Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Granatapet Delicatessen 85gr με Πάπια και πουλερικά
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 197649
Granatapet Delicatessen 85gr με Πάπια και πουλερικά  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά. Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ρ..
1.90€
22.35€/kg
Brand: Granatapet Κωδ.: 197687
Granatapet Delicatessen 85gr με Σολομό και Θαλασσινά.  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδιο..
1.90€
22.35€/kg
Granatapet Delicatessen Kitten 200gr με Πουλερικά
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 198127
Υγρή Τροφή Granatapet Delicatessen Kitten 200gr με Πουλερικά.    H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά. Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά  Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα. ..
2.80€
14.00€/kg
Brand: Granatapet Κωδ.: 197823
Granatapet Delicatessen Kitten 85gr με Πουλερικά.  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά. Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά  Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδιού&nb..
1.90€
22.35€/kg
Granatapet Delicatessen Pur 200gr με Ελάφι
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 198042
Υγρή Τροφή Granatapet Delicatessen Pur 200gr με Ελάφι.  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδι..
2.80€
14.00€/kg
Granatapet Delicatessen Pur 200gr με Κοτόπουλο
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 198080
Υγρή Τροφή Granatapet Delicatessen Pur 200gr με Κοτόπουλο.    H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά  Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι..
2.80€
14.00€/kg
Granatapet Delicatessen Pur 200gr με Μοσχάρι
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 198103
Υγρή Τροφή Granatapet Delicatessen Pur 200gr με Μοσχάρι.  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά  Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδιού&n..
2.80€
14.00€/kg
Granatapet Delicatessen Pur 400gr με Ελάφι
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 198349
Υγρή Τροφή Granatapet Delicatessen Pur 400gr με Ελάφι.   H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδ..
4.10€
10.25€/kg
Granatapet Delicatessen Pur 400gr με Κοτόπουλο
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 198387
Υγρή Τροφή Granatapet Delicatessen Pur 400gr με Κοτόπουλο.  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά  Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ρ..
4.10€
10.25€/kg
Granatapet Delicatessen Pur 400gr με Μοσχάρι
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 198400
Υγρή Τροφή Granatapet Delicatessen Pur 400gr με Μοσχάρι.  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά  Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδιού&n..
4.10€
10.25€/kg
Granatapet Delicatessen Pur 800gr με Κοτόπουλο
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 198660
Υγρή Τροφή Granatapet Delicatessen Pur 800gr με Κοτόπουλο.  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπ..
6.50€
8.13€/kg
Granatapet Delicatessen Pur 800gr με Μοσχάρι
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 198684
Υγρή Τροφή Granatapet Delicatessen Pur 800gr με Μοσχάρι.  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόρ..
6.50€
8.13€/kg
Granatapet Delicatessen Pur 85gr με Κοτόπουλο
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 197786
Granatapet Delicatessen Pur 85gr με Κοτόπουλο.  H σειρά DeliCATessen είναι η κονσέρβα για τη γατούλα σας που θα σας ζητάει ξανά και ξανά. Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδιού..
1.90€
22.35€/kg
Granatapet Suppenkasper Mixed Multipack 12x70gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 190411
Granatapet Suppenkasper Mixed Multipack 12x70gr. Το Granatapet Suppenkasper Mixed Pack είναι μια ποικιλία υγρής τροφής για γάτες, με πλούσιες σούπες που υποστηρίζουν την ενυδάτωση, την πέψη και τη λειτουργία των νεφρών. Η συσκευασία περιλαμβάνει διάφορες γεύσεις, πλούσιες σε βιταμίνες, μέταλλα ..
16.80€
20.00€/kg
Granatapet Suppenkasper Σούπα Γάτας 70gr με Βοδινό & Γαλοπούλα
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 203777
Granatapet Suppenkasper Σούπα 70gr με Βοδινό & Γαλοπούλα.     H σειρά Suppenkasper από σούπες της Granatapet  είναι η λιχουδιά που γατούλα σας δε θα σταματάει να ζητάει.Η νόστιμη σούπα βοηθά τις γάτες να καλύπτουν βέλτιστα τις καθημερινές ανάγκες τους σε υγρά. Είτε ως σνακ, ε..
1.50€
21.43€/kg
Granatapet Suppenkasper Σούπα Γάτας 70gr με Κοτόπουλο
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 199414
Granatapet Suppenkasper Σούπα 70gr με Κοτόπουλο.   H σειρά Suppenkasper από σούπες της Granatapet  είναι η λιχουδιά που γατούλα σας δε θα σταματάει να ζητάει.Η νόστιμη σούπα βοηθά τις γάτες να καλύπτουν βέλτιστα τις καθημερινές ανάγκες τους σε υγρά. Είτε ως σνακ, είτε ως επικάλυψη για..
1.50€
21.43€/kg
Granatapet Suppenkasper Σούπα Γάτας 70gr με Κοτόπουλο και Τόνο
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 199506
Granatapet Suppenkasper Σούπα 70gr με Κοτόπουλο και Τόνο.  H σειρά Suppenkasper από σούπες της Granatapet  είναι η λιχουδιά που γατούλα σας δε θα σταματάει να ζητάει.Η νόστιμη σούπα βοηθά τις γάτες να καλύπτουν βέλτιστα τις καθημερινές ανάγκες τους σε υγρά. Είτε ως σνακ, είτε ως επικά..
1.50€
21.43€/kg
Granatapet Suppenkasper Σούπα Γάτας 70gr με Σολομό
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 199445
Granatapet Suppenkasper Σούπα 70gr με Σολομό.  H σειρά Suppenkasper από σούπες της Granatapet  είναι η λιχουδιά που γατούλα σας δε θα σταματάει να ζητάει.Η νόστιμη σούπα βοηθά τις γάτες να καλύπτουν βέλτιστα τις καθημερινές ανάγκες τους σε υγρά. Είτε ως σνακ, είτε ως επικάλυψη για το ..
1.50€
21.43€/kg
Granatapet Suppenkasper Σούπα Γάτας 70gr με Τόνο
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 199476
Granatapet Suppenkasper Σούπα 70gr με Τόνο.  H σειρά Suppenkasper από σούπες της Granatapet  είναι η λιχουδιά που γατούλα σας δε θα σταματάει να ζητάει.Η νόστιμη σούπα βοηθά τις γάτες να καλύπτουν βέλτιστα τις καθημερινές ανάγκες τους σε υγρά. Είτε ως σνακ, είτε ως επικάλυψη για το γε..
1.50€
21.43€/kg
Granatapet Symphonie No.10 Αγριογούρουνο & Πάπια 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 184243
Granatapet Symphonie No.10 Αγριογούρουνο & Πάπια 200gr.   H σειρά Symphonie είναι η grain free διατροφή που η γατούλα σας θα λατρέψει.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδιού Πλο..
3.50€
17.50€/kg
Granatapet Symphonie No.8 Φασιανός με Πάπια και Κοτόπουλο 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 199353
Granatapet Symphonie No. Φασιανός με Πάπια και Κοτόπουλο 200gr.   H σειρά Symphonie είναι η grain free διατροφή που η γατούλα σας θα λατρέψει.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδιού ..
3.50€
17.50€/kg
Granatapet Symphonie No.9 Φασιανός με Κουνέλι 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Granatapet Κωδ.: 184137
Granatapet Symphonie No.9 Φασιανός με Κουνέλι 200gr.  H σειρά Symphonie είναι η grain free διατροφή που η γατούλα σας θα λατρέψει.Πλούσια σε Ωμέγα 3 και Ωμέγα 6 λιπαρά   Ρυθμίστε την αρτηριακή πίεση και εξουδετερώστε τις σιωπηλές φλεγμονές στο σώμα.Σπόροι ροδιού Πλούσιο σε ..
3.50€
17.50€/kg
Brand: Happy Cat Κωδ.: VC00204
Υγρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Γάτας Happy Cat Vet Diet  Adipositas & Diabetes 200gr.   Διαιτητική πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες με υπερβολικό βάρος & ρύθμιση γλυκόζης.Η Happy Cat VET Diet Adipositas & Diabetes είναι ειδικά σχεδιασμένη διαιτητική τροφή για ενήλικες γάτες που..
2.30€
11.50€/kg
Brand: Happy Cat Κωδ.: VC00202
Υγρή Τροφή, Κλινική Δίαιτα Γάτας Happy Cat Vet Diet Renal 200gr.    Η Happy Cat VET RENAL (Δίαιτα νεφροπάθειας) χορηγείται για την ανακούφιση των νεφρών, σε περίπτωση χρόνιας νεφρικής ανεπάρκειας (ΧΝΑ). Αυτή η δίαιτα διακρίνεται για την ειδικά προσαρμοσμένη περιεκτικότητά της σε εξαιρ..
2.25€
11.25€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040942
Hill's Pd Feline C/D Pouch 85gr (Φακελάκι). Κλινική δίαιτα hills C/D για μεγάλη μείωση στα κοινά συμπτώματα από προβλήματα στο ουροποιητικό.Βασικά Οφέλη:Προάγει τα επιθυμητά επίπεδα pH των ούρων* για μείωση του κινδύνου σχηματισμού λίθωνΕμπλουτισμένη με αντιοξειδωτικά & ωμέγα-3 λιπαρά από ιχθυέλ..
1.65€
19.41€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040858
Hill's PD Feline C/D Κονσέρβα Γάτας 156gr με Κοτόπουλο.  Κλινική δίαιτα hills C/D για μεγάλη μείωση στα κοινά συμπτώματα από προβλήματα στο ουροποιητικό.Βασικά Οφέλη:Προάγει τα επιθυμητά επίπεδα pH των ούρων* για μείωση του κινδύνου σχηματισμού λίθων.Εμπλουτισμένη με αντιοξειδωτικά &am..
2.50€
16.03€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040972
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Hill's PD Feline Diabetes Care m/d Γάτας 85gr (Φακελάκι). Με Τρυφερά Κομμάτια Κοτόπουλο σε Σάλτσα. Πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες για τη ρύθμιση της παροχής γλυκόζης (σακχαρώδης διαβήτης), χαμηλή σε μονο- και δισακχαρίτες, Prescription Diet m/d Feline Pouch 85g με κοτό..
1.80€
21.18€/kg
Hill's PD Feline Gastrointestinal Biome Γάτας 85gr (Φακελάκι)
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Hills Κωδ.: 55040973
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Hill's PD Feline Gastrointestinal Biome Γάτας 85gr (Φακελάκι). Prescription Diet Feline με Τρυφερά Κομμάτια σε Σάλτσα με Κοτόπουλο. Με υψηλή περιεκτικότητα σε ίνες και ειδική τεχνολογία ActivBiome+ που τρέφει το μικροβίωμα του εντέρου και υποστηρίζει την υγιή πέψη. Προάγε..
1.95€
22.94€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040851
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Hill's Pd Feline I/D Γάτας 85gr Chicken (Φακελάκι). Prescription Diet i/d Feline με Τρυφερά Κομμάτια σε Σάλτσα με Κοτόπουλο.Κλινική τροφή που συστήνεται για: οξείες και χρόνιες γαστρεντερικές διαταραχές, ανάρρωση από χειρουργικές επεμβάσεις στο γαστρεντερικό, εξωκρινή..
1.80€
21.18€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040855
Κλινική Τροφή - Φακελάκι Γάτας Hill's PD Feline k/d 85gr.Το Hill's Prescription Diet Feline k/d 85g είναι ένα διαιτητικό φακελάκι υγρής τροφής για γάτες με χρόνια νεφρική νόσο (ΧΝΝ).Έχει σχεδιαστεί ειδικά για να υποστηρίζει τη νεφρική λειτουργία και να επιβραδύνει την εξέλιξη της νόσου. Περιέχει..
1.90€
22.35€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55041000
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Hill's PD Feline Metabolic Pouch 85gr (Φακελάκι)  με κοτόπουλο, σε κομματάκια, για ενήλικες και ηλικιωμένες υπέρβαρες γάτες.Η Hill's Prescription Diet Feline Metabolic είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, σχεδιασμένη για τη μείωση του υπερβολικού σωματικού βάρ..
1.82€
21.41€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040918
Υγρή Τροφή Γάτας Prescription Diet z/d Υδρολυμένη Πρωτεΐνη 156gr.Η Prescription Diet z/d είναι μια εξειδικευμένη υγρή κλινική τροφή για γάτες που αντιμετωπίζουν τροφικές δυσανεξίες ή αλλεργίες. Σχεδιάστηκε με στόχο να μειώνει τις ανεπιθύμητες αντιδράσεις που προκαλούνται κυρίως από πρωτεΐνες της τρο..
3.28€
21.03€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55041019
Υγρή Τροφή σε κονσέρβα Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome Stew για Γάτες 82gr​. Η πεπτική υγεία της γάτας σας μπορεί να επηρεαστεί αρνητικά από πολλά πράγματα και όταν η γάτα σας έχει μια πεπτική διαταραχή αυτό αποτελεί μια απόλυτα δυσάρεστη εμπειρία για όλους τους εμπλεκόμενους. Τα κ..
2.00€
24.39€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040889
Hill’s Prescription Diet i/d Digestive Care (Gastrointestinal) Για Γάτες 156grΥγρή Τροφή, Κλινική Κονσέρβα Γάτας Hill's Prescription Diet i/d Gastrointestinal για Γάτες 156gr.Η Prescription DietΤΜ Feline i/d είναι μια ιδιαίτερα εύπεπτη τροφή σχεδιασμένη ειδικά για να συμβάλλει στη διαχείριση γα..
2.85€
18.27€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040998
Κλινική κονσέρβα γάτας για νεφρική υποστήριξη 156gr. Η συγκεκριμένη κλινική υγρή τροφή είναι ειδικά σχεδιασμένη για γάτες που χρειάζονται διατροφική υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας. Η προσεκτικά ισορροπημένη σύνθεσή της παρέχει υψηλής ποιότητας πρωτεΐνες και ελεγχόμενα επίπεδα φωσφόρου, συμβάλλο..
2.75€
17.63€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55041206
Κλινική Υγρή Τροφή Γάτας Hill's Prescription Diet w/d με Κοτόπουλο 85gr. Η Hill's Prescription Diet w/d με Κοτόπουλο είναι μια πλήρης κλινική υγρή τροφή για ενήλικες γάτες, ειδικά σχεδιασμένη για τη διατροφική υποστήριξη γατών με σακχαρώδη διαβήτη. Η σύνθεσή της συμβάλλει στη ρύθμιση της παροχής γλυ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040883
Hill's Prescription Diet y/d Thyroid Care Για Γάτες 156gr. Με την Hill's Prescription Diet y/d Thyroid Care έχετε στη διάθεσή σας μια κλινικώς δοκιμασμένη τροφή για γάτες, η οποία αναπτύχθηκε ειδικά για γάτες με υπερθυρεοειδισμό. Η περιεκτικότητα σε ιώδιο είναι μειωμένη, προκειμένου να περιοριστεί ..
3.00€
19.23€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040796
Hill’s Science Plan Adult Υγρή Τροφή Γάτας με Γαλοπούλα 85g – Τρυφερές Μπουκιές για Υγεία & ΑπόλαυσηΗ Hill’s Science Plan Adult με Γαλοπούλα αποτελεί ιδανική επιλογή για τη θρέψη και φροντίδα της ενήλικης γάτας σας. Με τρυφερές μπουκιές σε σάλτσα και προσεκτικά επιλεγμένα συστατικά, προσφέρ..
1.50€
17.65€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040795
Hill’s Science Plan Adult Υγρή Τροφή Γάτας με Κοτόπουλο 85g – Τρυφερές Μπουκιές με Ισορροπημένη ΔιατροφήΗ Hill’s Science Plan Adult με Κοτόπουλο προσφέρει τρυφερές μπουκιές σε νόστιμη σάλτσα, ειδικά σχεδιασμένες για τις ενήλικες γάτες ηλικίας 1 έως 6 ετών. Πρόκειται για μια πλήρη και ισορροπημένη υγ..
1.50€
17.65€/kg
Hill’s Science Plan Adult Υγρή Τροφή Γάτας με Ψάρια Ωκεανού 85gr (Φακελάκι)
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Hills Κωδ.: 55040741
Hill’s Science Plan Adult Υγρή Τροφή Γάτας με Ψάρια Ωκεανού 85gr.Η Hill’s Science Plan Adult με Ψάρια Ωκεανού είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για ενήλικες γάτες 1 έως 6 ετών. Με τρυφερές μπουκιές σε νόστιμη σάλτσα, αυτή η τροφή συνδυάζει ιδανικά τη γεύση με τη διατροφή, υποστηρίζοντας τ..
1.50€
17.65€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55040834
Hill’s Science Plan Kitten Υγρή Τροφή με Γαλοπούλα 85gr.Η Hill’s Science Plan Kitten με Γαλοπούλα είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή με τρυφερές μπουκιές σε γευστική σάλτσα, ειδικά σχεδιασμένη για τις ανάγκες των γατιών από τον απογαλακτισμό έως την ηλικία των 12 μηνών. Παρέχει θρεπτική υπ..
1.50€
17.65€/kg
Hill’s Science Plan Kitten Υγρή Τροφή με Κοτόπουλο 85gr (Φακελάκι)
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Hills Κωδ.: 55040742
Hill’s Science Plan Kitten Υγρή Τροφή με Κοτόπουλο 85gr.Η Hill’s Science Plan Kitten με Κοτόπουλο είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή σε μορφή τρυφερών μπουκιών σε σάλτσα, ειδικά σχεδιασμένη για γατάκια έως 12 μηνών, καθώς και για εγκύους ή θηλάζουσες γάτες. Παρέχει όλα τα απαραίτητα θρεπτι..
1.50€
17.65€/kg
Hill’s Science Plan Sterilized Cat Young Adult Υγρή Τροφή Γάτας με Πέστροφα 85gr (Φακελάκι)
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Hills Κωδ.: 55040956
Hill’s Science Plan Sterilized Cat Young Adult Υγρή Τροφή Γάτας με Πέστροφα 85gr – Υγρή Τροφή για Στειρωμένες Γάτες.Η Hill’s Science Plan Sterilised Cat Young Adult με Πέστροφα είναι μια ισορροπημένη υγρή τροφή για στειρωμένες γάτες, σχεδιασμένη για να συμβάλλει στην υγιή διαχείριση του βάρους ..
1.50€
17.65€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07455
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Leonardo Beef 200gr. Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Οι οικόσιτες γάτες, όπως και οι συγγενείς της στην άγρια φύση, είναι σαρκοφάγα ζώα. Αυτός είναι ο λόγος που επιλέγουμε μόνο φρέσκα κρέατα. Χάρη στην υψηλή βιολογική αξία και την ποιότητα των προϊόντων αυ..
1.80€
9.00€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07348
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Leonardo Beef 400gr. Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Οι οικόσιτες γάτες, όπως και οι συγγενείς της στην άγρια φύση, είναι σαρκοφάγα ζώα. Αυτός είναι ο λόγος που επιλέγουμε μόνο φρέσκα κρέατα. Χάρη στην υψηλή βιολογική αξία και την ποιότητα των προϊόντων αυ..
3.00€
7.50€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07460
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Leonardo Beef 800gr. Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Οι οικόσιτες γάτες, όπως και οι συγγενείς της στην άγρια φύση, είναι σαρκοφάγα ζώα. Αυτός είναι ο λόγος που επιλέγουμε μόνο φρέσκα κρέατα. Χάρη στην υψηλή βιολογική αξία και την ποιότητα των προϊόντων αυ..
5.00€
6.25€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07456
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Duck 400gr με Πάπια για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Οι οικόσιτες γάτες, όπως και οι συγγενείς της στην άγρια φύση, είναι σαρκοφάγα ζώα. Αυτός είναι ο λόγος που επιλέγουμε μόνο φρέσκα κρέατα.Χάρη στην υψηλή βιολογική αξία και την ποιότητα των προϊόντων αυτών, η γάτα σας χρειά..
1.80€
9.00€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07349
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Duck 400gr με Πάπια για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Οι οικόσιτες γάτες, όπως και οι συγγενείς της στην άγρια φύση, είναι σαρκοφάγα ζώα. Αυτός είναι ο λόγος που επιλέγουμε μόνο φρέσκα κρέατα. Χάρη στην υψηλή βιολογική αξία και την ποιότητα των προϊόντων αυτών, η γάτα σας χρει..
3.00€
7.50€/kg
Εμφάνιση 193 έως 240 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.