Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Lucky Lou LifeStage Adult Βοδινό & Αγριογούρουνο 400gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014012
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Βοδινό & Αγριογούρουνο 400gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη μ..
3.90€
9.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Βοδινό & Αγριογούρουνο 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014652
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Βοδινό & Αγριογούρουνο 800gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη μ..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Αρνί (με Αχλάδι) 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014455
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Αρνί (με Αχλάδι) 125gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mi..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Αρνί 400gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014036
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Αρνί (με Αχλάδι) 400gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγ..
3.90€
9.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Αρνί 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014676
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Αρνί (με Αχλάδι) 800gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγ..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Βοδινό (με Κολοκυθάκι) 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014387
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Βοδινό (με Κολοκυθάκι) 125gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική ποιότητα.Φτιαγμέν..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Βοδινό (με Κολοκυθάκι) 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014645
Υγρ'η Τροφή - Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Βοδινό (με Κολοκυθάκι) 800gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική ποιότ..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Γαρίδες (με Cranberries) 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014851
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Γαρίδες (με Cranberries) 125gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική ποιότητα.Φτιαγμ..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Ελάφι (με Μήλο) 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014448
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Ελάφι (με Μήλο) 125gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική ποιότητα.Φτιαγμένη με Ca..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Ελάφι (με Μήλο) 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014607
Υγρή Τροφή - Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Ελάφι (με Μήλο) 800gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική ποιότητα.Φτια..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Κουνέλι 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014394
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Κουνέλι (με Μήλο) 125grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mind.Gr..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Κουνέλι 400gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014978
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Κουνέλι (με Μήλο) 400gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτια..
3.90€
9.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Κουνέλι 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014638
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Κουνέλι (με Μήλο) 800gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτια..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Πάπια (με Κολοκύθα) 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014417
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Πάπια (με Κολοκύθα) 125gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Πάπια 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014614
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Πάπια (με Κολοκύθα) 800gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτ..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Πέστροφα 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014400
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Πέστροφα (με Αχλάδι) 125grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mind..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Πέστροφα 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014621
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Πέστροφα (με Αχλάδι) 800gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φ..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Σολομός 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014327
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Σολομός 125grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mind.Grain Free –..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Τόνος 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014280
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Τόνος 125grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mind.Grain Free – GMO Fr..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Τόνος 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014669
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Τόνος (με Παστινάκι) 800gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φ..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Φασιανός (με Κόκκινο Μύρτιλο) 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014424
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Φασιανός (με Κόκκινο Μύρτιλο) 125gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική ποιότητα.Φτιαγμ..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Φασιανός (με Κόκκινο Μύρτιλο) 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014591
Υγρή Τροφή - Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά & Φασιανός (με Κόκκινο Μύρτιλο) 800gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική ποιό..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014370
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά (με Παστινάκι) 125grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mind.Grain Free – GMO..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014584
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά (με Παστινάκι) 800grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mind.Grain Free – GMO..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Kitten Mix Box 200gr (6τμχ)
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014439
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γατάκια Lucky Lou LifeStage Kitten Mix Box 200gr (6 τεμάχια)Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γατάκια, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mind.G..
16.20€
13.50€/kg
Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά & Βοδινό (με Καρότο) 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014293
Υγρή Τροφή για Γατάκια Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά & Βοδινό (με Καρότο) 125grΟλιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γατάκια, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Σε σύγκριση με την τροφή ενηλίκων, η τροφή για γατάκια έχει ελαφρώς υψηλότερη ενεργειακή αξία και π..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά & Πέστροφα 800gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014577
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γατάκια Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά & Πέστροφα (με Καρότο) 800grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γατάκια, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Περιέχει επίσης 1% μέταλλα και μια κουταλιά λάδι υψηλής ποιότητας ενώ δεν περιέχει δημη..
6.20€
7.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά 200gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014626
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γατάκια Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά (με Καρότο) 200grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γατάκια, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mind..
2.70€
13.50€/kg
Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά 400gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014947
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γατάκια Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά (με Καρότο) 400grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γατάκια, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat Mind..
3.90€
9.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά με Καρότο 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014363
Υγρή Τροφή για Γατάκια Lucky Lou LifeStage Kitten Πουλερικά (με Καρότο) 125grΠλήρης Υγρή Τροφή για Γατάκια, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Σε σύγκριση με την τροφή ενηλίκων, η τροφή για γατάκια έχει ελαφρώς υψηλότερη ενεργειακή αξία και περιέχει λίγο περισσότερο χα..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Senior Πουλερικά & Βοδινό (Φακελάκι) 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014479
Υγρή Τροφή, Φακελάκι για Ηλικιωμένες Γάτες Lucky Lou LifeStage Senior Πουλερικά & Βοδινό (με Καρότο & Κολοκύθα) 125gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Ηλικιωμένες Γάτες, με περισσότερο από 94% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συν..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Senior Πουλερικά & Βοδινό 200gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014756
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ηλικιωμένες Γάτες Lucky Lou LifeStage Senior Πουλερικά & Βοδινό (με Καρότο & Κολοκύθα) 200gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Ηλικιωμένες Γάτες, με περισσότερο από 94% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συν..
2.70€
13.50€/kg
Lucky Lou LifeStage Senior Πουλερικά 200gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014749
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ηλικιωμένες Γάτες Lucky Lou LifeStage Senior Πουλερικά (με Καρότο & Κολοκύθα) 200gr.Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Ηλικιωμένες Γάτες, με περισσότερο από 94% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Ολιστική..
2.70€
13.50€/kg
Lucky Lou LifeStage Supermono MultiPack 200gr 6τμχ
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130F55122
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou Supermono MultiPack 200gr.   Μονοπρωτεϊνική, Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με Superfoods και περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Με τα Lucky Lou SuperMono συνδυάζονται 2 πράγματα: superfoods και μονοπρωτεΐνικό φαγητό..
19.20€
16.00€/kg
Lucky Lou LifeStage Supermono Αγριογούρουνο Κονσέρβα 200gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014602
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou Supermono Αγριογούρουνο (με Lingonberries & Τσουκνίδα) 200grΜονοπρωτεϊνική, Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με Superfoods και περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Με τα Lucky Lou SuperMono συνδυάζονται 2 πράγματα: superfoods και μ..
3.20€
16.00€/kg
Lucky Lou LifeStage Supermono Αρνί Κονσέρβα 200gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130145626
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou Supermono Αρνί (με Βατόμουρα & Σπόρους Chia) 200grΜονοπρωτεϊνική, Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με Superfoods και περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Με τα Lucky Lou SuperMono συνδυάζονται 2 πράγματα: superfoods και μονοπρωτεΐν..
3.20€
16.00€/kg
Lucky Lou LifeStage Supermono Βοδινό Κονσέρβα 200gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014596
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou Supermono Βοδινό (με Cranberries & Catnip) 200grΜονοπρωτεϊνική, Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με Superfoods και περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Με τα Lucky Lou SuperMono συνδυάζονται 2 πράγματα: superfoods και μονοπρωτ..
3.20€
16.00€/kg
Lucky Lou LifeStage Supermono Γαλοπούλα Κονσέρβα 200gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014619
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou Supermono Γαλοπούλα (με Ιπποφαές & Καλέντουλα) 200grΜονοπρωτεϊνική, Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με Superfoods και περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Με τα Lucky Lou SuperMono συνδυάζονται 2 πράγματα: superfoods και μονοπρωτε..
3.20€
16.00€/kg
Lucky Lou LifeStage Supermono Κοτόπουλο Κονσέρβα 200gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014572
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou Supermono με Κοτόπουλο 200grΜονοπρωτεϊνική, Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Με τα Lucky Lou SuperMono συνδυάζονται 2 πράγματα: superfoods και μονοπρωτεΐνικό φαγητό. Μια υπερτροφή για σούπερ γάτες! Αυ..
3.20€
16.00€/kg
Lucky Lou LifeStage Supermono Πάπια Κονσέρβα 200gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014589
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou Supermono Πάπια (με BlueBerries & Πρασινόχειλο Μύδι) 200grΜονοπρωτεϊνική, Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με Superfoods και περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Με τα Lucky Lou SuperMono συνδυάζονται 2 πράγματα: superfoods και μον..
3.20€
16.00€/kg
Lucky Lou LifeStage Supermono Σολομός Κονσέρβα 190gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130145633
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou Supermono Σολομός (με Elderberries & Μαγιά Μπύρας) 190gr.Μονοπρωτεϊνική, Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με Superfoods και περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Με τα Lucky Lou SuperMono συνδυάζονται 2 πράγματα: superfoods και..
3.20€
16.84€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86MLM302
My Love Cat Multipack (2x Κοτόπουλο και 2x Βοδινό) σε σάλτσα 4x85gr, σε πολυσυσκευασία τεσσάρων τεμαχίων.Συσκευασία με 4 φακελάκια υγρής τροφής για ενήλικες γάτες, με κομματάκια κρέατος σε σάλτσα.Ενα value for money multipack από pouch γάτας που δίνει την επιλογή στη γατούλα σας να ''παίξει'' με τις..
2.20€
6.47€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86MLM301
My Love Cat Multipack (2x Κοτόπουλο και 2x Γαλοπούλα) σε σάλτσα 4x85gr σε πολυσυσκευασία.Συσκευασία με 4 φακελάκια υγρής τροφής για ενήλικες γάτες 2x Κοτόπουλο σε σάλτσα – 2x Γαλοπούλα σε σάλτσα.Ενα value for money multipack από pouch γάτας που δίνει την επιλογή στη γατούλα σας να ''παίξει'' με τις ..
2.20€
6.47€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86MLM306
My Love Cat Multipack (2x Κουνέλι και 2x Βοδινό) σε σάλτσα 4x85gr, σε πολυσυσκευασία τεσσάρων τεμαχίων.Συσκευασία με 4 φακελάκια υγρής τροφής για ενήλικες γάτες, με κομματάκια κρέατος σε σάλτσα.Ενα value for money multipack από pouch γάτας που δίνει την επιλογή στη γατούλα σας να ''παίξει'' με τις γ..
2.20€
6.47€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86MLM303
Φακελάκια γάτας My Love Cat Multipack Βοδινό σε σάλτσα 4x85gr, σε πολυσυσκευασία τεσσάρων τεμαχίων.Συσκευασία με 4 φακελάκια υγρής τροφής για ενήλικες γάτες, με κομματάκια κρέατος σε σάλτσα.Ενα value for money multipack από pouch γάτας που δίνει την επιλογή στη γατούλα σας να ''παίξει'' με τις γεύσε..
2.20€
6.47€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86MLM201
Φακελάκια γάτας My Love Cat Multipack Κοτόπουλο σε σάλτσα 4x85gr, σε πολυσυσκευασία τεσσάρων τεμαχίων.Συσκευασία με 4 φακελάκια υγρής τροφής για ενήλικες γάτες, με κομματάκια κρέατος σε σάλτσα.Ενα value for money multipack από pouch γάτας που δίνει την επιλογή στη γατούλα σας να ''παίξει'' με τις γε..
2.20€
6.47€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86MLM304
Φακελάκια γάτας My Love Cat Multipack Κουνέλι σε σάλτσα 4x85gr, σε πολυσυσκευασία τεσσάρων τεμαχίων.Συσκευασία με 4 φακελάκια υγρής τροφής για ενήλικες γάτες, με κομματάκια κρέατος σε σάλτσα.Ενα value for money multipack από pouch γάτας που δίνει την επιλογή στη γατούλα σας να ''παίξει'' με τις γεύσ..
2.20€
6.47€/kg
Brand: My love Κωδ.: 86MLM305
Φακελάκια γάτας My Love Cat Multipack Ψάρι σε σάλτσα 4x85gr, σε πολυσυσκευασία τεσσάρων τεμαχίων.Συσκευασία με 4 φακελάκια υγρής τροφής για ενήλικες γάτες, με κομματάκια κρέατος σε σάλτσα.Ενα value for money multipack από pouch γάτας που δίνει την επιλογή στη γατούλα σας να ''παίξει'' με τις γεύσεις..
2.20€
6.47€/kg
Εμφάνιση 289 έως 336 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.