Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Wellfed Young Sterilized Chicken and Calf 400gr
-17% από 6τμχ
Brand: Wellfed Κωδ.: 14724
Υγρή τροφή Wellfed Young Sterilized Chicken and Calf 400gr.Τροφή κατάλληλη για στειρωμένα μικρά γατάκια μετά τον 6ο μήνα έως 2 ετών.Μια θρεπτική τροφή που θα δώσει στα μικρά γατάκια την ενέργεια που χρειάζονται σε αυτό το ασήμαντο στάδιο της ζωής τους! Από τη στιγμή της στείρωσης, ο μεταβολισμός τη..
3.75€
9.38€/kg
Wellfed Young Sterilized Turkey and Beef 200gr
-17% από 6τμχ
Brand: Wellfed Κωδ.: 14712
Υγρή τροφή, κονσέρβα Wellfed Young Sterilized Turkey and Beef 200gr για νεαρά στειρωμένα γατάκια.Τροφή κατάλληλη για στειρωμένα νεαρά γατάκια μετά τον 6ο μήνα έως τα 2 χρόνια. Κτηνιατρικά ελεγμένο.Πλήρες, ισορροπημένο γεύμα, αποκλειστικά μαγειρεμένο στον ατμό από 100% φρέσκο ​​κρέας, με χαμηλού..
2.50€
12.50€/kg
Wellfed Young Sterilized Turkey and Beef 400gr
-17% από 6τμχ
Brand: Wellfed Κωδ.: 14714
Υγρή τροφή, κονσέρβα Wellfed Young Sterilized Turkey and Beef 400gr.Τροφή κατάλληλη για στειρωμένα νεαρά γατάκια μετά τον 6ο μήνα έως τα 2 χρόνια. Κτηνιατρικά ελεγμένο.Πλήρες, ισορροπημένο γεύμα, αποκλειστικά μαγειρεμένο στον ατμό από 100% φρέσκο ​​κρέας, με χαμηλούς υδατάνθρακες.Μια θρεπτ..
3.75€
9.38€/kg
Wellfed για Στειρωμένες Γάτες Κοτόπουλο και Γαλoπούλα 200gr
-17% από 6τμχ
Brand: Wellfed Κωδ.: 1436
Υγρή τροφή, κονσέρβα  Wellfed για Στειρωμένες Γάτες, με Κοτόπουλο και Γαλoπούλα 200gr.Τροφή κατάλληλη για στειρωμένες ενήλικες γάτες που ζουν στο σπίτι.Από την στιγμή της στείρωσης αλλάζει ο μεταβολισμός τους, οπότε χρειάζονται τροφή εμπλουτισμένη με L-ΛΥΣΙΝΗ: για την βιοσύνθεση πρωτεϊνών, ..
2.45€
12.25€/kg
Wellfed για Στειρωμένες Γάτες Κοτόπουλο και Γαλoπούλα 800gr
-17% από 6τμχ
Brand: Wellfed Κωδ.: 14368
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Wellfed για Στειρωμένες Κοτόπουλο και Γαλoπούλα 800grΤροφή κατάλληλη για στειρωμένες ενήλικες γάτες που ζουν στο σπίτι.Από την στιγμή της στείρωσης αλλάζει ο μεταβολισμός τους, οπότε χρειάζονται τροφή εμπλουτισμένη με L-ΛΥΣΙΝΗ: για την βιοσύνθεση πρωτεϊνών, L-ΚΑΡΝΙΤΙΝΗ: με..
6.40€
8.00€/kg
Wellfed για Στειρωμένες Κοτόπουλο και Γαλoπούλα 400gr
-17% από 6τμχ
Brand: Wellfed Κωδ.: 1446
Υγρή τροφή, κονσέρβα Wellfed για Στειρωμένες Κοτόπουλο και Γαλoπούλα 400gr.Τροφή κατάλληλη για στειρωμένες ενήλικες γάτες που ζουν στο σπίτι.Από την στιγμή της στείρωσης αλλάζει ο μεταβολισμός τους, οπότε χρειάζονται τροφή εμπλουτισμένη με L-ΛΥΣΙΝΗ: για την βιοσύνθεση πρωτεϊνών, L-ΚΑΡΝΙΤΙΝΗ: μετατρέ..
3.65€
9.13€/kg
Υγρή τροφή Wellfed Special Diet Diabetic 200gr με Κοτόπουλο και Μοσχάρι
-17% από 6τμχ
Brand: Wellfed Κωδ.: 14762
Υγρή τροφή Wellfed Special Diet Diabetic 200gr με Κοτόπουλο, Μοσχάρι, Πατάτες και Κυτταρίνη. Τροφή κατάλληλη για ενήλικες γάτες για υποστήριξη διαβητικού. Ένα πλήρες, ισορροπημένο γεύμα με ιδανική αναλογία σακχάρων και αμύλου, για ρύθμιση των επιπέδων γλυκόζης σε γάτες με σακχαρώδη διαβήτη. Κτηνι..
2.50€
12.50€/kg
Υγρή τροφή Wellfed Special Diet Diabetic 400gr με Κοτόπουλο και Μοσχάρι
-17% από 6τμχ
Brand: Wellfed Κωδ.: 14764
Υγρή τροφή Wellfed Special Diet Diabetic 400gr με Κοτόπουλο, Μοσχάρι, Πατάτες και Κυτταρίνη. Τροφή κατάλληλη για ενήλικες γάτες για υποστήριξη διαβητικού. Ένα πλήρες, ισορροπημένο γεύμα με ιδανική αναλογία σακχάρων και αμύλου, για ρύθμιση των επιπέδων γλυκόζης σε γάτες με σακχαρώδη διαβήτη. Κ..
3.75€
9.38€/kg
Υγρή τροφή Wellfed Special Diet Hepatic 200gr με Κοτόπουλο και Αυγό
-17% από 6τμχ
Brand: Wellfed Κωδ.: 14702
Υγρή τροφή Wellfed Special Diet Hepatic 200gr με Κοτόπουλο και Αυγό​. Τροφή κατάλληλη για ενήλικες στειρωμένες γάτες για ηπατική υποστήριξη. Ένα πλήρες, ισορροπημένο γεύμα με μέτριο επίπεδο πηγών πρωτεΐνης υψηλής εύπεπτης ικανότητας ως υποστήριξη της ηπατικής λειτουργίας σε περίπτωση χρόνιας ηπατι..
2.50€
12.50€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 14792
Υγρή τροφή Wellfed Special Diet Renal 200gr Chicken and Duck.Renal Support – Κοτόπουλο & Πάπια με Αραχιδονικό Οξύ για ΓάτεςΗ Renal Support είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, ειδικά σχεδιασμένη για τη διατροφική υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περιπτώσεις χρόνιας νεφρικής ανε..
2.60€
13.00€/kg
Brand: Wellfed Κωδ.: 14794
Υγρή τροφή Wellfed Special Diet Renal 400gr Chicken and Duck.Renal Support – Κοτόπουλο & Πάπια με Αραχιδονικό Οξύ για ΓάτεςΗ Renal Support είναι μια πλήρης διαιτητική τροφή για γάτες, ειδικά σχεδιασμένη για τη διατροφική υποστήριξη της νεφρικής λειτουργίας σε περιπτώσεις χρόνιας νεφρικής ανε..
3.90€
9.75€/kg
Brand: Hills Κωδ.: 55041023
Κλινική δίαιτα Hill's Prescription Diet a/d Urgent Care υγρή τροφή για σκύλους και γάτες 156gr. Πλήρης τροφή για σκύλους και γάτες με διαιτητική χρήση στη διατροφική αποκατάσταση και στην περίπτωση ηπατικής λιπίδωσης των αιλουροειδών.Κύρια Χαρακτηριστικά:Για Σκύλους και γάτες για ανάρρωση (..
4.50€
22.50€/kg
Brand: Taf pets Κωδ.: T-21424-G
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Taf Neow Adult Cat Premium Wet Food Chicken με Κοτόπουλο 80gr.Υψηλής ποιότητας πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με Κοτόπουλο.78% Κρέας & ζωικά παράγωγα (πουλερικά εκ των οποίων 13% κοτόπουλο, χοιρινό, βόειο κρέας), δημητριακά, φυτικές πρωτεΐνες & μέταλλα...
0.65€
8.13€/kg
Brand: Taf pets Κωδ.: T-21423-G
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Taf Neow Adult Cat Premium Wet Food Liver με Συκώτι 80gr.  Υψηλής ποιότητας πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με Συκώτι.76% Κρέας & ζωικά παράγωγα (πουλερικά, χοιρινό εκ των οποίων 4% συκώτι, βόειο κρέας), δημητριακά, φυτικές πρωτεΐνες & μέταλλα...
0.65€
8.13€/kg
Brand: Taf pets Κωδ.: T-21425-G
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Taf Neow Adult Cat Premium Wet Food Ragout Rabbit & Turkey Ραγού με Κουνέλι & Γαλοπούλα 80gr.Υψηλής ποιότητας πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες Ραγού με Κουνέλι & Γαλοπούλα. 77% Κρέας & ζωικά παράγωγα (χοιρινό, πουλερικά εκ των οποίων 4% γαλοπ..
0.65€
8.13€/kg
Brand: Taf pets Κωδ.: T-21427-G
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Taf Neow Adult Cat Premium Wet Food Turkey & Liver Με Γαλοπούλα & Συκώτι 80gr. Υψηλής ποιότητας πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με Γαλοπούλα & Συκώτι. 77% Κρέας & ζωικά παράγωγα (χοιρινό εκ των οποίων 4% συκώτι, πουλερικά εκ των οποίων ..
0.65€
8.13€/kg
Brand: Taf pets Κωδ.: T-21426-G
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Taf Neow Adult Cat Premium Wet Food Veal με Μοσχάρι 80gr.  Υψηλής ποιότητας πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με Μοσχάρι. 75% Κρέας & ζωικά παράγωγα (πουλερικά, χοιρινό, 4% μοσχάρι, βόειο κρέας), δημητριακά, φυτικές πρωτεΐνες & μέταλλα. ..
0.65€
8.13€/kg
Brand: Taf pets Κωδ.: T-21421-G
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Taf Neow Kitten Premium Wet Food Chicken με Κοτόπουλο 80gr.Υψηλής ποιότητας πλήρης υγρή τροφή για γατάκια με Κοτόπουλο. 77% Κρέας & ζωικά παράγωγα (χοιρινό, πουλερικά εκ των οποίων 13% κοτόπουλο, βόειο κρέας), δημητριακά, φυτικές πρωτεΐνες & μέταλλα.&nbs..
0.65€
8.13€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Ambrosia Young & Sterilized Turkey & Chicken 85gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Ambrosia Κωδ.: AM25308
Η Ambrosia Young & Sterilized Turkey & Chicken 85gr είναι μια πλήρης και ισορροπημένη ολιστική υγρή τροφή σε φακελάκι (pouch) με τρυφερά κομματάκια σε νόστιμο ζωμό, ειδικά σχεδιασμένη για γατάκια αλλά και στειρωμένες νεαρές γάτες.Ο συνδυασμός κοτόπουλου και γαλοπούλας (83% σε κομμάτια) προσφ..
1.15€
13.53€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1191
Brit Care Υγρή Συμπληρωματική Τροφή για Γάτες Cat Soup with Chicken 75gr με Κοτόπουλο σε Φακελάκι. Συμπληρωματική, super premium, grain free, υγρή τροφή για ενήλικες και στειρωμένες γάτες, η οποία μπορεί χορηγηθεί τόσο ως topper στην τροφή ως ενισχυτικό γεύσης, όσο και ως μια ακαταμάχητη, ..
1.35€
18.00€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1188
Brit Care Υγρή Συμπληρωματική Τροφή για Γάτες Cat Soup with Duck 75gr με Πάπια σε Φακελάκι. Συμπληρωματική, super premium, grain free, υγρή τροφή για ενήλικες και στειρωμένες γάτες, η οποία μπορεί χορηγηθεί τόσο ως topper στην τροφή ως ενισχυτικό γεύσης, όσο και ως μια ακαταμάχητη, αυτόνομ..
1.35€
18.00€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1192
Brit Care Υγρή Συμπληρωματική Τροφή για Γάτες Cat Soup with Salmon 75gr με Σολομό σε Φακελάκι. Συμπληρωματική, super premium, grain free, υγρή τροφή για ενήλικες και στειρωμένες γάτες, η οποία μπορεί χορηγηθεί τόσο ως topper στην τροφή ως ενισχυτικό γεύσης, όσο και ως μια ακαταμάχητη,..
1.35€
18.00€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1190
Brit Care Υγρή Συμπληρωματική Τροφή για Γάτες Cat Soup with Tuna 75gr με Τόνο σε Φακελάκι. Συμπληρωματική, super premium, grain free, υγρή τροφή για ενήλικες και στειρωμένες γάτες, η οποία μπορεί χορηγηθεί τόσο ως topper στην τροφή ως ενισχυτικό γεύσης, όσο και ως μια ακαταμάχητη, αυτόνομη..
1.35€
18.00€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1189
Brit Care Υγρή Συμπληρωματική Τροφή για Γάτες Cat Soup with Turkey 75gr με Γαλοπούλα σε Φακελάκι. Συμπληρωματική, super premium, grain free, υγρή τροφή για ενήλικες και στειρωμένες γάτες, η οποία μπορεί χορηγηθεί τόσο ως topper στην τροφή ως ενισχυτικό γεύσης, όσο και ως μια ακαταμάχητη, α..
1.35€
18.00€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1150
Brit Care Kitten Υγρή Τροφή Γάτας Chicken Fillets in Gravy 85gr με Κοτόπουλο σε Φακελάκι.  Πλήρης super premium υγρή τροφή χωρίς δημητριακά για γατάκια.Φακελάκι για γατάκια, υψηλής ποιότητας φιλέτο κρέατος σε ζωμό με κοτόπουλο εμπλουτισμένο με ιπποφαές και νεροκάρδαμο.Υγρή τροφή με ψιλοκο..
1.65€
19.41€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1146
Brit Care Υγρή Τροφή για Στειρωμένες Γάτες Duck Fillets in Gravy 85gr με Πάπια σε Φακελάκι. Πλήρης super premium υγρή τροφή χωρίς δημητριακά για ενήλικες στειρωμένες γάτες.Φακελάκι για στειρωμένες γάτες, υψηλής ποιότητας φιλέτο κρέατος σε ζωμό με πάπιας εμπλουτισμένο με ιπποφαές και νεροκάρ..
1.65€
19.41€/kg
Brit Care Sterilized Cat Rabbit Fillets in Gravy 85gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Brit Κωδ.: 020-0872
Brit Care Υγρή Τροφή για Στειρωμένες Γάτες Rabbit Fillets in Gravy 85gr με Κουνέλι σε Φακελάκι. Πλήρης τροφή χωρίς δημητριακά σε υγρή μορφή για ενήλικες στειρωμένες γάτες με φιλέτο κουνελιού.Φακελάκι για στειρωμένες γάτες με υψηλής ποιότητας φιλέτο κουνελιού εμπλουτισμένο με ιπποφαές και νε..
1.65€
19.41€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1147
Brit Care Υγρή Τροφή για Στειρωμένες Γάτες Salmon & Tuna Fillets in Gravy 85gr με Σολομό και Τόνο σε Φακελάκι. Πλήρης super premium υγρή τροφή χωρίς δημητριακά για ενήλικες στειρωμένες γάτες. Φακελάκι για στειρωμένες γάτες, υψηλής ποιότητας φιλέτο κρέατος σε ζωμό με σολομό & τόνο ε..
1.65€
19.41€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1148
Brit Care Υγρή Τροφή για Στειρωμένες Γάτες Turkey Fillets in Gravy 85gr με Γαλοπούλα σε Φακελάκι. Πλήρης super premium υγρή τροφή χωρίς δημητριακά για ενήλικες στειρωμένες γάτες.Φακελάκι για στειρωμένες γάτες, υψηλής ποιότητας φιλέτο κρέατος σε ζωμό με γαλοπούλα εμπλουτισμένο με ιπποφα..
1.65€
19.41€/kg
Brit Premium Cat Adult Family Φακελάκια 12x100gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Brit Κωδ.: 020-0412
Υγρή Τροφή για Ενήλικες Γάτες Brit Premium Cat Family σε Φακελάκια 12τμχ με Κρέας και Ψάρι. Φακελάκια γάτας με ζουμερές μπουκιές κρέατος χωρίς την προσθήκη ζάχαρης που καλύπτουν άριστα τις ιδιαίτερες διατροφικές ανάγκες της γάτας.3x με Κοτόπουλο & Γαλοπούλα σε σάλτσα:Σύνθεση: 74% κρέας και ..
10.70€
8.92€/kg
Brit Premium Cat Adult Family Φακελάκια 40x100gr
Νέο Δωρεάν
Brand: Brit Κωδ.: 020-1419
Υγρή Τροφή για Ενήλικες Γάτες Brit Premium Cat Family σε Φακελάκια 40τμχ με Κρέας και Ψάρι. Φακελάκια γάτας με ζουμερές μπουκιές κρέατος χωρίς την προσθήκη ζάχαρης που καλύπτουν άριστα τις ιδιαίτερες διατροφικές ανάγκες της γάτας.Κύρια Οφέλη:Ποικιλία γεύσεων κρεάτων & ψαριών: 4 διαφορ..
32.20€
8.05€/kg
Brand: Brit Κωδ.: 020-1023
Υγρή Τροφή για Ενήλικες Στειρωμένες Γάτες Brit Premium Cat Sterilised Family σε Φακελάκια 12τμχ με Κρέας και Ψάρι.Φακελάκια γάτας με ζουμερές μπουκιές κρέατος χωρίς την προσθήκη ζάχαρης που καλύπτουν άριστα τις ιδιαίτερες διατροφικές ανάγκες της γάτας. Με υπέροχο άρωμα και έντονη γεύση σολ..
10.70€
8.92€/kg
Brit Premium Cat Adult Sterilised Family Φακελάκια 40x100gr
Νέο Δωρεάν
Brand: Brit Κωδ.: 020-1420
Υγρή Τροφή για Ενήλικες Στειρωμένες Γάτες Brit Premium Cat Sterilised Family σε Φακελάκια 40τμχ με Κρέας και Ψάρι.Φακελάκια γάτας με ζουμερές μπουκιές κρέατος χωρίς την προσθήκη ζάχαρης που καλύπτουν άριστα τις ιδιαίτερες διατροφικές ανάγκες της γάτας. Με υπέροχο άρωμα και έντονη γεύση σολ..
32.20€
8.05€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0936
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Brit VD Cat Diabetes 200gr για διαβητικές γάτες. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για γάτες – για ρύθμιση της γλυκόζης του αίματος (στις περιπτώσεις σακχαρώδη διαβήτη), για έλεγχο της μεταγευματικής γλυκαιμίας σε γάτες που υπόκεινται σε θεραπεία για σακχαρώδη διαβήτη.&nbs..
3.40€
17.00€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0938
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Brit VD Cat Gastrointestinal 200gr για γάτες με προβλήματα στο γαστρεντερολογικό. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για γάτες για τη μείωση των οξείων διαταραχών εντερικής απορρόφησης (διάρροια). Η Brit VD Cat Gastrointestinal με λίγα λόγια:Για γάτες με προβ..
3.40€
17.00€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0935
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Brit VD Cat Hypoallergenic 200gr για γάτες με αλλεργίες.  Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για γάτες με αλλεργίες, με δυσανεξίες απορρόφησης των θρεπτικών συστατικών, με προβλήματα στο δέρμα όπως δερματοπάθεια ή υπερβολική απώλεια τριχώματος. Για γάτες με α..
3.40€
17.00€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0937
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Brit VD Cat Obesity 200gr για μείωση του υπερβολικού σωματικού βάρους ή για διατήρηση του βάρους στις γάτες. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για γάτες. Να χρησιμοποιείται για μείωση του υπερβολικού σωματικού βάρους ή για διατήρηση του βάρους. Η Brit VD Cat Obes..
3.40€
17.00€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0940
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Brit VD Cat Renal 200gr για γάτες με νεφρική ανεπάρκεια. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για γάτες. Υποστηρίζει τη νεφρική λειτουργία σε περιπτώσεις χρόνιας νεφρικής ανεπάρκειας. Η Brit VD Cat Renal με λίγα λόγια:Για γάτες με νεφρική ανεπάρκεια και καρδιονεφρικ..
3.40€
17.00€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-0939
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή Brit VD Cat Struvite 200gr για γάτες με προβλήματα στο ουροποιητικό. Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για γάτες για διάλυση των λίθων στρουβίτη και μείωση επανεμφάνισης τους.Η Brit VD Cat Struvite με λίγα λόγια:Για γάτες με ασθένειες του κατώτερου ουροποιητικού ..
3.40€
17.00€/kg
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-1179
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή χωρίς δημητριακά Brit VD Fillets in Gravy Gastrointestinal σε φακελάκια 12τμχ με αρνί για γάτες με γαστρεντερικά προβλήματα.Πλήρης υγρή διαιτητική τροφή για γάτες με διαταραχές απορρόφησης λιπιδίων και γαστρεντερικά προβλήματα - περιορισμός των διαταραχών της απο..
21.40€
20.98€/kg
Brit VD Grain Free Cat Fillets in Gravy Renal Φακελάκια 12x85gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Brit VD Κωδ.: 020-1178
Κλινική δίαιτα, υγρή τροφή χωρίς δημητριακά Brit VD Fillets in Gravy Renal σε φακελάκια 12τμχ με σολομό για γάτες με νεφρική ανεπάρκεια. Κατάλληλο ως παράλληλη υποστήριξη στη θεραπεία της χρόνιας νεφρικής ανεπάρκειας. Χάρη στην πηγή εξαιρετικά εύπεπτων πρωτεϊνών και τη σύνθεση χωρίς γλουτένη, ε..
21.40€
20.98€/kg
Brand: Calibra Κωδ.: CLLC8603
Calibra Cat Life can Adult Beef 200gr. Μονοπρωτεϊνική κονσέρβα για ενήλικες γάτες με βοδινό.Συστατικά: βοδινό (70%), αλεύρι από μπιζέλια, έλαιο σολομού (1%), λιγνοκυτταρίνη, ανθρακικό ασβέστιο...
2.50€
12.50€/kg
Calibra Cat Life can Adult Chicken 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Calibra Κωδ.: CLLC8602
Calibra Cat Life can Adult Chicken 200gr.Μονοπρωτεϊνική κονσέρβα για ενήλικες γάτες με κοτόπουλο.Συστατικά: κοτόπουλο (56%), καρδιές κοτόπουλου (14%), αλεύρι από μπιζέλια, έλαιο σολομού (1%), λιγνοκυτταρίνη, ανθρακικό ασβέστιο...
2.50€
12.50€/kg
Calibra Cat Life can Adult Salmon 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Calibra Κωδ.: CLLC8604
Calibra Cat Life can Adult Salmon 200gr.Μονοπρωτεϊνική κονσέρβα για ενήλικες γάτες με σολομό.Συστατικά: σολομός (70%), αλεύρι από μπιζέλια, έλαιο σολομού (1%), λιγνοκυτταρίνη, ανθρακικό ασβέστιο..
2.50€
12.50€/kg
Calibra Cat Life can Kitten Chicken 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Calibra Κωδ.: CLLC8601
Μονοπρωτεϊνική κονσέρβα για γατάκια με κοτόπουλο. ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ: κοτόπουλο (55%), καρδιές κοτόπουλου (15%), αλεύρι από μπιζέλια, έλαιο σολομού (1%), λιγνοκυτταρίνη, ανθρακικό ασβέστιο, αποξηραμένα φύκια (0.2%, Schizochytrium limacinum)...
2.50€
12.50€/kg
Calibra Cat Life Can Sensitive Lamb 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Calibra Κωδ.: CLLC8606
Κονσέρβα Γάτας Calibra Cat Life Can Sensitive Lamb 200gr με Αρνί.Πλήρης υγρή τροφή για γάτες, σχεδιασμένη για ευαίσθητη πέψη και με περιορισμένο αριθμό συστατικών, χωρίς σιτηρά, γλουτένη, σόγια, καλαμπόκι ή ΓΤΟ. Περιέχει ταυρίνη για υποστήριξη όρασης και καρδιακής λειτουργίας, ωμέγα-3 από έλαιο σολο..
2.50€
12.50€/kg
Calibra Cat Life Can Sensitive Rabbit 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Calibra Κωδ.: CLLC8605
Υγρή Τροφή Γάτας Calibra Cat Life can Sensitive Rabbit 200gr με κουνέλι. Υγρή, πλήρης τροφή με κρέας κουνελιού, σχεδιασμένη για ενήλικες γάτες με ευαισθησία στο πεπτικό σύστημα. Η μονοπρωτεϊνική, υποαλλεργική συνταγή περιλαμβάνει συστατικά υψηλής ποιότητας:ταυρίνη για την υποστήριξη της όρασης και τ..
2.50€
12.50€/kg
Calibra Cat Life can Sterilised Duck 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Calibra Κωδ.: CLLC8608
Calibra Cat Life can Sterilised Duck 200gr.Μονοπρωτεϊνική κονσέρβα για στειρωμένες γάτες με πάπια.Συστατικά: πάπια (70%), αλεύρι από μπιζέλια, έλαιο σολομού (1%), αποξηραμένα φύλλα cranberry (0,5%), λιγνοκυτταρίνη, ανθρακικό ασβέστιο...
2.50€
12.50€/kg
Εμφάνιση 49 έως 96 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.