Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Brand: My love Κωδ.: 86ML208
Φακελάκια γάτας My Love Cat Adult Βοδινό και Καρότα σε σάλτσα 85gr.Υγρή τροφή για γάτες, με κομματάκια βοδινού με καρότα σε σάλτσα.Βοηθά στην διατήρηση υγιούς δέρματος και λαμπερού τριχώματος.Σύνθεση: 75% κρέας και ζωικά παράγωγα σε κομμάτια (4% βοδινό), δημητριακά, λαχανικά (καρότο 2.5%), ανόργανα ..
0.60€
1.76€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86ML204
Φακελάκια γάτας My Love Cat Adult Βοδινό σε σάλτσα 85gr.Υγρή τροφή για γάτες, με κομματάκια βοδινό σε σάλτσα.Βοηθά στην διατήρηση υγιούς δέρματος και λαμπερού τριχώματος.Σύνθεση: 75% κρέας και ζωικά παράγωγα σε κομμάτια (4% βοδινό), δημητριακά, ανόργανα άλατα, εκχυλίσματα φυτικών πρωτεϊνών, παρ..
0.60€
7.06€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86ML203
Φακελάκια γάτας My Love Cat Adult Γαλοπούλα σε σάλτσα 85gr.Υγρή τροφή για γάτες, με κομματάκια γαλοπύλας σε σάλτσα.Βοηθά στην διατήρηση υγιούς δέρματος και λαμπερού τριχώματος.Σύνθεση: 75% κρέας και ζωικά παράγωγα σε κομμάτια (5% γαλοπούλα), δημητριακά, ανόργανα άλατα, εκχυλίσματα φυτικών πρωτεϊνών,..
0.60€
7.06€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86ML202
Φακελάκια γάτας My Love Cat Adult Κοτόπουλο σε σάλτσα 85gr.Υγρή τροφή για γάτες, με κομματάκια κοτόπουλο σε σάλτσα.Βοηθά στην διατήρηση υγιούς δέρματος και λαμπερού τριχώματος.Σύνθεση: 75% κρέας και ζωικά παράγωγα σε κομμάτια (11% κοτόπουλο), δημητριακά, ανόργανα άλατα, εκχυλίσματα φυ..
0.60€
7.06€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86ML209
Φακελάκια γάτας My Love Cat Adult Κουνέλι και Γαλοπούλα σε σάλτσα 85gr.Υγρή τροφή για γάτες, με κομματάκια κουνελιού και γαλοπούλας σε σάλτσα.Βοηθά στην διατήρηση υγιούς δέρματος και λαμπερού τριχώματος.Σύνθεση: 75% κρέας και ζωικά παράγωγα σε κομμάτια (4% κουνέλι, 4% γαλοπούλα), δημητριακά, ανόργαν..
0.60€
7.06€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86ML205
Φακελάκια γάτας My Love Cat Adult Κουνέλι σε σάλτσα 85gr.Υγρή τροφή για γάτες, με κομματάκια κουνελιού σε σάλτσα.Βοηθά στην διατήρηση υγιούς δέρματος και λαμπερού τριχώματος.Σύνθεση: 75% κρέας και ζωικά παράγωγα σε κομμάτια (4% κουνέλι), δημητριακά, ανόργανα άλατα, εκχυλίσματα φυτικών πρωτεϊνών, παρ..
0.60€
7.06€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86ML206
Φακελάκια γάτας My Love Cat Adult Συκώτι σε σάλτσα 85gr.Υγρή τροφή για γάτες, με κομματάκια συκωτιού σε σάλτσα.Βοηθά στην διατήρηση υγιούς δέρματος και λαμπερού τριχώματος.Σύνθεση: 71% κρέας και ζωικά παράγωγα σε κομμάτια (6% συκώτι), δημητριακά, ανόργανα άλατα, εκχυλίσματα φυτικών πρωτεϊνών, παράγω..
0.60€
7.06€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86ML207
Φακελάκια γάτας My Love Cat Adult Ψάρι σε σάλτσα 85gr.Υγρή τροφή για γάτες, με κομματάκια ψαριού σε σάλτσα.Βοηθά στην διατήρηση υγιούς δέρματος και λαμπερού τριχώματος.Σύνθεση: 71% κρέας και ζωικά παράγωγα σε κομμάτια, δημητριακά, ψάρι και παράγωγα ψαριού 4%, ανόργανα άλατα, εκχυλίσματα φυτικών πρωτ..
0.60€
7.06€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86ML201
Φακελάκια γάτας My Love Kitten Κοτόπουλο σε σάλτσα 85gr.Υγρή τροφή για γατάκια, με κομματάκια κοτόπουλου σε σάλτσα.Η φόρμουλα περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας συστατικά και βοηθά στην υγιή ανάπτυξη του κατοικίδιού σας.Σύνθεση: 77% κρέας και ζωικά παράγωγα σε κομμάτια (13% κοτόπουλο), δημητριακά, ανόργα..
0.60€
7.06€/kg
Nature's Protection Cat Weight Control Chicken with Salmon & Tuna 100gr
-10% BoxNow
Brand: Nature's Protection Κωδ.: 147.0673
Υγρή Τροφή Γάτας Nature's Protection Cat Weight Control Κοτόπουλο με Σολομό και Τόνο 100gr.NATURE'S PROTECTION Weight Control Adult Cats Chicken with Salmon and Tuna είναι μια premium τροφή για ενήλικες γάτες με κοτόπουλο, σολομό και τόνο, ιδανική για έλεγχο βάρους.Πλούσια σε ζωικές πρωτεΐνες: Περιέ..
1.14€
11.40€/kg
Nature's Protection Kitten Growth Chicken & Beef 100gr
-10% BoxNow
Brand: Nature's Protection Κωδ.: 147.0672
Υγρή Τροφή Γάτας Nature's Protection Kitten Growth Κοτόπουλο & Μοσχάρι 100gr.Η Nature's Protection Kitten Chicken and Beef 100g είναι μια premium υγρή τροφή για γατάκια, φτιαγμένη από υψηλής ποιότητας συστατικά για την υγιή ανάπτυξη και ενίσχυση ανοσοποιητικού. Περιέχει ζωικές πρωτεΐνες από κοτό..
1.14€
11.40€/kg
Nature's Protection Kitten Growth Chicken with Beef & Lamb 100gr
-10% BoxNow
Brand: Nature's Protection Κωδ.: 147.0674
Υγρή Τροφή Γάτας Nature's Protection Kitten Growth Κοτόπουλο με Μοσχάρι & Αρνί 100gr.Η Nature's Protection Kitten Chicken with Beef and Lamb 100g είναι μια premium υγρή τροφή για γατάκια, φτιαγμένη από υψηλής ποιότητας συστατικά για την υγιή ανάπτυξη και ενίσχυση ανοσοποιητικού. Περιέχει ζωικές ..
1.14€
11.40€/kg
Nature's Protection Prime Cat Skin and Coat Chicken & White Fish 85gr
-10% BoxNow
Brand: Nature's Protection Κωδ.: 147.0818
Η Nature's Protection Cat Skin and Coat Κοτόπουλο & Λευκό Ψάρι 85gr είναι μια πλήρης, premium υγρή τροφή (φακελάκι) σε ζουμερή σάλτσα, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες γάτες.Εστιάζει στην ενίσχυση της υγείας του δέρματος και της ποιότητας του τριχώματος, προσφέροντας παράλληλα μια εξαιρετικά γευσ..
0.98€
11.53€/kg
Nature's Protection Prime Cat Weight Control Chicken, Salmon & Tuna 85gr
-10% BoxNow
Brand: Nature's Protection Κωδ.: 147.0820
Η Nature's Protection Cat Weight Control Κοτόπουλο, Σολομός & Τόνος 85gr είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή (φακελάκι) σε ζουμερή σάλτσα, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες γάτες όλων των φυλών.Είναι η ιδανική επιλογή για τη διατήρηση του ιδανικού σωματικού βάρους της γάτας σας, προσφέρον..
0.98€
11.53€/kg
Nature's Protection Prime Kitten Chicken & Turkey 85gr
-10% BoxNow
Brand: Nature's Protection Κωδ.: 147.0817
Η Nature’s Protection Prime Kitten Κοτόπουλο & Γαλοπούλα 85gr είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή (φακελάκι) σε ζουμερή σάλτσα, ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει καθημερινή ενέργεια στις αναπτυσσόμενες νεαρές γάτες (γατάκια), σε μια περίοδο όπου κάθε στάδιο ανάπτυξης είναι εξαιρετικά ..
0.98€
11.53€/kg
Nature's Protection Prime Sterilized Cat Salmon & Trout 85gr
-10% BoxNow
Brand: Nature's Protection Κωδ.: 147.0816
Η Nature’s Protection Prime Sterilized Σολομός & Πέστροφα 85gr είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή (φακελάκι) σε ζουμερή σάλτσα, ειδικά σχεδιασμένη για την καθημερινή διατροφή και την υποστήριξη της υγείας, της ενέργειας και της ευεξίας των στειρωμένων γατών.Είναι η ιδανική επιλογή για ..
0.98€
11.53€/kg
Nature's Protection Prime Sterilized Cat Turkey & Pheasant 85gr
-10% BoxNow
Brand: Nature's Protection Κωδ.: 147.0815
Η Nature's Protection Sterilized Cat Γαλοπούλα & Φασιανός 85gr είναι μια πλήρης, εξαιρετικής ποιότητας υγρή τροφή (φακελάκι) με γαλοπούλα, φασιανό και cranberries, ειδικά σχεδιασμένη για στειρωμένες γάτες.Η ισορροπημένη της σύνθεση σε ζουμερή σάλτσα προσφέρει την απαραίτητη υγρασία που χρειάζοντ..
0.98€
11.53€/kg
Nature's Protection Prime Urinary Cat White Fish, Anchovies & Cranberries 85gr
-10% BoxNow
Brand: Nature's Protection Κωδ.: 147.0819
Η Nature’s Protection Prime Urinary Λευκά Ψάρια, Αντσούγιες & Κράνμπερι 85gr είναι μια κλινική/διαιτητική υγρή τροφή (φακελάκι) σε ζουμερή σάλτσα, ειδικά σχεδιασμένη ως καθημερινός σύμμαχος για γάτες που χρειάζονται υποστήριξη και προστασία του ουροποιητικού τους συστήματος.Η πλήρης και ισορροπη..
0.98€
11.53€/kg
Brand: Piper Κωδ.: D75200
Υγρή τροφή γάτας σε φακελάκι Dolina Noteci Piper Cat Adult Chicken (Κοτόπουλο) Pouch 100gr. Αυτή η κονσέρβα για γάτες, με κοτόπουλο είναι ισορροπημένη ως προς το διατροφικό της περιεχόμενο με βάση τα τρέχοντα πρότυπα διατροφής και τις συστάσεις:Εκτός από την υψηλή του περιεκτικότητα σε πρω..
1.75€
17.50€/kg
Brand: Piper Κωδ.: D75201
Υγρή τροφή γάτας σε φακελάκι Dolina Noteci Piper Cat Adult Salmon (Σολομός) Pouch 100gr. Αυτή η ισορροπημένη κονσέρβα γάτας με σολομό παρέχει το 100% όλων των θρεπτικών συστατικών, μετάλλων και βιταμινών που χρειάζονται οι ενήλικες αρσενικές και θηλυκές γάτες με μέτρια φυσική δραστηριότητα..
1.75€
17.50€/kg
Brand: Piper Κωδ.: D75202
Υγρή τροφή γάτας σε φακελάκι Dolina Noteci Piper Cat Adult Sterilised Rabbit (κουνέλι) Pouch 100gr. Αυτή η κονσέρβα για γάτες, με κουνέλι είναι μια καλή πηγή εξαιρετικά εύπεπτης, υψηλής ποιότητας πρωτεΐνης πλούσιας σε όλα τα εξωγενή αμινοξέα.Χάρη στη μέθοδο παραγωγής που χρησιμοποιείται κα..
1.85€
18.50€/kg
Brand: Piper Κωδ.: D75203
Υγρή τροφή γάτας σε φακελάκι Dolina Noteci Piper Cat Adult Sterilised Tuna (τόνος) Pouch 100gr.Αυτή η κονσέρβα για γάτες, με τόνο παρέχει πρωτεΐνη υψηλής ποιότητας, που χρησιμοποιείται κυρίως για μεταβολικές διεργασίες και μειώνει τον κίνδυνο το κατοικίδιο ζώο σας να γίνει υπέρβαρο ή παχύσαρκο...
1.85€
18.50€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP1
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Chicken & Tuna Rice με Ginseng & Honey in Jelly 170g in Jelly. Premium διατροφή για ενήλικες γάτες με τόνο, κοτόπουλο, ginseng και μέλι σε ζελέ.Με φρέσκο φυσικό κρέας 54%, γεμάτο με θρεπτικά συστατικά για τη βελτιστοποίηση του ανο..
2.50€
14.71€/kg
Princess Premium Classic Chicken & Tuna with Rice & Shrimp 70g (7 + 1 Δώρο)
-13 %
Brand: Princess Κωδ.: PNPPOO21
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Chicken & Tuna with Rice & Shrimp 70g (7 + 1 Δώρο). Η ιδανική επιλογή για τη γάτα σας! Μία απολαυστική σύνθεση υψηλής ποιότητας: τρυφερό κοτόπουλο και γευστικός τόνος με ζουμερές γαρίδες συναντούν το ρύζι, σε υφή ζε..
11.20€ 12.80€
20.00€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 12.80€
Princess Premium Classic Chicken & Tuna with Rice & White Bait 70g (7 + 1 Δώρο)
-13 %
Brand: Princess Κωδ.: PNPPOO22
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Chicken & Tuna with Rice & White Bait 70g (7 + 1 Δώρο).Η συγκεκριμένη premium συνταγή ανεβάζει το γεύμα της γάτας σας σε άλλο επίπεδο, με τη λεπτή προσθήκη whitebait – ενός μικρού, πλούσιου σε θρεπτικά συστατικά ψαριού, γεμάτ..
11.20€ 12.80€
20.00€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 12.80€
Princess Premium Classic Chicken & Tuna with Rice 70g (7 + 1 Δώρο)
-13 %
Brand: Princess Κωδ.: PNPPOO20
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Chicken & Tuna with Rice 70g (7 + 1 Δώρο).Η ιδανική επιλογή για τη γάτα σας! Μία απολαυστική σύνθεση υψηλής ποιότητας: τρυφερό κοτόπουλο και γευστικός τόνος συναντούν το ρύζι, σε υφή ζελέ – για μια ολοκληρωμένη εμπειρία διατροφής..
11.20€ 12.80€
20.00€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 12.80€
Princess Premium Classic Chicken Breast with Rice 70g (7 + 1 Δώρο)
-13 %
Brand: Princess Κωδ.: PNPPOO23
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Chicken Breast with Rice 70g (7 + 1 Δώρο). Ιδανική για γάτες με ευαίσθητο στομάχι ή επιλεκτικό γούστο, η συγκεκριμένη συνταγή συνδυάζει τη λεπτή γεύση του στήθους κοτόπουλου με μια μικρή ποσότητα ρυζιού, γνωστού για την ήπια του..
11.20€ 12.80€
20.00€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 12.80€
Brand: Princess Κωδ.: PNPP20
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Chicken Breast, Rice, Fos & Cellulose 70gr.Premium διατροφή για ενήλικες γάτες με στήθος κοτόπουλου, ρύζι, FOS & κυτταρίνη.Με φρέσκο φυσικό κρέας 54%, γεμάτο με θρεπτικά συστατικά για τη βελτιστοποίηση του ανοσοποιητικού συστήματος και..
1.65€
23.57€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP201
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Chicken, Rice, Lobester, Oyster 170g in Jelly. Premium διατροφή για ενήλικες γάτες με τόνο, κοτόπουλο, ρύζι, αστακό & στρείδι σε ζελέ.Με φρέσκο φυσικό κρέας 54%, γεμάτο με θρεπτικά συστατικά για τη βελτιστοποίηση του ανοσοπο..
2.50€
14.71€/kg
Princess Premium Classic Combo Chicken & Tuna 70g Mix 3 Γεύσεις (7 + 1 Δώρο)
-13 %
Brand: Princess Κωδ.: PNPPOO25
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Combo Chicken & Tuna 70g Mix 3 Γεύσεις (7 + 1 Δώρο). Ικανοποιήστε τις γευστικές επιθυμίες της γάτας σας με αυτό το ποικιλόμορφο πακέτο γεύσεων, εμπνευσμένο από πουλερικά και ψάρια.Περιλαμβάνει τρεις νόστιμες και πλούσιες σε ..
11.20€ 12.80€
20.00€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 12.80€
Princess Premium Classic Combo Tuna with Rice & Shrimp Mix 2 Γεύσεις 70g (7 + 1 Δώρο)
-13 % Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Princess Κωδ.: PNPPOO24
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Combo Tuna with Rice & Shrimp Mix 2 Γεύσεις 70g (7 + 1 Δώρο). Φέρτε τις γεύσεις του ωκεανού στο μπολ της γάτας σας με αυτό το premium πακέτο ποικιλίας, που περιλαμβάνει δύο υψηλής περιεκτικότητας σε πρωτεΐνη θαλασσινά γεύματ..
11.20€ 12.80€
20.00€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 12.80€
Brand: Princess Κωδ.: PNPP103
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Pacific Tuna 170g in Jelly.Μία premium υγρή τροφή για γάτες, σχεδιασμένη να προσφέρει πλήρη και ισορροπημένη διατροφή στον αγαπημένο σας σύντροφο. Περιέχει τόνο και κοτόπουλο, μια πλούσια σε πρωτεΐνη σύνθεση που υποστηρίζει τα επίπεδα ενέ..
2.50€
14.71€/kg
Princess Premium Classic Pacific Tuna with Rice & Vannamei Shrimp 70g (7 + 1 Δώρο)
-13 %
Brand: Princess Κωδ.: PNPPOO19
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Pacific Tuna with Rice & Vannamei Shrimp 70g (7 + 1 Δώρο). Ένα πολυτελές μείγμα τόνου Ειρηνικού υψηλής ποιότητας και γαρίδας Vannamei από βιώσιμες πηγές, που δημιουργεί μια πρωτεϊνική, γευστική συνταγή στην οποία καμία γάτα ..
11.20€ 12.80€
20.00€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 12.80€
Princess Premium Classic Pacific Tuna with Rice 70g (7 + 1 Δώρο)
-13 %
Brand: Princess Κωδ.: PNPPOO18
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Pacific Tuna with Rice 70g (7 + 1 Δώρο). Η σειρά Princess Classic – Pacific Tuna with Rice αποτελεί μια premium υγρή τροφή για γάτες, με υψηλή περιεκτικότητα σε τόνo Ειρηνικού και ρύζι, ώστε να προσφέρει πλήρη και ισορροπημένη διατροφή. Η..
11.20€ 12.80€
20.00€/kg
Χ.Τ.30 ημερών: 12.80€
Princess Premium Classic Tuna, Chicken, Baby Clam 170g
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Princess Κωδ.: PNPP2
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Tuna, Chicken, Baby Clam 170g in Jelly.  Premium διατροφή για ενήλικες γάτες με τόνο, κοτόπουλο & όστρακα σε ζελέ.Η premium αυτή συνταγή συνδυάζει ποιοτικό τόνο και κοτόπουλο, με την εκλεπτυσμένη γεύση από baby clam και ρύζι..
2.50€
14.71€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP104
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Tuna, Chicken, BBQ Duck 170g in Jelly.Μια premium υγρή τροφή για γάτες, σχεδιασμένη να προσφέρει ένα θρεπτικό και γευστικό γεύμα στον αγαπημένο σας σύντροφο. Με κοτόπουλο και τόνο, αυτή η συνταγή παρέχει έναν πλούσιο σε πρωτεΐνη συνδ..
2.50€
14.71€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP6
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Tuna, Chicken, Crabstick 170g in Jelly. Premium διατροφή για ενήλικες γάτες με τόνο, κοτόπουλο & καβούρι σε ζελέ.Με φρέσκο φυσικό κρέας 54%, γεμάτο με θρεπτικά συστατικά για τη βελτιστοποίηση του ανοσοποιητικού συστήματος και την καλή..
2.50€
14.71€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP22
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Tuna, Chicken, Lobster & Omelette 170g in Jelly. Αυτή η premium συνταγή συνδυάζει κοτόπουλο και τόνο, εμπλουτισμένα με την εκλεπτυσμένη γεύση του αστακού και την θρεπτική προσθήκη ομελέτας και ρυζιού. Το ζελέ προσφέρει ..
2.50€
14.71€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP5
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Tuna, Chicken, Shrimp 170g in Jelly. Μία premium υγρή τροφή για γάτες, που προσφέρει ένα ισορροπημένο και θρεπτικό γεύμα για τον αγαπημένο σας αιλουροειδή φίλο. Με κοτόπουλο και τόνο, η συνταγή είναι πλούσια σε υψηλής ποιότητας πρωτεΐνες ..
2.50€
14.71€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP3
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Tuna, Chicken, Shrimp Caviar 170g in Jelly. Premium διατροφή για ενήλικες γάτες με τόνο/κοτόπουλο/χαβιάρι γαρίδας σε ζελέ.Με φρέσκο φυσικό κρέας 54%, γεμάτο με θρεπτικά συστατικά για τη βελτιστοποίηση του ανοσοποιητικού συστήματος και την..
2.50€
14.71€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP8
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Tuna, Chicken, White Bait 170g in Jelly.Μια premium υγρή τροφή για γάτες, ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει πλήρη και ισορροπημένη διατροφή. Με τόνο και κοτόπουλο, αυτή η πλούσια σε πρωτεΐνη συνταγή υποστηρίζει τα επίπεδα ενέργειας και τη μυ..
2.50€
14.71€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP25
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Classic Tuna, Rice & Cod 170g in Jelly. Premium διατροφή για ενήλικες γάτες με τόνο, κοτόπουλο, ρύζι, μπακαλιάρο σε ζελέ.Με φρέσκο φυσικό κρέας 54%, γεμάτο με θρεπτικά συστατικά για τη βελτιστοποίηση του ανοσοποιητικού συστήματος κα..
2.50€
14.71€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPPZ3
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Zest Chicken, Tuna, Mussels 170g in Jelly.Προσφέρετε στη γάτα σας ένα γκουρμέ γεύμα με το Princess Premium Zest – Κοτόπουλο & Τόνος με Μύδια. Αυτή η premium υγρή τροφή έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει έναν πολυτελή συνδυασμό γεύσης και δ..
2.50€
14.71€/kg
Princess Premium Zest Chicken, Tuna, Papaya 170g
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Princess Κωδ.: PNPPZ2
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Zest Chicken, Tuna, Papaya 170g in Jelly.Προσφέρετε στη γάτα σας μια γκουρμέ εμπειρία με το Princess Premium Zest – Κοτόπουλο & Τόνος με Παπάγια. Αυτή η premium υγρή τροφή έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει έναν πολυτελή συνδυασμό γεύ..
2.50€
14.71€/kg
Princess Premium Zest Chicken, Tuna, Salmon 170g
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Princess Κωδ.: PNPPZ4
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Zest Chicken, Tuna, Salmon 170g in Jelly.Κακομάθετε τη γάτα σας με το πολυτελές Princess Premium Zest – Κοτόπουλο & Τόνος με Νιφάδες Σολομού, μια premium υγρή τροφή σχεδιασμένη να συνδυάζει εξαιρετική γεύση με ιδανική διατροφική αξία. Φτ..
2.50€
14.71€/kg
Princess Premium Zest Chicken, Tuna, Shrimp 170g
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Princess Κωδ.: PNPPZ5
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Zest Chicken, Tuna, Shrimp 170g in Jelly.Προσφέρετε στη γάτα σας τη γκουρμέ απόλαυση του Princess Premium Zest – Κοτόπουλο & Τόνος με Γαρίδα Vannamei, μια πολυτελή υγρή τροφή φτιαγμένη για εκλεπτυσμένες αιλουροειδείς γεύσεις. Με ποιοτικά..
2.50€
14.71€/kg
Princess Premium Zest Chicken, Tuna, Surimi 170g
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Princess Κωδ.: PNPPZ1
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Princess Premium Zest Chicken, Tuna, Surimi 170g in Jelly.Προσφέρετε στη γάτα σας μια γκουρμέ εμπειρία με το Princess Premium Zest – Κοτόπουλο & Τόνος με Surimi. Αυτή η premium υγρή τροφή έχει σχεδιαστεί για να συνδυάζει εξαιρετική γεύση, υψηλή διατροφικ..
2.50€
14.71€/kg
Brand: Pro Plan Κωδ.: 12601682
Συμπλήρωμα διατροφής γάτας Pro Plan Cat Hydra Care με Κοτόπουλο 75gr.Μπορείτε να οδηγήσετε μια γάτα στο νερό, αλλά δεν μπορείτε να την αναγκάσετε να πιει. Η Nestlé Purina PetCare πιστεύει ότι το νέο της συμπλήρωμα διατροφής, Hydra Care, είναι η απάντηση για γάτες που δεν καταναλώνουν αρκετό νερό, έ..
1.05€
14.00€/kg
Εμφάνιση 337 έως 384 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.