Μενού
Το Καλάθι σας

Υγρή Τροφή Για Γάτες - Κονσέρβες Για Γάτες

Πού θα βρείτε την καλύτερη υγρή τροφή για γάτες; Μόνο στο Pet Shop 88! Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα θα βρείτε εύγεστη υγρή τροφή για γάτες και πεντανόστιμες κονσέρβες για γάτες από τα μεγαλύτερα brands της αγοράς! Ταΐστε την γατούλα σας με γευστικές μπουκίτσες από κρέας ή ψάρι και φρέσκα λαχανικά.

Βρείτε κονσέρβες σε πολύ χαμηλές τιμές και εξασφαλίστε:

  • πλήρη και ισορροπημένη διατροφή για την ψιψίνα σας, ακόμα και για ειδικές περιπτώσεις (π.χ. στειρωμένες γάτες) 
  • υγιές ουροποιητικό 
  • λαμπερό τρίχωμα

Επιλέξτε την ιδανική κονσέρβα για τη γατούλα σας με ένα κλικ! Άμεση παράδοση στο χώρο σας!

Brand: Leonardo Κωδ.: 07580
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Leonardo Salmon & Extra Fillet 400gr με Σολομό. Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Το πεντανόστιμο μενού μας για όλους τους λάτρεις των θαλασσινών. Ζουμερός σολομός εμπλουτισμένος με κοτόπουλο και έξτρα νόστιμα κομμάτια φιλέτου. Σιγομαγειρεμένο στα υγρά τ..
4.30€
10.75€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07582
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Leonardo Turkey & Extra Fillet 400gr με Γαλοπούλα. Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Το ζουμερό μενού μας με μοναδικά απολαυστική γαλοπούλα. Υψηλής περιεκτικότητας σε κορυφαία ποιότητα γαλοπούλας εμπλουτισμένη με εξαιρετικά νόστιμα κομμάτια φιλέτου. Σιγο..
4.30€
10.75€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Leonardo Venison & Extra Fillet 400gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Leonardo Κωδ.: 07584
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Leonardo Venison & Extra Fillet 400gr με Κυνήγι. Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Το χορταστικό μας μενού για τους μικρούς μας κυνηγούς. Χορταστικό ελάφι εμπλουτισμένο με κοτόπουλο και εξαιρετικά νόστιμα κομμάτια φιλέτου. Σιγομαγειρεμένο στα υγρά του, τ..
4.30€
10.75€/kg
Brand: Lilys Kitchen Κωδ.: LKC-680-OMP
Υγρή Τροφή Γάτας Lily's Kitchen Organic Pate Multipack (8 x 85gr).Αν η γάτα σας αγαπά τη βελούδινη υφή ενός απαλού πατέ και προτιμά οργανικά, φυσικά συστατικά, το Organic Paté Multipack είναι η ιδανική επιλογή.Κάθε συνταγή είναι grain-free, φτιαγμένη από πιστοποιημένα βιολογικά συστατικά, πραγματικό..
17.80€
26.18€/kg
Brand: Lilys Kitchen Κωδ.: LKC-085-COTD
Υγρή Τροφή Γάτας Lily's Kitchen Smooth Paté Catch Of The Day 85gr. Η Lily’s Kitchen Smooth Paté Catch Of The Day είναι μια πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για ενήλικες γάτες, με βελούδινη υφή πατέ που την καθιστά ιδιαίτερα εύληπτη και γευστική.Είναι σχεδιασμένη για να προσφέρει ολοκληρωμένη διατρ..
1.70€
20.00€/kg
Brand: Lilys Kitchen Κωδ.: LKC-340-SPSM
Υγρή Τροφή Γάτας Lily's Kitchen Smooth Pate Selection Multipack for Cats (4 x 85gr).Η σειρά υγρής τροφής Smooth Paté της Lily’s Kitchen είναι από τις αγαπημένες πολλών γατών – και όχι άδικα. Κάθε συνταγή έχει βελούδινη, λεία υφή, είναι πλήρης & ισορροπημένη και φτιάχνεται με αληθινό κρ..
7.35€
21.62€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Lily's Kitchen Tasty Cuts in Gravy Multipack (8 x 85gr)
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Lilys Kitchen Κωδ.: LKC-680-TCMM
Υγρή Τροφή Γάτας Lily's Kitchen Tasty Cuts in Gravy Multipack (8 x 85gr).Ένα πακέτο με 8 μερίδες υγρής τροφής για γάτες, με λαχταριστά κομμάτια κρέατος ή/και ψαριού σε πλούσια σάλτσα. Ιδανικό για ενήλικες γάτες, με φυσικά συστατικά, χωρίς προσθήκη ζάχαρης και grain-free συνταγές.Το Lily’s Kitch..
15.60€
183.53€/kg
Brand: Princess Κωδ.: PNPP13
Princess Premium διατροφή για ενήλικες γάτες με κοτόπουλο, τόνο και γαρίδες.Με φρέσκο φυσικό κρέας 54%, γεμάτο με θρεπτικά συστατικά για τη βελτιστοποίηση του ανοσοποιητικού συστήματος και την καλή πέψη.Χωρίς τεχνητά συντηρητικά.Χωρίς αλλεργιογόνα δημητριακά.Συστατικά: 25,5% κοτόπουλο, 25,5% τόνο, 3..
1.50€
21.43€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Virbac Cat Digestive Support Loaf 12x85gr
Δωρεάν
Brand: Virbac Κωδ.: 901022
Υγρή τροφή γάτας Virbac Cat Digestive Support Loaf - Mousse 12x85gr. Αυτή η υγρή τροφή είναι ειδικά σχεδιασμένη για γάτες με ευαίσθητο πεπτικό σύστημα. Προσφέρει εύπεπτα συστατικά, πρεβιοτικά για υγιή εντερική λειτουργία, αυξημένους ηλεκτρολύτες και υψηλή ενεργειακή πυκνότητα, βοηθώντας στ..
26.05€
25.54€/kg
Brand: Virbac Κωδ.: 903025
Virbac Veterinary HPM Kidney & Joint (KJ) Cat Wet (Φακελάκι / Μους) Συσκευασία 12 τεμαχίων των 85gr.Η  Virbac Veterinary HPM Kidney & Joint (KJ) είναι μια προηγμένη κλινική διαιτητική υγρή τροφή, ειδικά σχεδιασμένη για γάτες που αντιμετωπίζουν ταυτόχρονα χρόνια νεφρική νόσο (CKD) και οσ..
23.40€
22.94€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Wise με Βοδινό σε Σάλτσα 100gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Wise Cat Κωδ.: WS1013
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Wise Cat with Juicy Beef in Sauce 100gr.Πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για γάτες, με βοδινό σε πλούσια σάλτσα.Ιδανική για καθημερινή διατροφή, προσφέρει υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, υπέροχη γεύση και ενισχυμένη αποδοχή από τις γάτες. Κατάλληλη για ..
0.55€
5.50€/kg
Brand: Wise Cat Κωδ.: WS1014
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Wise Cat with Juicy Turkey in Sauce 100gr.Πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για γάτες, με γαλοπούλα σε πλούσια σάλτσα.Ιδανική για καθημερινή διατροφή, προσφέρει υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, υπέροχη γεύση και ενισχυμένη αποδοχή από τις γάτες. Κατάλληλη..
0.55€
5.50€/kg
Υγρή Τροφή Γάτας Wise με Κοτόπουλο σε Σάλτσα 100gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Wise Cat Κωδ.: WS1010
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Wise Cat with Juicy Chicken in Sauce 100gr.Πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για γάτες, με εκλεκτό κοτόπουλο σε πλούσια σάλτσα.Ιδανική για καθημερινή διατροφή, προσφέρει υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, υπέροχη γεύση και ενισχυμένη αποδοχή από τις γάτες. Κατάλληλη ..
0.55€
5.50€/kg
Brand: Wise Cat Κωδ.: WS1011
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Wise Cat with Juicy Rabbit in Sauce 100gr.Πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για γάτες, με εκλεκτό κουνέλι σε πλούσια σάλτσα.Ιδανική για καθημερινή διατροφή, προσφέρει υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, υπέροχη γεύση και ενισχυμένη αποδοχή από τις γάτες. Κατάλληλη για..
0.55€
5.50€/kg
Brand: Wise Cat Κωδ.: WS1016
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Wise Cat with Juicy Duck in Jelly 100gr.Πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για γάτες, με πάπια σε ζελέ.Ιδανική για καθημερινή διατροφή, προσφέρει υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, υπέροχη γεύση και ενισχυμένη αποδοχή από τις γάτες.Κατάλληλη για ενήλικες γάτες όλων των φυλ..
0.55€
5.50€/kg
Brand: Wise Cat Κωδ.: WS1017
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Wise Cat Poultry Ragout with Vegetables 100gr.Πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για γάτες, με πουλερικά ραγού & λαχανικά.Ιδανική για καθημερινή διατροφή, προσφέρει υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, υπέροχη γεύση και ενισχυμένη αποδοχή από τις γάτες.Κατάλληλη για..
0.55€
5.50€/kg
Brand: Wise Cat Κωδ.: WS1012
Υγρή Τροφή - Φακελάκι Γάτας Wise Cat with Juicy Fish in Sauce 100gr.Πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για γάτες, με ψάρι σε πλούσια σάλτσα.Ιδανική για καθημερινή διατροφή, προσφέρει υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, υπέροχη γεύση και ενισχυμένη αποδοχή από τις γάτες. Κατάλληλη για ενήλικε..
0.55€
5.50€/kg
Brand: Wise Cat Κωδ.: WS1015
Υγρή Τροφή - Φακελάκι για Γατάκια Wise Kitten with Juicy Lamb in Sauce 100gr.Πλήρης και ισορροπημένη υγρή τροφή για γάτες, με αρνί σε πλούσια σάλτσα.Ιδανική για καθημερινή διατροφή, προσφέρει υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, υπέροχη γεύση και ενισχυμένη αποδοχή από τις γάτες.Κατάλληλη για γατάκια ό..
0.60€
6.00€/kg
Brand: Amanova Κωδ.: 30-207
Υγρή Τροφή για Ενήλικες Γάτες Amanova Adult Cat Tasty Salmon & Turkey (Φακελάκι)Η υγρή τροφή Amanova Adult Cat Tasty Salmon & Turkey είναι μια πλήρης τροφή σε φακελάκι (pouch), σχεδιασμένη για την καθημερινή διατροφή της ενήλικης γάτας. Η συνταγή βασίζεται στον συνδυασμό φρέσκου σολομού και ..
1.80€
21.18€/kg
Brand: Amanova Κωδ.: 30-208
Υγρή Τροφή για Ενήλικες Γάτες Amanova Adult Cat Brilliant Beef & Chicken (Φακελάκι).Η υγρή τροφή Amanova Adult Cat Brilliant Beef & Chicken είναι μια πλήρης τροφή σε φακελάκι (pouch), σχεδιασμένη για τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της ενήλικης γάτας. Η συνταγή βασίζεται στον συνδυασμό φ..
1.80€
21.18€/kg
Brand: Amanova Κωδ.: 30-206
Υγρή Τροφή για Στειρωμένες Γάτες Amanova Sterilised Cat Lamb & Sardines (Φακελάκι).Η υγρή τροφή Amanova Sterilised Cat με Αρνί και Σαρδέλες είναι μια πλήρης τροφή σε φακελάκι (pouch), ειδικά σχεδιασμένη για τις καθημερινές ανάγκες της ενήλικης στειρωμένης γάτας. Η συνταγή βασίζεται στον συνδυασμ..
1.80€
21.18€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07335
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με μοσχάρι, ιδανική για καθημερινή και ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι πρακτικές ατομ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07551
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με βουβάλι και μύρτιλα, σχεδιασμένη για καθημερινή ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι πρ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07357
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με μοσχάρι και λαχανικά, ιδανική για καθημερινή και ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι π..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07334
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με κοτόπουλο, σχεδιασμένη για καθημερινή και ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι πρακτικέ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07341
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με απολαυστικό συνδυασμό πάπιας και τυριού, κατάλληλη για καθημερινή διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας...
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07336
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με ψάρι και γαρίδες, ιδανική για καθημερινή, ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι πρακτικέ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07356
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με αρνί και cranberries, σχεδιασμένη για καθημερινή ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι π..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07213
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με ποικιλία κρεάτων, σχεδιασμένη για καθημερινή ισορροπημένη διατροφή και υψηλή γευστικότητα.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07330
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με φασιανό και cranberries, ιδανική για καθημερινή ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι πρ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07339
Υγρή Τροφή Φακελάκι Γάτας Leonardo Adult Poultry & Egg 85gr. Πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες από 1 έτους.Το τρυφερό κρέας πουλερικών και το αυγό με χαμηλά λιπαρά είναι πολύτιμες πηγές ενέργειας για μια ισορροπημένη διατροφή. Σε συνδυασμό με νόστιμο μοσχαρίσιο κρέας, αυτή η συνταγή είναι μια αληθ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07340
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με κουνέλι και cranberries, ιδανική για καθημερινή ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι πρ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07338
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με πέστροφα και αρωματικό catnip, ιδανική για καθημερινή ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07304
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με γαλοπούλα, ιδανική για καθημερινή και ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι πρακτικές ατ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07419
Πλήρης υγρή τροφή για ενήλικες γάτες με ελάφι και μύρτιλα, σχεδιασμένη για καθημερινή ισορροπημένη διατροφή και απόλαυση.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιό..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07333
LEONARDO Finest Selection Kitten Poultry Pure: Η Ιδανική Πρώτη Τροφή για το Γατάκι σας!Η ανάπτυξη ενός μικρού γατιού απαιτεί την καλύτερη δυνατή διατροφική υποστήριξη. Η LEONARDO Finest Selection Kitten Poultry Pure είναι μια εξαιρετική υγρή τροφή σε πρακτικά φακελάκια, ειδικά σχεδιασμένη για τις αν..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07665
Πλήρης υγρή τροφή ειδικά σχεδιασμένη για ηλικιωμένες γάτες, με μοσχάρι για καθημερινή ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι πρακ..
1.60€
18.82€/kg
Brand: Leonardo Κωδ.: 07666
Πλήρης υγρή τροφή ειδικά σχεδιασμένη για ηλικιωμένες γάτες, με κοτόπουλο για καθημερινή ισορροπημένη διατροφή.Η σειρά Leonardo Finest Selection προσφέρει εξαιρετικά γευστικές και εύπεπτες υγρές τροφές για γάτες, δημιουργημένες με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες και συνταγές υψηλής ποιότητας.Οι πρ..
1.60€
18.82€/kg
Almo Nature Daily Γαλοπούλα 400gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Almo Nature Κωδ.: AN-162
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Almo Nature Daily Grain Free Γαλοπούλα 400gr. Χωρίς δημητριακά. Οι συνταγές των Daily Menu παρασκευάζονται με κόκκινο κρέας, άσπρο κρέας, ψάρι, αυγά, λαχανικά και ρύζι συστατικά κατάλληλα για κατοικίδια. Όλη η γκάμα των τροφών δεν περιέχει τεχνητά χρώματα ή συντηρητι..
2.50€
6.25€/kg
Almo Nature Daily Κοτόπουλο 400gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Almo Nature Κωδ.: AN-165
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Almo Nature Daily Grain Free Κοτόπουλο 400gr. Χωρίς δημητριακά. Οι συνταγές των Daily Menu παρασκευάζονται με κόκκινο κρέας, άσπρο κρέας, ψάρι, αυγά, λαχανικά και ρύζι συστατικά κατάλληλα για κατοικίδια. Όλη η γκάμα των τροφών δεν περιέχει τεχνητά χρώματα ή συντ..
2.50€
6.25€/kg
Brand: Almo Nature Κωδ.: AN-160
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Almo Nature Daily Grain Free Κουνέλι 400gr. Χωρίς δημητριακά. Οι συνταγές των Daily Menu παρασκευάζονται με κόκκινο κρέας, άσπρο κρέας, ψάρι, αυγά, λαχανικά και ρύζι συστατικά κατάλληλα για κατοικίδια. Όλη η γκάμα των τροφών δεν περιέχει τεχνητά χρώματα ή συντηρητικά..
2.50€
6.25€/kg
Brand: Almo Nature Κωδ.: AN-161
Υγρή Τροφή, Κονσέρβα Γάτας Almo Nature Daily Grain Free Μοσχάρι 400gr. Χωρίς δημητριακά. Οι συνταγές των Daily Menu παρασκευάζονται με κόκκινο κρέας, άσπρο κρέας, ψάρι, αυγά, λαχανικά και ρύζι συστατικά κατάλληλα για κατοικίδια. Όλη η γκάμα των τροφών δεν περιέχει τεχνητά χρώματα ή συντηρητικά..
2.50€
6.25€/kg
Almo Nature hfc Can complete κοτόπουλο με καρότο 70gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Almo Nature Κωδ.: 91-9430H
Η Almo Nature είναι η μοναδική τροφή για κατοικίδια η οποία ανήκει αποκλειστικά σε φιλοζωική οργάνωση.Η αξεπέραστη ποιότητα της Almo Nature είναι τώρα πιο διαφανής: Το ακρονύμιο HFC εγγυάται ότι το περιεχόμενο είναι με συστατικά τα οποία προορίζονται για ανθρώπινη χρήση. Οι ατομικές συσκευασίες HFC ..
1.65€
Brand: Almo Nature Κωδ.: AN-9431H
Almo Nature HFC Can complete κοτόπουλο με φασολάκια 70gr.Η Almo Nature είναι η μοναδική τροφή για κατοικίδια η οποία ανήκει αποκλειστικά σε φιλοζωική οργάνωση.Grain freeΗ αξεπέραστη ποιότητα της Almo Nature είναι τώρα πιο διαφανής: Το ακρονύμιο HFC εγγυάται ότι το περιεχόμενο είναι με συστατικά..
1.65€
23.57€/kg
Brand: Almo Nature Κωδ.: AN-9432H
Η Almo Nature είναι η μοναδική τροφή για κατοικίδια η οποία ανήκει αποκλειστικά σε φιλοζωική οργάνωση.    Η αξεπέραστη ποιότητα της Almo Nature είναι τώρα πιο διαφανής: Το ακρονύμιο HFC εγγυάται ότι το περιεχόμενο είναι με συστατικά τα οποία προορίζονται για ανθρώπινη χρήση. Οι ατομικ..
1.65€
23.57€/kg
Brand: Almo Nature Κωδ.: AN-9030H
Η Almo Nature είναι η μοναδική τροφή για κατοικίδια η οποία ανήκει αποκλειστικά σε φιλοζωική οργάνωση.Η αξεπέραστη ποιότητα της Almo Nature είναι τώρα πιο διαφανής: Το ακρονύμιο HFC εγγυάται ότι το περιεχόμενο είναι με συστατικά τα οποία προορίζονται για ανθρώπινη χρήση. Οι ατομικές συσκευασίες HFC ..
1.65€
23.57€/kg
Brand: Almo Nature Κωδ.: AN-9029H
Η Almo Nature είναι η μοναδική τροφή για κατοικίδια η οποία ανήκει αποκλειστικά σε φιλοζωική οργάνωση.Η αξεπέραστη ποιότητα της Almo Nature είναι τώρα πιο διαφανής: Το ακρονύμιο HFC εγγυάται ότι το περιεχόμενο είναι με συστατικά τα οποία προορίζονται για ανθρώπινη χρήση. Οι ατομικές συσκευασίες HFC ..
1.65€
23.57€/kg
Almo Nature hfc Can light Λαβράκι με Πατάτα 70gr
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Brand: Almo Nature Κωδ.: AN-9416H
Almo Nature hfc Can light Λαβράκι με Πατάτα 70gr  Η Almo Nature είναι η μοναδική τροφή για κατοικίδια η οποία ανήκει αποκλειστικά σε φιλοζωική οργάνωση.Η αξεπέραστη ποιότητα της Almo Nature είναι τώρα πιο διαφανής: Το ακρονύμιο HFC εγγυάται ότι το περιεχόμενο είναι με συστατικά τα οπο..
1.65€
23.57€/kg
Εμφάνιση 577 έως 624 από 1056 (22 Σελ.)

Συχνές Ερωτήσεις

Η υγρή τροφή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα για τις γάτες, κυρίως λόγω της υψηλής περιεκτικότητάς της σε υγρασία.

Οι περισσότερες γάτες δεν πίνουν αρκετό νερό από μόνες τους, οπότε η υγρή τροφή συμβάλλει ουσιαστικά στην καλύτερη ενυδάτωση και υποστηρίζει την υγεία του ουροποιητικού και των νεφρών.

Είναι επίσης πιο εύγευστη και αρωματική, κάτι που βοηθά ιδιαίτερα επιλεκτικές γάτες ή γάτες με μειωμένη όρεξη να τρώνε πιο πρόθυμα.

Η μαλακή υφή της διευκολύνει τη μάσηση και είναι ιδανική για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή γάτες με οδοντικά προβλήματα.

Βάσει σωματικού βάρους, ενεργειακών αναγκών και επίπεδου δραστηριότητας.

Ακολούθησε τη δοσολογία στη συσκευασία ως αρχική κατεύθυνση, προσαρμόζοντας ανάλογα με κατάσταση σώματος και άλλα τρόφιμα που δίνεις.

Ναι, μπορείς να δίνεις μόνο υγρή τροφή στη γάτα σου, αρκεί να είναι πλήρης και ισορροπημένη και όχι συμπληρωματική.

Μια πλήρης υγρή τροφή καλύπτει όλες τις καθημερινές διατροφικές ανάγκες της γάτας, αρκεί να δίνεται στη σωστή ποσότητα.

Δώσε σημασία σε ισορροπία θρεπτικών ουσιών και επαρκή ταυρίνη.

Σε μερικές περιπτώσεις, συμπλήρωμα ξηράς μπορεί να βοηθήσει στη φροντίδα δοντιών.

Οι διαφορετικές μορφές υγρής τροφής αφορούν κυρίως την υφή και την παρουσίαση, όχι τόσο τη διατροφική αξία.

Η βασική διαφορά είναι στον τρόπο που επεξεργάζεται και σερβίρεται η ίδια περίπου πρώτη ύλη.

Η τροφή σε ζελέ αποτελείται από κομμάτια κρέατος δεμένα μέσα σε ζελατινώδη υφή.

Είναι πιο συμπαγής και συχνά προτιμάται από γάτες ή σκύλους που τους αρέσει να «μασάνε» τα κομματάκια και να γλείφουν το ζελέ.

Η τροφή σε σάλτσα περιέχει κομμάτια κρέατος μέσα σε πιο ρευστό υγρό.

Είναι πιο ζουμερή, αρωματική και συνήθως πιο ελκυστική για επιλεκτικά ζώα, γιατί η σάλτσα ενισχύει τη γεύση και το άρωμα.

Το πατέ έχει ομοιόμορφη, λεία υφή χωρίς εμφανή κομμάτια. Είναι πιο εύκολο στη μάσηση και ιδανικό για γατάκια, ηλικιωμένες γάτες ή ζώα με οδοντικά προβλήματα.

Διατροφικά, εφόσον πρόκειται για πλήρη τροφή, οι διαφορές είναι μικρές. Η επιλογή γίνεται κυρίως με βάση τις προτιμήσεις και τις ανάγκες του ζώου.

Σε θερμοκρασία δωματίου ώστε να αναδειχθεί άρωμα και να διευκολυνθεί η κατανάλωση.

Απέφυγε πολύ κρύα/καυτή τροφή που μπορεί να μειώσει την όρεξη ή να προκαλέσει δυσφορία.