγμένη με τα καλύτερα συστατικά (κατάλληλα για αν..
1.35€
15.88€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 21101
Λιχουδιές - Σούπα Γάτας Pet Interest Wellfed Zuppa Soup Chicken & Shrimp 85gr με Κοτόπουλο & Γαρίδα.   Παρουσιάζουμε μια απολαυστική λιχουδιά για τον αιλουροειδή φίλο σας: μια σούπα κατάλληλη για γάτες! Συμπλήρωμα ενυδάτωσης & πρωτεΐνης με Κοτόπουλο & Γαρίδα. Πλού..
1.35€
15.88€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 21104
Λιχουδιές - Σούπα Γάτας Pet Interest Wellfed Zuppa Soup Duck & Pear 85gr με Πάπια & Αχλάδι.   Παρουσιάζουμε ένα απολαυστικό ενυδατικό και πρωτεϊνικό συμπλήρωμα για το γατίσιο φίλο σας: σούπα φιλική για τις γάτες! Φτιαγμένη με τα καλύτερα συστατικά (κατάλληλα για ανθρώπινη κατα..
1.35€
15.88€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 21108
Συμπλήρωμα - Σούπα Γάτας Pet Interest Wellfed Zuppa Soup Κοτόπουλο & Κρόκος Αυγού με Υαλουρονικό Οξύ 85gr. Για γάτες 7+ με ήπια αντιγηραντική δράση. Ένα απολαυστικό ενυδατικό και πρωτεϊνικό συμπλήρωμα για το γατίσιο φίλο σας άνω των 7 ετών με ήπια αντιγηραντική δράση: σούπα φιλική για ..
1.39€
16.35€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 21107
Συμπλήρωμα - Σούπα Γάτας Pet Interest Wellfed Zuppa Soup Πάπια με Βερίκοκο & Κιχώριο 85gr. Διαχείριση βάρους για γάτες. Βοηθά στο έλεγχο βάρους της γάτας σας. Ένα απολαυστικό ενυδατικό και πρωτεϊνικό συμπλήρωμα για το γατίσιο φίλο σας: σούπα φιλική για τις γάτες! Φτιαγμένη με τα καλύτε..
1.39€
16.35€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 21106
Συμπλήρωμα - Σούπα Γάτας Pet Interest Wellfed Zuppa Soup Κουνέλι & Κοτόπουλο με Κολοκύθα 85gr. Για γάτες με ευαίσθητο πεπτικό σύστημα. Βοηθά στη σωστή λειτουργία του πεπτικού συστήματος της γάτας σας. Ένα απολαυστικό ενυδατικό και πρωτεϊνικό συμπλήρωμα για το γατίσιο φίλο σας: σού..
1.39€
16.35€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 21105
Συμπλήρωμα - Σούπα Γάτας Pet Interest Wellfed Zuppa Soup  Τόνος & Κοτόπουλο με Κράμπερι 85gr. Ένα απολαυστικό ενυδατικό και πρωτεϊνικό συμπλήρωμα για το γατίσιο φίλο σας: σούπα φιλική για τις γάτες! Βοηθά στη σωστή λειτουργία του ουροποιητικού συστήματος της γάτας σας.&n..
1.39€
16.35€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8501
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 01 Chicken Fillet 85gr.ADULT CAT - Φιλέτο Κοτόπουλο 85gr. Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Τα φιλέτα μας παρασκευάζονται με κοτόπουλα που προέρχονται από ελεγχόμενα ζώα και ζώα ελευθέρας βοσ..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8503
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 03 Adult Chicken Salmon 85gr. ADULT CAT - Κοτόπουλο και Σολομός 85gr.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Αυτή η συνταγή γίνεται με ίσα ποσοστά κοτόπουλου και σολομού: το κοτόπουλο είναι μια απα..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8504
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 04 Adult Chicken and Tuna 85gr.ADULT CAT - Κοτόπουλο και Τόνος 85gr.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Αυτή η συνταγή αποτελείται κυρίως από κρέας κοτόπουλου, το οποίο είναι μια εξαιρετικά εύπ..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8505
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 05 Adult Chicken and Tuna 85gr. ADULT CAT - Κοτόπουλο και Προσούτο 85gr.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Αυτή η συνταγή αποτελείται από δύο εύκολα εύπεπτες πηγές πρωτεΐνης: κρέας κοτόπουλου ..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8507
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 07 Adult Chicken and Beef 85gr. ADULT CAT - Κοτόπουλο και Βοδινό 85gr.   Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες.Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Αυτή η συνταγή αποτελείται από εξαιρετικά εύπεπτα, πλούσια σε πρωτεΐνες κομμάτια..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8508
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 08 Adult Tuna Fillet 85gr.ADULT CAT - φιλέτο τόνου 85gr. Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Ο τόνος είναι πηγή πρωτεϊνών υψηλής ποιότητας και περιέχει ωμέγα 3 πολυακόρεστα λιπαρά οξέα που είνα..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8509
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 09 Adult Τόνος και Γαρίδες 85gr.ADULT CAT - τόνος και γαρίδες 85gr. Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Αυτή η φόρμουλα που περιέχει τόνο και γαρίδες παρέχει στη γάτα σας εξαιρετικά εύπεπτες πρ..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8510
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 10 Adult Tuna and White Fish  85gr. ADULT CAT - Τόνος και λευκά Ψάρια 85gr. Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Αυτή η συνταγή προέρχεται από το μείγμα δύο βασικών συστατικών: τον τόνο -πο..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8511
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 11 Adult Tuna and Aloe 85gr. ADULT CAT - Τόνος και Αλόη 85gr.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Ο τόνος είναι πηγή πρωτεϊνών, ωμέγα 3 πολυακόρεστων λιπαρών οξέων καθώς και βιταμινών και μεταλλ..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8513
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 13 Adult Tuna and Cheese 85gr. ADULT CAT - Τόνος και Τυρί 85gr.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Αυτή η συνταγή αποτελείται κυρίως από τόνο, μια πηγή υψηλής πρωτεΐνης που είναι επίσης πλούσια..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8523
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 23 Adult Tuna, Potatoes, Carrots 85gr. ADULT CAT - Τόνος, Πατάτα και Καρότα 85gr. Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα.Χωρίς γλουτένη και χωρίς δημητριακά.Grain Free.Ο τόνος είναι το κύριο συστατικό που περιλαμ..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8527
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 27 Jelly Adult Tuna and Surimi 85gr. ADULT CAT - Τόνος και Σουρίμι 85gr σε ζελέ. Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα.Χωρίς γλουτένη.Ο συνδυασμός τόνου και σουρίμι χαρακτηρίζει αυτή τη συνταγή από πρωτεΐνη υψηλ..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8528
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 28 Jelly Adult Tuna and Seafood 85gr. ADULT CAT - Τόνος και θαλασσινά 85gr.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα.Χωρίς γλουτένη.Σε ζελέ.Αυτή η συνταγή συνδυάζει όλες τις ποιότητες των θαλασσινών, με τόνο, πλούσι..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8529
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 29 Jelly Adult Tuna and Ham 85gr.ADULT CAT - Τόνος και Προσούτο 85gr.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Σε Ζελέ.Δύο πηγές πρωτεΐνης συνθέτουν αυτή τη συνταγή: ο τόνος, που φέρνει Ωμέγα 3 λιπαρ..
1.85€
21.76€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8534
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 34 Jelly Adult Tuna and Kiwi 85gr. ADULT CAT - Τόνος και Ακτινίδιο 85gr.  Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα. Χωρίς γλουτένη.Σε Ζελέ.Αυτή η συνταγή συνδυάζει δύο πολύτιμες πρώτες ύλες: τόνο, ένα ψάρ..
1.90€
22.35€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8535
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 35 Jelly Adult Tuna and Papaya 85gr. ADULT CAT - Τόνος και Παπάγια 85gr.  Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα.Χωρίς γλουτένη.Σε Ζελέ.Ο τόνος, ένα ψάρι που παρέχει πρωτεΐνες υψηλής βιολογικής αξίας και πλο..
1.90€
22.35€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC8538
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code 38 Jelly Adult Tuna,beef and Olives 85gr .ADULT CAT - Τόνος, Βοδινό και Ελιές 85gr.  Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρώματα.Χωρίς γλουτένη.Σε Ζελέ.Αυτή η συνταγή συνδυάζει δύο πηγές πρωτεΐνης υψηλής βιολογικ..
1.90€
22.35€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85KT01
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code baby Kitten 85gr Chicken. Συμπληρωματική τροφή για γατάκια (από 0 έως 4 μηνών) και για γάτες που θηλάζουν.Με κοτόπουλο.Αυτή είναι η ιδανική συνταγή για γατάκια που κυμαίνονται από την ηλικία του απογαλακτισμού έως τους 4 μήνες. Αυτή η περίοδος που είναι κ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85KT03
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code baby Kitten 85gr Tuna. Συμπληρωματική τροφή για γατάκια (από 0 έως 4 μηνών) και για γάτες που θηλάζουν.Με Τόνο. Το κρέας τόνου είναι ένα εξαιρετικό συστατικό για το γατάκι σας καθώς είναι εξαιρετικά νόστιμο και του παρέχει πρωτεΐνες υψηλής βιολογικής αξία..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85ST01
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code Sterilized Tuna and Zucchini 85gr. Με τόνο και κολοκυθάκια. Μια κλασική επιλογή για στειρωμένες γάτες.Ο τόνος κάνει το φαγητό πολύ νόστιμο και παρέχει πρωτεΐνες υψηλής βιολογικής αξίας. Τα κολοκυθάκια είναι πολύτιμη πηγή μετάλλων (κυρίως καλίου) και ινών που ε..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85ST02
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code ST02 Sterilized Tuna and Amaranth 85gr. Με τόνο και αμάραντο. Μια κλασική επιλογή για στειρωμένες γάτες.Μια εκλεπτυσμένη συνταγή για απαιτητικές αποστειρωμένες γάτες που συνδυάζει όλη τη γεύση του τόνου με τον αμάραντο, έναν σπόρο προέλευσης από τη Νότια Αμερι..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85ST03
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code ST03 Sterilized Tuna and Seaweeds 85gr.Με τόνο και αμάραντο.A classic for sterilized cats.Συσκευασία 24 τεμαχίων.Όλη η γεύση της θάλασσας σε μια λαχταριστή συνταγή. Μαλακά, άπαχα και νόστιμα φιλέτα τόνου συνδυάζονται με μια επικάλυψη από εκλεκτά φύκια. Τα τελε..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85ST04
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code ST04 Sterilized Tuna and Anchovies 85gr.Με τόνο και γαύρο.A classic for sterilized cats.Συσκευασία 24 τεμαχίων.Μια αληθινή λιχουδιά για αποστειρωμένες γάτες που αγαπούν τις δυνατές γεύσεις: μια συνταγή που συνδυάζει τη λιχουδιά του τόνου με την προσωπικότητα κ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85ST05
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code ST05 Sterilized Tuna and White Fish 85gr. Με τόνο και λευκά ψάρια για στειρωμένες γάτες.Μια λεπτή συνταγή για αποστειρωμένες γάτες με εκλεπτυσμένες γεύσεις. Ο τόνος και τα λευκά ψάρια κομμένα σε μαλακά και ζουμερά φιλέτα είναι ιδανικά για ένα υγιεινό γεύμ..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85VL06
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code Veloute Tuna and Ham 85gr με κοτόπουλο. 100% φυσική πρώτη ύλη.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες από 100% φυσική πρώτη ύλη και βελούδινη υφή.Σύνθεση: 40% Κοτόπουλο, 2% άμυλο Ταπιόκας. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρωματικές ουσίες. Χωρίς γλο..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85VL01
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code Vellutata Tuna 85gr με τόνο. 100% φυσική πρώτη ύλη.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες από 100% φυσική πρώτη ύλη και βελούδινη υφή.Σύνθεση: 40% Τόνος, 2% άμυλο Ταπιόκας. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρωματικές ουσίες. Χωρίς γλουτένη.Αναλυτικά..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Natural Code Κωδ.: NCC85VL03
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Natural Code Veloute Tuna and Chicken 85gr με τόνο και κοτόπουλο. 100% φυσική πρώτη ύλη.Συμπληρωματική τροφή για ενήλικες γάτες από 100% φυσική πρώτη ύλη και βελούδινη υφή.Σύνθεση: 36% Τόνος, 4% Κοτόπουλο, 2% άμυλο Ταπιόκας. Χωρίς συντηρητικά, χρωστικές και αρωμα..
1.95€
22.94€/kg
Εμφάνιση 433 έως 480 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.