Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Calibra Cat Life can Sterilised Turkey 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Calibra Κωδ.: CLLC8607
Calibra Cat Life can Sterilised Turkey 200gr.Μονοπρωτεϊνική κονσέρβα για στειρωμένες γάτες με γαλοπούλα.Συστατικά: γαλοπούλα (70%), αλεύρι από μπιζέλια, έλαιο σολομού (1%), αποξηραμένα φύλλα cranberry (0,5%), λιγνοκυτταρίνη, ανθρακικό ασβέστιο...
2.50€
12.50€/kg
Brand: Calibra Κωδ.: CLVC8504
Calibra VD Cat can Diabetes 200gr - Κλινική κονσέρβα Γάτας.Η Calibra Vet Cat Can Diabetes 200gr είναι μια εξειδικευμένη υγρή τροφή για γάτες με διαβήτη. Αυτή η φόρμουλα, με γαλοπούλα σε μορφή πατέ, περιέχει υψηλή πρωτεΐνη και χαμηλούς υδατάνθρακες για να βοηθήσει στη ρύθμιση των επιπέδων γλυκόζ..
3.00€
15.00€/kg
Brand: Calibra Κωδ.: CLVC8501
Calibra VD Cat can Gastrointestinal 200gr - Κλινική κονσέρβα Γάτας.Προτεινόμενη χρήση για: Γαστρεντερικές διαταραχέςΠαγκρεατικές διαταραχέςΜακροχρόνια χρήση σε ζώα με ευαισθησίες στην πεπτική λειτουργίαΤριαδίτιδα (υποστηρικτικά)Σύστημα υποστήριξης της πεπτικής λειτουργίας: Επιλεγμένες πηγέ..
3.00€
15.00€/kg
Brand: Calibra Κωδ.: CLVC8502
Calibra VD Cat can Renal 200gr - Κλινική κονσέρβα Γάτας.Προτεινόμενη χρήση για: Διαιτητική διαχείριση ζώων με νεφρική ανεπάρκεια (αρχικού και προχωρημένου σταδίου) Υποστηρικτικά της θεραπείας σε ζώα με καρδιακές διαταραχές Υποστηρικτικά της θεραπείας σε ζώα με υπέρτασηΣύστημα υποστήριξης ν..
3.00€
15.00€/kg
Brand: Calibra Κωδ.: CLVC8503
Calibra VD Cat Can Struvite 200gr - Κλινική κονσέρβα Γάτας.Προτεινόμενη χρήση για:Διαιτητική διαχείριση κοραλλιοειδούς λιθίασης (λίθων στρουβίτη).Υποστήριξη για το FeLUTD (Νόσος του κατώτερου ουροποιητικού συστήματος της γάτας).FIC (ιδιοπαθής κυστίτιδα αιλουροειδών)ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ: κοτόπουλο (55 %), συκώτ..
3.00€
15.00€/kg
Brand: Carnilove Κωδ.: 020-1374
Η Carnilove Pate Κοτόπουλο & Αρνί είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή εξαιρετικής ποιότητας σε κονσέρβα τύπου πατέ, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες γάτες όλων των φυλών, προσφέροντας υψηλή βιολογική αξία, απαραίτητη ενυδάτωση και καθημερινή ευεξία.Με πλούσια περιεκτικότητα 67% σε επιλεγ..
2.35€
23.50€/kg
Brand: Carnilove Κωδ.: 020-1376
Η Carnilove Pate Κοτόπουλο, Πάπια & Φασιανός είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή εξαιρετικής ποιότητας σε κονσέρβα τύπου πατέ, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες γάτες όλων των φυλών, προσφέροντας υψηλή βιολογική αξία, απαραίτητη ενυδάτωση και καθημερινή ζωτικότητα.Με πλούσια περιεκτικότητ..
2.35€
23.50€/kg
Brand: Carnilove Κωδ.: 020-1378
Η Carnilove Pate Γαλοπούλα & Τάρανδος είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή εξαιρετικής ποιότητας σε κονσέρβα τύπου πατέ, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες γάτες όλων των φυλών, προσφέροντας υψηλή βιολογική αξία, απαραίτητη ενυδάτωση και καθημερινή ζωτικότητα.Με πλούσια περιεκτικότητα ..
2.35€
23.50€/kg
Brand: Carnilove Κωδ.: 020-1377
Η Carnilove Pate Γαλοπούλα & Σολομός είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή εξαιρετικής ποιότητας σε κονσέρβα τύπου πατέ, ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες γάτες όλων των φυλών, προσφέροντας υψηλή βιολογική αξία, απαραίτητη ενυδάτωση και καθημερινή ζωτικότητα.Με πλούσια περιεκτικότητα 67% σε..
2.35€
23.50€/kg
Brand: Cat Chow Κωδ.: 12527751
Υγρή Τροφή, Φακελάκι Γάτας Cat Chow Adult Σε Ζελέ 85gr Βοδινό Και Μελιτζάνα.Η CAT CHOW ADULΤ είναι μία πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες.Πλούσια σε βοδινό και περιέχει Naturium, έναν ειδικό συνδυασμό ινών από φυσικές πηγές καθώς και μια φυσική πηγή πρεβιοτικών που προάγει την υγιή πέψη, ώστε η γάτα σα..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Cat Chow Κωδ.: 12527750
Υγρή Τροφή, Φακελάκι Γάτας Cat Chow Adult Σε Ζελέ 85gr Κοτόπουλο Και Κολοκυθάκια.Η CAT CHOW ADULΤ είναι μία πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες.Πλούσια σε κοτόπουλο και περιέχει Naturium, έναν ειδικό συνδυασμό ινών από φυσικές πηγές καθώς και μια φυσική πηγή πρεβιοτικών που προάγει την υγιή πέψη, ώστε η..
0.80€
9.41€/kg
Cat Chow Adult Σε Ζελέ 85gr Σολομός Και Πράσινα Φασολάκια
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Cat Chow Κωδ.: 12527741
Η CAT CHOW ADULΤ είναι μία πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες.Πλούσια σε σολομό και περιέχει Naturium, έναν ειδικό συνδυασμό ινών από φυσικές πηγές καθώς και μια φυσική πηγή πρεβιοτικών που προάγει την υγιή πέψη, ώστε η γάτα σας να λαμβάνει από την τροφή της το καλύτερο. Με βιταμίνη Ε που ενισχύει ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Cat Chow Κωδ.: 12527736
Υγρή Τροφή, Φακελάκι Γάτας Cat Chow Kitten Σε Ζελέ 85gr Γαλοπούλα Και Κολοκυθάκια.Η CAT CHOW ΚΙΤΤΕΝ είναι μία πλήρης τροφή για γατάκια.Πλούσια σε γαλοπούλα και περιέχει Naturium, έναν ειδικό συνδυασμό ινών από φυσικές πηγές καθώς και μια φυσική πηγή πρεβιοτικών που προάγει την υγιή πέψη, ώστε το γατ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Cat Chow Κωδ.: 12527719
Η Cat Chow Sterilised 85gr είναι μία πλήρης τροφή για στειρωμένες γάτες. Πλούσια σε αρνί και περιέχει Naturium, έναν ειδικό συνδυασμό ινών από φυσικές πηγές καθώς και μια φυσική πηγή πρεβιοτικών που προάγει την υγιή πέψη, ώστε η γατούλα σας να λαμβάνει από την τροφή της το καλύτερο. Με βιταμίνη Ε π..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Cat Chow Κωδ.: 12527740
Η Cat Chow Sterilised 85gr είναι μία πλήρης τροφή για στειρωμένες γάτες.Πλούσια σε κοτόπουλο και περιέχει Naturium, έναν ειδικό συνδυασμό ινών από φυσικές πηγές καθώς και μια φυσική πηγή πρεβιοτικών που προάγει την υγιή πέψη, ώστε η γατούλα σας να λαμβάνει από την τροφή της το καλύτερο. Με βιταμ..
0.80€
9.41€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12479962
Υγρή Τροφή Γάτας Felix AGAIL 85gr με Αρνί σε Ζελέ.Τα FELIX As Good As It Looks είναι μια σειρά από νόστιμα γεύματα με τέτοια όψη και μυρωδιά κρέατος που μοιάζουν σαν το φαγητό που έχετε μαγειρέψει εσείς. Είναι ειδικά παρασκευασμένα με αληθινά, τρυφερά κομμάτια κρέατος σε ζουμερό ζελέ έτσι ώστε ..
0.65€
7.65€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480108
Υγρή Τροφή Γάτας Felix AGAIL 85gr με Σολομό σε Ζελέ.Τα FELIX As Good As It Looks είναι μια σειρά από νόστιμα γεύματα με τέτοια όψη και μυρωδιά κρέατος που μοιάζουν σαν το φαγητό που έχετε μαγειρέψει εσείς. Είναι ειδικά παρασκευασμένα με αληθινά, τρυφερά κομμάτια κρέατος σε ζουμερό ζελέ έτσι ώστ..
0.65€
7.65€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480118
Υγρή Τροφή Γάτας Felix AGAIL 85gr με Τόνο σε Ζελέ.Τα FELIX As Good As It Looks είναι μια σειρά από νόστιμα γεύματα με τέτοια όψη και μυρωδιά κρέατος που μοιάζουν σαν το φαγητό που έχετε μαγειρέψει εσείς. Είναι ειδικά παρασκευασμένα με αληθινά, τρυφερά κομμάτια κρέατος σε ζουμερό ζελέ έτσι ώστε ..
0.65€
7.65€/kg
Felix AGAIL Πολυσυσκευασία 10x85gr με Βοδινό & Καρότο, Κοτόπουλο & Ντομάτα
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Felix Κωδ.: 12480903
Η FELIX "As Good As It Looks" προσφέρει απολαυστικά γεύματα ειδικά σχεδιασμένα για γάτες που αγαπούν την ποικιλία και τη γεύση.Κάθε συνταγή συνδυάζει τρυφερά κομμάτια σε ζουμερό ζελέ, δημιουργώντας μια εμπειρία που κάνει κάθε γεύμα ξεχωριστό. Η πολυσυσκευασία περιλαμβάνει δύο γευστικούς συνδυασμούς ..
6.50€
7.65€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480895
Η FELIX "As Good As It Looks" είναι μια πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες που συνδυάζει απολαυστικές γεύσεις και τρυφερή υφή σε λαχταριστό ζελέ.Δημιουργήθηκε για γάτες που αγαπούν την ποικιλία και απολαμβάνουν κάθε γεύμα σαν ξεχωριστή εμπειρία. Η πολυσυσκευασία περιλαμβάνει τέσσερις γευστικές επι..
6.50€
7.65€/kg
Felix AGAIL Πολυσυσκευασία 44x85gr με Τόνο, Βοδινό, Κοτόπουλο & Σολομό
Δωρεάν
Brand: Felix Κωδ.: 12582315
Η FELIX "As Good As It Looks" είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για ενήλικες γάτες, σχεδιασμένη να προσφέρει γεύματα με εμφάνιση, άρωμα και γεύση που θυμίζουν σπιτικό φαγητό. Η πολυσυσκευασία περιλαμβάνει τέσσερις αγαπημένες γεύσεις (τόνο, βοδινό, κοτόπουλο και σολομό) σε τρυφερά κομματάκ..
28.50€
7.62€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480326
Υγρή Τροφή Γάτας Felix AGAIL Πολυσυσκευασία 4x85gr με Βοδινό και Κοτόπουλο σε Ζελέ.Τα FELIX As Good As It Looks είναι μια σειρά από νόστιμα γεύματα με τέτοια όψη και μυρωδιά κρέατος που μοιάζουν σαν το φαγητό που έχετε μαγειρέψει εσείς.Είναι ειδικά παρασκευασμένα με αληθινά, τρυφερά κομμάτια κρ..
2.60€
7.65€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480142
Υγρή Τροφή Γάτας Felix AGAIL Πολυσυσκευασία 4x85gr με Κουνέλι και Αρνί σε Ζελέ.Τα FELIX As Good As It Looks είναι μια σειρά από νόστιμα γεύματα με τέτοια όψη και μυρωδιά κρέατος που μοιάζουν σαν το φαγητό που έχετε μαγειρέψει εσείς.Είναι ειδικά παρασκευασμένα με αληθινά, τρυφερά κομμάτια κρέατο..
2.60€
7.65€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480130
Υγρή Τροφή Γάτας Doubly Delicious 85gr με Βοδινό & Πουλερικά σε Ζελέ.Τα FELIX Doubly Delicious είναι μια σειρά από νόστιμα γεύματα με τέτοια όψη και μυρωδιά κρέατος που μοιάζουν σαν το φαγητό που έχετε μαγειρέψει εσείς.Είναι ειδικά παρασκευασμένα με αληθινά, τρυφερά κομμάτια κρέατος σε..
0.70€
8.24€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480131
Υγρή Τροφή Γάτας Doubly Delicious 85gr με Σαρδέλα & Σολομό σε Ζελέ.Τα FELIX Doubly Delicious είναι μια σειρά από νόστιμα γεύματα με τέτοια όψη και μυρωδιά κρέατος που μοιάζουν σαν το φαγητό που έχετε μαγειρέψει εσείς.Είναι ειδικά παρασκευασμένα με αληθινά, τρυφερά κομμάτια κρ..
0.70€
8.24€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480363
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Junior AGAIL 85gr με Βοδινό σε Ζελέ.Τα FELIX As Good As It Looks είναι μια σειρά από νόστιμα γεύματα με τέτοια όψη και μυρωδιά κρέατος που μοιάζουν σαν το φαγητό που έχετε μαγειρέψει εσείς. Είναι ειδικά παρασκευασμένα με αληθινά, τρυφερά κομμάτια κρέατος σε ζουμερό ζελέ έτσι ώ..
0.65€
7.65€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480352
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Junior AGAIL Πολυσυσκευασία 4x85gr με Βοδινό και Κοτόπουλο σε Ζελέ.Τα FELIX As Good As It Looks είναι μια σειρά από νόστιμα γεύματα με τέτοια όψη και μυρωδιά κρέατος που μοιάζουν σαν το φαγητό που έχετε μαγειρέψει εσείς.Είναι ειδικά παρασκευασμένα με αληθινά, τρυφερά κομμ..
2.60€
7.65€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12630359
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Sauce Time Πολυσυσκευασία σε Σάλτσα με Κοτόπουλο και Γαλοπούλα 6x40gr.Οι σάλτσες Felix Sauce Time με γεύση κοτόπουλο και σολομό αποτελούν τον ιδανικό τρόπο για να εμπλουτίσετε το καθημερινό γεύμα της γάτας σας. Προσθέτουν έντονη γεύση και επιπλέον υγρασία, κάνον..
2.50€
10.42€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12630339
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Sauce Time Πολυσυσκευασία σε Σάλτσα με Κοτόπουλο και Σολομό 6x40gr.Οι σάλτσες Felix Sauce Time με γεύση κοτόπουλο και σολομό αποτελούν τον ιδανικό τρόπο για να εμπλουτίσετε το καθημερινό γεύμα της γάτας σας. Προσθέτουν έντονη γεύση και επιπλέον υγρασία, κάνοντας την πλήρη..
2.50€
10.42€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12479744
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Sensations Jellies 85gr με Βοδινό & Ντομάτα Κομματάκια σε Ζελέ.Τα FELIX® Sensations® Jellies είναι μία σειρά από ακαταμάχητα γεύματα παρασκευασμένα με ποιοτικά συστατικά που έχουν υπέροχη όψη, μυρωδιά και γεύση για την γάτα σας. Κάθε γεύμα περιέχει τρυφερά κομμάτ..
0.70€
8.24€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12479735
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Sensations Jellies 85gr με Κοτόπουλο & Καρότα Κομματάκια σε Ζελέ.Τα FELIX® Sensations® Jellies είναι μία σειρά από ακαταμάχητα γεύματα παρασκευασμένα με ποιοτικά συστατικά που έχουν υπέροχη όψη, μυρωδιά και γεύση για την γάτα σας. Κάθε γεύμα περιέχει τρυφερά κομμάτια για ν..
0.70€
8.24€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480170
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Sensations Jellies Πολυσυσκευασία 4x85gr με Σολομό & Πέστροφα σε Ζελέ.Τα FELIX® Sensations® Jellies είναι μία σειρά από ακαταμάχητα γεύματα παρασκευασμένα με ποιοτικά συστατικά που έχουν υπέροχη όψη, μυρωδιά και γεύση για την γάτα σας. Κάθε γεύμα περιέχει τρυφερά κομμ..
2.60€
7.65€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12480794
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Sensations Sauces Πολυσυσκευασία 4x85gr με Γαλοπούλα, Μπέικον & Βοδινό σε Σάλτσα.Τα FELIX Sensations® Sauces είναι μία σειρά από νόστιμα γεύματα υγρής τροφής για γάτες παρασκευασμένα με ποιοτικά συστατικά που έχουν υπέροχη όψη, μυρωδιά και γεύση για τη γάτα σας. ..
2.60€
7.65€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12629491
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Soups Fillet Πολυσυσκευασία  6x48gr με Βοδινό, Κοτόπουλο & Αρνί.Η μικρή σκανδαλιάρα γάτα σας θα αγαπήσει τη γεύση του νόστιμου ζωμού και δεν θα μπορεί να αντισταθεί στα ζουμερά κομμάτια.Κάθε φακελάκι Felix Soup της δίνει την απαραίτητη ενέργεια για να συνεχίσει ακάθεκ..
2.70€
9.38€/kg
Brand: Felix Κωδ.: 12629488
Υγρή Τροφή Γάτας Felix Soups Fillet Πολυσυσκευασία 6x48gr με Μπακαλιάρο, Τόνο & Γλώσσα.Η μικρή σκανδαλιάρα γάτα σας θα αγαπήσει τη γεύση του νόστιμου ζωμού και δεν θα μπορεί να αντισταθεί στα ζουμερά κομμάτια.Κάθε φακελάκι Felix Soup της δίνει την απαραίτητη ενέργεια για να συνεχίσει ακάθεκ..
2.70€
9.38€/kg
Brand: Fisi Κωδ.: FS002
Υγρή τροφή γάτας Fisi Cat Adult  Κοτόπουλο 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi με κοτόπουλο σε πατέ για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση:Kοτόπουλο 98%.Αναλυτικά συστατικά: Πρωτε..
1.55€
3.88€/kg
Fisi Cat Adult Sterilised Αρνί Pate 400gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Fisi Κωδ.: FS008
Υγρή τροφή γάτας Fisi Cat Adult Sterilised Αρνί Pate 400gr.Η φυσική συνταγή Fisi με αρνί σε πατέ για στειρωμένες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση: Κοτόπουλο 89%, Αρνί 9%.Αναλυτικά συστ..
1.55€
3.88€/kg
Fisi Cat Adult Sterilised Σολομός Pate 400gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Fisi Κωδ.: FS007
Υγρή τροφή γάτας Fisi Cat Adult Sterilised Σολομός Pate 400gr.Η φυσική συνταγή Fisi με σολομό σε πατέ για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση: Κοτόπουλο 89%, Σολομός 9%.Αναλυτικά..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Fisi Κωδ.: FS004
Υγρή τροφή γάτας Fisi Cat Adult Βοδινό 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi με γαλοπούλα σε πατέ για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση:Kοτόπουλο 89%, Βοδινό 9%.Αναλυτικά συστατικά: Πρω..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Fisi Κωδ.: FS202
Fisi Cat Adult Βοδινό Αρνί και Καρότα σε Σάλτσα 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi βοδινό, αρνί και καρότο με μπουκίτσες σε σάλτσα για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση: Κοτόπουλο 85%, Βοδ..
1.25€
3.13€/kg
Brand: Fisi Κωδ.: FS003
Υγρή τροφή γάτας Fisi Cat Adult Γαλοπούλα 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi με γαλοπούλα σε πατέ για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση: Kοτόπουλο 89%, Γαλοπούλα 9%. Αναλυτικά συστα..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Fisi Κωδ.: FS006
Υγρή τροφή γάτας Fisi Cat Adult Γαύρος και Σαρδέλα Pate 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi με γαλοπούλα σε πατέ για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση:Kοτόπουλο 89% Σαρδέλα 5%, Γαύρ..
1.55€
3.88€/kg
Fisi Cat Adult Κοτόπουλο και Γαλοπούλα σε Σάλτσα 400gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Fisi Κωδ.: FS200
Fisi Cat Adult Κοτόπουλο και Γαλοπούλα κομματάκια σε Σάλτσα 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi με κοτόπουλο και γαλοπούλα με μπουκίτσες σε σάλτσα για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση: Κο..
1.25€
3.13€/kg
Brand: Fisi Κωδ.: FS005
Υγρή τροφή γάτας Fisi Cat Adult Σολομός 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi με γαλοπούλα σε πατέ για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση: Kοτόπουλο 89%, Σολομός 9%.Αναλυτικά συστατικά: ..
1.55€
3.88€/kg
Brand: Fisi Κωδ.: FS204
Fisi Cat Adult Σολομός Γαρίδα και Καρότα σε Σάλτσα 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi σολομός, γαρίδα και καρότο με μπουκίτσες σε σάλτσα για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση: Κοτόπουλο 85..
1.25€
3.13€/kg
Brand: Fisi Κωδ.: FS203
Fisi Cat Adult Σολομός Σαρδέλα και Καρότα σε Σάλτσα 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi σολομός, σαρδέλα και καρότο με μπουκίτσες σε σάλτσα για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση: Κοτόπουλο ..
1.25€
3.13€/kg
Fisi Cat Adult Τόνος σε Σάλτσα 400gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Fisi Κωδ.: FS201
Fisi Cat Adult Τόνος σε Σάλτσα 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi με τόνο με μπουκίτσες σε σάλτσα για ενήλικες γάτες είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει η γάτα σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει.Σύνθεση: Κοτόπουλο 89%, Τόνος 9%. Αναλυτικά συστατικά: Πρωτε..
1.25€
3.13€/kg
Brand: Fisi Κωδ.: FS001
Υγρή τροφή γάτας Fisi Cat Kitten Κοτόπουλο με Γάλα 400gr. Η φυσική συνταγή Fisi κοτόπουλο με γάλα σε πατέ για γατάκια είναι μια premium και θρεπτική απόλαυση που θα λατρέψει το γατάκι σας. Χαρίστε στον αγαπημένο σας φίλο την απόλαυση που του αξίζει. Σύνθεση: Kοτόπουλο 97%, Γάλα 1%. Αναλυτικά..
1.60€
4.00€/kg
Εμφάνιση 97 έως 144 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.