Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Brand: Leonardo Κωδ.: 07461
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Duck 400gr με Πάπια για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Οι οικόσιτες γάτες, όπως και οι συγγενείς της στην άγρια φύση, είναι σαρκοφάγα ζώα. Αυτός είναι ο λόγος που επιλέγουμε μόνο φρέσκα κρέατα.Χάρη στην υψηλή βιολογική αξία και την ποιότητα των προϊόντων αυτών, η γάτα σας χρειά..
5.00€
6.25€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07450
Leonardo Kitten 200gr. Είμαστε υπερήφανοι για τις υψηλής ποιότητας συνταγές μας LEONARDO® για όλες τις ηλικίες και για ειδικές διατροφικές ανάγκες. Αναπτύσσουμε τις LEONARDO® συνταγές μας για κατοικίδια ζώα, σύμφωνα με την αρχή «τα σωστά συστατικά είναι απαραίτητα".Σε αντίθεση με τις πολυεθνικ..
1.80€
9.00€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07328
Leonardo Kitten 400gr.Είμαστε υπερήφανοι για τις υψηλής ποιότητας συνταγές μας LEONARDO® για όλες τις ηλικίες και για ειδικές διατροφικές ανάγκες. Αναπτύσσουμε τις LEONARDO® συνταγές μας για κατοικίδια ζώα, σύμφωνα με την αρχή «τα σωστά συστατικά είναι απαραίτητα".Σε αντίθεση με τις πολυεθνικές ετα..
3.00€
7.50€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07457
Υγρή τροφή, κονσέρβα γάτας Leonardo Kitten 800gr. Πλήρης τροφή για γατάκια έως 1 έτους. Πλούσια σε πουλερικά.Οι οικόσιτες γάτες, όπως και οι συγγενείς της στην άγρια φύση, είναι σαρκοφάγα ζώα. Αυτός είναι ο λόγος που επιλέγουμε μόνο φρέσκα κρέατα. Χάρη στην υψηλή βιολογική αξία και τη..
5.00€
6.25€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07454
Leonardo Liver 200gr. Είμαστε υπερήφανοι για τις υψηλής ποιότητας συνταγές μας LEONARDO® για όλες τις ηλικίες και για ειδικές διατροφικές ανάγκες. Αναπτύσσουμε τις LEONARDO® συνταγές μας για κατοικίδια ζώα, σύμφωνα με την αρχή «τα σωστά συστατικά είναι απαραίτητα".Σε αντίθεση με τις πολυεθνικέ..
1.80€
9.00€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07149
Υγρή Τροφή - Κονσέρβα Γάτας Leonardo Liver 400gr.Είμαστε υπερήφανοι για τις υψηλής ποιότητας συνταγές μας LEONARDO® για όλες τις ηλικίες και για ειδικές διατροφικές ανάγκες. Αναπτύσσουμε τις LEONARDO® συνταγές μας για κατοικίδια ζώα, σύμφωνα με την αρχή «τα σωστά συστατικά είναι απαραίτητα".Σε αντί..
3.00€
7.50€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07451
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Quality Selection Rich in Ocean Fish 200gr: Η Φρεσκάδα της Θάλασσας στο Μπολ της Γάτας σαςΓια τις γάτες που λατρεύουν τις ψαροφαγικές γεύσεις, η Leonardo Quality Selection Rich in Ocean Fish (Πλούσια σε Ψάρια του Ωκεανού) αποτελεί την απόλυτη γαστρονομική και θρεπτική εμπει..
1.90€
9.50€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07146
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Quality Selection Rich in Ocean Fish 400gr: Η Φρεσκάδα της Θάλασσας στο Μπολ της Γάτας σαςΓια τις γάτες που λατρεύουν τις ψαροφαγικές γεύσεις, η Leonardo Quality Selection Rich in Ocean Fish (Πλούσια σε Ψάρια του Ωκεανού) αποτελεί την απόλυτη γαστρονομική και θρεπτική εμπει..
3.00€
7.50€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07458
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Quality Selection Rich in Ocean Fish 800gr: Η Φρεσκάδα της Θάλασσας στο Μπολ της Γάτας σαςΓια τις γάτες που λατρεύουν τις ψαροφαγικές γεύσεις, η Leonardo Quality Selection Rich in Ocean Fish (Πλούσια σε Ψάρια του Ωκεανού) αποτελεί την απόλυτη γαστρονομική και θρεπτική εμπει..
5.00€
6.25€/kg
Leonardo Poultry 200gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Leonardo Κωδ.: 07453
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Quality Selection Pure Poultry 200gr: Η Δύναμη του Μονοπρωτεϊνικού και Φρέσκου στο Μπολ της Γάτας σας.Μόνο με Πουλερικά.Αν θέλετε να προσφέρετε στη γάτα σας μια διατροφή βασισμένη στις πραγματικές, βιολογικές της ανάγκες ως σαρκοφάγο ζώο, η Leonardo Quality Selection Pure P..
1.90€
9.50€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07148
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Quality Selection Pure Poultry 400gr: Η Δύναμη του Μονοπρωτεϊνικού και Φρέσκου στο Μπολ της Γάτας σας.Μόνο με Πουλερικά.Αν θέλετε να προσφέρετε στη γάτα σας μια διατροφή βασισμένη στις πραγματικές, βιολογικές της ανάγκες ως σαρκοφάγο ζώο, η Leonardo Quality Selection Pure P..
3.00€
7.50€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07459
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Quality Selection Pure Poultry 800gr: Η Δύναμη του Μονοπρωτεϊνικού και Φρέσκου στο Μπολ της Γάτας σας.Μόνο με Πουλερικά.Αν θέλετε να προσφέρετε στη γάτα σας μια διατροφή βασισμένη στις πραγματικές, βιολογικές της ανάγκες ως σαρκοφάγο ζώο, η Leonardo Quality Selection Pure P..
5.00€
6.25€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07452
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Quality Selection Rich in Rabbit 200gr: Εκλεκτό και Εύπεπτο Κρέας Κουνελιού για Μέγιστη ΕυεξίαΓια τις γάτες που αγαπούν τις ιδιαίτερες, γκουρμέ γεύσεις ή χρειάζονται μια άκρως προσεγμένη διατροφή, η Leonardo Quality Selection Rich in Rabbit (Πλούσια σε Κουνέλι) αποτελεί την..
1.80€
9.00€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07147
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Quality Selection Rich in Rabbit 400gr: Εκλεκτό και Εύπεπτο Κρέας Κουνελιού για Μέγιστη ΕυεξίαΓια τις γάτες που αγαπούν τις ιδιαίτερες, γκουρμέ γεύσεις ή χρειάζονται μια άκρως προσεγμένη διατροφή, η Leonardo Quality Selection Rich in Rabbit (Πλούσια σε Κουνέλι) αποτελεί την..
3.00€
7.50€/kg
Lucky Lou Clip Κλεισίματος για Φακελάκια 300gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130100219
Lucky Lou Clip Κλεισίματος για Φακελάκια 300gr.Πλαστικό Clip κλεισίματος, σε μαύρο χρώμα με λευκό λογότυπο Lucky Lou.Ιδανικό για φακελάκια υγρής τροφής 300gr ή μικρότερων.Για καθαρό κλείσιμο και αποθήκευση...
0.50€
1.67€/kg
Lucky Lou Extra Food Broth Mix Box 12 x 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062477
Η Lucky Lou Extra Food Broth Mix Box 12 x 70gr είναι μια εξαιρετική ποικιλία από συμπληρωματικές υγρές τροφές σε μορφή λαχταριστού, ζουμερού ζωμού (broth), ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει στη γάτα σας την απόλυτη γευστική εμπειρία ανάμεσα στα κύρια γεύματα ή ως μια ακαταμάχητη αναβάθμιση (topper..
21.00€
25.00€/kg
Lucky Lou Extra Food Broth Mix Box σε Φακελάκια 12 x 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062311
Η Lucky Lou Extra Food Broth Mix Box 12 x 70gr (Φακελάκια) είναι μια εξαιρετική ποικιλία από συμπληρωματικές υγρές τροφές σε μορφή λαχταριστού, ζουμερού ζωμού (broth), ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει στη γάτα σας την απόλυτη γευστική εμπειρία ανάμεσα στα κύρια γεύματα ή ως μια ακαταμάχητη αναβάθ..
20.50€
24.40€/kg
Lucky Lou Extra Food Jelly Mix Box 12 x 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062484
Η Lucky Lou Extra Food Jelly Mix Box 12 x 70gr είναι μια εξαιρετική ποικιλία από συμπληρωματικές υγρές τροφές σε μορφή λαχταριστού, ζουμερού ζελέ (jelly), ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει στη γάτα σας την απόλυτη γευστική εμπειρία ανάμεσα στα κύρια γεύματα ή ως μια λαχταριστή αναβάθμιση (topper) ..
21.00€
25.00€/kg
Lucky Lou Extra Food Jelly Mix Box σε Φακελάκια 12 x 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062304
Η Lucky Lou Extra Food Jelly Mix Box 12 x 70gr (Φακελάκια) είναι μια εξαιρετική ποικιλία από συμπληρωματικές υγρές τροφές σε μορφή λαχταριστού, ζουμερού ζελέ (jelly), ειδικά σχεδιασμένη για να προσφέρει στη γάτα σας την απόλυτη γευστική εμπειρία ανάμεσα στα κύρια γεύματα ή ως μια λαχταριστή αναβάθμι..
20.50€
24.40€/kg
Lucky Lou ExtraFood Jelly Φιλέτο Κοτόπουλου Φακελάκι 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062000
Υγρή Συμπληρωματική Τροφή για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλου σε Ζελέ Φακελάκι 70grΟλιστική, Μονοπρωτεϊνική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθεται σε δύο επιλογέ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Jelly Φιλέτο Τόνου & Γαρίδες Φακελάκι 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062959
Υγρή Συμπληρωματική Τροφή για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου & Γαρίδες σε Ζελέ Φακελάκι 70grΟλιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθεται σε δύο επιλογές: σε ζ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Jelly Φιλέτο Τόνου & Κοτόπουλου Φακελάκι 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062997
Υγρή Συμπληρωματική Τροφή για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου & Κοτόπουλου σε Ζελέ Φακελάκι 70grΟλιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθεται σε δύο επιλογές: σ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Jelly Φιλέτο Τόνου Φακελάκι 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062942
Υγρή Συμπληρωματική Τροφή για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου σε Ζελέ Φακελάκι 70grΟλιστική, Μονοπρωτεϊνική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθεται σε δύο επιλογές: σε..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλο & Συκώτι Κοτόπουλου (Σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062609
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλο με Συκώτι Κοτόπουλου σε Ζωμό 70gr.Ολιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζελέ ή σ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλου & Τόνου (σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062410
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλου & Τόνου σε Ζωμό 70gr.Ολιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζελέ ή σε ζωμό. ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλου & Τόνου σε Ζωμό 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062935
Υγρό Συμπλήρωμα Διατροφής για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλου & Τόνου (Σε Ζωμό) Φακελάκι 70grΟλιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθεται σε δύο επιλ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλου (σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062403
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλου σε Ζωμό 70gr.Ολιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζελέ ή σε ζωμό. Εδώ θα βρείτ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλου σε Ζωμό (Φακελάκι) 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062928
Υγρό Συμπλήρωμα Διατροφής για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Κοτόπουλου (Σε Ζωμό) Φακελάκι 70grΟλιστική, Μονοπρωτεϊνική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθεται σε δύο επιλο..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Σκουμπριού & Τόνος (Σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 1300620623
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Σκουμπριού με Τόνο σε Ζωμό 70gr.Ολιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζελέ ή σε ζωμό. Εδώ ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Σκουμπριού & Τσιπούρα (Σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062616
 Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Σκουμπριού με Τσιπούρα σε Ζωμό 70gr.Ολιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζελέ ή σε ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου & Λαχανικά (σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062441
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου & Λαχανικά σε Ζωμό 70gr.Ολιστική, Μονοπρωτεϊνική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζε..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου & Σολομός (σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062397
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου & Σολομός σε Ζωμό 70gr.Ολιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζελέ ή σε ζωμό..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου & Σολομός σε Ζωμό 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062911
Υγρό Συμπλήρωμα Διατροφής για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου & Σολομός (Σε Ζωμό) Φακελάκι 70grΟλιστική, Μονοπρωτεϊνική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθεται σε ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου (σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062380
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου σε Ζωμό 70gr.Ολιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζελέ ή σε ζωμό. Εδώ θα βρείτε το ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Αυγό Ορτυκιού (Σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062593
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Αυγό Ορτυκιού σε Ζωμό 70gr.Ολιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζελέ ή σε ζωμό. ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Καρότο σε Ζωμό 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062973
Υγρό Συμπλήρωμα Διατροφής για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Καρότο (Σε Ζωμό) Φακελάκι 70grΟλιστική, Μονοπρωτεϊνική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθετ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Λαχανικά σε Ζωμό 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062980
Υγρό Συμπλήρωμα Διατροφής για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Λαχανικά (Σε Ζωμό) Φακελάκι 70grΟλιστική, Μονοπρωτεϊνική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Μήλο (σε Ζωμό) Κονσέρβα 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062427
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Μήλο σε Ζωμό 70gr.Ολιστική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood προσφέρει απολαυστικά φιλέτα κρέατος και ψαριού σε δύο εκδοχές: σε ζελέ ή σε ζωμό. Εδώ θα βρ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Μήλο σε Ζωμό (Φακελάκι) 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062966
Υγρό Συμπλήρωμα Διατροφής για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου με Μήλο (Σε Ζωμό) Φακελάκι 70grΟλιστική, Μονοπρωτεϊνική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθεται σε δ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου σε Ζωμό (Φακελάκι) 70gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130062904
Υγρό Συμπλήρωμα Διατροφής για Γάτες Lucky Lou ExtraFood Φιλέτο Τόνου (Σε Ζωμό) Φακελάκι 70grΟλιστική, Μονοπρωτεϊνική Συμπληρωματική Υγρή Τροφή για Γάτες σε Ζωμό, Χωρίς Σιτηρά, Γλουτένη & Ζάχαρη!Η σειρά Lucky Lou ExtraFood με έξτρα νόστιμο φιλέτο κρέατος ή ψαριού διατίθεται σε δύο επιλογές: ..
1.80€
25.71€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Sterilized Πουλερικά & Βοδινό 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014493
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Sterilized Πουλερικά & Βοδινό (με Σέλινο & Κιχώριο) 125grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Στειρωμένες Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Sterilized Πουλερικά & Βοδινό 400gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014098
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Στειρωμένες Lucky Lou LifeStage Adult Sterilized Πουλερικά & Βοδινό (με Σέλινο & Κιχώριο) 400gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για στειρωμένες γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σ..
3.90€
9.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Sterilized Πουλερικά 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014486
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Sterilized Πουλερικά (με Σπαράγγι & Κιχώριο) 125grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Στειρωμένες Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότη..
2.15€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Sterilized Πουλερικά 400gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014081
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Στειρωμένες Lucky Lou LifeStage Adult Sterilized Πουλερικά (με Σπαράγγι & Κιχώριο) 400gr.Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για στειρωμένες γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπ..
3.90€
9.75€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Tasty Mix Box 125gr (12τμχ)
Δωρεάν -10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014616
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Tasty Mix Box 125gr (12τμχ).Ολιστική Πλήρης Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Το Lucky Lou LifeStage Adult Tasty Mix Box 125gr (12 Τεμ) περιέχει:3 Τεμ Lucky Lou LifeStage Adult Πουλερικά 125gr3 ..
25.80€
17.20€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Tasty Mix Box 200gr (6τμχ)
-10% BoxNow Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014279
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Tasty Mix Box 200gr (6 τεμάχια)Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με ..
16.20€
13.50€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Wild Mix Box 200gr (6τμχ)
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014286
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα για Ενήλικες Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Wild Mix Box 200gr (6 τεμάχια)Πλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με C..
16.20€
13.50€/kg
Lucky Lou LifeStage Adult Βοδινό & Αγριογούρουνο 125gr
-10% BoxNow
Brand: Lucky Lou Κωδ.: 130014431
Υγρή Τροφή για Γάτες Lucky Lou LifeStage Adult Βοδινό & Αγριογούρουνο (με Κολοκύθα) 125grΠλήρης Ολιστική Υγρή Τροφή για Γάτες, με περισσότερο από 96% Κρέας, με Ταυρίνη, Χωρίς Σιτηρά και Ζάχαρη!Χαρακτηριστικά:Πραγματικά υπέροχη γεύση.Σούπερ εύπεπτη συνταγή.Holistic ποιότητα.Φτιαγμένη με Cat ..
2.15€
17.20€/kg
Εμφάνιση 241 έως 288 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.